Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Psia pani

Jak nauczyć szczeniaka czystości?

Polecane posty

Gość AsiaiTomek
I mądralo skoro jesteś taka "kontaktowa" to zgłoś to do Towarzystwa Opieki nad zwierzętami a nie do allegro......... Allegro nie zmusi właścicielki do tego aby psa nie usypiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaiTomek
Brrrrrrrrrrrrrr......... Swoją inteligencją obrażasz Violette Villas...ŻADNE zwierzątko NIGDY nie powinno do ciebie trafić...!!! Sama bym go przygarnęła ale mam już dwa psy. Rottweilera i właśnie JAMNIKA, którego nie zamieniłabym na żadnego innego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbynia34
wiesz, nie porównuj jamnika do labradora hi hi :) Większość ludzi chce mieć ładnego fajnego psa a nie takie szkaradztwo jak jamnik. I co tu ma miłość do zwierząt ? Na szczęście mamy prawo wyboru. Ja mam psa z rodowodem owczarka za 4 tyś. A ty chowaj jamniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkogość
Zarejestrowałam sie tylko na chwilę, żeby napisac, że jesteście beznadziejni. Dziewczyna, chcąc pomóc jamnikowi zamieszcza link a wy w ten sposób ją potraktowaliście? I jeszcze jakies głupie komentarze o jamnikach, porównywanie który pies jest lepszy? Puknijcie się w głowę i jeżeli macie pisać takie głupoty, to po prostu szkoda na to czasu (przede wszystkim ludzi, którzy przypadkiem mogą tu wejść i czytać). Ja w każdym razie nie zamierzam drugi raz tu zaglądać, sa przyjemniejsze fora. A fora to przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą. Nie pozdrawiam i nie do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaxx
Owczarek to takie samo szkaradztwo jak jamnik.......... Nawet gdybyś dała za niego 40 tysięcy to i tak by to nic nie zmieniło... Aż żal czytać co wy tu piszecie. PRYMITYWNOSC bije tu od niektórych na odległość. AsiaiTomek- jestem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HODOWLA - mazowieckie
czy labradorek znalazł już nowego właściciela ? Chętnie go przyjmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cockerspanie
mam psa cockerspaniela ktory ma 7 miesiecy .Wziolem go z schroniska i nie wiem co mu jest byl badany wszystko dobrze ale sika mi w domu i na dworze w ciagu 15 minut potrafi 2 razy sie wysikac co robic pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaxx
A długo jest u Ciebie ten piesek?? Na początku niektóre psiaki tak maja... To ze strachu...Powinno mu przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cockerspaniel
u mnie jest juz 7 miesiecy i robie tak: ze daje mu o 7 00 jesc wychodze z nim 7 30 i po poludniu 14 00 daje jesc i o 14 30 z nim wychodze i o 19 00 je a o 19 30 z nim ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cockerspaniel
o sorki zle powiedzialem jest u mnie jest dopiero 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaxx
Musi przyzwyczaić się do nowego otoczenia. Za każdym razem gdy się zesika w domu pokazuj mu drzwi, a na spacerze chal gdy sie załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cockerspaniel
oki juz powoli przestaje sikac w domu dzikeki za wszaystko jak cos to bede jeszcze sie pytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olencja20
Mam w domku od kilku dni sznaucerke miniaturke. Fela ma ponad 7 tygodni, lekarz kazal zglosic sie na szczepienia za ponad tydzien, przez ten czas chcialabym juz zaczac uczyc ja czystosci. Wychodzenie na dwor odpada bo Fela jeszcze nie jest zaszczepiona. czy powinnam juz ja kacic na nasikanie gdzie popadnie, probuje nauczyc ja zalatwiac sie na gazete ale na razie zadnego skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoich w ogóle nie karce, nie ucze gazet itd. Same nauczyły się załatwiać na dworzu. Czasem nie wytrzymają i zrobią, ale trudno. Mam pościągane dywany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalindo - masz całkowitą rację!!! Jak czytam nauczycieli psiaków to coś mi się robi Ludzie - sikanie i ....to drugie u psa to najzwyklejsza potrzeba i musi to zrobić , a karanie jest idiotyzmem,bo pies nie rozumie pojęcia wina i kara. Uderzenie będzie kojarzyć zupełnie inaczej - ręka człowieka = ból. Wyprowadzanie ,wyprowadzanie i radość kiedy zrobi na dworze ,a psiaki lubią kiedy sprawiają radość. A kiedy się zdarzy w domu zbieramy i po sprawie Czy ktoś wpadnie na pomysł , żeby bić małe dzieci - nie , podkłada im się pieluchy aż podrosną .Identycznie jest z psiakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czy ktoś wpadnie na pomysł , żeby bić małe dzieci - nie , podkłada im się pieluchy aż podrosną .Identycznie jest z psiakami\" Niestety nie jednemu puściły nerwy :) i dziecko wylądowało w szpitalu no bo jak śmiało zrobić kupe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku takiego człowieka matka natura pomyliła się , bo nie wszyscy zasługują na to by mieć dzieci. I nie wszyscy zasługują też na psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipi - Rotszi
