Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Eli - mnie złapał jednego dnia nad ranem w Łebie podobny do twojego opisu - ból brzucha na dole, myślałam że normalnie sparaliżowało mi dół ciała, na szczęście 2 no-spy pomogły. Agus - ja tak jak Eli paznokcie Adulkowi na półokrągło, a nóg na prosto obcinam. Notabene pomimo jego 9 mc-y idzie mi to z taką niemocą tak jak bym pierwszy raz robiła. Dota28 - odnośnie blokera to pani w aptece mi powiedziała żebym kupiła mniejszy filtr bo i tak co parę godzin powinno się malucha smarować więc na pewno aż tak silny filtr nie jest mu potrzebny. Karen ko - ja narazie odnośnie zakazywania to głównie próbuję wyegzekwować coś powtarzaniem głośnym - nie wolno ! a ty ty ! no no no ! A syn, cóż, przestaje na chwilę (bo chyba załapał że coś się mamuli nie podoba) po czym powraca do przxerwanej czynności - głównie walczę z jedzeniem chusteczek z otwartego pudełka, które namiętnie otwiera i wyciąga każdą po kolei próbójąc przy tym czy smaczne może tym razem będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Thefly, miło znów \"Cię czytać\". Ja również uważam że jak na wakacje to tylko po za sezonem. Więc do puki dzieci nie pójdą do szkoły będę to wykorzystywać. My byliśmy w Pobierowie i mogę wszystkim mamą polecić ten region na wakacje. Klimat łagodny i bardzo dużo lasów sosnowych (ta uwaga dla mam alergików). Ludzi prawie wogóle nie było ( może też dlatego że była to połowa czerwca). Acha i co najważniejsze pełno przepięknych alejek wśród drzew i niewielkich domków na spacery z wózkiem. Byłam w wielu miejscowościach nadmorskich i muszę przyznać że na wczasy z maluszkiem (oczywiście jeśli ktoś lubi ciszę i nie marzy o mieście nad morzem) to wymarzone miejsce. Ja przez ostatnie 4 dni w ciągu dnia wogóle nie wychodziłam z Młodym, dopiero ok 18 wychodziliśmy na ogródek. Pawełkowi bardzo podoba się moczenie nóżek i rączek w baseniku, całego nie miałam odwagi go kąpać, tylko nie lubi stąpać bosymi nóżkami po trawie. Muszę kończyć bo się obudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly fajnie że już do nas wróciłaś:)Pogode miałaś przepiękną.Czy Małemu poprawiła się skóra po tym wyjeździe??Bo Stefanek ma lepszą skórę odkąd wychodzimy na długie spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylmag
thefly witamy z powrotem ja mam mało czasu na odpisywanie, ale czytam Was regularnie Pracuje i i oczywiście wyjazdy na ćwiczenia z kubusiem teraz jeździmy codziennie. Niestety takie uraki wcześnaków Ale najwązniejsze ze widac postepy Kuba zaczyna sam siadać a pełazanie i turlanie to mu wychodzi wysmienicie . Nam na potówki pomaga super puder alantan po kąpieli sie pudrujemy i rano nie ma sladu Acha i ząbków nadal nie mamy A na różne plamki uczuleniowe stosujemy wywar ze skrzypu polnego u nas działa pozdrawiam Dziekuje za zdjecia z zazdrościa troszkę czytam że wasze maluszki już zaczynja same wstawać A my jestesmy z Radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy z Poznania Mam jedno pytanko próbowałyście już dawać dzieciom chrupki kukurydziane? Nie pamiętam od kiedy można spróbować. Po prostu nie wiem czy Pawełek by się nie zakrztusił. Co Wy na to? Acha i napiszcie mi o tych pieluchach, bo z tego co czytam to chyba wszystkie używacie Pampersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylmag To jednak my Was