Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Jesteśmy po wizycie. czekaliśmy chyba z 2 h. Mały się nudził i szalał a ja dostawałam świra. Gdyby nie to, że pani okulistka sama nas wpuściła poza kolejnością to byśmy tam jeszcze z 1h czekali. Pani doktor stwierdziła, że jest daleka od twierdzenia, że mały zezuje. Mówi, że lewe oko ma dalej odsunięte od środka twarzy i przy patrzeniu na wprost odnosi sie wrażenie zezowania lewym okiem ale jest ostrożna aby stwierdzic, że zezuje. Mamy jednak wyznaczoną kolejną wizytę aby stwierdzić czy są jakies wady ukryte , które mogą powodowac zeza. Będziemy wpuszczać kropelki przez parę dni a później przyjśc na wizytę. Ale to dopiero za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję żyję ale dziś drugi antybiotyk dostąłam - jakąs kobyłe na 3 dni raz dziennie więc musi być chyba skuteczna :) alez wam fajnie ze się spotkałyscie Agus i Dota, to teraz idźcie za ciosem i kontunuujcie te spotkania co raz , może kiedyś w końcu sie uda spotkać i w większym gronie za waszym przykładem :D moja mama ponieważ ma mnie jedną i jednego wnuczka wtrącała się wtrąca i będzie wtracać próbując narzucić swoją wolę, przegrzewajac malucha itd itp na szczęście i ja i mój mąż do tego przywykliśmy i pozwalamy jej na to w ograniczonej formie ;) jest nam baaardzo pomocna więc musimy jej wybaczać gdy przegnie :) kombinezon mamy z tamtego roku i pewnie jeszcze na nastepny bedzie dobry, tak tatuś kupował jak dla kosmonauty :D Na urodziny zapraszamy sami bo nie lubię niespodzianek tym bardziej, że tak sie stao i jesteśmy chorzy w dniu urodzin. Pierwsza tura w niedzielę - ta starsza tura :) Adi nauczył się odpowiadać ile ma lat? Ba co oznacza wg niego dwa przy tym pokazuje zakrzywione dwa plauszki coby poprzec swoją wypowiedź :P poza tym to wszystko wg niego da się opowiedziec za pomocą słów: o to tamto to ten tam a tam to tiu :) a jak się zapytamy jak się nazywa to już nie mówi dzidzia tylko - Aam (na literkę \"d\" musimy jeszczę poczekac ...) Zwolnienie wzięłam do końca tygodnia, mały kaszle w nocy brzydko ale oskrzela sa już ok teraz mamy dawać dużo wit c flegaminy i oklepywac ale na dworek już moze wychodzić po troszku. Oczywiście kolejnym Jubilatom \"Happy Birthday\" no i szanowny Panie Adamie mamucha tobie też wsyskiego zyczy dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 18M 10kg...78cm..16z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm🌻 24M 11kg...83cm..16z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 19M 11kg ... 80cm..12z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 18M 11600...87cm..12z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 24 M 12,5kg-50c..91cm-90c...19z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 24M 11,7 kg-10-25c..85cm-10c..18z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 21M 12500..83cm..16z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 23M 13000..90cm..16z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 18M 10kg..82cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 21M 10800 86cm..16z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 23M 10600g..84cm..11z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 17M..11400..85cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 20M.. 13500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 18M 15000…98cm..18z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 22M 11,2kg..88cm..20z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 18M 10kg...78cm..16z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm 🌻 24M 11kg...83cm..16z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 19M 11kg ... 80cm..12z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 18M 11600...87cm..12z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 24 M 12,5kg-50c..91cm-90c...19z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 24M 11,7 kg-10:25c..85cm-10c..18z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 21M 12500..83cm..16z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 23M 13000..90cm..16z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 18M 10kg..82cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 21M 10800 86cm..16z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 23M 10600g..84cm..11z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 17M..11400..85cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 20M.. 13500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 18M 15000…98cm..18z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 22M 11,2kg..88cm..20z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 18M 10kg...78cm..16z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm 🌻 24M 11kg...83cm..16z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 19M 11kg ... 