Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

ty to jesteś aparatka Amamen :D no ale ja też bym taka była jak bym miała w rodzinie taką zołzę :O :P mała się kąpie, zaraz idę ją powycierać :D no i pewnie dopiero jutro zajrzę. A ten topik o Twoim mężu Aya muszę przeczytać, może to też topik o moim Pawle... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, amamen, znowu masz jedno dziecko mniej:o;) Spryciula:D:D:D No widać nie może być za dobrze, Sylwek;) w końcu to teściowa;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik od aya nie dotyczy mojego meża, sukces, chociaż jedna rzecz, której nie robi:) obraza sie to fakt, zazwyczaj ja zaczynam rozmowe, ale on mi odpowiada i nie obraza sie tak długo chyba załoze topik pt. czy wasi mężowie ciagle spia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO!!!!! AYA???????? znowu sie spóźniłam parę minut i żadnej nie ma......i żadnej odpowiedzi...... aby kochana sylwek mi dotrzymuje towarzystwa :):):) masz super z tą swoją mamą viola i ty aya też.........moja taka dobra może i by była.......ale wątpię.........chcę do tej pracy.......!!!!!!!!!! ale z kim Nadię????? jak na złośc nie ma tu kogo wziąść....zawsze jak mam coś, znaczy się jakąś okazję to napotykam przeszkody....... ......... koniecznie ten gaz chcemy do auta ale dlaczego instalacja musi kosztować 3,5 tys do cholery?????????????????????????????????? dziś mam zły dzień na ceny i narzekam niama żadnej sprawiedliwości na tym świecie i .......w ogóle .....noooooooo lepiej sobie pójdę bo zrzędzę i zrzędzę.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę na te zebrania, bo kiedyś poszłam tak z głupia i mnie wybrano na przedstawiciela z mojej grupy, czyli z grupy ulic;) Ja tam tylko słucham i uszom nie wierzę, bo do tych ludzi w żaden sposób trafić nie można:O to tak jak z tym czytaniem ze zrozumieniem;) którego w narodzie brak:( Jedni swoje drudzy swoje, raz jedna opcja u władzy i wtedy jest za, a potem jak druga dochodzi, to jest przeciw i tak w kółko i wszytsko jest grubymi nićmi szyte. Już tam chyba nie pójdę więcej, bo to czas stracony:o No to znalazłam topik o Violkam w takim razie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory że ja tak ciagle o tesciowej, ale chociaz sie wyzale, teraz jak sieedzę w domu i nie chodzę do pracy, to czasami ide do tesciowej, jak robert w pracy, a ona ciagle gada jak ja dawno emilki nie widziałam, jak sie za nia stęskniłam, a mnie az skreca, bo odwiedzic to nie przyjdzie a wielce taka ztęskniona, a mieszka 3 min. od nas na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, się nie denerwuj;) przeciez jestem, tylko troche czasu zajmie zanim przeczytam odpiszę i wyslę;):D:D:D Wiesz, moż eto po prostu jeszcze nie czas na Twoją pracę, skoro wszystko jest na nie;) Może czeka Cię coś lepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya ja nigdy jeszcze nie byłam na takim zebraniu, bo własnie mi sie wydawało ze tam tylko same machloje robia mój tata jedzie właśnie jutro załozyc gaz i to kosztuje 1600 zł u nas to nie wiem czemu tak drogo u ciebie, moze sa jakies rodzaje, ja sie na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal się, żal, Sylwek:) Bo to taki\"fenomen teściowej\" jest:D:D:D zawsze musi być nie tak, jakby chciała;) Bo woli pewnie ponarzekać niż się zebrać do kupy (czyt. ruszyć cztery litery;) ) i przyjśc do was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak myśle, dawniej to sie denerwowałam, rozmyslałam, a teraz uwazam co ma byc to bedzie niech sie jakos sama sytuacja rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho i o mnie ten topik od ayi.......ale ja raczej daje się