wyprzedziliśmy :) z ząbkami już tydzień jak mamy 1. Nie przejmuj się tym wstawaniem. Wszystko w swoim czasie. Pawełek co prawda wsanie z podparciem ale za żadne skarby nie chce raczkować. Mowy nie ma nawet o czołganiu. Więc musisz cierpliwie czekać i za jakiś czas Twój szkrab może wyprzedzić inne dzieciaczki, bo podobno największa różnica w rozwoju dzieci donoszonych i wcześniaków jest na początku a później wszystko się wyrównuje. Więc ciesz się z tego co umie, bo na pewno robi to pięknie. Ja znowu się martwię bo lekarz ortopeda kazał nam nie pionizować Pawełka bo będzie miał krzywe nóżki, tylko jak to robić jak on sam wstaje? Nóżki obserwuję i nie widzę żeby były jakoś bardziej krzywe. Dzisiaj u nas ekstra pogoda (bez słonka i w końcu jest czym oddychać) więc młody z babcią na spacerku a ja \"latam po necie w przerwach pomiędzy klientami\". Pozdrawiam mamy i ich brzdące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Thefly to dobrze że wypoczynek sięudał pogoda wam dopisała a nad morzem pogoda to pól sukcesu reszta sama się układa przez dwa tygodnie mozna dobrze wypoczać napisz czy mieszkaliscie w Łebie czy w Ustce i czy w na kwaterze prywatnej czy w pensjonacie czy mieliscie odrazu wyżywienie. Megji ja też próbowałam dawać małej chrupki ale nie bardzo szło jej to jedzenie muszę poczekać aż bedzie miala wiecej zabkow to wtedy sobie pogryzie tez mam syna Pawelka oczywiście starszego.Fajnie że wam też się pobyt udał też słyszałam ze w P obierowie jest tak raczej spokojnie ale napewno tak jak piszesz przed sezonem.My w tym roku nigdzie się nie wybieramy mam nadzieję że w przyszłym tym bardziej że do trzech lat nasze maluchy są traktowane bardziej ulgowo a czasami bezpłatnie.Pozdrowionka dla mamus i dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kupiłam młodemu huśtawkę na ogród. Firmy Little Tikes nie umiem wam zrobić załącznika ale jest super. Pawełek może mieć opartą główkę więc będzie bardzo fajnie w niej usypiał. ( nauczył go tego dziadziuś :) ) Polecam . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja chyba Was zamęczę, proszę o wpis Pawełek ma już 2 ząbki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na momencik, bo skonana jestem:( a i maly już śpi i nie chcę go budzic, bo pranie ręczne przede mną brudnych ubrań i siebie:) bylismy wczoraj na szczepieniu Kondzio 7450g i 73 cm, 8 miesięcy. Poza tym ząbkujący okaz zdrowia:) tfu tfu:) W dzień swoich 8 - miesięcznych urodzin zrobił pierwszy raz siusiu do nocniczka:) i zasuwa na 4 coraz szybciej, już kable wyciaga, staje wszdzie tam, gdzie może się czegos zlapać itp. Kondzio chrupy je od dawna, wg mnie cięzko się tym zakrztusic, bo jak dziecko mala, to to się rozpływa, inna rzecz, że brudzi wszystko dookoła, ja mu kupuję takie długie chrupole, bo mniej brudzi:) poza tym wsuwa ze 2-3 paluszków z solą, które uwielbia, skutków ubocznych niet, więc mu pozwalamy, bo nic nie chce jeść, a ja teraz egzaminuje i 6 godzin mnie rano nie ma. thefly - rewitaj:) kupiłam 69, bo to jednak inne słońce, a na później 35:) teraz leecę, bo nie mam pojęcia jak my z tym wszystkim zdążymy:( połowa rzeczy do prania, o przygotowaniu do pakowania nie wspomnę:) pozdrawiam i może zdążę przed wyjazdem tu wpaść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za miłe powitanie :) no i odpowiadam na aktualne i pewnie