Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Jokas szczerze gratuluję. Ciesze się , że nie jestem sama :) naprawdę się cieszę! Obliczłas moze jaki masz termin? Celebre nie pisuję u grudniówek. Raz napisałam ale one są tak bardzo zajęte tymi swoimi ciążami, że nawet mnie nie przywitały. Wolę się dzielić wszytskim z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teraz Waga zdecyduje się na szybsze starania? ;) Dota czyżbyśmy przegapiły Twoje urodziny? Dużo zdrówka, radości, spełnienia marzeń i może ... kolejnego dzidziusia? :) Ja ostatnio przyznaję coraz mniej jestem na bierząco z forum. Tzn czytuję na bierząco ale nie odpisuję na bierząco. To dlatego, że większośc dnia przesypiam. Spimy z małym koło 3 h w dzien i chodzimy spac po 20-tej. Może lada dzien mi przejdzie i będę bardziej aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciązy też byłam na zwolnieniu dośc wcześnie i mając duzo wolnego czasu duzo czytałam. Teraz też sporo czytam. Może polecicie mi jakas dobrą ksiązkę wartą przeczytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki. Bardzo tęsknie za Wami i jak tylko mam chwilkę to zaglądam i Was czytuję,tylko już brakuje czasu na odpisanie. Obiecuję sobie że będe regularnie do Was pisać, ale jak widzicie nie wychodzi. Eli i Jokas gratuluję radosnych nowin.U nas chyba drugiego dziecka za szybko nie będzie, bo tróka dzieci na barkach to ciężka sprawa, choć ja chciałabym mieć znów takiego małego szkraba:) Sebastian jest nadal jednym z najmniejszy z naszego forum.Ma prawie 20 miesięcy i waży niecałe 11kg.Biega jak oszalały, wszystko psuje,dom stawia do góry nogami.Jak mi się uda to dziś wieczorem prześle Wam parę fotek. Muszę kończyć, bo mały wszystkie płyty wywalił. Papa i do zobaczonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas ale super!!!!! To napisz nam na kiedy masz termin ale Ty już pewnie w 2008 urodzisz!!!! A Eli na święta!! Eli ja jeszcze trochę...zaczęłam brać folik i ustaliliśmy ze po wakacjach zaczynamy starania....teraz stara się moja najlepsza przyjaciółka i jej kibicujemy:) W sobotę byliśmy z Frankiem na festynie i wróciliśmy z kupą nagród- Franek powygrywał swoje pierwsze konkursy:) Pierwszą nagrodę czyli plecaczek dostał za to że powiedział do mikrofonu jak robi kotek- \"miau\" -byłam z niego taka dumna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za gratulacje. Termin wychodzi mi na 13 luty 2008. Pozniej sie jeszcze odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
jokasia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem jak bardzo pragnełaś tego dziedziusia!!!dużo zdrówka i uważaj na siebie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas więc ja na święta a Ty w dzien zakochanych :) Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakos wyjdzie, chociaz po doswiadczeniach z oliverem mysle, ze bedzie to troche wczesniel, ale zobaczymy. Ja bylam juz u ginekologa, ale nie z powodu ciazy, chodz poczesci. Otoz mialam jakies dziwne swedzenie i balam sie, ze jakas sie infekcja wdala. Mialam racje mam troche grzybow, ale to nie jest nic groznego. Dostalam krem i globulki i po 3 razach ma przejsc. Jak jej powiedzalam, ze test wyszedl pozytywny to zrobila mi usg i bylo widac taki mini mini pechezyk. Mam kolejna wizyte za 2 tygodnie to juz bedzie wiecej widac i mam nadzieje, ze to co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga gratulujemy nagród. Jokas no to co teraz chyba dziewczę by się przydało zobaczyc na tym usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche teraz