Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tinker Bell

Termin na pazdziernik 2005

Polecane posty

Jokas jak mas ztaką mozliwośc to chyba bardzo dobry pomysł. Zwłaszcza na te 2-3 godiznki. Takie oderwanie od dziecka dobrze Ci zrobi. Ewunia 21 jak mozesz to podaj tez centyle ok? A u mnie zaczyna się 8-y miesiąc juz. Cięzko mi, męcze się, padam z nóg, śpię gdy tylko mogę. Najchętniej bym juz urodziła. Ale zostały 2 miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa pociechy, już mi trochę lepiej. Znajomy proponował nam podobną psine, ale sie nie zgodziliśmy. Być może wiosna jak zrobimy porządny kojec, taki, żeby nikt nawet nic dorzucić nie będzie mógł. I jak przynajmniej częściowo zapomnimy. Chwilowo nadal cos się tam psuje, ale nie mam czasu sie tym przejmować. Wczoraj lekarka go osłuchała i stwierdziła, że zdrowy wymieniła zyrtec na clarytynę i chciała żebyśmy zaczęli wziewem podawać flitoxide (steryd), ale sie nie zgodziłam. Postanowiłam wywalić stary dywan, no i robie generalne porządki. Raz z powodu Kondzia, a dwa że już dawno miałam to w planach. Może do piątku sie wyrobię:) Eli - wierzę, że już CI ciężko, zwłaszcza, że wiem jak to u mnie jest, mały kilka razy dziennie chce sie przytulać, nosic itd, z brzuchem cięzka sprawa, ale juz niedługo i będziesz miała dwa szczęścia pod jednym dachem:) Agus - co do otrucia to niestety wygląda na to, że specjalnie:( Celebre - widziałam wczoraj fragment programu o alergiach i zwierzątkiem całkowicie zakazanym sa kanarki i papugi, więc Twoje przypuszczenia moga byc nadzwyczaj celne:) Ania30x - mój mąz wcale znany nie jest, zazdrość jak najbardziej, nie rozumiem tylko dlaczego wyzywają sie na psie. NIe mam pojęcia kto i dlaczego, ale juz się to zdarzało w okolicy, chociaz bardzo dawno. A co do bogactwa, hmm:) no fakt nasz samochod fajnie wygląda i nic poza tym:), tzn poza 2 latami do splaty rat jeszcze:) i ma prawie 6 lat. No, ale z ludziskami różnie bywa. Thefly - u nas problem odwrotny, właściwie jest wilgoć, chcociaz nie taka wielka, bo kilka lat temu ociepliliśmy budynek no i wietrzymy codziennie. A palę w piecu dopiero ok 17 30-18, jak slonce za las zachodzi, bo wtedy robi sie zimno. Teraz już grzejniki stygną i tez robi się chłodno, ale nie chce mi się ubierac i wychodzic na zewnatrz:). Zdrowiej wreszcie Kobieto:) Trzymam kciuki:) aaaa nie dostałam zdjęć od Was! Flowers - współczuję szwagrowi i jego siostrze serdecznie. Co za czasy wredne!!!!!! I ogólnie ten rok jakby nie do konca szczęśliwy dla wielu osób:( A jesli chodzi o zabieg, to faktycznie trwa chwilkę, mój siostrzeniec mial, a później i tak bedziesz musiała naciągać. Swoją droga zastanawiam się, bo moja lekarka twierdzi, ze w tym wieku wystarczy żeby napletek zsuwał się częściowo, nie musi do końca. I jak będzie u nas, to się okaże, bo właśnie nie do końca sie zsuwa. Jokas - pewnie, ze idz do pracy jesli masz taka mozliwość. To super odskocznia od domu i dziecka, ja mam o wiele więcej cierpliwości do niego po powrocie z zajęć, a pracuję tylko w soboty i co drugą niedzielę. No i psychicznie oderwiesz się od wszystkiego. I kochane liczę na to słońce wreszcie, bo znowu cos tam sie mojemu mężowi wczoraj zepsuło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