przeprosić....mój mąż własnie robi grilla i sałatkę.....bo jak tylko przyjechał z pracy pookręcał sie w prawo w lewo i............pojechał no...no...gdzie????? na rybki..........ale tu blisko....zamoczyć kijek aby....;) i teraz widzi że ja jestem bufon więc lata i mi usługuje.......:D JUŻ WIEM TE BĄKI ROBIĘ OD TYCH KISZONYCH OGÓRÓW........!!!!!!!! ale co miałam zrobiĆ jak tak łaziły za mną cały dzień i nie chciały się odczepić :p idę kuknąć czy wszystko gotowe do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak mówiłam ze od wrzesnia chce isć dalej do pracy to ona juz przezywa jak sobie poradzimy, to ja mówię wprost, bedę sobie kogos szukac do opieki, to ona sie obruszyła no jak to przeciez ja zostanę z mała, to po co to całe marudzenie, wkurza mnie cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, to pewnie od samochodu zależy, jaki jest i może stad ta różnica;) Wolałabym o tych machlojach nie wiedzieć, bo tak wiem, a i tak nic się zrobić nie da, bo tych rozsądnych jest mniejszość po prostu;) Ale może to ja i ta mniejszość nie wie w czym rzecz;) W końcu punkt widzenia od punktu siedzenia zależy:D:D:D Jestem pewna, że gdyby Robert pracował na nocki, to też w dzień by odsypiał i jego sen byłby święty;) Ach te nasz IDEAŁY chodzące:D:D Chociaż mój akurat leży i czyta:D:D;) Strasznie pomału mi się otwiera, więc pewnie już wkrótce całkiem się zablokuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze amamen tobie to ino pozazdroscic takiego męża:D mój oczywiscie co robi......ŚPI przy kolacji stwierdził, ze jak pojedziemy w góry to on chyba z łózka nie wyjdzie aha o 22 kazał sie obudzic, bo chce posiedzieć przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie o Twoją dozgonną wdzięczność chodzi po prostu:( Jakoś z własną mamą jest wszysko inaczej:o Nie musisz się prosić i wszystko rozumie, tak jak się jej mówi, a nie stwarza nadinterpretacji i nie wkłada w usta tego, czego się nie powiedziało;) pewnie teściowej chodzi o to, zeby była doceniona, bo taką wielką rzecz dla was robi:0 tylko jedno małe ale, jakoś ja sobie nie wyobrażam, ze będąc w jej sytuacji chciałbym właśnie hołdów takich, bo przeciez robiłabym to z miłości do dziecka:) ale nie wszyscy myślą tak samo:o Zrozumieć można, ale w sercu...ech...sama wiesz co czujesz;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłladnie aju masz rację:D bedę zmykac bo meżulek teraz na kompa miłych snów i nocnych szleństw:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, a może teściowa nie przychodzi, bo nie chce przeszkadzać? Moja tak właśnie mowi, a potem jak to ona tęskni no i że Oliwka jej nie poznaje już :( My po kąpieli, kolacji i zaraz idziemy spać 😴 Dobranoc! A Amamen sobie griluje ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeeee wy już śpicie? :(:(:( i nie ma z kim pogadać :( ja sama nie wiem czemu ja tyle żrę.....:o ożarłam się jak bąk, ledwie ujść mogę.....:o normalnie zgrzeszyłam, bo obżarstwo jest grzechem tak?....:) idę spać , bo mężuś tu się podmawia że mam dzień na kiełbasę, a ja mu mówię że na ogórki, a on na to ,że to przecież to jedno i to samo .....:oo co tu chodzi???????........:o :D:D:D...więc idę, ale ja taka ożarta to wolę być na dole....:p dobranoc miłych snów......komisja udaje sie na spoczynek, bo pewnie i tak nie zgadnę, która to dziś szaleje........stawiam na ayę (no bo sami w domu ;) ) i na violę( bo przed okresem ;) ) papapa no i jeszcze sylwek może zaszaleć bo mąż się wyspał i jest pełen wigoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Ja nie zaszalałam, ani nawet spokojnego seksu nie było, bo padłam na poduszke i zasnęłam i jakoś czułam przez sen, ze Robert miałby może ochotę, ale nie byłam w stanie się dobudzić:o:( mam nadzieje, ze u Was było lepiej:) Mój mąż niestety za późno do łóżka przychodzi z reguły:( Robi się nawet ładnie u nas:) Mam zamiar iść dziś po tę spódnice do gorsetu, więc trzymajcie kciuki, zebym cos znalazła;) Acha, wieczorem już mi przestał chodzic internet i musiałam chcąc nie chcąc iść spać:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaszalałam... jak nic ! 