kombinowalam. Moze sie udala dziewczynka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli wedlug tej tabeli wychodzi dziewczynka. Gdzies kiedys znalazlam wykres gdzie po wprowadzeniu daty @ wyswietlalo sie kiedy dobry czas na dziewczynke a kiedy na chlopca i tak sie do tego dostosowalam. Uwidlam meza w tych dniach haha:) A ta tabelke kiedys wkleilam sobie do ulubionych, bo juz raz ja u nas tu na forum wklejalas:) Postaram sie to tu wkleic jak znajde to moze sie komus jeszcze przyda przy planowaniu dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil dziś pierwszy raz nam sie zbuntował i .. nie poszedł w dzien spać. To był pierwszy dzien bez drzemki. Poszedł spać normalnie o 20-tej jak zawsze. Nie spał w sumie 13 godzin. Wasze maluchy tez odpuszczaja sobie drzemki? Mam nadzieję, że to był wyjątek bo jak mi przestanie spac to ja się chyba wyprowadzam! ;) Dziś wybralismy się z nim do takiego salonu zabaw dla dzieci. Było bardzo fajnie, kupa dzieci, kupa hałasu i radości. Duzo jeżdzących smaochodzików, zjeżdzalni, domków plasitkowych, rożnych zabawek, basen z piłeczkami, taka skocznie dla dzieci itd. Mały upodobał sobie jazdę samochodami i prawie z nich nie wychodził. szkoda, ze nie zrobiłam zdjec, następnym razem zrobię. A w weekend znów wybieramy sie na strusie i inne zwierzaki wiec jesli nam wypad wypali wyśle wam zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 25
Eli pare razy Laura nie spała popołudniami jak mniejsza była, ale efekt był u nas okropny, bo myślelismy że jak tyle nie spała to uśnie jak susełi będzie spała do rana, a tymczasem ona była juz z a bardzo zmęczona i się częściej budziław nocy niż zywkle.Marazie popoludniami sypia dalej bo inczej prosto nie umie chodzić, wiec widać że potrzebuje jeszcze drzemek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pediatra mowi, ze dziecko powinno sie klasc przynajmniej do szostego roku zycia sypiac popludniami, nie wazne jak dlugo spi, wazne, ze spi i druga sprawa ma to duzy wplyw na rozwoj i poznawanie swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejk a!!! Dlugo mnie nie było ale wcale nie mam tak dużo do czytania !!! Strasznie Wam wszystkim zazdroszczę że asze maluchy już tak gadają, Sebek wcale. tzn kilka słów ale nie chce nauczyć się nowych. Ale czekam cierpliwie !!! Eli - jeśli jeszcze nie gratulowałam , to robię to teraz GRATULACJE q!!!! 🌻 ❤️ Dbaj o siebie i przede wszystkim o swoją dzidzię !!! Fajnie że mogłaś gdzieś wyjechać i trochę odpocząć , mnie tez sie marzy ale nie wiem co będzie ! dota - fajnie ze tak wam dobrze idzie odstawianie od mleczka, Jejku chyba tylko ty tak dlugo wytrzymalaś !!! Czy ktoś jeszcze karmi ? flowers- jak tam wyniki ? wiecei juz coś? Ja też nie daję już dawno wit d, za to pijemy vibovit eli -Sebek śpi własnie od 13 , zjada zupkę i nyny,,, Trzymam za Ciebie kciuki żeby wszystko było dobrze z dzidzią !!! flowers - ja tez ostatnio chciałam iśc z małym do frzyjera ale jak mi powiedziała że skasuje 11 zł to sie rozmyśliłam bo Sebek ma mało włosków i szłam tylko tak , nie z konieczności - i pewnie cichnęła by ze 3 razy nożyczkami i to wszystko ! ania 30 fajnie że twój synuś jedzie na zieloną szkołe, mój siostrzeniec właśnie wrocił !!! ale znad morza !!! Aha Sebkowi ostatnio kupiłam buciki rozmiar 24 lae on od początku miał duża nóżkę. waga77 - mam ndzieję że choroby teraz będą was omijac z daleka !!! jokas - czy przysłałaś zdjęcia swojej nowej fryzurki i okularów ? thefly - zdrowka dla babci !1 eli -co was tak natchnęło z tym Olsztynem ? Dota - spóźnione życzonka na urodzinki !!!WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! jokas - GRATULACJE !!!! Super kolejne maleństwo !!! Dbaj o siebie i brzusio !!! eli - Sebastianowi jeszcze się nie zdarzyło nie spać, chociaż czasami drzemał np 40 min ale potem był straszny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli mój syncio ostatnio miewa takie dni że ma zero snu w dzień, w sumie to miał chyba takich dni już ze 4. Agus ja jeszcze karmie piersią. Ania 30 mój Łukasz był teraz na 5 dni na zielonej szkole i podobało mu się, pomimo że to był jego pierwszy samodzielny wyjazd.Tylko mnie przeraziło jak juz po wszystkim podliczyłam ile nas to kosztowało. Flowers ja obcinałam Sebciowi włosy już dwa razy i chyba znów musze obciąć, bo przód ma za długi. Dziewczyny lece na spacerek i zycze udanego długiego weekendu.My jutro wyjeżdzamy na mazury, bo mój mąż w domu dostaje już kręćka.Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczonka. P.S. Jak mi się uda to zajrzę jeszcze wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysicooo nie było Cię pól roku, zniknęłas bez słowa. Napisz coś - co się u was przez ten czas działo, jak Stefanek. No i koniecznie przyślij nam zdjecia :) Waga Też byś mogłą przysłąć zdjecia. No i zdjecia waszego domku. Jak się mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tego Olsztyna... co mi strzeliło do głowy? Mój mąz jest z Olsztyna, jego rodzina, ja tez tam mam trochę rodziny, studiowalismy tam, tam się poznalismy, spędziłam tam kilka fajnych lat, trochę pracowalismy i gdyby nie to, że nie było stałej pracy to na pewno byśmy zosatwli w Olsztynie. Zawsze mowilismy, że tam wrócimy. Teraz nadarza się okazja- szansa pracy dla męża i na razie tyle. Pożyjemy , zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się Jokas cieszę !!! Super !!! a poza tym o Agus tak ładnie odpisała wszystkim na wszystko że ja w sumie już nic nie napiszę bo chciałabym to samo co Agus :) mąż na koncercie Kultu ja siedzę jak na szpilkachi czekam kiedy wróci i w jakim stanie , ach babci postanowiliśmy sprowadzać zioło vilca cora przez jakiś instytut z Gdańska, słyszałyście coś o tym? Rzekomo pomaga bardzo, ja na własnym przykładzie -stosowania pasty do zębów z tym zielem - nie widzę efektów. Grzybica albo inne cholerstwo w jamie ustnej trzyma mnie juz pół roku, 30 czerwca ide do jakiejś mądrej głowy z Wa-wy to może cos wymyslą. Ania30 zdjęli teściowej już ten gips? Tygrysicaa witamy po przerwie, a jak tam alergia Stefanka? Moje ciele mele tez dzisiaj nie spało w dzień, więc padło o 18.20 od tej pory przebudzał się z płaczem już 2 razy chyba czuje że tatuś zdezerterował. Pozdr Was wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Eli Natalce też się zdarzają dni kiedy nie śpi zazwyczaj wtedy gdy jedziemy gdzieś na cały dzień,przysypia w samochodzie albo już wieczorem na siedząco bo nie wytrzymuje,ale może się tak zdarzyć że nasze dzieci przestaną wogóle w dzień sypiać,córka mojej znajomej pół roku starsza już od wielu m-cy w dzień nie śpi.