Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Gość celebre25
Smutne wiadomosci widze, nasze dzieciaczki chore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
flowers a ja ci zazdroszcze ze piec umiesz, ja takie beztalencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre albo leniuch jestes albo nie masz czasu, bo sa tak proste przepisy, ze tylko robic wg nich i ciasta wychodza super.. co do ceny przesylki trzeba by sie spytac sprzedawcy, ale jesli nie podaja to zawsze biora drozszy wariant wysylki z ubezp- kompletnie bezsensu, bo nieraz idzie duzo dluzej niz zwykla wysylka, a mnie jak dodtad wszystko doszlo z USA - ani jedna nie zaginela.. powaznie! http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=260180441754&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=016 podaje jeszcz jeden link, tu jest tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa dla chlopca i sa specjalne wyciete na siusiaczek tak mi znajoma mowila, zaden z juz podanych przeze mnie linkow nie jest juz aktywny? tam byly fajne kolory, wzorki i tania wysylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas Laura tez czesto wyje i sie buntuje, ale takie jest zycie.. ciezko czasem sie opanowac, ja tez czasem na nia wrzasne, bo mi nerwy puszcza, ale sa znowu dobre dni, gdy slucha, ladnie je, bawi sie, a pozniej nie wyspi sie czy pogoda jest brzydka musimy w domu siedziec i znow wymysla..teraz zlapala katarek, chyba ma flegme, bo charczy w nocy niemilosiernie, juz sie mezowi za nia oberwalo :D :P bo ja w nocy musze miec chwile cicho, aby usnac, i byle co mnie budzi.. nawet jak deszcz w nocy zacznie padac to czasem wstane..a jako dziecko podobno sypialam jak zabita.. hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
a wiec my mamy 3 t czy 2 t?? a piec to ja wogole nie umiem, ale przed swietami sprobuje cos pichcic w tym roku, jakies ciasteczka, kupilam juz sobie gazete z przepisami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no ale jak mam sie ze sprzedawca dogadac co so kosztow wysylki??mam mu maila napisac po ang???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam juz jest podane w aukcji 5,10$ za wysylke do niemiec, czyli z kosztem art wychodzi tyle ile ci pisalam w e, potrzebujesz 3t wejdz zaobserwuj to ze swojego konta w ebay to bedziesz tez widziala ile to wynosi w e i ile jest wysylki, calosc z wysylka wychodzi za 3 szt czyli 1 opak 7,60e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
a dzieki malutka, dzis zamawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
malutka a powiedz jeszcze co z kosztami przelwu??bo naormalnie za granice, nawet do holandii tylko jakies 5 e zaplacilam bo raz na ebayu zamowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez paypal nie placisz ani centa, musisz sie tylko zalogowac . to tez jest za darmo i bez oplat, placisz normalnie idac wg wskazowek zaraz po zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celebre - podaj mi maila, albo jak masz mojego to napisz cos, wyslę Ci zdjęcie, malutkiej znalazlam na kafeterii a Twojego nie mam:( potem na posty obiecuje odpisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
madzia2406@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dota ale macie lub mieliscie zsniegu!!!u nas narazie zero,jak padal to z deszczem i narazie niema mowy o lepieniu balwana:( wczoraj bylam z malym u lekarza bo od okolo2ms po wypiciu rano mleka dusil sie mokrym kaszlem przez okolo5min a potem caly dzien bylo oki i tak codziennie rano,wiec poszlam zapytac czym to moze byc spowodowane no i okazalo sie ze musze nawizac pokoj,takze na szczescie nie bylo to nic niepokojacego. Dzisiaj u nas zimniskoo,szaro na dworze,senny dzien ale Bartkowi humor dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wasze dzieci lubia ogladac bajki? jak tak to ile siedza przed telewizorem? Ja ostatni nie moge sobie poradzic z moimi nerwami. Zaczelam juz nawet melise pic:( dota, ale ja wam zazdroszcze tego sniegu:), lepiej to niz descz i szaruwa buuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
Laura rano oglada bajki, ale to jakos godzinke i koniec a potem juz nie ma telewizorka dla niej, chociaz czasem na wieczor cos zobaczy w wiadomosciach , jakies zwierze czy cos to sie patrzy, ale krotko.ja jestem przeciwna telewizji ale niewiem czy moge ja calkiem wyeliminowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliver tez lubi okolo rano goziny jak jemy sniadanie i wieczorem 20 min mickymaus, ale czasami sie wiecj domaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas mini mini cały bity dzien leci. Z tym, że Kamil nie ogląda non stop. On jets typem dzieck co nie usiedzi w miejscu 5 minut wiec poogląda chwilkę i biegnie się czymś innym zająć. Poza tym myśe, że tu sa takie bajki, ż emu nie zaszkodzi. Conajwyzej sie nowych piosenek i słow nauczy. Mi bardzo cięzko. kamil nie do wytrzymania. Nerwy mi puszczaja. Ciągl e na niego krzyczę. A on wcale nie słucha. Juz pomału zekam na ten poród bo mam serdecznie dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli - mam nadzieję, że Kamilkowi juz całkiem przeszło, a z