Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Agus-własnie przeczytałam opis tego strasznego przeżycia z małym.Jak tylko doszłam do linijki o sinych wargach to odrazu pomyślałam o moim męzu który jak miał 8 miesięcy to właśnie tak mu zsiniały dziąsełka i wtedy wyszło że ma zapalenie opon mózgowych.Na szczęście objawy u Twojego są trochę inne bo mój mąż miał wysoką temp i przy okazji dostał wtedy zapalenia płuc i posocznice.Ledwo go odratowali.Myślę że to mogło byc po tym jajku.Nie wiem co teraz lekarze doradzą ale chyba powinni zrobic jakies testy alergiczne,no nie wiem,nie znam się tylko tak sobie pomyślałam.W każdym razie życzę żeby nic takiego sie już nei powtórzyło a co do pobierania krwi to mojej Wiki pobierali z żyłki i też tak strasznie ją pokłuli-w trzech miejcach i cały czas płakala więc wiem co przeszłaś i naprawde współczuje. A u nas mała dostała uczulenia.Ma duże tzn ok 1cm plamy na całym ciele,głownie na nóżkach i rączkach.Byłam u lekarza,przepisał calcium w syropie.Myślałam że to po słoiczku owoców egzotycznych.Kupiłam jej je w czwartek bo na słoiczku pisało po 9 miesiącu a mała już skończyła więc te parę dni nie robi różnicy.Tak myślałam.Był w składzie sok pomarańczowy i myślałam że to własnie po tym bo w piątek ją wysypało a w czwartek jadła na wieczór z tym kaszke.No i skoro byłam pewna że to po tym to inne rzeczy podawałam z tym że teraz wiem że wysypke ma przez mnie bo zjadłam zupe kompotową z truskawek a tak to by jej minmęło a wczoraj wyszlo więcej bo codziennie wcinałam tą zupę.Takie upały to coś chłodnego chce się jeść a taka zupa jest super.Myśłałam ze skoro truskawki wygotowane to raczej nie powinno zaszkodzic a tu proszę.Tym bardziej że jeszcze przed czwartkiem jadłam świeże-tak po kilka sztuk i nic jej nie było.Musze ograniczyć wszystko co może być uczulające bo mała cała w czerwone plamy! Jak do jutra nie przejdzie to pójde do lekarza.Mam tylko nadzieję że nie jest to nic innego tylk zwykłe uczulenie. Eli-co do ubierania na noc to nasza mała śpi w body z krutkim rękawkiem i tylk w tym.Okno mamy zamknięte na noc,chyba ze jest naprawde ciepło to uchylamy.Przykryci jesteśmy kocem i jest akurat bo jak ją cieplej ubrałam to mi się cała zgrzana obudziła.Lepiej zmarznąć niż przegrzać-to wszyscy mówią. Ja Wit D3 podaje dwa razy w tygodniu tylko że przez to czasami zapominam ale tyle słońca teraz że myślę że nic się nie stanie jak się odstawi czy raz na jakiś czas poda. Eli-współczuję z tym karmieniem.Wiktorcia też butelki nie uznaje.Tylko łyżeczka więc jak by przestała chcieć cycka to nie wiem co by było bo faktycznie -mleko pic muszą a łyżeczką podawac to sobie nie wyobrażam bo płyny wypluwa a gęste nie ale mleka gęstego nie ma :( Też już tak często nie ssie jak kiedyś tj teraz tak ok.3-4 razy w ciagu dnia i na noc.Oby u Ciebie był to tylko mały kryzys a nie definitywna odstawka.Może to przez te ząbki nie chce bo pisałas że apetyt też stracił.Moja przy ostatnich dwóch ząbkach to też prawie nic nie jadła i cyca rzadko ssała ale to minęło.I tego Tobie życzę.Głowa do góry.A z tym nie schodzeniem z rąk to doskonale Cię rozumiem bo jeszcze ok miesiąca temu też tak miałam i to caly czas-od urodzenia non stop na rękach.Prawą ręke mam nieźle wyrobioną od dźwigania małej :) A ja wczoraj poprawiłam sobie chumor wizytą u fryzjera.Zmieniłam fryzurke o 180 stopni.Nie miałam grzywki a mam