zdezaktualizowane posty. waga77 - mały je papkę, czasami przeszły kawałeczki takie niteczki indyka ale najbardziej staje mu dęba w buzi risotto z indykiem z Hippa - po prostu samej mi serce staje czy sie zaraz nie udusi więc zakupione słoiki z tym specjałem czekają na lepsze czasy w lodówce. emelle - ja kupuję ubrania używane w większej ilości niż nowe małemu bo naprawde u nas jest takich sklepów masa i konkrencja wymusza że te rzeczy sa naprawdę w bardzo dobrym stanie i cenie, nawet i ja się sama tam zaopatrzę w coś nowego - tym bardziej że mam pewność że nie spotkam pół miasta w tej samej rzeczy, naprawdę można znaleźć coś oryginalnego i ładnego. ania30 - spaliśmy tydzień w Ustce (tu nocleg ze śniadaniem, zadowolona w 100% jestem bo to najładniejsza kwatera prywatna z całej Ustki tu można popatrzeć http://www.barbaral.tp1.pl/) i tydzień w Łebie (a tu porażka bo śmierdziało w pokoju stęchlizną i nie bło brodziku tylko glazurą wyłożone miejsce pod prysznicem. tygrysicaa - tak skóra była super ale dopóki nie przyjechaliśmy :( wczoraj już zaczęły wychodzić mu krosty a dziś inwazja - jak kiedyś na zdjęciach u twojego Stefanka - jak muchomor. Prawdopodobnie stawiam na banana choć dajemy od 5 dni albo znów jabłko bo nieopatrznie umknęło mym oczom na etykiecie soczku winogronwo-malinowo-jabłkowo z dziką różą. Cholera a tak mnie cieszył ten banan. W dodatku moja babcia wczoraj mu po kryjomu dawała sok ze swojej czereśni, normalnie niereformowalne te babcie są. Jeszcze trochę to by mu sałaty ze śmietaną dała \"no bo się patrzy dziecina i chętnie by zjadł\". Za to gruszka przeszła bo pierwszy tydz naszych \"wakacji\" mu dawałam i było ok. Podaje fenistil zyrtec i czekam na efekty. Celebre23 - jak widzisz ja podaję fenistil na alergię pokarmową i u nas działa, także powinno i wam przynieść ulgę i zlikwidować wysypkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli gdzie jesteś?juz się zaTobą stęskniłam:) Megji jak czytałam jeden z Twoich wpisów to śmiać mi się chciało bo my też na wakacje do Pobierowa tylko że dopiero pojedziemy...w gorączkę też nie wychodziłam z Frankiem tylko dopiero po 18 na ogród...Franek też nie lubi być na boso na trawie...a wogóle to też jestem z Poznania:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Jak widze te zaleglosci to niewiem czy sie odzywac czy pozegnac na dobre z forum:) U nas nadal zero zabka,w pokojach mamy po 28 stopni wiec jest nie do wytrzymania,maly w dzien jest w samym body na naramkach i spi tez w body,na dodatek przy otwartym oknie.Nocki przesypia cale,spimy do 10 czasem11 :) w koncu moj synek daje mi sie wyspac,ale w dzien ma jedna drzemke. karen ko jesli dobrze pamietam to chorujesz na astme dlatego Tobie szczegolnie wspolczuje tych upalow,moj maz ma dziadka,ktory tez ma astme i co lato jest wiecznie w szpitalu,dlatego zycze ci duzo sily aby szpital ominol cie jak najdalej. agus7 ja rowniez wspolczuje przezyc,ze szpitalem byc moze rzeczywiscie to od jajka.Ja podaje malemu zoltko i narazie wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam przerwac,bo maz zadzwonil zebym napuscila wody bo u nas robia cyrki i wylaczaja na caly dzien. Jedyne co moge sie pochwalic ze maly ladnie zasypia mi w lozeczku,a niestety nie raczkuje,nie wstaje sam ale mysle ze wszystko w swoim czasie:)no co jeszcze to jedynie ladnie siedzi i nie przewraca