Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

jokas w Niemczech lekarz z zasady antybiotykow nie przepisuje, bo mam w zwiazku z tym duzo do tlumaczenie sie w Kasie Chorych, jesli przekroczy jakis tam limit przepisanych..mam znajoma z dzieckiem z przewlekle chorymi do#rgoami oddechowymi ( tak to bywa po cesarce) a non stop lecza go ajkimis syropkami, witaminami i tabletkami, ona sie wsciekala kiedys, ale teraz juzw ie, ze lekarze maja tak odgornie, zeby nie wybijac flory bakteryjnej organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jetsem zła, że moja tak chętnie przepisuje. Rozmawiałam z aptekarką- też była zdziwiona, że tak od razu antybiotyk i mówi, że na moi m miejscu by się wstrzymała. U mnie moja mama cały czas gada, że mały chory a ja nic nie robię i bla bla bla i w koncu wykupiłam. Ale złą jestem i myslę, że niepotrzebnie mu daję. Aaaa zapomniałam, chyba nie napisałam wam, że ta lekarka stwierdziła, że Kamil zezuje na oba oczy.W zyciu nie zauwazyłam u niego jakichkolwiek objawów. Zresztą nikt nigdy nie zauwazył. Również z lekarzy. Ale przejdę się do okulistki i zobacze co mi powie. Bilans dwulatka jeszcze przed nami. nawet nie wiem kiedy dokładnie trzeba sie na niego wybrac. Thefly a barman cham az sie w głowie nie mieści. Nie wyobrażam sobie aby się tak odezwac do kogokolwiek. Sądze, że traci duzo klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli - u mnie tez nie jest źle, ale rogi swoje pokazuje tzn czasami próbuję ugryźć a;e ja go wtedy ostrzegam że dostanie klapsa i sie powstrzymuje. Ale ze złościa potrafi uderzyć !!! A na bilans to chyba się wybiera wtedy jak dziecko skończy dwa latka czyli dopero po urodzinkach i ja się tak wybieram,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Byłam dziś w centrum handlowym na wyprzedaży.Kupiłam Sebkowi koszulke letnią za 7zł w reserved.Poza tym nic ciekawego nie było, ale się troche odstresowałam.Od ponad miesiąca nie byłam nigdzie sama.Poprostu już o tym marzyłam.Czasem człowiek ma chyba takie chwile. Thefly czy Ty zajmujesz się jeszcze tabelką??Bo kiedyś podałam dane i cisza.A co do tego faceta to trzeba było wzią to wiadro i wyla mu na głowe, a na koniec podsumowa \"No to koń sie już napoił\":) Eli mi się wydaje że dziecko powinno dostawa antybiotyk jak najżadziej. Ja na bilans też chyba pójdę po skończeniu przez Stefcia 2-ch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 18 wrzesnia mamy bilan , tak tu jest, ze miedzy 21 a 24 miesiacem sie to odbywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
moj pediatra tez nie lubi antybiotykow odrazu dawac, ale co ona tak ostatnio kaszlala, dawalismy syropki i nic,m dopiero antybiotyk pomogl, i wiecie co wkoncu wyszlo, bo u laryngologa bylismy, ze Laura ma małe polipy..dlatego tak kaszle, ale od paru dni juz nie kaszle, wkoncu antybiotyk pomogl bradziej niz syrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u ginekologa.Pobrała cytologie, powiedziała że jest wszystko ok.Mówiłam że staramy się o następnego dzidziusia.Pani doktor powiedziała że po tych tabletkach moge zajśc odrazu a moze byc też tak że za pół roku.Więc pozostaje mi tylko czeka.Jutro prawdopodobnie zbliaża się okres bo mam dużo zachciewajek na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja Ci zazdroszcze, ze mozecie juz sie starac o dzidzie. Ja musze poczekac na wyniki po badaniach i na to co powie lekarz:( Ja pierwsza zaczelam sie starac a bede miala(mam taka nadzieje) najmldsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas napewno się uda.Poza tym jesteś szczęściarą, bo masz już jedno, a niektórzy starają się i i tak nie wychodzi.Tak ma moja szwagierka.Jest już po trzydziestce, starają się już długo i raz poroniłą, raz serduszko nie biło,a teraz od dwuch lat nic nie słycha żeby zanosiło się na ciąże.Także głowa do góry i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie, ale czasmi jest taki dzien, ze jest mi smutno i przykro z tego powodu:( Wyslalam zdjecia. Dostalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
jokasia ja dostalam,zaraz bede ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam tylko dwa bo byly dosc duze. Postaram sie wyslac cos jeszcze jutro ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no 2 dostalam, ale duzyyyyyyyy chlopczyk, a co on juz mowi, i w 2 jezykach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po polscku: daj mi, to nie ta, tak, jogurt, ostatnio ryba... po niemiecku: an, heiss, meine, deine, auto, eis, baby... Mowi rowniez duzo po swojemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas Laura tez dwujezycznie jest wychowywana,a znam chlopczyka, ktory mowi w trzech jezykach, a prawie czterolatek :) mowi tez po niemiecku: komm, bitte, bear, gogel, katze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas ja też dostałam fotki.Jokas a Twój mąż jest z tamtąd czy poprostu wyjechaliście do niemiec?? Jedziemy na weekend do Kazimierza Dolnego.Odezwę się w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica moj maz jest Niemcem:). Tak sie czasami koncza delegacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Tygrysica no to fajnie,będzie nowa porcja zdjęć. Jokas a u mnie nie dało się tych zdjęć wypakować,bo nie mamy winrara. Thefly my mieszkając w Stegnie w lesie sosnowym mieliśmy całkiem blisko,najgorzej mieli właśnie turyści z centrum miasteczka. Eli szybkiego powrotu do zdrówka dla Kamisia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Unas na bilans wzywają