dota a co w tym programie mowili???dziwnym trafem ptaki stoja na balokonie teray odkad z Polski przyjechalismy i mala zdrowa!a porzadki musze tez zrobic znowu ale dzis mam kupe prasowania najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja z inenj beczki.... Codzinnie dostajemy mase różnego rozaju łańcuszków. Często typu , że ktoś tam ma raka mózgu i jak sie przesle dalej to cos tam... Przed przesłąniem takiej wiadomości dalej najpierw polecam sprawdzic prawdziwość łancuszka . Tu znajdziecie cała baze listó fałszywek http://atrapa.net/chains/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota-jak masz gronkowcowe zapalenie brzegów powiek, to mozna jeszcze czyscić brzegi powiek patyczkiem nasączonym roztworem szamponu dziecięcego (żeby nie szczypał), może trzeba podać antybiotyk ogólnie (Unidox)? moze spróbuj Dexamytrex w maści miejscowo na powieki; a moze masz problem ze skórą twarzy-moze trądzik, to wszystko może mieć zwiazek; a co z zatokami, nie miałaś stanu zapalnego? można jeszce zrobić posiew wydzieliny z worka spojówkowego Eli-podaje centyle: wzrost 90, waga - 75. Celebre - przypuszczam, że suchy kaszel mojej Nadii wynikał z tego, że spaliśmy kilka nocy na wakacjach u kuzynki mojego męża, która paliła strasznie duzo papierosów, a obecność dziecka wcale jej nie krępowała; od tego pobytu kaszel utrzymywał sie przez 3 tygodnie, w końcu Nadia dostała od laryngologa dzieciecego antybiotyk w syropie i przeszło, ale może bez tego też by przeszło? Nadia padła dziś o 18:30, bo nie spała w dzień, była strasznie zmęczona, mówiła, ze chce już pod prysznic-strasznie go lubi, jak to ona mówi \"na stojaco, bez mycia główki\". Jest strasznie rozgadana i spostrzegawcza, np. zauważa samolot na niebie i mówi, ze leci do Moskwy. Opowiada babcio, co robi la poprzedniego dnia z nami, więc nic się nie da ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura u nas podobnie z tym gadaniem. Trzeba uważac co się przy nim mówi, bo papla wszystko wygada. A jak widzi samolot to woła \" panie pilocie dziura w samolocie\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
laura7 ale u nas nikt nie pali!ani tu ani w Polsce,na szczeście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam tym paplaniem Nadii i Kamilka ha ha nie mogę się doczekać jak Adaś tak zacznie paplać też :) jak na razie to nie mogę wyplewić słowa \"no\" z jego słownictwa a to przez to że sama często wtrącam je , tak więc na moje pytanie \"Adaś nie mówi się \"no\" tylko tak wiesz?\" Adaś odpowiada \"no\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiary Wiktorii :) •Ewunia21. 24.09 WIKTORIA..3050..56cm 🌻 2latka 11,2kg...84cm-10c..16z •Ania30.... 29.09 NATALKA....3200..53 cm 🌻 2latka 11kg...83cm..16z •Flowers24 30.09 BARTEK....2900..53cm.. 🌻 2latka 11,7kg-10:25c..84cm-3:10c..15z •Laura7 ....03.10 NADIA....3800..53cm 🌻 2latka 13,5kg-75c...90cm-90c..16z •Agucha 29 ..05.10 NATALKA..3050..50cm 🌻 17M 9500..75cm..6z •Eli.......... 08.10 KAMILEK....3850..56 cm 🌻 2latka 12,5kg-50c..91cm-90c...19z •tygrysicaa. 09.10 STEFANEK..3480.56 cm 🌻 2latka 11,7 kg-10:25c..85cm-10c..18z •Thefly...... 10.10 ADAŚ....3340..52 cm 🌻 21M 12500..83cm..16z •Jokas.......10.10 Oliver....3000..50cm 🌻 23M 13000..90cm..16z •Delphi31... 11.10 NATALKA....3300..53 cm 🌻 18M 10kg..82cm..8z •Agus7..... 13.10 SEBASTIANEK....3300.52 cm 🌻 2latka 12,5kg 25:50c 87cm 25:50c ..16z •Waga 77.. 16.10 FRANEK....3470 ...55cm 🌻 23M 10600g..84cm..11z •malutka_de.. 24.10 LAURA....3080...50 cm 🌻 17M..11400..85cm..11z •Celebre23..24.10 LAURA....4010..53cm 🌻 20M.. 13500 85cm..17z •asia_20... 25.10 ARTUŚ....4240...60 cm 🌻 18M 15000…98cm..18z •Dota28.... 