80cm..12z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 18M 11600...87cm..12z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 24 M 12,5kg-50c..91cm-90c...19z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 24M 11,7 kg-10:25c..85cm-10c..18z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 21M 12500..83cm..16z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 23M 13000..90cm..16z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 18M 10kg..82cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 21M 10800 86cm..16z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 23M 10600g..84cm..11z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 17M..11400..85cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 20M.. 13500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 18M 15000…98cm..18z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 22M 11,2kg..88cm..20z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że poustawiam równo kwiatki ale się nie da :( dobrze, że skonsultowałyście te oczka Agis i Eli ja muszę tą stulejkę przypilnowac bo ostatnio nie smarujemy i znów ciężko sciągnąć napletek :( aaaa zapomniałam z Wami sie podzielić moim szczęściem tak los albo raczej Bóg zrządził , że mojego męża najlepszy kolega ze studiów (ten co się dopiero co sprowadził do naszego miasta) kupił obok nas działke (w równie rewelacyjnej cenie) i teraz to na pewno będiemy razem budować bliźniaka wg tego projektu który juz kiedyś wam pokazywałam. Normalnie jakby mi ktoś powiedział rok temu że tak sie uda to bym popukała sie w czoło. Fantastyczne zrządzenie losu. Cieszę się jak głupia choc z budową moze za rok ruszymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thefly to super, że wam się tak udało. :) U nas stulejka, że masakra. Nie mam pojęcia co z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Adaśku, Olivierku!🌻 Wszystkiego najlepszego i najpiękniejszego w dniu waszego święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przez tego babsztyla Kamil ma stulejkę bo kiedys mu sciągnęłą napletek aż mu krew trysnęła i od momentu jak się zagoiło mały zaczął miec stulejkę. Wczesniej napletek troszkę schodził. A co mi powiedziała ? \" Niedopilnowało się co? To teraz dziecko będzie za błędy rodziców płacić. Trzeba było sciągać\" Mało nas szlag nie trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny Sebka też wypdają w sobotę więc wtedy odprawiam . eli - po urodzinach spróbuję obciąć małego, teraz niech wygląda ładnie !!! Dzisiaj spytałam męża czy teściowa coś wspominała o torcie, ale on mówi że jej dawno nie widział, więc nie będę czekac tylko jutro ide zamówić. Oparzyłas się ???????????? Eli - będziecie zakrapiac atropiną ? my tez to mamy. Ale najpierw mamy dawać te krople na alergię , wogóle kazała dawać dwa razy dziennie ,a na kroplach pisze że dawać dzieciom od 3 roku życia, chyba będę dawać tylko raz dziennie bo jemu ostatnio nie łzawi to oczko. ja dalej przeżywam tego zeza i te okulary !!! thefly - widzę że walczysz z tą tabelką !!!! śliczna !!!! Ja dane podam w nabliżyszych dniach bo albo jutro albo w piątek ie na bilans. I super z tym domkiem !!! Eli - straszna małpa z tej baby. Nie potrafi przynać się do błedu to najlepiej zwalić winę na rodziców !