asymertyczną i walnęłam sobie dwukolorowy balejage całkiem kontrastowy z brązu ciemnego i jasnego blondu.Pierwszy raz w swoim życiu wyszłam szczęścliwa od fryzjera bo tak do tej pory to ewentualnie zadowolona.A teraz chodze i co chwila się w lustrze przeglądam ;) Jak to niedużo do szczęścia potrzeba.A mała dwie godziny siedziała z babcią,półtorej godzinki na spacerku a pól godziny spała.Aż w szoku jestem ze tyle beze mnie wytrzymała i że taka grzeczna była :) Musze kupić nowe krzesełko do karmienia bo dostaliśmy od teściowej ale taki starszy model,bez pasów,takie cięzkie,metalowe i mała mi zniego chce wychodzić a nie daj Boże by wypadła to aż strach pomyśleć a te nowoczesne maą pasy bezpieczeństwa więc mam nadzieję ze juz z takiego nie ucieknie. No na dzis to tyle.Pogoda znów dobijająca :( Gorąco,nawet wiatru nie ma to znów w domu będe siedzieć bo umieram na takim słońcu :( Tym optymistycznym ;) akcentem kończę.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam, ze cos zapomnialam napisac, czesto mi sie to zdarza:) Oliver spi w nocy w body i przykrywam go bardzo cienkim kocykiem i tak sie czasami poci. W pokoiku u niego zamykam okno kiedy juz sama ide spac, czyli gdzies 22-23, bo o tej porze jest jeszcze bardz cieplo na dworze. jednak boje sie na cala noc, bo zawsze 3-4 to juz troche chlodniej i sie boje, ze malemu bedzie za chlodno. Odnosnie jeszcze tematu kaszki. ja kupuje taka kaszke hippa ryzowa, ktora sie z woda rozrabia. Dodaje do tego owoce i malemu super smakuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Ewunia moją też obsypało i chyba też po truskawkach bo na trochę się skusiłam ale teraz mówię stop truskawkom,choć są takie apetyczne. Eli moja mała w nocy również śpi w body podczas tych upałów przykrywam ją kocykiem ale ona i tak go rozkopuje okno zamykam bo jakoś nie mam odwagi zostawić uchylonego,chyba się Eli na mnie obraziłaś,czy mi się wydaje?Nie wiem czy ten konkurs za kody pampersa nie jest już skończony bo w tej ulotce pisze że można wysyłać tylko do końca maja a sklepu TESCO niestety nie ma w moim mieście Natalka ma drugi ząb a tak pozatym to to co napisałam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre 23
tygrysicaaa moja spacerówka jest z chicco model 0.1. jest bardzo droga ale ma wszystko co wózek musi mieć, pasy, skretne koła lub proste można wszystko tam regulowac!!dosłownie wszystko. Agus ojejj tak mi przykro, ja też tak miałam, po żółtku podobno tak wymiotowałam że aż sie dusiłam mama mi mówiła, a jak moja mała biszkopta je i lekko zakasła to ja już czerwona się robie i nerwowa, a co dopiero to co ty przeżyłas...także ja miałam alergie na zółtko. a co do pampersów to miałam też oryginalne i wcale nie są lepsze od huggies na pryzkład więc my nie kupujemy oryg.pampersów.chłoną tak samo dobrze, rzep jest mocny i się dobrze trzyma więc po przetestowaniu prawie wszystkiego kupujemy różne ale nie zawsze oryginalne, ale u nas ciepło, jak sie troche ochlodzi to wyjdziemy na spacer.wczoraj na moje urodzinki poszlam ze znajomymi do knajpy..pierwszy raz od 1,5 roku .i wkoncu mooglam cos wypic bo do tej pory to tylko cycek i cycek a teraz to karmie przed poludniami tylkko i rzadko bo mala nie za bardzo chce ssac.pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ •Sylmag.... 10.09..KUBUŚ..🌻..2700..50cm 7,5M 8600.. 76cm..0z •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA.🌻.3050..56cm 9M 7100.65cm..4z •Ania30.... 29.09 NATALKA..🌻..3200..53 cm 8M 7300...68cm..2z •Karen ka..29.09 ALESSANDRO.🌻..3520..52cm 8M 9300...74 cm..1z •Flowers24 30.09 BARTEK..🌻..2900..53cm..8M 8315 ... 72cm..0z •Laura7 ....03.10 NADIA..🌻..3800..53cm 8M 8500...76cm..2z •Mająca nadzieje 04.10 KAMILEK.🌻..3760.56 cm 6M...9000..75cm..0z •Agucha 29..05.10. NATALKA..🌻..3050...50 cm 6M 6800.. 65cm •Mama Natalki 06.10. NATALKA..🌻..4300..59 cm 4M 7500..70cm •Eli.......... 08.10 KAMIL..🌻..3850...56 cm 6M 8300..70cm...6z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK.🌻.3480.56 cm 7M 7600.66,5cm.0z •Emelle..... 10.10 KAROL..🌻..3190...53 cm 7M 8500..2z •Thefly...... 10.10 ADAŚ..🌻..3340..52 cm 6,5M 8100..70cm..2z •Jokas.......10.10 Oliver..🌻..3000g..50cm 6M 7900..70cm..8z •Delphi31... 11.10 NATALKA..🌻..3300..53 cm 7M 7000..68cm..0z •Yalu........ 11.10 DANIEL..🌻..3960..52 cm 3M 6900 •Maja....... 12.10 MAJA..🌻..3850..54 cm 3M 6850...63cm •Siostra 22 13.10 MELISA..🌻..2600..50 cm 4540....60cm •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK..🌻..3300.52 cm 8M 8000 65cm..2z •Waga 77.. 16.10 FRANEK..🌻..3470 ...55cm 8M 7100..2z •Maggie7000..20.10 NATALKA.🌻..3700..56cm 4,5M 7210..67cm •Sylwia30.. 21.10 KALINA..🌻..4100...63 cm 6m 10600..68cm..0z •Frezja 73. 23.10 KONRADEK..🌻..3550..60 cm 6M 7075..70cm..2z •Megji 23.10 PAWEŁEK..🌻.. 6,5M 9150..1z •Ona24..... 24.10 LAURA..🌻..3080...50 cm 5,5M..6900...70 cm..0z •Celebre23..24.10 LAURA..🌻..4010..53cm 7,5M..ok. 10000 72 cm..2z •asia_20... 25.10 ARTUŚ..🌻..4240...60 cm 6M 2t 11400...82cm •Dota28.... 26.10 KONRADEK..🌻..3480...60 cm 6M 7900..71cm.6z •ewcia26.. 30.10 JULECZKA..🌻..3000...57 cm 7M 8000..4 z •stysia 74.. 04.11 ZUZANNA..🌻..3620..54 cm 6m 8330. 70cm..4z ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 no coś Ty. Nie obraziłam się! :) Mały jest dalej na starjku cycowym. Thefly wróciłas już? Daj znak zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 mi się zdaje, że kazdy miał inną datę konca konkursu. Czy ktoś coś na ten temat wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil ostanowil mnie \"zaszczycic \" i zrobil sobie cycową kolację. ;) Cwaniak jak proponuję mu w ciągu dnia to złości sie i mnie gryzie . Na szczescie teraz jednak sie najadł. Inne rzeczy jada normalnie. Aaa, musze wam powiedziec, ze juz się wma ie będe chwalic ze cos robi bo zawsze jak się pochwalę to on natychmiast przestaje to robić- było tak z piciem, zasypianiem samemu w łóżeczku ( w tym samym dniu przestał zasypiac co sie pochwaliłam) a teraz z zasypianiem w wózku. Dziś trzy razy zasnął a czwart mimo zmęczenia dmówił i był płacz. Nieprzewidywalwny ten mój \" Dziabąg\" ;) Bardzo lubie to nasze forum. Ciesze się, że istieje i , że wy gdzies tam istniejecie i , że możemy tak sobie pogadac, pozwierzac się... Fajnie, że was mam :) 🌻 No dośc tych sentymentów. Idę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i poprosze o duuuzo nowych fotek. chce zobacyzć te raczkujące i stojące maluchy! Pokaże kamilowi aby go zmotywować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Eli o dziewiątym miesiacu życia dziecka \"Może być to kolejny miesiąc kryzysu laktacyjnego. Dziecko jest zafascynowane światem, nowymi rzeczami do jedzenia. Niektóre dzieci mogą sprawiać wrażenie, że chcą zrezygnować z piersi. Ale to jeszcze nie czas. Kryzys minie, a o laktacje trzeba dbać proponując dziecku pierś w tych momentach, w których zawsze ją ssało. Kilka karmień w ciągu dnia i 1 -2 w nocy to jeszcze całkowita norma.