tak jak na szczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysicaa daj dane Sebka a ja tu mige do tabelki wrzucę widocznie gdzies mi umknęly wasze nowe dane tym bardziej że ja rzadko teraz bywam i czytam po łebkach nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwię się. kamilek nie chce wcale jeść. Nadal ma zmieniony głos. Smutno mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli bedzie dobrze. Zazwyczaj dzieci nie jedza jak sa chore:( zycze zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mieszkam teraz u rodziców i nie mam dostepu do mojego komputera a wiec wielu danych. Wydaje mi się, ze przegapiłyśmy urodziny Thefly? Myle się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.gif.gov.pl/wstrz_w_obrot.html Podobno wycofano tą szczepionkę. Nie mam tu książeczki zdrowia małego. Powiedzcie mi czy nasze dzieci były szczepione tą szczepionką? Jets obowiązkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,:) porwal nas kumpel na kilka dni w gory i to tak szybko, ze nie dalam wam nawet znać, Konrad zachwycony wycieczką:) W wolnej chwili podeślę wszystkim widoczki z wczasów, a jak któraś nie chce, to wywali od razu:) Eli - raczej nasze dzieciaczki były szczepione innym infanrixem, natomiast spoko, to tylko wymagania jakościowe są kwestionowane, gorzej byłoby gdyby coś szkodziło. Thefly - dzięki za tabelkę, co do chamów w kraju, to od razu wiedziałam, że do Polski wróciłam:( chyba tylko u nas tyle chamstwa dookoła, swoją drogą jak widzę takie akcje to też wychodzę z lokalu lub sklepu. Mam nadzieje, ze wreszcie Twoje kłopoty z otworem gębowym:) się skończa. I udanego urlopu życzę!!! Flowers - jakie lozeczko z Ikei kupiliście Bartusiowi? Mogę dostać zdjęcie? przepraszam, ze nie odpisuję na wszystkioe posty, ale przedwczoraj czytałam, dzisiaj chwilka na odpis, pogubilam się troszkę:) Odwalam papierzyska do prywatnej szkoly, denerwuje mnie jednak, iż jutro 27 a ja ciagle nie wiem, czy wracam od 1 do swojej:( Tak właśnie dba się o pracownika w naszym kraju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eli nie przegapiłyscie :D 29 mam urodziny a 31 piąta rocznice slubu a w ogóle od dziś siedze na 2-tyg urlopie wypoczynkowym ale nie wyjeżdzamy nigdzie \"kto nie ma miedzi ten na dupie w domu siedzi\" ot co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Thefly to w Twojej firmie szybko urlop dali,nie musiałaś przepracować roku żeby się wolnego doczekać. Eli pewnie już dużo urodzin przegapiłyśmy,między innymi i moje-haha. Dota czyli można powiedzieć że był to wasz trzeci wyjazd w tym roku-zaraz sprawdzam pocztę,a gdzie dokładnie byliście? Unas w domu zakupy przed szkołą i w ogóle to wielka szkoda że już koniec wakacji,za kilka lat jak nasze maluchy podrosną to zobaczycie jaki to ból od nowa ustawiać sobie rytm dnia,ale po tygodniu będzie to już normalka. Eli moja Natalka też ostatnio mało je nie wiem jak my wypadniemy na tym bilansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po weekendzie. W Kazimierzu tyle ludzi że nie było wolnych kwater.Pojechaliśmy do Nałęczowa, ale tam też było wszystko zajete.Wróciliśmy do domu w sobote wieczorem, a wczoraj się leniłam. Thefly nasze dane to 22M waga 10900 wzrost 81cm 18zębów. Mam pytanie co sie dzieje z Karenką??Może któraś wie. Jokas dzięki za fotki. Ania ja wiem co to znaczy:)Ile zapłaciłaś za książki??Ja do szóstej klasy zapłaciłam 300zł.Jeszcze tylko kapcie, zeszyty i dopłata do mundurka.Ja jak pomyśle że od 2 września czeka mnie wstawanie przed 7 i koniec dnia o 24 to już mnie głowa boli. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Sylmag.... 10.09..KUBUŚ....2700..50cm 🌻 11M 9600.. 87cm..3z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 18M 10kg...78cm..16z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm🌻 20M 10,5kg...84cm..14z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO...3520..52cm 🌻 13M 11300...79 cm..6z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 19M 11kg ... 80cm..12z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 18M 11600...87cm..12z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 20 M 12kg..88cm...17z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 22M 10,9 kg..81cm..18z •Emelle..... 10.10 KAROL....3190...53 cm 🌻 10M 9100…………2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 21M 12500..83cm..16z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 17M 12000..80cm..16z •Mama szczęściara.10.10.Michałek...3950.57cm 🌻 15M 12000.82cm..10z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 18M 10kg..82cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 21M 10800 86cm..16z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 19,5M 10kg..80,5cm..10z •Maggie7000..20.10 NATALKA .. 3700.. 55 cm. 🌻 10 M 9200..72 cm..6z •Sylwia30.. 21.10 KALINA....4100...63 cm 🌻 16M 14kg..87cm..6z •Frezja 73.. 23.10 KONRADEK....3550..60 cm 🌻 16M..12kg..90cm..10z •Megji…… 23.10 PAWEŁEK.... 3360..35 cm 🌻 10,5M 1030..4z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 17M..10100..81cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 20M.. 13500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 18M 15000…98cm..18z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 21M 11kg..87cm..20z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA....3000...57 cm 🌻 12M 9500..73cm..10z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA....3620..54 cm 🌻 15M 12000. 86cm..8z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×