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne życzonka !!!! Dla Olivierka i Adasia !!!! Z okazji urodzinek, Przez cały rok wesołych minek, Uśmiechu, radości i wielu gości. Zdrowia, szczęścia i pomyślności, ]]Zyczy Agus i Sebastianek ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Dziewczyny pytałam was o te urodziny bo moja teściowa uznaje że skoro nie jest zaproszona to nie będzie przychodzić,nie wspomniała nawet słowem że urodziny wogóle były.Miałam dużo ciasta które go sama sporo napiekłam i dałam mężowi żeby też zawiózł bo sami byśmy 4 blach + tortu nie zjedli również bez echa ani dziękuję ani czy dobre czy nie dobre-nic. Ja też mogłabym przecież nie pamiętać o dniu matki a zawsze co roku jedziemy z życzeniami z prezentem i nikt nas nie zaprasza nawet ciasto piekę żeby miała na poczęstunek.Najbardziej boli mnie to że nawet jednym słowem nie wspomniała nie chodzi tu o to że miała coś dać wiem że ma niską rentę i teraz po tym wypadku ,pogryzieniu przez psa nie doszła całkiem do siebie,wciąz się rehabilituje i nie jest jeszcze tak w pełni sprawna i nie wiadomo czy kiedyś będzie ,chociaż wszystko jest na dobrej drodze,życzę Jej oczywiście tego z całego serca ale mam trochę żal o te urodziny. Dziewczyny czy wy słyszałyście kiedyś o czekach EUROREST które gwarantują bezpłatne noclegi w ośrodkach wczasowych płaci się za wyżywienie -czy to jest jakaś lipa? za ten czek płaci się 50 zł Tygrysico czy wy byliście już na tym zabiegu z łukaszem?Tak mi się przypomniało bo dziewczyny poruszyły temat stulejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 30 ja na twoim miejscu powiedziałabym tesciowej z emi przykro i ze nie sądziłąs ze wymaga specjalnego zaproszenia. Ale ja taka jestem- co pomysle to powiem. Nie lubię takich niedopowiedzianych sytuacji. Ciebie to boli a ona może sobie sprawy nie zdaje. Moze powiedz jej delikatnie albo zażartu, że na dzien matki też czekasz na zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻 Najlepsze życzenia urodzinowe dla Adasia, Oliviera i Natalki.Dużo zdrówka, szczęścia i pomyślności życzy Sebcio i ciocia Magda. 🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nasze urodziny wypadły w tygodniu, więc były skromne i byli tylko jedni dziadkowie, bo drudzy byli zmęczeni.Kupiłam kawałek ciasta i na tym się zakończyło.Stwierdziliśmy z mężem że tort będzie na chrzcinach.Dziś mamy właśnie spotkanie w kościele na 19:30.Mam do Was pytanie.Wczoraj jak już wychodziłam z kancelarii to ksiądz na koniec zapytał się mnie o ofiare za chrzest.Ja nie wiedząc ile się daje,zapytałam prosto z mostu jaka to ma być kwota.Ksiądz odparł że co łaska i ile kto może, raz dają więcej raz mniej.A Wy ile płaciłyście za chrzciny w kościele?? Dziękuję za fotki, najbardziej mi się podobały te z piesem od Doty:) Thefly fajnie że będziecie mieli za sąsiada znajomych.A masz na necie projekt tego domu??Bo ja z miłą chęcią popatrze.My już przejżeliśmy troche i znaleźliśmy jeden który by nam pasował pod każdym względem tzn. finansowym, położeniem od południa no i oczywiście wyglądem zewnętrznym i funkcjonalnością w środku (bo wolałabym już zabardzo nie przerabiać, bo w Warszawie drogo to wychodzi). Ania my się wstrzymujemy narazie ze względu roku szkolnego.Niby w szpitalu ma być krótko, ale później w szkole może mieć problem przez miesiąc.A poza tym ide chyba jeszcze na konsultacje do innego lekarza.Widze że Twoja teściowa to chyba nie jest zbyt rodzinną kobietą, tak jak mojego męża babcia.I mi się wydaje ze lepiej nic nie mówić , bo jeszcze źle odbierze i dopiero się narobi. Ania co do tych bonów to słyszałam o tym co nieco, ale to chyba było coś podobnego.Moja babcia miała bon na darmowy nocleg w wyznaczonych obiektach w Polskich kurortach.Kruczkiem było niestety wykupienia dla wszystkich wyżywienia na cały pobyt.Oczywiście pełnego wyżywienia.Jak zerknęłam ile takie wyżywienie kosztuje to byśmy musieli wydać za jedną osobę dziennie 150zł.Dla nas jest to bardzo dużo, bo jak jeździmy na wypady to tylko na obiady gdzieś chodzimy i czasem na kolację, a reszta to kupić w sklepie i zrobić w pokoju. Eli a byłaś z tą stulejką u chirurga??Jeśli nie ja bym radziła iść do jakiegoś dobrego lekarza i się poradzić co dalej.Mówie z własnego doświadczenia.U Łukiego mówili od małego że jest wszystko ok, a teraz widzisz czeka go zabieg.Podobno dziecko im młodsze tym lepiej.No i plusem jest że jak się to robi jak jest mały to robi się plastykę tylko a nie jeszcze jakieś inne cuda. U nas dzis brzydka pogoda więc nie wiem czy wyjdziemy na dwór.Biorę się za sprzątanie.Papa i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus będziemy zakrapiać oczka atropiną. (Trzeba uważac na usta bo to silna trucizna, słyszałas?). Tez mamy wpuszczac dwa razy dziennie po 1 kropli a po tygodniu