Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość celebre25
malutka jak tam przygotowania do urodzin Laurusi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje z deichmanna, bo slyszalam, ze sa strasznie zle wykonczone i slabe, potem sa problemy z reklamacja, bo pisza ze sie je uzywalo niezgodnie z sposobem uzycia :D :P co do urodzin to chyba nic nie zrobie, sama nie wiem prawde mowiac, moze babcia i brat meza sie pojawia, moj tesc zapowiedzial, ze nie wpadnie nawet na kawe, o prezencie nie wspomne.. w zeszlym roku tez nic nie kupil, a i tak byl na roczku, mysli, ze mi ta bardzo zalezy na tych jego 20€.. jest taki sam jak jego rodzina z Polski- kiedys o nich napisze, poki co zamierzamy wziasc skarbonke i jechac kupic malej co jej sie spodoba, jakby co to kawe i torta lodowego mam, na wiecej sie nie szykuje, zapowiedzialam, ze jak cos maja na kawe wpasc, prezentow nie chce, to ma byc symboliczne, w zeszlym roku babcia T kupila mi kombinezon dla L z Lidla, nie dosc ze nogawki byly za krotkie, po pierwszym praniu podszeka juz zaczela sie pruc, to zaplacila prawie tyle samo co u nas w outlecie kosztuja ze Schnitzlera, a i tak musialam isc kupic inny z nogawkami na roz 80, kawe jesli dostaje to odkladam na ksiazeczke malej, wiec interesu na tym nie robie..a w miedzyczasie juz ladna sumka jej narosla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Moja Laura nie potrafiłaby wybrac co jej sie podoba, więc myślisz że twoja córka pokaże coś i powie, o Mamo o ty marze?cyz jak to chesz zrobic, bo napisalas ze sobie cos mala wybierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ma Bausparverträg i swoja ksiazeczka oszczednosciowa , czasem maz tam zaglada i nazywa ja \" zlotowlosym chomiczkiem \" hihihi...zalozyl jej tez skarbonke i ciagle cos tam wrzucamy i maz, gdy jakies napiwki dostanie, juz calkiem jest pelna, a nie mamy drugiej, wiec trzeba cos wydac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie, ze tak bo w ksiegarni potrafila pokazac ktora ksiazka jej sie podoba na zasadzie, ze wziela i nie chciala juz jej oddac, a gdy probowalam jej wziasc z reki wlaczyl sie \"alarm\" :D pozniej ciagle gadala \" mama miau niam niam\", czyli mamo kotek je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta chyba widac, ze dziecko je zainteresowane dana zabawka, bo te ktore je nieciekawia nie wezmie do reki i nie patrzy co tam dokladnie jest i co sie z tym robi, tylko rzuci w kat i leci do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no laura wszstkie dotyka zabawki w sklepie, i odklada,potem nastepna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
pozatym ja mam domek dla lalek z mebelkami drewnianymi niby na urodziny ale chyba jest za mala jeszcze wiec nie damy jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam o kuchni z wyposazeniem, ale moj brat mowil, ze chce jej kupic taka na swieta, wozek ma, lalki ma, ksiazki tez, zabawek dostala sporo ostatnio od moich przyjaciol z Polski, pilek ma kilka, moze jakies autko do jezdzenia z napedem elektrycznym? no nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
to prawda prezent jest trudno wybrac, ja wiem ze od mojej siostry dostaniemy zestaw lekarza i ksiazke do tego o lekarzu, stolik z ikea z serii mammut, babcia placi za buty jakie sobie wybierzemy,a reszta rodziny niewiem co kupuje.i jutro robimy u tesciow urodziny bo tam babcia torty napieklai tam sie zgromadzimy a potem na wieczor do nas do domku przychodza inni goscie, jak chrzestni, kolezanka z synkeim w laury wieku, prawdziwy tata jego z rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
a kuchnia to super pomysl, Laura ma jedna u tesciow w domu a druga u babci wiec my nie kupujemy 3, ale ona sie tym kocha bawic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj brat troche zgapil,bo ja mialam piekarnik ze slotem i zwywakiem jako dziecko, do tego duzo przyrzadow, ale ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
