Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

No dlatego pisałam, Wiola, że tak fajnie jest nma początku, apotem to już jest fajnie inaczej:( szkoda, ze tak rzadko się zdaża jakiś taki impuls u mojego męża, żeby mnie jakoś tak...no dowartościować po prostu:( Ale widzę, ze nie tylko jemu się to zdaża:( Fajnie jest być zdobywaną, ale kiedy to było😭😭😭 I już pewnie nie wróci😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore w gore
hohohohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba miało być\"zdarza\":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola, a Ty tak w 100% jestes pewna, że Paweł nic tam sobie nie ogląda? Bo ja niestety sadzę, że wszyscy faceci to robią, tylko niektórzy się świetnie kamuflują. I tu nie ma wpływu częstość i jakość współżycia z żoną. Oni po prostu nie sa stworzeni do monogamii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mu dam, ze nie jest stworzony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To już bym go stworzyla na nowo!!! :D:D:D Zresztą wydaje mi się, ze nikt chyba nie jest do tego stworzony, bo chęć do przeżycia czegoś ekscytującego;) nie dotyczy tylko i wyłącznie mężczyzn;) Ale w końcu mamy jeszcze rozum (chociaż nie wiem, czy w ich przypadku, to jednak nie jest sprawa przegrana:o) No nie potrafiłabym mu wybaczyć, mimo całej biologii! Nie i jeszcze raz nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamo fasolki w 100% nie jestem pewna, ale ja to jetem taki mały szpieg, wiesz że ja wszystko wywącham, normalnie nie na darmo czytałam kryminały Agaty Christie, teraz mam umysł detektywa :D:D:D i za każdym razem przyłapię męża jak cos jest nie tak. A ostatnio nic mu sie takiego nie zdarza. Chodzi mi oczywiście o oglądanie lasek w necie. Pamiętam że podobała mu się Weronika Zemanova 😡 no bo zapisało się ostatnio otwieranych dokumentach. Poza tym wiem jak sprawdzić ostatnio otwierane strony, ale głupia nauczyłam męża jak to sie robi i potem on to kasował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - jak chcecie to Wam napiszę jak się sprawdza strony internetowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a jak się czułyście w ciąży? Bo ja do 15 tygodnia wymiotowałam minimum 2 razy dziennie , max 4. Miałam mdłości przez całą dobę 😭 Odechciewało się żyć. Z tego względu też boję się trochę drugiej ciąży. Mój mężuś kończy informatykę i nie wygram z nim w inwigilacji komputerowej :( Przez ten dzisiejszy temacik nabrałam ochoty na seks i wyczekuję powrotu męża. Mam ochotę tak szybko i no wiecie mało delikatnie :p :D Jakoś ostatnio mało piszemy o naszych dzieciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę, Violkam, napisz:) Tak na wszelki wypadek:D:D:D Ja bezproblemowo zupełnie przechodziłąm obie ciąże. Z Julką miałam tylko mdłości na początku, ale nie wymiotowałam:) Stworzona jestem do bycia w ciąży, jak mówi moja mama:D:D:D Lecę, bo Julia płacze No to mam nadzieję, że będzie ostro, mamo fasolki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam, ze pod koniec ciąży z Julką miałam bez przerwy zgagę:o nie mogłam leżeć i musiałam spać na siedząco:o Ale tak poza tym, to ok było 6702887 to mój nr gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam op najważniejszym:o Julka zaczęła chodzić:D:D Sama z siebie sie puszcza i przechodzi parę kroczków; wcześniej robiła tak tylko za wyraźną zachętą, a teraz sama się przemieszcza tam gdzie chce:) Zobaczymy, czy jej się to utrwali, czy to tylko taki wybryk dnia dzisiejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze dopiszę, póki nie ma Roberta:Mcdzia, ty kiedyś pisałaś o \"kodzie Leonarda..