na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłyśmy wczoraj na bilansie, więc podaję dane: waga 13500, wzrost 90 cm, 16 zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus7-zez zbiezny najczęściej wiąze się z nadwzrocznością (czyli okulary \"plusowe\"), obserwuj dziecko po atropinie, bo może się zdarzyć nadwrażliwość ( zaczerwieniona i sucza skóra). Jeśli masz jakieś pytania, to pisz, jestem w końcu okulistą. Nadunia miała urodziny na raty, bo mamy małe mieszkanie. Tortów więc było kilka, najłaniejszy z Kubusiem Puchatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego co najpiekniejsze dla Adasia, Oliviera, Natalki, Karolka oraz jutrzejszego jubilata Sebastianka:) 🌼🌼 🌼 aby nastepny rok upłynął na zabawie i radości, a troski i choroby Was nie dotyczyły!!! Agus7 - ja równiez dziękuję:) polecam sie na przyszłość, do domu trafiłam bezproblemowo i tak naprawdę to wcale nie jest daleko do Was:), mniej więcej tyle ile do centrum katowic, tylko nie autostradą:) Zabawki dotarły? co o nich myślisz?? Ania30x - mysle, że przy spotkaniu z każdą z Was oporów by nie było, a Sebastian to dla mnie jakby kolega Konradka mieszkajacy tuz obok:) Tylko oni nie do końca są w stanie sie ze soba bawić, bo nie znjaja się w zasadzie. A gryzła mnie ta średnia ważona:) Juz wiem, przeliczyłam na spokojnie i zupełnie nie wiem dlaczego wtedy mi nie wyszło. MOże byłam zmęczona, tak więc jesli chcesz konkretów to pytaj tu albo mailem. Nie obiecuje, że odpowiem natychmiast, ale w ciągu kilku dni:) A jak te maile? Testowalismy z mężem na kilku kontach i wszystko było ok, mamy nowego antywirusa i może to przez to takie kłopoty? Wcześniej nie było problemów. Co do eurorestu, to jak przejrzeliśmy oferty, to ew. opłaca się jechac do maksymalnej dziury w Polsce, ale maksymalna dziura, w pozostałych przypadkach strasznie drogo. A ja znowu kilka dni miałam maks pracy. Mąż z teściem kładli nowe pokrycie na budynku gospodarczym, a facet przywiózł nam ostatnia dostawę węgla na zime. Oj nazrzucała się ja tego:) Do tego sprzątanie piwnicy itd. Po niedzieli ma byc ładnie i musimy jeszcze naprawić przeciekający dach nad domem, zgrabic ogródek i znieśc resztę drewna, o sprzątaniu zagraconego pomieszczenia w piwnicy nie wspomnę:) Koszmar ile roboty przy starym domu:( Dodatkowo podłamałam się, bo od kilku miesięcy usiłuję pozbyć się nawracających niby jęczmieni z oczu i pozostałości po nich. Zrobiłam wymaz a wynik jest ujemny:( Nic nie wykryło to badanie. laura może ty pomożesz? Po zmianie lekarki, obecna stwierdziła zapalenie brzegu powiek spowodowane przedłużającą się gradówką czy jakoś tak. W każdym razie miałam już floxal, neomycynę, oxycort, biodacynę, dextramytrex i erytromycyne. teraz mam zakrapiać dicortineffem. Oko spuchnietę jakby ropiejący jęczmień na zewnatrz, i na brzegu powieki to samo, przetykane za każdą wizyta u okulisty. Stwierdziła, że wydzielina za gęsta i bez przetykania nie da się:( A małe zgrubienia na dolnej i górnej powiece niestety bez zmian. Najbardziej wkurza mnie to, że nie wiem czy taka ilośc leków mi nie zaszkodzi jeszcze bardziej. No i zero makijazu od kilku miesięcy Flowers - mamy suczkę owczarka niemieckiego, bylismy u weterynarza i powiedział, że będzie długowłosa, a przynajmniej średniowłosa:) Jesli chodzi o gości, no cóż moj ojciec tez na pewno nie przyjdzie do wnuka na urodziny, o chrzestnym juz pisałam, tez sie okaże. Thefly - wyłaź z tej choroby!!!!! Życzę Tobie i Adasiowi zdrówka przede wszystkim. No i oczywiście, żeby udało się z domkiem tak jak chcecie:) Cóż my tez chętnie coś zrobiulibyśmy z naszym domem, albo remont góry, albo nowy, ale chwilowo bez szans:( Auto do spłacenia niestety, a bez niego mój mąż zawodowo nie istnieje, bo siłą rzeczy nie da rady wozić sprzętu rowerem ani małym autkiem:( A do tego moja praca tez niewiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania - tak to jest z teściowymi że czasami trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem. tygrysica - ja chyba dałam ok 50 zł. u mnie tez niby co łaska ale powiedział że dają od 30 do 150 laura - ale czy to oznacza że musi nosić okulary , czy to jest najlepsze rozwiązanie !!1i czy jest szansa wyleczenia ? I jeszcze pytanko czy moge mu kropic oczka na ta niby alergię kroplami