Mam od wczoraj 6 tygodniową suczkę (labrador). Pierwszym problemem jest załatwianie się! Wiem, że jest jeszcze bardzo mała i głupiutka ale bardzo czesto siusia, a w dodatku ma biegunkę! Drugim problemem jest moja \"stara\" stuczka, ma 9 lat jest Maltańczykiem (mała rasa).Rotszi (6 tyg.) jest mniejsza od Pipi (9lat) ale mimo to ta druga bardzo boi się szczeniaka! Nie wiem jak je \"połączyć\", jak przekonać starszą do młodszej! Co robić?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do siusiania - normalne ,bo to maleństwo jest i ma malutki pęcherz.Moja rada - ścierki i to kilka /ja tak robiłam/ Ta starsza sunia musi się oswoić z nową sytuacją. Ja mam 10 letnią jamniczkę i 2 letnią sunię berneńczyka.Kiedy przywiozłam tą młodszą jamniczka próbowała wygonić intruza ,ale ponieważ nie udało jej się więc musiała ją zaakceptować. To trochę trwało ale do dzisiaj jest tą dominującą .Pamiętaj , że one same muszą ustalić swoje relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do biegunki to lepiej żeby obejrzał go weterynarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cockerka
czy ktoś próbował stosować płyny do nauki czystości? ponoc ma onn wskazaywac miejsce gdzie moze siusiac...czy to w ogóle jest skuteczne? Ktos wie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciuss-
wiem jak mozna jeszcze nauczyc szczeniaka czystosci .!!!! jak zrobi kupe i siku to trzeba wsadzic w to pyszczek i powtazac ze tak nie wolno..tyle tylko wiem na ten temat..u mojego to podzielalo i nic wiecej nie trzeba bylo robic aha ale wmawialam ze ma robic potrzeby na dworze i go wyprowadzalam... PoZdRoWiOnKa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak mu wypaprasz ten pyszczek w tym wszystkim i będziesz długo i dużymi literami tłumaczyć jak to źle robi to on Cię zrozumie? W tym czasie byłabym ze trzy razy na dworze i efekt chyba byłby lepszy , bo ten pyszczek trzeba mu umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazul
Witam. Od wczoraj jestem panią 3-miesięcznej suczki rasy mix (matka Malamute, ojciec chyba sznaucer), która dotąd wychowywała się w ogrodzie a do domu była wpuszczana sporadycznie. Ja mieszkam w mieszkaniu. Jak na razie (wiem, nie minęła jeszcze doba odkąd ją mam) nie udało nam się wcelować ze spacerem w porę siusiania ;) - zachowuje się tak, jakby nie wiedziała po co jest spacer. Potrafi chodzić pół godziny po dworze a po powrocie sika w przedpokoju. Chyba zacznę od początku czyli gazet, mimo że piej jest już dość duży. Jakieś dobre rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..xxXxx..
Hmm... szczeniak nie nauczy się sam... trzeba mu pokazać co robi źle i najlepiejby było go ukarać, ale nie w sposób bicia! Tylko nie głaskać go pokazywać, że zrobił źle... on to zrozumie psy nie są głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymi
Mam 7 miesięcznego kundelka i zrobił sobie ubikacje na balkonie chodze czasem na 2 godzinne spacery co robic ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaawas
Mam 4 miesięcznego yorka i wszędzie słyszę, że jest to rasa trudna w kwestii uczenia czystości, ale początkowo nie zupełnie chciało mi się w to wierzyć, bo pies to pies! Dodam, że kilka psów w życiu miałam i nigy nie miałam problemu z nauką czystości. A teraz..... Poszukuję właścicieli YOKRÓW, którzy podzielą się swoimi PRAKTYCZNYMI doświadczeniami w tym temacie. Mój Yoko jest przekochany, ale brudzi w domu równo!!!!! Wyprowadzam go wg znanych zasad - po jedzeniu, piciu, spaniu, itp..., ale nawet po dość długim spacerku najfajnie załatwia się w domu :-( Karcę go słownie po fakcie i wyprowadzam natychmiast na dwór, kupki wyrzucam w jego towarzystwie na dwór.... brak mi pomysłów. Kiedy yorki osiągają pełną świadomość, że załatwianie na podwórku to jest to? Mój nie sygalizuje potrzeby wyjścia. Zaczęłam właśnie sposób nagródkowy i dostaje extra smakołyki tylko po załatwieniu się na dworze. Jeszcze nie znam rezultatu, ale dam Wam znać. Łączę się ze wszystkimi psiarzami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×