śmiać mi się chciało z tego jak napisałaś ,że jak Kamilek nie będzie spał to się wyprowadzasz no cóż kiedyś pewnie przestanie spać w dzień ale wiem że chciałabyś żeby spał jak najdłużej ze wzgledu na twój stan. Agus ja tez jeszcze karmie. Thefly tesciowa nosi jeszcze gips wizyte ma na 18,bedzie rentgen i zapadnie decyzja,jak narazie prawa reka jest nie do użytku z lewa troche lepiej ale tylko podnosi nia kanapke,nadal nic sama przy sobie nie zrobi. Dzisiaj idziemy na procesje w tamtym roku mała bała sie głosników zobaczymy jak w tym roku sie zachowa. Jutro mój synek wraca z Zielonej Szkoły więc zrobię jakieś dobre ciasto a Tygrysico nas wyjazd kosztował 450 zł + inne wydatki ale wiadomo ciuchy które mu kupiłam przydadzą mu się na lato i do szkoły życzę udanego wyjazdu na Mazury,może jakieś fotki znad jezior nam prześlesz to pa bo mąż zaraz z nocki wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! w dzien dziecka wyladowalismy w szpitalu:( pisze szybko bo tylko wpadlam sie wykapac i wlasnie jem sniadanie i zaraz zmykam do Bartusia,moze jutro nas wypuszcza.Podejrzewali salomenelle,ale to rotawirus takostro gozaatakowal.Jest wycienczony,nie chce siedziec i ledwo co je,ale jest juz poprawa.Ze serduszkiem wyniki oki.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
biedny Bartus!!trzymaj sie Flowers wracajcie szybko do domku! ZYCZE ZDRÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowers dużo zdrowka dla Bartusia i szybkiego powrotu do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
a my bylismy na rowerze. mąż jest troche chory więc same jeździlłyśmy. chyba zbiera się na burze bo jakoś parno i zachmurzone niebo jest. Kurde mam zmartwienie bo opiekuje się sąsiadów kotami, i dziś cały dzieńjednegokota nie widizałam.a one mogą tylko w przedpokoju, kuchni być więc szukałam i nie znalazłam go, a wcześniej na lodówce zawsze siedział.,kurde z rana ide znowu go szukac.jezu aż nie mogę normalnie funkcjonować przez głupiego kocura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia moc dla Bartusia od mamy i kumpla Adusia !!! Szybkiego powrotu do domu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas - serdeczne gratulacje:) trzymam kciuki:) Flowers - duuuuzo zdrowka życzę dla Bartusia, niech szybciutko do domu wraca. Agus, Eli - dzieki za życzenia, jeśli kogoś pominęłam to przepraszam. Thefly - niech wreszcie Cię to cholerstwo opuści!!! Tego Ci życzę, a babuni duzo siły i powrotu do zdrowia. A jak mama? Kumpela po fachu? U nas wszystko ok, tylko mało mam czasu, bo mąż zajęty okropnie i sama po całych dniach z małym, chociaz nie powiem wczoraj cały dzień u koleżanki, dzisiaj u rodziców spędziłam pół dnia. Na dzień dziecka kupiłam małemu zestaw do majsterkowania, bo juz nie dawaliśmy rady:) poza tym ma obiecaną wizytę w zoo jak juz się tatuś odrobi. Muszę się wam pochwalić, że Konradek mieli buzią od rana do nocy:) Jeszcze jest problem z normalnymi posiłkami, ale ogólnie jak na niego je dużo i co kilka dni daje sie namówić na coś nowego. Musiałam tylko wrócić do zyrtecu, bo jednak jak zaczęły trawy pylic, to zaczął się drapać. Nie chce pić żadnego mleka więc w nocy jeszcze daję mu pierś. Ale moje piersi mają już tylko 1/3 objętości tych sprzed 3 tygodni. Robiłyście coś, żeby wasze wróciły do normy? Moje w dzień jak puste kieszonki:(:( W moje urodziny żona kuzyna urodziła swoje 2 dziecko:) miała byc dziewczynka:), miała być:) mają 2 synka:) Pierwszy jest o 2 miesiące starszy od mojego synka. A moja siostra myślę, że urodzi już po weekendzie. Wprawdzie termin na 1 lipca, ale leki ma odstawić teraz i ciągle ma skurcze, dzidzia bardzo nisko, więc myśle, że to już. Zresztą już zmęczona jest. Też ma być dziewczynka:) pierwszego ma syna. Zobaczymy:) Ja dzisiaj obcięłam mojego malca po raz kolejny. Włosiska tak jak zębole ma po mnie i raz na miesiąc muszę go przejechać maszynką do włosów, bo mu uszy przykrywa i włazi do oczu. A obcinam na 12 mm. Eli - oby dolegliwości jak najszybciej ustąpiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×