Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

No właśnie mi się zatło, ale nie wysyłałam dwa razy, tylko odświerzałam, a tu taki ups:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tą @, to masz rację, trzeba było brać zwykłe tabsy, a nie takie co niby gwarantują brak:( Chciałam udziwnień, to mam:o A po przestaniu jeszcze kolejny krwawy miesiąc😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co gościu dzwonił od bojlera ze zaraz bedzie, a to mnie zadziwił, bo powiedział wczoraj, ze dopiero pod koniec tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, mimo wszystko mam nadzieję, ze będzie przystojny:);) I umyty, co nawet ważniejsze, bo nie ma chyba nic gorszego od smrodu nieumytego faceta w upalny dzień;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację aya zapowiadał ale zakończył fiaskiem..............po co ludzie takie rzeczy wypisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nadzieję, na coś pięknego, a tu taka porażka:( Mam wrażenie, ze niektórzy nie maja kompletnie co robić, tylko na kafe siedzą:o Biedacy! Zero życia własnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O Aya przeczytałam wszystkie wypowiedzi autora, ale świnia!!!! a tak się fajnie zapowiadało :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże jaki beznadziejny ten facet, koszmar, koszmar, komszmar, stary, gruby, upierdliwy, nieuprzejmy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe dlaczego ci ładni fachowcy, to tylko na reklamach:( Do mnie tez jacys starzy i śmioerdzący zawsze przychodzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie ile powiedział 40 grzałka i dojazd 50 chyba go powaliło, no ale co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen napewno by trafiła na fachowca z reklamy:P ciekawe ile to będzie robił a emilka się cieszyła jak cała wodę z bojlera spuiszczał (o zgrozo 80 litrów) bo tak głosno było i ona od razu dupką ruszała do tańca, zawsze tak robi jak ktos wierci, kosi i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki fachowiec jak z tego programu \"Usterka\" co kiedyś leciał na TVNie :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, do amamen pewnie przyszedłby jakiś model:classic_cool: A do nas tylko odpady jakieś:(:o Oni zawsze za robocizne biorą co najmniej 100% ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen to 1) albo na komputer pogniewała 2) albo na nas 3) albo nie ma dostępu do Internetu 4) albo nic z tych rzeczy tylko pojechała do miasta albo na zakupy albo do urzedów :O Ciekawe czy coś trafiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo poszła do pracy;) tak nagle:D:D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszedł już iweśniak jaka cholera nie uprzejma i 90 dych zwinął a w wannie to mam chybaze 3 kg kamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się do domku dziewczyny , jutro mam z rana spotkanie:( więc będę dopiero ok. południa. Miłego wieczoru i udanej nocy wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, piorun, żałuj, ze cię wczoraj nie było:D:D:D ale zawsze miło, ze zagladasz🌻❤️ Teraz już na prawde idę;) Może było wczoraj jakieś święto pioruna;):o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten piorun to musi być płci męskiej, bo najpierw się przywitał, potem dał kwiaty i buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam ten topik co pisałyście o nim wczesniej, a tak sie pięknie zapowiadał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×