Puszkiem Okruszkiem będzie wszystko OK - zobaczysz:) Życzę Ci cierpliwości, bo jak czytam zupełnie już Ci jej brak:( ależ Ci hormony dowaliły tym razem Biedaku. Napisz jakie to twoje dzieciątko duże:) po wizycie Agus - a gdzie Sebstian załapał to świństwo? współczuje musiało być cięzko:( a co do urodzin, to zrobiła dokładnie tak jak piszesz, poczekali az skończę, ale nerwy mialam okrutne:( Co do karierowiczów, ja nie czuję sie gorsza, robie to co lubię, a mogłabym zupełnie co innego, ale wkurza mnie przebywanie z ludxmi, którzy tego nie pojmuja i tyle. Orientujesz sie ile sobie wolaja za testy na Ige? bo tez musze malemu zrobic. Jokas - Konradek bardzo często chciał byc tylko ze mną i nadal ma takie dni, ale teraz tęskni również za swoim tata i chętnie z nim się bawi jak jest w domu. A jak przychodzą goście to ich ciągnie do zabawy:):) Mam nadzieję, że z czasem przestanie Cię boleć widok maleństw... strasznie przeżyłaś, ale ja tam mam nadzieję, że będzie dobrze.:) Śnieg już stopniał o połowę od wczoraj, ale było fajnie, też zdecydowanie wolę śnieg niż deszczysko paskudne:) Jeśli chodzi o bajki, to moje dziecko ostatnio ogląda stanowczo zbyt duzo, ale jakos tak wyszło. Rano o 9 disney channel zaczynaja sie bajki edukacyjne i lecą do 11. Konradek sobie wybiera a czasem ogląda z godzinę, tyle, że faktycznie może się sporo nauczyć na nich. Ostatnio hitem jest swinka peppa i oglada ja albo teletubisie w czasie dnia, obowiązkowo dobranocka i tyle. Ograniczam mu te bajki, ale czasem dla świętego spokoju jak gotuję to mu puszczam. Eli - trzymaj sie!!! już niedługo:) A Kondzio mówi coraz więcej dzisiejsze nowe słówka to: lody, szyja, kask, stół. Wczoraj nauczył się mówić m.in. szafa i ślicznie mu to wychodzi:) Ale mnie najbardziej rozwala to, że o sobie mówi \"TY\" i nie możemy tego wyplenić:), twierdzi, że Konrad jest za trudne i koniec:) Jak się ktoś zapyta kto coś zrobił, odpowiada krótko \"ty\" i pokazuje na siebie:):) A ja wreszcie dotarłam do fryzjera i olałam zapuszczanie włosów, bo wyglądałam sama jak zapuszczony chwast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Dwa dni nie mieliśmy int,jakaś awaria w spółce była,tzn w tej w której płacimy za telefon,int i telewizję. Dota ale u was śniegu faktycznie typowy zimowy pejzaż. Jokas Natalka też mnie nieraz nie chce z domu wypuścić i muszę to robić cichaczem,bo sama od razu się szykuje do wyjścia stoi ze swoją torebką przy drzwiach choćby była wtedy na nago.Z telewizorem jest tak że rano oglądamy np domisie albo domowe przedszkole bo poza tym u nas za bardzo nic ciekawego rano nie leci a bardziej Natalkę interesują programy w których występują dzieci niż same bajki,czasami sama włączy sobie na jetix play,potem staram się by telewizor był wyłączony,wieczorem ogląda z nami jaką to melodięi serial m jak miłość po czym idzie lulu. Flowers dobrze ze z Bartusiem już dobrze,coraz więcej chłopców rodzi się z przyklejonym napletkiem z kim by nie rozmawiać to prawie każdy ma lub miał z tym problem. Celebre tobie życzę szybkiego uporania się ze swoją nogą no i żeby do wyjazdu wszystko było dobrze-oszczędzaj się. Eli trzymaj się bo wszystko dopiero przed Tobą ale będzie dobrze i z Puszkiem i Kamilek będzie coraz mądrzejszy,napewno będą trudne dni ale za kilka latek odetchniesz i będziesz cieszyć się już dwoma odchowanymi dzieciaczkami a inne nasze koleżaneczki dopiero się będą do tego przygotowywać-to tak na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no bardzo to smutne.. malutka napisz mi na mail jak sie dokladnie nazywasz to cie na naszej klasie znjade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dzisiaj na bilansie wreszcie:) Usłyszałam, że mój syncio to rozchwiany chudzielec:):) waga wreszcie podskoczyła, bo pewnie byłoby jeszcze gorzej:) waży 12 kg (25 centyl) i mierzy 88 cm (90 centyl), reszta bez zmian oczywiście:) A ogólnie wszystko w porządku:) Jestem w szoku, bo dostaliśmy skierowanie na wszystkie badania zlecone prywatnie przez alergologa:) zaoszczędzimy trochę, bo chcę go zaszczepić przeciwko pneumokokom. Thefly - w wolnej chwili proszę o uzupełnienie tabelki:) Śnieg jeszcze leży, ale to juz resztki, dzisiaj padał deszcz, no i cały czas jest dodatnia temperatura. Z Waszych postów wynika, że tylko ja i Agus mamy zimę, tyle, że ona z Sebciem chyba nie mogli skorzytsać z powodu choroby:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lautra7
Dziewczyny, nie mam za bardzo czasu, zeby pisać, mam wrazenie, za cały czas pracuję, dosłownie nie mam kiedy odpocząć, ale taki chyba los lekarza.Moje dziecko całe szczęście ma kochane babcie, więc tego chyba za bardzo nie odczuwa.Dzięki Bogu nie choruje, jest pogodna i lubi "rządzić". Telewizję czasami lubi, a czasami wręcz zabrania mi włączać. Ze szczepionką na pneumokoki chyba dam sobie na razie spoój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki dzis idę po poludniu do lekarza. Trzymajcie kciuki za Puszka Okruszka dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Eli napisz koniecznie jak się miewa Puszek czekamy na dobre wieści i trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×