sie na boczki,wiec spaceki to dla niego przyjemnosc jak moze posiedziec i popatrzec jak autka jezdza itp :) co do chrupek kukurydzianych ja raz podalam i maly sie krztusil ale podobno na poczatku tak jest i niby powinno sie podawac bo dziecko uczy sie gryzienia,mymlania i polykania:)mojej siostry maly juz dawno wcina a jest mlodszy o miesiac,potrafi wlozyc sobie cala chrupke bo mymla ja w sutach i lyka i idzie jak burza wcina je rowno,ja jakos boje sie podawac i narazie odpuscilam sobie. Witaminke d3 podaje dwie krople codzinnie tak kazala mi lekarka,mowila ze do roku czasu pomimo slonca dzieciom sie nie odstawia. A co do niesmialosci:)wydawalo mi sie ze maly by poszedl do wszystkich z usmiechem na twarzy,tzn idzie z usmiechem,ale raz bylismy na dzialce i babcia poszla sie z nim przejsc na raczkach i jak maly stracil nas z oczu to sie rozplakal,mi sie milo zrobilo ze zatesknil za mamusia:)ale co to bedzie jak przyjdzie pora wracac do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica - dzięki za życzenia !!! I fajnie że mogłaś gdzieś wyjechać , zawsze człowiek odpocznie od codzienności. My - jesteśmy z Katowic megi- ja na razie nie daję Sebkowi chrupek, ponieważ jak na razie zjada same papki (prawie) i boję się że się zakrztusi. A tak poza tym myślę że nie jest to najważniejsza rzecz którą dziecko już musi jeść ( OCZYWIŚCIE TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE !!!!) A myślę że zacznę od wprowadzenia miśkoptów od 10 m-ca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja kobietki. Mam dziś trochę energii, bo nie było dziś takich upałów. Nadal jestem w trakcie wybierania spacerówki. Dziś wyleczyłam się z kolejnej tzn. na zdjęciach wyglądała fajnie chicco 0.4, ale nie można rozłożyć oparcia całkiem na leżąco. Dla mnie jest to ważne bo Stefcio nadal sam nie siedzi. Tak więc poszukiwań ciąg dalszy nastąpi jutro. Megji ja daje Bączkowi chrupki kukurydziane już ze trzy tygodnie i słyszałam że dzieci mamląc te chrupy wyrabiają sobie dziąsełka i później nie seplenią. Nie wiem tylko czy to prawda. Bardzo je lubi, tylko nie mogę znaleźć tych długich. Flipsy i te z Biedronki są strasznie krótkie. Ja używam hagisów i jestem z tego zadowolona. Sylmag to zostałyśmy we dwie bezzębne duszyczki?? Jokas Oliverek super wygląda w tym baseniku. Dota a jakie masz egzaminy?? Thefly jak bym słyszała moja teściową. Ona też by wszystko dawała. Jest super teściową, ale w tym ją nie pochwalam. A czy wystawiałaś Szkraba na słońce?? Tak w ogóle to ja klikam z Warszawy. Życzę kolorowych snów wszystkim Szkrabom i Mamom.Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Thefly-fajnie że już jesteś! A ja wczoraj poszłam odebrać wynik moczu małej a babka mi mówi że niestety nie ma.Ze są dwie osoby o takim naziwsku ale nie to imię a wynik miał być już przedwczoraj.Okazało się że w laboratorium wpisali na wyniku małej imię Zofia i pesel kobiety urodzonej w 1952 roku! Wszystko na szczęście sie wyjaśniło i wynik wyszedł bardzo dobry.Nie ma żadnych leukocytów a na poprzednim wyszło 10-15 więc lekarka kazała powtórzyć. Dziś idziemy pokazac ten wynik. A wczoraj też okazało się ze mała jest uczulona na jagody.Odstawiłam truaskawki sobie bo dostała po tym uczulenia i wszystko zaczelo zchodzić a wczoraj dałam jej kaszke z jagodami i znów dostała plamek.Ale cxo tam dwa owoce ważne że wszystkie inne może jeść.Odezwe sie po wizycie u lekarza.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