26.10 KONRADEK....3480...60 cm 🌻 22M 11,2kg..88cm..20z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj trochę się zmartwiłam właśnie. Byłam na usg. lekarz powiedział, że dziecko ma za duze nerki. Juz to przerabialismy przy Kamilu- ta samo- za duze nerki, stała kontrola układu moczowego w ciązy i po porodzie. Tym razem jednak dodatkowo jest zastój moczu w obu nerkach czyli kolejna nieprawidłowość. Powiedział, że czasem się zdarza ale tu jest ten zastój na górnej granicy normy i , że lepiej zeby się juz nie powiększał. Jesli się powięszky to czeka mnie wczesniejsze zakonczenie ciązy. Nie wiem czy wywoływanie czy cesarka i kiedy , nie wynikałam. Podejrzewam, że to dziedziczne i ze ktores z nas to ma. Z Kamilem sie strasznie przejmowalam tymi nerkami a okazało się, że wszystko dobrze i , że taka jego uroda. Ale tu jest zastój. Musze poczytac sobie w necie cos na ten temat. Pamietam, że wtedy z Kamilem lekarz od razu zrobił usg moich nerek sprawdzajac czy ja nie mam zastoju. Nie miałam. Myślałam, że tym razem wyjdę ze szpitala wczesniej a tu znów okazuje się, ze czeka mnie dłuzszy pobyt :( Mam nadzieję, że na kolejnym usg wszystko wyjdzie dobrze. Poza tym dziecko jest duze, ma juz 2100. Z wymiarów wychodzi na 33-34 tydzien a ja mam pewłne 31 tygodni ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli ja cie bardzo rozumiem. Nie jest latwo sobie wmowic, ze bedzie dobrze i pozytywnie myslec. Ja to ostatnio przerabialam, ale moze bedzie tak jak u Kamilka i okaze sie, ze to jego taka uroda. Trzymam kciuki. Kiedy masz nastepna wizyte? Tak jak juz tobie pisalam mozesz spokojnie tu o ciazy pisac. Juz sie z tym wszystkim jakos szybko pogodzilam. Na poczatku czytalam forum poronirnir, ale to tylko na mnie negatywnie wplywalo i wzbudzalo strach. teraz tego nie robie i czuje sie lepiej. Ostatnio oli daje mi rowniez popalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaświeciło słońce:(:( - w piatek facet mi wjechał w przedni zderzak:(, a dzisiaj mały wstał z gorączką:( i chyba ma czerwone gardło, ponieważ polepszyło mu się po apapie rano to nie wzięłam go na dyżur weekendowy, bo tam nigdy nie wiadomo na jakiego konowała sie trafi:( teraz śpi, gorączka podskoczyła do ponad 38, ale z drugiej strony to dobrze, bo moje dziecko choruje jak ja - jak jest gorączka to szybciej mu przechodzi, a na wizyte pójdę jutro. Zmęczona juz jestem tym wszystkim:( Eli - postaram się sprawdzac te łańcuszki teraz:) Mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze u twojej dzidzi i tak jak piszesz, może Wasz rodzinny typ tak ma:) Tez nie moge się doczekac paplaniny:) KOnradek codziennie uczy sie nowych słów, ale do paplaniny jeszcze troche. Celebre - mówili tylko, że właśnie te ptaki bardziej niz jakiekolwiek inne zwierzęta powodują reakcje alergiczne. Więc jesli sie ich chwilowo pozbyliście i jest lepiej, to pewnie to. Laura - nagrzewam teraz to wieczorem, smaruje erytromycyną. Z zatokami nie miałam nigdy problemów, trądzik, zawsze był teraz juz do przeżycia. Wczoraj udało sie nawet usunąc odrobinę wydzieliny:) No nic spróbuje tak do 30, bo wtedy mam kolejną wizytę, a potem ewentualnie jeszcze twojej rady i dopiero poradnia przyszpitalna, ktorej za wszelka cene chcialabym uniknac. Szamponem tez juz mylam i moze do tego wroce, jak mi schodzi ta wydzielina?? Z wymazu nic nie wyszlo - wynik ujemny. Dexamytrex przerabialm przez dwa tygodnie w masci i kroplach, a dodatkowo bralam biseptol. Dzieki za zdjecia z urodzin Nadii:) piekna dziewczynka z burza ciemnych loczków:) i duza:)! Jak oni robia te torty?? to jadalne obrazki kubusiowe?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