brat tez mieszka w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota-tort był w całości jadalny, obrazek zależy od fantazji cukiernika, Nadii bardzo się podobał. U mnie jakaś fatalna seria złamań-miesiąc temu teściowa, która z babcią pilnuje Nadii, przewróciła się i złamała rękę, a dziś spotkało to babcię, jedna ma wiec złamaną prawą rękę, a druga lewą (jest niestety leworęczna). Babcie są jednak dzielne i dalej chcą , żeby Nadię do nich przywozić, chociaż ja rozważałam już urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 30 - to jest bardzo trudne takie rozmowy i bycie ze sobą kiedy jedynym moim marzeniem jest nigdy więcej nie zobaczyć mojego męża, ale tłumaczę sobie to że robię to dla Sebastiana żeby miał tez ojca . flowers - ale biedna ta twoja siostra, , zamiast już zapomnieć o porodzie , odpoczywac i cieszyć sie dzidziusiem , to czekają ja takie badania !!! Życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia !!! A złe wiadomości zazwyczaj chodzą parami ( u mnie nawet zdarza się ich więcej naraz) ewunia - fajnie że się odezwałas !!!! jokas - ja uważam że takie wyjście do pracy jest potrzebne , przynajmniej dla mnie. A jeśli byłoby to na 2-3 godziny to nawet bym się nie zastanawiała. Na pewno dobrze to zrobi i Tobie i Olivierkowi. Ja chodzę do pracy chociaz bardzo tęsknię za Sebkiem , ale czuję się tez potrzebna w pracyi to mnie satysfakcjonuje. a poza tym doceniam wolne weekendy. a z tym mama i mama, to u mnie jest podobnie jak jestem ja to nie pozwoli babci się nawet rozebrać ani wytrzeć nosa. Jak ide do pracy to wszystko musi robić babcia łaćznie z podnoszeniem zabawek. eli -dzieki za info o łańuszkach bo zawsze mi głupio byłóo nie posłać dalej. Ale ludzie sa , potrafią wymyślic takie rzeczy.... thefly - a tego no to ja sie uśmiałam !!!1 Ja też czekam na paplanie Sebka , jemu powoli ale zaczyna sie . Ostatnio mówi oko i ania . eli - Zyczę żeby druga dzidzia miała taką samą urode jak Kamilek !!! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze !!! i z tym us też !!! dota - ale faktycznie macie zły okres , żeby tylko szybko sie skończył !!! celebre - a jakie testy robi sie takim małym dzieciom ? malutka de- wy juz macie zimę ???? super !!!! ja juz nie mogę się doczekać śniegu , bo sanki i bałwany mi się marza !!! Teraz już nasze dzieci więcej rozumią i będzie się można świetnie bawić !!! laura - ale się tym babciom trafiło, chciały tak razem w gipsie chodzic ? Nadi ma prześliczne włoski !!! A torcik super !!! thefly - Adi to już niezły kawaler !!! Tort tez miał fajnisty !!! A co u nas , Sebek ma troche katar ale orzy takiej pogodzie to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście o tym jak 3 latek wezwał pogotowie do mamy i uratowal jej zycie? Fajnie nie?: ) Ja tez kiedys Kamila nauczę:) Juz jakis czas temu nauczyłam go zeby umial powiedziec jak sie nazywa ( imie i nazwisko) oraz adres - ulica i nr bloku- na wypadek jakby sie zgubił abo coś. Pytanie tylko czy komukolwiek przyszłoby do głowy aby wtedy zapytac dwulatka gdzie mieszka i jak sie nazywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Malutka zyczę Laurusi twojej duzo zdrówka z okazji 2 urodzinek!!!!!! ja słyszałam że wezwał pogotowie ten chłopczyk. aguś testy alergiczne byly robione na przedramieniach.rysowali 10 punktów pisakiem na jedej ręce potem na drugiej i odpowiednio do punktów różne tam alergeny.nr 5 to np.kurz, 6 to np.świerk.i trzeba 10 minut zaczekać i potem jak przy jakimś punkcie sie pojawi czerwone to sie patrzy na co jest uczulone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre :) fajnie pofajerowaliscie? my jeszcze w sb dokonczymy bo jedziemy z mala do takiego parku zabaw, ale jest zamkniety, sa zjezdzalnie gdzie wpada sie w mnostwo pilek itd ta metoda jest inwazyjna i nie w 100% wiarygodna, nwooczesniejsza jest metoda z pobranej juz krwi - spytaj lekarza, takie wprowadzanie skoncentrowanych alegenow na nakluta skore jest od 6 r zycia stosowana w Pl, bynajmniej przez rozsadnych lekarzy, dam ci namiar na dobra alergolog w Bytomiu - kolejki sa do nich jak do objawienia, czasem nawet do polnocy, ale jezdza nawet Czesi - Aldona Lukas, gdzie przyjmuje akt. nie wiem, ale na pewno w okolicach ul.Dworcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Everett