opatanol bo na nich pisze powyżej 3 roku życia. Ja nie lubię używać dla małego lekarstw na których tak pisze. Ale chyba lekarz się zna. dota - zabawki dotarły, ale tak do kąpilei jest średnia, myszka naciągna sznumrekim jest durna bo cos tam w niej się zacina ( i tu\\o był gratis !!!!!) a fontanna z piłeczkami jeszcze nie odpakowana bo jutro idziemy po baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Spóźnione ale szczere życzenia dla Natalki !!!! W dniu Twojego urodzinowego swieta, pragne, aby Twa buzka ciagle byla usmiechnieta, aby Ci sloneczko zawsze swiecilo i nigdy za chmurki nie zachodzilo... Tego życzye Agus i Sebek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz trochę sobie popiszę !!! Byliśmy na bilansie. Pytałam o szczepionkę to podobno ta która weszła teraz jako obowiązkowa , to ja miałam szczepione w tych skojarzonych . Ciekawe co ? Lekarka za to zaproponowała mi żebym zaszczepiła Sebka na meningokoki, pneumokoki a potem wiosną na ospę i żółtaczkę . Poza tym nawet go solidnie pooglądała i powiedziała że ma przyklejony napletek !!!!! Jak byłam u niej kiedyś co mu go oglądała, to powiedziała że to jest chyba jedyne dziecko z tego rocznika co nie będzie miało problemów z siusiakiem !!!! A teraz co ? Więc ja jej to mówię, a ona na to że może się przykleił .... Głupia czy co ? Wkurzyłam się trochę!!!! Ale na razie nic nie robic próbować ściągać lekko, a jak nie to kiedyś tam na zabieg. Waga 12,500 ( w ubraniu i butach ale niech im będzie) 25-50 centyl 87 cm 25-50 centyl Najbardziej jednak podoba mi się wpisane w książeczce układa krązenia prawidłowy i pozostałe układy też , a skąd ona to wie, po czym rozpoznała ? to jest widoczne ? hihihihi Sama nie wiem czy jestem zadowolona z tego bilansu .. Ale widocznie w takiej normalnej przychodni nie mogę liczyć na nic więcej... I tak chyba nie jest źle . Ide spać bo jutro wielki dzień !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus szczerze mówiąc to nie ma czego oczekiwać od naszych państwowych przychodni.Bardzo sporadycznie trafia się lekarz z prawdziwego zdarzenia,a jeśli juz się takowy trafi to też nie nadługo, bo zaraz albo odchodzi do prywatnej przychodni albo wyjeżdza za granicę.Ja nie wiem ze w naszym kraju nie dbaja o ludzi. Czy moze któraś wie coś więcej o tej uldze na dzieci??Czy ona przysługuje tylko rodzinom którzy pracują u kogoś czy też tym rodzicom co prowadza działalność swoją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysicaaa z tego co wiem odliczyć może każdy ale tylko do wysokości kwoty \"zaliczki pobranej przez płatnika\" a nie kazdy będzie mial taką kwotę. Dlatego mówi sie, że tu ulga dla najbogatszych. Jak ktoś ma małe dochody- zaliczka jest mała i tylko do jej wyskokosci można sobie odliczyć. Nie wiadomo tez co zrobią z dziecmi narodzonymi w ciągu roku- tak jak ja bym uroziła pod koniec grudnia- czy to dziecko tez mogę sobie odliczyc- jeszcze nie wiadomo jak zrobią. 🌻 Sebastianku! Moc życzeń w dniu twoich urodzin! Szczęśliwego pięknego życia życzy Ania i Kamiś. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Tygrysica z tą ulgą to tak jak pisze Eli i trzeba raczej poczekać do końca roku wtedy będzie wszystko bardziej jasne napewno do czasu rozliczeń za 2007 rok w skarbówce będą już o tym dobrze poinformowani. My za chrzest płaciliśmy również 50 zł ja sama pytałam i ksiądz mi tak powiedział że najczęściej tyle dają. Dzięki za info w sprawie tych czeków w sumie bez sensu kupować żeby np rok leżały czyli do następnego lata a oni mi później w tym ośrodku powiedzą że już ich nie honorują,do niektórych można jechać tylko jesienią albo wiosną nigdy latem więc też do kitu. Dota jeśli coś mi się kiedyś nie będzie zgadzać z tą średnią ważoną to zapytam Cię napewno narazie zbierają się ocenki a ten tydzień moje dziecko ma katastrofalny 4 sprawdziany, z religii do nauczenia tajemnice różańca i z muzyki piosenka na szczęście łatwa do zapamiętania "najtrudniejszy pierwszy krok" z repertuaru A. Jantar Agus no to udanych urodzinek i czekamy na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
aj ja mam żąłodkową grypę.... Wszystkiego najlepszego dla Solenizantów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rośniejcie zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×