No i pozbylismy sie ptaków, oddaliśmy je do hodowli tam gdzie w lato wzięliśmy drugiego.szkoda, ale córka jest ważniejsza. a jutro jedziemy na bilans dwulatka do petiatry.bedą chyba jeszcze testy alergiczne przeprowadzone. Eli no smutne, szczególnie ze człowiek sięzawsze martwi, jak to będzie.miejmy nadzieje że to jaku Kamilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzieki za zdjecia i pozdrowka dla wszystkich skarbow- solenizantow :) U nas dzis w nocy snieg spadl i temp siegnela 0 w nocy i 4 stopni w dzien.. zima sie zaczela :) Laura mowi coraz wiecej: Küche, pic,essen, laua to jej imie :), dobrze je i spi nadal dobrze, zimowe rzeczy ma na roz 86 -wiekszosc juz na styk :D ale spodenki kupowalam dluzsze..w sr jej urodzinki \"rozbijemy\" skarbonke i pojdziemy kupic co sobie wybierze nam nic nie wpadlo do glowy, tyle ma juz zabawek i ksiazek, tu nie ma wyboru wiecej pojedziemy do Toys Raus.. strasznie duzo juz rozumie i przyglada sie dokladnie co w TV leci, wiec musze uwazac co pokazuja, bo byl jakis chory piesek raz w programie o zwierzatkach, Laura wchodzi do kuchni i mowi : \"wow wow auaaaaaaaaaaaa\", patrze a tam operowany piesek we krwi.. tja..zeby jeszcze spala w swoim lozki bylo by idealnie, ale u nas wiadomo cieplej i przy mamie - dam jej jeszcze troche polulac z nami :D Bardzo ladnie je juz prawie wszystko co my,najchetniej barszcz, kotleta , spaghetti, paluszki rybne i pomidorowke z makaronem. Dobrze, ze tak szybko przygotowalam sie do zimy, bo w sklepach od konca wrzesnia bylo sporo grubszych rzeczy. Teraz ciezko juz cokolwiek dostac, bo zaczal sie prawdziwy szturm, bynajmniej u nas mialam takie odczucie, b o w sb kolejki prawie jak przed swietami byly. szokk-:P trzymajcie sie cieplo, ma byc nadal zimno i snieznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
malutka zasypało was?nas nie, jeszcze nie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania30x
Eli nie martw się napewno wszystko będzie dobrze,ale rozumiem Twoje niepokoje,życzę Ci z całego serca żeby te obawy się nie potwierdziły żeby to tak jak z Kamilkiem się okazało,całym sercem jestem z Tobą i wierzę że wkrótce się wszystko wyjaśni. Podam centyle to Thefly tam kiedyś przy okazji wrzuci jak któraś z dziewczyn coś jeszcze poda wzrost 50 centyli a waga 25 centyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh. u nas tez nie kolorowo. Urząd skarbowy znów dał o sobie znać. Postępowanie nadal trwa. Mamy wezwanie na przesluchanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urzad skarbowy zamiast sie powaznych spraw czepiac to problemy robi ludziom, ktorzy nic nie sa winni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
BYLIśMY na bilansie, 91 cm i 14 kg.robili małej testy alergiczne, i wyszło że ma na papugi faliste pozytywa, a więc miłam racje!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
malutka tylko papugi poztywne, reszta 20 negatywna, narazie.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no malutka to zrobilas zakup, zima idzie:) ja kupilam wcyoraj maej te kurtke z esprita na zime bo juz na serio zimno sie robi, a dzis jescze w h&m czapke i rekawiczki z serii hallo kitty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kieran
to b dobra marka polecana przez ortopedow, skora, usztywniona kostka, ja tez gl takie kupuje, ale dlatego ze u nas jest jakis ich sklep przedstawicielski, buty maja to do siebie, ze podeszwa dopasowuje sie do stopy pierwszego wlasciciela i dlatego powinno sie kupowac nowe buty, a marka sie nie liczy, jesli do zabawy to im ciemniejsze tym lepsze :) teraz juz i tak robi sie zima - szkoda inwestowac w nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celebre25
no i wlasnie o to mi chodziło, żeby w nowe nie inwestowac bo i tak na straty będą, kupiłam 2 miesiące temu nowe z deichamanna małej to mój boże, nigdy więcej, już podeszwa sie pomału odkleja na bokach i są jasne też, więc pomyślalam że dobrej marki i ciemne ale uzywane,a to że butki się wykształtowały jak inne dziecko nosiło to też słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×