Witam tygrysicaaa ja rownież chcialam spacerowke 0.4 chicco bo ma tez spiworek i wyglada super ale wkoncu nie kupilam jej gdyz nie ma na przodzie ani stoliczka ani tego preta, niewiem jak sie to fachowo nazywa i stwierdzilam że to jest niezadobre dla takiego małego dziecka.moja 0.1 ma to i można ten pręt całkiem wyciagnąc i oczywiście pozycja lężaca jest również. małej potówki zniknęły po jednorazowym użyciu fenistili, alebo to wysypka była, ale w każdym razie nie ma już nic. ja dwa razy w tyg do pracy chodzę dlatego ostatnio nie zaglądałam, tzn czytam na bieżąco ale nie pisałam nic. kupiłam Lurze nocnik i będę ją również sadzać i przyzwyczajać. my mamy problem również z jedzeniem bo kalafiora i brokułów nie chce za bardzo jeść a trzeba wkońcu coś innego gotować nie tylko cukinię z ziemniakami. Lauri dalej nie raczkuje ale siedzi sama.ząbek na górze już jest widoczny a drugi w drodze. natomiast w chodziku śmiga że trzeba uważać bo do każdej szafki idzie i ściaga co się da. u nas nie jest tak gorąco ale parno, nie ma czym oddychać i takiej pogody nienawidzę bo czuję sie senna. a tak to Laura jest grzeczna i sie dobrze chowa.w poniedziałek mamy termin u Pediatry więc wymiary podam w poniedziałek, pewnie z 80 cm już ma!! pozdrawiam wszystkich aha może któraś z mam chciałaby się ze mną zdjęciami dzieciaczków wymienić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Thefly fajnie że podałaś tę stronkę int. tam gdzie mieszkaliście moze kiedys któraś z nas skorzysta. Dota miłego wypoczynku pogoda zapowiada się bardzo ładna jak to na Korsyce także pobyt napewno będzie udany opisz nam wszystko jak wrócisz. Flowers no jakto pożegnać się z forum nawet o tym nie myśl pisz wtedy kiedy możesz kiedy czas ci pozwala każdej z nas chyba zdarzają sie takie momenty że pisze mniej i nikt nie ma o to pretensji wszystkie mamy dzieci niektóre z nas nawet dwoje [bo troje chyba nie]i swoje obowiązki,każdy to rozumie. Dota to super ze Kondzio robi postępy w nauce siusiu oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus - to co Sebek przeżył to prawdopodobnie wstrząs anafilaktyczny po żółtku - alergolog pewnie to potwierdzi. Zrezygnuj na jakiś czas z jajka, alergikom daje sie żółtko ugotowane około 11-12 mc-a ale jak go uczuliło to po pół roku próbuje się wprowadzic na nowo ten uczulający produkt. Cholera ale miałaś koszmar. ewunia - ciesze się ze wyniki moczu ok, tez mnie to czeka ponownie więc wiem jaka to radosć jak wyniki sa poprawne. stysia74 - mam nadzieję że nie zajdę ci tym za skórę ale dla mnie to co napisałaś o wizycie u alergologa ma sens tzn. bardzo zbliżone zalecenia do naszego siedleckiego lekarza który leczy 9,5 miesięcznego synka mojej kolezanki z podejrzeniem astmy. A diprobasą w tamtym roku mi lekarzp olecił smarować zmiany skórne które wyszły przy uczuleniu na słońce + Hydrocortizone. A i co do dentysty to moja kumpela podpowiedziała mi jak jej mała 5-letnia córeczka przekonała się do dentysty - kupili jej szczoteczkę elektryczną dużo wcześniej i jak szli na wizytę to uprzedzali że pan dr bedzie robił bzzz taką inną szczoteczką - poskutkowało. Też tak zrobię jak Adaś podrośnie. Waga77 - a moze mieszaj kaszki z odciągniętym mlekiem swoim po prostu bo z samą