😠 Paweł przypomniał sobie o 23.30 że miał sobie głowę ogolić... 😡 i przyszedł o północy spać, a ja bez niego zasnąć nie mogłam. Nie mówiąc nic o seksie o tej porze :O A rano prawie do pracy zaspałam, nie mogłam się dobudzić i wyszłam tak późno z domu że ledwo zdążyłam na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to udana noc jak nic;) Jeszcze amamen pewnie powalczyła, bo Sylwek to Roberta od kompa pewnie szans nie miała odciągnąć, skoro aż chciał, zeby go obudzić, zeby mógł sobie przy nim posiedzieć:o faceci to jacyś dziwni są:o:D:D:D Dziś chyba urodzinki bliźniaczek, więc dużo zdrówka dla nich ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Zeby miały po równo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś też Milo kończy roczek!!! Dla niego i bliźniaczek: ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Wszystkiego co najlepsze dla Waszych dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dla Milo też wszystkiego najlepszego:) ❤️🌻🌻🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻🌻❤️🌻🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 ❤️🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak ja się dziś w nocy spociłam... Musiałam się przebrać w inna koszulkę, a rano jak się obudziłam to samo - można było wykręcać. Od jakiegoś czasu tak mi się dzieje, ale nie wiem czemu...:O może ja już przekwitam :D A w ogóle nie mogłam zasnąć jakieś duszności miałam, chyba już myślę o naszym wyjeździe, ja tak mam że wszystko przeżywam :O Czemu nie chce mi się okres przyśpieszyć? mam się męczyć nad morzem? 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na pewno przekwit, Violkam :D:D:D:D Ty lepiej bierz się za drugiego dzidziusia, bo jeszcze nie zdążysz:D:D:D Ale jeśli tak się denerwujesz tym wyjazdem, to nie wiem:o Przeciez to nie koniec świata i nawet przyjemne powinno być:o Przekwit to jeszcze rozumiem, ale ten stres przedwyjazdowy nie bardzo:o:D:D:D Przeciez będzie dobrze, bo nie jedziecie na pustynię i nawet jak czegos zapomnisz, to można zawsze kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się tak będziesz denerwować, to Ci się jeszcze opóźni i dopiero kiepsko będzie;) Wiem, łatwo mi pisać, a przecież nad podświadomością nie zapanujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą mam okres (raz mniejszy, raz wiekszy) od trzech tygodni, także rozumiem Twoje obawy, bo to zadna przyjemność nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz świętą rację Aya, ale ja to zaraz myślę co mam zabrać na wyjazd, co mam jeszcze kupić i chociaż chciałabym zasnąc to te myśli mnie nachodzą i nie mogę się od nich uwolnić :D Głupie to ale co mam na to poradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic niestety;) skoro tak juz masz:D:D:D:D No i jakie te torty bedą u Was? Bo ja nad smietanowym sie zastanawiam z cukierni, bo taki z masą to chyba za ciężki (ma byc bardzo gorąco ponoć), a jeśli o sałatki chodzi, to w cale nie mam pojecia, i kiedy je zrobić, skoro w piatek pojedziemy w góry:o Może na greckiej poprzestanę, albo może macie przepis na jakąs taką z puszek, zeby nie trzeba było kroić, obierać itp. tylko wystarczyłoby wymieszac i już:o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×