\" to znalazłam na razie bo coś mi się kojarzyło o kryzysie laktacyjnym.... a tu masz tą stronkę http://www.lmm.pl/porady/karmienie/dziecko9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus 7 i Celebre spóżnione ale szczere najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzinek!!!Spełnienia wszelkich marzeń i przede wszystkim ogromu szczęścia z waszymi dzieciaczkami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za porady odnośnie kaszek!!! Eli my podajemy 3 krople witaminy d-ostatnio lekarka nam zmniejszyła dawkę z 4 kropli na 3 bo powiedziała że teraz jest dużo słońca.. ja też nigdy nie wiem jak franka ubrać i faktycznie najgorzej w nocy i czasami boje się ze mu za ciepło ale on nie jes spocony więc łudzę się że dobrze...no więc w nocy okno mamy otwarte a Franek ma założoną koszulkę z długim i śpioch a przykryty jest albo pieluchą albo takim leciutenkim kocykiem ale takim naprawdę cienkim....do tej pory miał też body z krótkim pod spodem ale od dzisiaj je weliminowałam bo jest naprawdę gorąco....no a w dzień chodzi tylko w body z krótkim a w pokoju mamy 24-25 stopni....nie wiem tylko ile w nocy mamy stopni ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki. Byliśmy wczoraj nad wodą, ale fajnie było.Poczytałam zaległe gazety, a Mały był w swoim raju:)Nadal poci się na noski szczególnie przy jedzeniu, ale myślę że to przez ten gorąc.Nadal nie mamy ząbków, choć w sobotę był bardzo marudny. Ewunia21 czekamy na zdjęcia w nowej fryzurce. Waga dzięki za fotki. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie zobacze nowa fryzurkę. sama tez sie musze wybrac do fryzjera... Waga 77 dziekuję. Mam nową teorię na temat tego odstawiania od piersi. A może cos co jadłam ( truskawki?) mu nie odpowiadało bo no powodowało bóle brzuszka albo było mu nieodbrze i skojarzył, że to po mleku więc przestał je pić? podobno dziecko tak potarfi się zorientowac co mu szkodzi i odmawia. Zobaczymy co bedzie dalej. Wysłałam wczoraj fotki. Kto nie dostał a by chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli-własnie oglądałam zdjęcia Kamila.Jaki duży chłopak z niego! Super! Moja to jak połowa Twojego.Teraz to Ci naprawde wspólczuje dźwigania takiego chłopa :) Ale fajnie że taki duży bo moja to taka kruszynka-66cm tylko. Co do zdjęć nowej fryzurki to już dawno bym je wysłała gdybm je miała :( Miałam mieć cyfrówkę ale coś narazie się nie zapowiada ale jak tylko urządze sobie sesje fotograficzną :) to powysyłam Wam napewno! Dziś znów łapalam mocz do pojemniczka.Mam już sposób żeby sikała.Najpierw ją kąpie a potem zaraz sika :) Niby ledwo 10ml udało mi sie zebrać ale zawsze coś i Pani w laboratorium powiedziała że to i tak dużo.Ciekawe to ile to mało ;) A chumor trochę mi się popsuł bo dziś umyłam włosy pierwszy raz od soboty od tej wizyty u fryzjera i żałuję że nie umiem ich tak fajnie ułożyć jak fryzjerka :( A tyle się namęczyłam przed lustrem z tymi lakierami i piankami :) Mała właśnie spi to idę placki z jabłkami smażyć.Pewnie apetytu Wam narobiłam ;) Przeslę wam kilka mailem.Może jeszcze ciepłe dojdą :) Buziaczki.