wodą to to nie jest chyba pełnowartościowy posiłek. Jokas - gajerek fajny , prawie jak nasz tylko tamten był sztruksowy. Koniecznie po uroczystoci prześlij zdjęcia kawalera w tym gajerku !!! tygrysicaa - Adaś poci się baardzo również teraz. Aż uległam babci i czapke na działce mu zdejmuje. A Wy kochane jak robicie ??? Maleństwa w czapkach czy bez ??? Eli - a co to za \"ciche dni\" na forum z Twojej strony ??? Jak tylko sie dzieję coś w piersiach to ratuj się okładami z kapusty i lodu naprzemiennie, pisałam juz o tym ale po raz kolejny mi pomogło - przy zastojach po zakończeniu karmienia. No i pisz pisz pisz :) a odnośnie nieśmiałości to po powrocie Adulek urządza rykowisko jak tylko zobaczy swoją prababcię (choć wcale nie wygląda jak baba-jaga ;) ) normalnie wczepia się we mnie nózkami i rączkami jak małpka i chlipie tak żałośnie że aż serce sie kraje, szczególnie własnie babci. Dzięki za wszystkie zdjecia, jak przyszykuję z nad morza to wam parę przeslę i Tobie Celebre też tylko podaj mi jeszcze raz maila. chrupki kukurydziane daję po 1-2 dziennie ale czuwam nad nim bo czasami robi takie miny jakby zaraz miał puścić pawia :) pampersów używamy 4 albo 4+. Karen ko - mam nadzieję że ta cholerna astma ci odpuściła choć trochę. Ja teraz po powrocie kaszlę kicham prycham i to jest dla mnie uciążliwe więc takie duszności jak ty masz to muszą być okropne dla Ciebie. Aby obylo się bez szpitala. Może jak byś klimat zmieniła to by się trochę poprawilo. Nie wybieracie sie gdzieś na wakacje ??? Dota - wspaniałego wypoczynku życzę ach jak ja ci zazdroszczę tego wyjazdu ale nie tak złośliwie tylko tak od serca :) flowers - nie znikaj najwyzej olej czytanie poprzednich stron i czytaj i pisz na bieżąco albo i nie na bieżąco. :) to na razie tyle nadrabiam dalej czytanie aczkolwiek od soboty jadę znów na tydz nad Bug do ciotki - siostry mamy więc znów zniknę na momencik. Choć jeśli te zmiany się nie cofną u Adulka to popędzę do alergologa bo zamaist lepiej jest coraz gorzej nawet głowę ma zsypaną 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga - cofam to o niepełnowartościowym posiłku kaszka na wodzie - widze że duzo z Was tak robi wiec pewnie się mylę. Ja wit D daję 1 kroplę choc czasem zapomnę a czasem poleci 2. Jokas - Olivier ziemi a Adaś piachu nad morzem się najadł :) ewunia - i co wapno pomogło na uczulenie? Bo mi alergolog poweidział że znikome efekty leczyć uczulenie wapnem, ze to nic nie da. A jak zniknie to ze wzg na upływający czas a nie zastosowanie wapna. A moze tfu tfu wychodzą efekty prowadzonej przez ciebie \"bardzo bogatej diety\" córeczce ?? Bo takie plamy to moga wyjść bezpośrednio po podaniu alergenu albo po długim podawaniu jakiegoś alergenu z którym w końcu organizm sobie nie poradził. Ania30 - a co to za pudroderm? maść czy puder i czy to steryd??? a Adulek śpi w body nakryty pieluchą flanelową, my pod przescieradłem, okno na minimalnym uchyle całą noc. No i jestem na bieżąco już wszystko wiem co słychać u Was w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celebre tylko że ta Twoja spacerówka kosztuje chyba z 800zł jak się nie mylę, a mi nie bardzo uśmiecha się wydać tyle na spacerówkę.Tym bardziej że jeszcze jest ten wózek wielofunkcyjny. Thefly Stefcio często śmiga bez czapy.Boje się zawsze czy to mu nie zaszkodzi, ale jak narazie jest dobrze.Adaś