Mam troche czasu, wiec napisze co u nas slychac... Wczoraj zapadla ostateczna decyzja odnosnie drugiego dziecka. Po dlugiej rozmowie z mezem dodzlismy do wniosku, ze nasza rodzina bedzie liczyla tylko trzy osoby. Oliver bedzie naszym jedynym dzieckiem. zawsze patrzylam co ja chcialam a maz sie do tego przystosowal, a terza wzielam jego argumenty pod uwage, otoz ma on obecnie 41 lat i twierdzi, ze powoli jest mu wszystko za duzo, bardzo przezyl moje ostatnie 2 ciaze i boi sie nastepnej. Ja rowniez po tym wszystkim tak naprawde nie wiem co chcem, bo jedynie co pozostalo to strach, ze cos bedzie nie tak. Chce wrocic w miare do pracy, zastanawiamy sie rowniez nad kupnem domu. Czasami mysle, jak ja juz bym byla daleko z moja ciaza, albo moglambym miec juz drugie malenstwo przy sobie.... eli tak patrze na twoja linijke, ze zostao ci juz tak niewiele:) zycze wam, zeby bylo wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Jokasia skoro tak postanowilicie to moze i dobrze,bo wlasnie ten strach za kazdym razem o malenstwo tez nie wplywa dobrze na ciaze:( no pewnie jak kazda kobieta lub wiekszosc myslimy o drugim dziecku, ja tez ale teraz na pewno jescze nie,a niekiedy tez mam mysli ze moze tylko Laura..... my juz po urodzinkach, bylo wesolo i fajnie.mala duzo fajnych prezentow dostala, ubrania, stolik z ikea i krzesla do tego, ksiazeczki, zewstw lekarza, zestaw modeliny i plasteliny z maszynka do robienia zwierzatek i innych ksztaltow, parasolke na deszcz i inne drobiazgi.bylo duzo balonow w domu i dekoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Nie mam ostatnio możliwości zasiąsc dłużek przy kom bo zaraz przylatuje Natalka i ona chce siedzieć i klikać po klawiaturze,przeważnie kończy się na płaczu na wyłączeniu komp bo kto wytrzyma długo słuchać marudzenia albo przypatrywaniu się różnym wyskakującym okienkom na ekranie. Teraz śpi a kiedy śpi korzystamy z okazji i odrabiamy lekcje bo przy małej też jest trudno chce wszystko oglądać bo to jest z "koły" tak mówi na plecak i inne szkolne rzeczy mówi coraz więcej dzisiaj wołała tatę na obiad "tata am,am mama ania"fajnie tak pos.łuchać takiego malucha. Eli kiedy idziesz na jakieś badanie żeby coś więcej wiedzieć o zdrowiu maluszka? Jokas Twoja decyzja napewno jest przemyślana więc cieszcie się Olivierkiem. Dziewczyny dostałyście coś z tej ankiety z książeczki abc uczę się tzn za jej wypełnienie i odesłanie?Bo ja jeszcze nic. Trzymajcie się dziewczyny cieplutko,nie chorujcie i wasze maluchy także a Tobie Eli życzę żeby wszystko sięjak najszybciej pomyślnie wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️ Duzo zdrówka dla wszystkich solenizantów i solenizantek !!! Szczęścia w życiu i miłości, i żeby na Waszych buźkach cały czas gościł uśmiech !!! ❤️🌻 jokas - może to i dobrze że podjęcliście taką decyzję, . Ja myśle że musicie troche odpocząć , trochę nacieszyc sie tym co macie, zrealizować jakieś inne marzenia ... np dom , praca . Przede wszystkim dobrze że podjęliście tą decyzję razem tzn ty wysłuchałaś argumentów męża. Odpoczniej i ty , i daj sobie czas znim i ty podejmiesz decyzję . Cieszcie się teraz Olivierkiem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Ja rowniez slam serdeczne zyczenia Laurom i Konradkowi duzo zdrowka , radosci i usmiechu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trever

×