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie oglądam zdjecia:) He he, Zuzia ma taką samą przerwe między jedynkami jak Kamil. No może Kamil ma ciut mniejszą . Śmiesznie to wygląda :) A Waga 77 jaka Ty jestes opalona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli zgadzam się z Ewunią że Kamilek to naprawdę duży chłopak!!pewnie będzie na mamusię kiedyś z góry patrzył:) a jeśli chodzi o opalenie to mam tak od spacerów czyli opalone mam tylko te miejsca które przy okazji spacerów się załapią na słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solenizantkom wszystkiego naj naj naj 🌻 🌻🌻 KObietki napiszcie jak radzicie sobie z potówkami?? u nas maka ziemniaczana + zmiana ubranka plus chłodniejsza kapiel wieczorkiem i mycie w dzien nie pomagaja zbytnio :( oj jak tylko będę miała chwilkę to nadrobiw zaległości:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli fotki już oglądałam, bardzo dziękuję.Ja się nie mogę zebrać do skopiowania z aparatu. Stysia widzę na zdjęciach że sobotni wypad udał się. Dota ja narazie nie mam z tym problemów, ale z miłą chęcią dowiem się na przyszłość. Tak wogóle to Stefciowi jest bardzo gorąco i nie może spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeczytalam:) Agus - współczuję koszmaru:(, Kondzio nadal odmawia jedzenia praktycznie wszystkiego:( Je tylko odrobinkę ziemniaka oraz paluszki, ktore ze względow oczywistych mu ograniczam:( reszta jedzenia jest trująca:( Cycki obgryza nadal baaaaardzo chętnie, ale dzisiaj też mało jadł, bo za gorąco Eli - może to przez zęby?? u nas to marudzenie przez zęby już od prawie 2 miesięcy, bo się te grube zębiska nie mogą przenić:( Kobietki jedziemy na Korsykę na całe dwa miesiące, boję się tylko bardzo tej podróży z małym. Upały zniesiemy w morzu i baseniku:), przynajmniej mam taką nadzieję:) Kondzio spał w cieniusieńkim body z długim rekawkiem przykryty tylko na nóziach cienkim ręcznikiem, ale po ostatniej nocy całe ręce w potówkach, więc dzisiaj ma krótki rękaw i przykryty pieluszką tetrową. Pól nocy śpi u siebie budząc się co chwilkę niestety, a resztę z nami, my też tylko wielgachnym frotowym ręcznikiem przykryci, całą noc okno na uchyle. Teraz u mnie 28 stopni :(!!! u Kondzia mniej może o 2 stopnie:( zaraz zalączę wentylator, bo musielismy na wyjazd kupić, bo tam nie ma klimy. Spacerówka kosztowała mnie 320 zl, w tym nocnik gratis co moze juz pisałam :) znalazłam go na stronie:) http://www.babydesign.pl/ to tiny:) wszystko o nim jest:) my mamy dokładnie ten pomarańczowy, bo tylko taki był na sklepie, ale ładny jest:) jesteśmy baaaardzo zadowoleni:) a i Kondzio go polubił i woli ten niż wielofunkcyjny i nawet pasów nie szarpie, co przy tamtym czasem się zdarzyło:) AAAAAAAAAAAAaaa i obżeram się truskawkami i koktajlem z nich i nic:) Kondzio przestał już tak bardzo reagować na nabiał. Ale kilka dni temu wstal bardzo zesypany, juz myślałam, że z truskawkami przesadziłam, ale dziwne, bo po ponad tygodniu by to było. A kupiłam malemu sok gruszkowy, żeby zrobic mu kisiel na próbę i jak byłam w pracy, to mąż dał mu tego trochę, na drugi dzień ta wysypka była i dalej piłam koktajl, a sok w odstawkę i co wysypki niet, a ja truskawy wsuwam:) dzisiaj nie jadłam, bo nie bylo czasu do centrum po nie lecieć:( ale jutro nadrobimy:) moje dziecko testuje swoją alergię głównie przez moje mleko więc:) mam tylko nadzieje, że wreszcie zacznie cos jeść, bo jak nie to jeszcze z 1,5 miesiąca przebiedujemy a potem dam krome z masłem i spokój, bo chleb to by wsuwał:) musze