pewnie odczuwa zmianę powietrza. Aha prawdopodobnie wyjeżdzamy na weekend na mazury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotowałam dla was 20 zdjec z nad morza ups czy wy w ogóle chcecie takie ilości oglądać ? ;) a wszystko przez to ze posiadając cyfrówkę nie sposób się oprzeć robieniu zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Thefly podziwiam cie że chcialo ci sie wszystko czytac i wszystkim odpowiadac oczywiscie ze chcemy nawet 20 zdjec ja w tym roku tylko domowe pielesze ogladam wiec milo bedzie popatrzec jak wasza rodzinka wypoczwala.Pudroderm to zawiesina polaczenie tlenku cynku,mentolu,talku i wody to raczej nie jest lek sterydowy nic takiego nie pisze.Ja też się martwię o Eli moze gdzieś wyjechała tak znienacka miejmy nadzieję że wszystko tam u niej i maluszka dobrze w końcu czasami kazdemu przydaje się oddech od kom. też -pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamcie:) Ja Wam moge polecic spacerowke z Graco jest super,tzn.ja jestem bardzo zadowolona,ma 3 poziomy,stoliczek,pasy,koszyk,folie przeciwdeszczowa,jest w miare lekki,ze moge go znosic bez problemu z 3 pietra,dokupilam tez parasolke bo jest bardzo przydatna i kosztowal 340zl A co do nocniczkow,czytalam ze do roku czasu nie sadza sie dzieci,a wczoraj na tvn style byl program dla mam i bylo o sadzaniu na nocnik i wypowiadala sie pani pediatra,ze sadza sie okolo 15miesiaca zycia i dzieci daja sygnaly,z tymi sygnalami to troche smieszna sprawa ale ogolnie wypowiadala sie ze dopiero po 15miesiacu zycia dziecko jest gotowe fizycznie na samodzielne siadanie na nocnik i niema co popedzac jak nie bedzie jeszcze chcialo to sprobowac pozniej no i mamy dawac dziecku do zabawy zeby sie oswoilo z tym przedmiotem:))to tyle,ale kazdy robi jak uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysicca my tez nie mamy zabkow:)zarazy nie chca sie przebic:)) wlasnie po dluggggimm czasie odczytalam poczte:)dzieki za Wszystkie fotki zrewanzuje sie w najblizszym czasie,a co do kodow to wszystkie co mialam wyslalam agus7. eli ty tutaj gorowalas na forum,mam nadzieje,ze nic ze zdrowkiem sie nie dzieje i ze to tylko chwilowe znikniecie,ale pisalas ze cos z piersia mialas...odezwij sie jak najpredzej i powiedz,ze wszystko oki. Dziewczyny zazdroszcze Wam tych wyjazdow nad morze czy na mazury,zawsze fajnie gdzies odpoczac poza domem i szara codziennoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga i inne mamy z Poznania (jesli takie są ) nie wiem czy wiesz że w weekend jest \"Festiwal Zakupów\" wszystkie większe centra handlowe mają ogromne obniżki więc warto skorzystać. Tygrysicaa jak masz wózek wielofunkcyjny to chyba nie potrzebujesz już spacerówki? Co Ty na to? Ja mam Bebe Confort High Trecka i mi to wystarczy(tak myślę), dopiero za 1,5 roku przesadzę Pawełka do parasolki (ale na razie jest za malutki). Dziewczyny doszły do Was zdjęcia? Wysłałam chyba do wszystkich ale bardzo długo przechodziły więc nie wiem jaki był finał. Na nocnik są chyba jeszcze za mali, tzn. jak ktoś chce to niech próbuje i sadza dzicię ale świadome kontrolowanie potrzeb fizjologicznych następuje ok.2 roku życia. Swoją drogą jestem ciekawa jak Wam pójdzie i kiedy się poddacie :). (to był żart) Pozdrawiam i też jestem ciekawa czemu Eli tak cichutko siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×