\" Polecam, serio bardzo fajna książka, bo ją właśnie przeczytałam nad morzem:) Nawet się nie czuje, ze ona ma tak dużo stron, bo akcja zaczyna się już od pierwszych kartek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :D Meldujemy się Miłosz wieczorem już niemiał temperatury ale w nocy znowu , rano poszłam z nim do lekarza osłuchał go wszystko w pożądku gardziołko czerwone jakiś wirus , jest już lepiej .Zato ja na 13 zapisana jestem do chirurga stomatologa z moją szczęką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to całe szczęście, ze już lepiej z Milo, bo strasznie długo Cię nie było, Elcik:) A co Ci chirurg będzie ze szczęką robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nielubie chodzić do dentysty a ze szczęką bolącą tymbardziej pewnie będe musiała zrobić rtg całej głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic z mężem nie było :( Aya, a moja siostra czytała ostatnio i mówiła, że kaszanka ten kod Leonarda. Widać sama muszę przeczytać i się przekonać . Ja dużo czytam, 10 - kilkanaście książeczk w ciągu roku. Podnoszę statystyki krajowe :p :D Teraz skończyłam \"Rozmowę w katedrze\" Mario Vargas LLosa (pisarz peruwiański :D raczej nie polecam) , a obecnie czytam \"Gnój\" W. Kuczok :D Na podstawie tej ksiązki nakręcony został film \"Pręgi\" Ale filmu nie widziałam, może byłyście? Elcik, współczuję Ci z tą szczęką. ALe dobrze, że z Miłoszkiem to nic poważnego :) Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, też byłam swego czasu fanką Agathy Christie, przeczytałam ok 60 jej kryminałow z siedemdziesięciu kilku jakie napisała :D Mam bardzo wiele, a teraz mam zamiar zacząć je sprzedawać na allegro, więc jakby któraś chciała to po promocyjnej cenie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) violkam> przepraszam, już posłałam Ci zdjątka to wcale nie takie nowe:( mam problem z aparatem, bo zdjątka tylko takie zwykłe i muszę skanować:( a to - jak wiadomo- zajmuje mnóstwo czasu.... a jak już mam chwilkę, to już jestem tak zmęczona, że po prostu mi sie nie chce:( no w każdym razie jak będzie cos nowego, to prześlę, obiecuję:) a jeśli chodzi o te wszystkie podwójne przyjemności, to rzeczywiście- wszystko musi być razy dwa- nie tylko łóźeczka, maty, krzesełka, ale nawet te zwykłe rzeczy- zabawki, ubrania i to TAKIE SAME, IDENTYCZNE, bo jak nie, to zadyma...... jak nie wiem i tak zawsze najlepsze to, co ma druga, nawet smoczki sobie wyrywają z buzi:) czasem już nie mam siłki dosłownie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zdjęcia Mamunia, ależ one są słodziutkie, rzeczywiście, wszystko podwójne musi być :D Wierzę Ci że po całym dniu nic Ci się nie chce... a powiedz czy jak zasypiaja w dzień to równocześnie? czy jedna zasypia a druga w tym czasie bryka? Aya gratulacje dla Julki że już chodzi :D. Jutro w pracy napiszę Ci, jak to sprawdzić bo mała już się wydziera w swoim łóżeczku :O Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano ostro sprzątałam, a kiedy siadłam w oncu do kompa to przyjechali moi rodzice i do tego przyszli tescie.... a mąż poszedł dzieiaj na noc do pracy, więc same jesteśmy z emilką gratulacje dla julki:) wszystkiego najlepszego dla Madzi z okazji ślubu🌼❤️:) i żebyście sie zawsze kochali madziu nie miałam na myśli ze jesteś stara, tylko na tych wszesniejszych zdjęciach tak inaczej mi utkwiłas w głowie, a tu wydajesz mi się taka inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciała zobaczyć tego przystojniaka roberta, przeslijcie mi któraś fotki plissssssssss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki karolciu, już oglądam, zaraz się wypowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, no, całkiem nieźle, mnie tez przypasował:) i do tego robert tak jak mój mężulek hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya teraz dopiero zajarzyłam, że Julka chodzi :D Słyszałam , że czasem dzieci tak mają, że jednego dnia chodzą, a przez kolejny tydzień powrót do raczkowania. Ciekawe jak się jutro zaprezentuje, na dwóch, czy na czterech :) Śliczna jest Julka, te zdjęcia z plaży cudowne. I już kiedyś pisałam, ma superowe wyściółki ssące :D To zdjęcie, gdzie pije z butelki jest wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgoniu jak się pojawisz to napisz skąd jesteś bo ja pochodze z chrzanowa to moze gdzieś twoje okolice mamo fasolki a co z tym szybkim seksikiem?:) już było? podajcie mi strone z minkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×