konczyc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota ale Ci dobrze:)Jak się Wam to udało tanim kosztem??Bo zakładam że jak kosztowałoby to sporo to byście nie pojechali. Podobno tylko do czwartku mają być upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na stronie pampersa jest jakaś ankieta do wypełnienia i jeśli się to zrbi to wysyłają upominek: http://niemowle.onet.pl/ Eli a gdzie Ty mieszkasz bo u nas w Tesco nie ma takiej promocji na pampersy:( A właściwie Eli może byś podopisywała jeszcze do naszej tabelki miasta w których mieszkamy?co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z małym jest ok , broi nadal chociaż nadal go obserwujemy. eli - ja ubieram go ostatnio w body z długim rękawkiem i cześć nocy śpi odkryty, a potem przykrywam go kocykiem albo pieluchą. Teraz śpimy przy uchylonym oknie a i tak mamy gorąco. Wit d nie podaję już bo staramy się pić vibovit. ania 30 - ja miałam w tej ulotce napisane że konkurs traw do 30 czerwca. , więc wysłałąm zobaczymy/. idę się ubierać bo z małym teraz muszę wcześniej wychodzić do mamy, żeby nie jechać w tym upale. Bo zawsze jechałam koło 11 , 12 a teraz to byśmy chyba padli. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga wypełniłam tą ankietę.Jeśli dobrze się doczytałam to tym prezentem będzie segregator Pampers z broszurami, ale może źle przeczytałam.Z tymi miastami to bardzo dobry pomysł. Dziewczyny o której Wy teraz wychodzicie na spacery??Bo ja zawsze wychodziłam ok11-12 i wracałam ok 16, ale teraz chyba muszę zmienić na całkiem popołudniowe pory przez te upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 30
Dota dwa miesiące na Korsyce super sprawa pewnie macie tam jakąś rodzinę wrócisz zapewne pięknie opalona,życzę wam udanego wypoczynku, uważaj tam na opalanie maluszka,pozdrawiam cię.Tygrysica ja z moją małą ostatnio mało wychodzę zraziłam się bo przeważnie wracamy z marudzeniem do domu postanowiłam trochę przeczekać może sama polubi te spacery,ale jeśli już to w te upały najlepiej wychodzić póżnym popołudniem. Też coś słyszałam o tej ankiecie pampersa,wszędzie najchętniej tylko przysyłają ulotki o zaletach swoich produktów,żeby je kupować niech przyślą maluchom po kilka sztuk to ocenimy,na papierze wszystko się da pisać.Odwiedziłam z małą wczoraj lekarza w związku z tą wysypką,przepisała ZYRTEC i PUDRODERM,widzę żewszystko ładnie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mój Bączek uwielbia spacery.Jak nie wyjdę z nim jednego dnia to marudzi strasznie.Ubolewam że nie mamy domku, bo wtedy mógłby być na powietrzu non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Ale upał.Siedze sobie w samym kostiumie i umieram z gorąca.Koło mnie chodzi sobie wiatrak a i tak nic nie czuć.Kiedy ta parówka się skończy?? :( A na dodatek jeszcze dzis musiałam z małą jechać do centrum bo miałam ważną sprawę do załatwienia i myslałam że ducha wyzionę w tym autobusie.Wróciłam ledwo żywa i mała też bo niestety nie miałam ją z kim zostawić. Od rana wypiłam już chyba wiadro wody z sokiem malinowy i ciągle mi mało. Ale narzekam :) Powinnam wyjśc po odbiór wyniku moczu małej ale dupska mi się nie chce ruszyć.Mała mi zasnęła.Całe szczęście że apetety jej przez te upały nie znikł i nadal wcina 5 posiłków dziennie+cycek kilka razy.Teraz dostawiam ją częściej bo butelki nie lubi,z łyżeczki wypluwa,a jak pije z kubeczka to ciągle sie krztusi bo za duzo jej leci do buziaka. Fajny pomysł dopisać znów miejscowości ale czy zmieszczą się do tabelki? Jakby co to ja z Warszawy. W niedzielę nie daruję i musze iśc na basen z mała i męża namówi.Zresztą jego namawiac nie trzeba.Pierwszy w wodzie się znajdzie.U nas jest taki aqua park nazywa się Wesolandia bo mieszkam w dzielnicy Wesoła i tam właśnie w niedziele jest rano nauka pływania dla niemowląt.Była któras z Was już z maluszkiem na basenie? Buziaczki.Zajrze jak sie ochłodzi i dam znac jak wyniki bo idę z małą po południu do lekarza pokazać wynik moczu. Dobra uciekam bo weny specjalnie nie mam a nie chce narzekac na ten upał :) Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam pocztę i dziękuję bardzo za zdjęcia. Są śliczne. Eli widzę że na ulicach w tym roku będzie czerwono :) my też mamy czerwoną spacerówkę. Kamilek jak zawsze super pozuje. Mój młody zawsze musi zrobić jaką minkę :( . Choć oczywiście na każdym zdjęciu jest wspaniały :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica - mój Sebek to wogóle prawie cały dzień bywał na dworze, ale teraz staramy się żeby od 10, 11 siedział w domku albo już na ogródku w cieniu. Ale zazwyczaj moja mama do 10 jeździ, potem to tylko w cieniu jak np idzie go uspać a potem wychodza koł 15 i idą na ogródek do cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha kochane !!! jesteśmy już od niedzieli ale te upały tak nas zaskoczyły (wiadomo klimat nadmorski zupełnie inny niż w głębi kraju) że uciekam codziennie raniutko na działkę z Adaśkiem bo w domu nie idzie wytrzymać. Pogoda nam się udała, mąż opalony jak murzyn, ja smarowałam się blokerami ale i tak uczulenia na słońce dostałam, a Adulek śmiesznie ma spalony nosek i poliki. Syn sprawował się na 5, chodził spać około 21-22, usypial bez marudzenia tylko trzeba było sie z nim położyć na chwilę (a spał z nami w łóżku przez całe 2 tyg). Nawet w ciągu dnia nie musieliśmy go na rękach usypiać bo sam zasypiał. Drogę znióśł też b.dobrze (600 km) - w tamtą strone jechalismy w nocy , a z powrotem w dzien i było b.gorąco więc robiliśmy sobie długie przerwy po drodze i jakoś się udało przyjechać bez płaczów większych w samochodzie. Namiętnie sylabizuje od wyjazdu - baba baba baba. I to jego główne nowe osiągnięcie. Siedzieć siedzi ale jak się go posadzi a stać uwielbia i czasami sam się dźwiga trzymając się mojej nogi albo leżaka. Ale jeszcze trzeba mu pomagac najczęściej. Gorzej z apetytem - szczególnie wieczorna kasza, zazwyczaj w połowie szła i w domu też idzie - do zlewu. Ustka bardziej nam się podobała niż Łeba i cieszymy się że przed sezonem byliśmy bo różnica kolosalna jak w sobotę w pierwszy dzień wakacji zwaliły się tabuny turystów i na palży zaczęło się chodzic pielgrzymką. Martwiłam się o wakacje z takim maluchem zupełnie niepotrzebnie, w erze pampersów i słoiczków było łatwo, a dookoła pełno wózkow i to nawet z młodszymi szkrabami. Smarowałam go jak niektóre z Was - lirene z filtrem 35. Mam trochę do podgonienia i będę to regularnie robić - stąd moje odpowiedzi które pewnie trochę będą zdezaktualizowane. Cieszę się że juz jestem bo mimo wszystko po 2 tyg to już mi się za domem tęskniło. No i za Wami oczywiście też. Witam serdecznie przy okazji \"nową nie nową\" mamuśkę :) - Celebre 🌻 🌻 🌻 Serdeczności i życzenia pięknego życia dla Ewuni Agus i Celebre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×