Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

:D:D:D zastanowię się z tym prądem;) ale myślę, ze brak wody to by ją dobił:D:D:D Więc pewnie z Pawłem nie spróbuje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre to z tym odłaczaniem pradu i wody moze w przyszłości:P:) wy to macie pomysły, ciekawe co ala na to powie jak przeczyta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michałkowi zrobiłam na urodziny \"torcik\" , upiekłam mu taki placek z samej mąki cukru i margaryny (bez dodatków mlecznych ;) ) przełozony jabłuszkiem, żeby było miękkie. Na wierzchu ułożyłam maliny i zalałam galaretką. Nienawidzę tej jego alergii 😭 Ale mu smakowało :) Teraz natomiast jest cały obsypany i podejrzewam ze to od chleba 😭 musimy w końcu zrobic testy. Więcej o urodzinach napiszę jak wrócę bo muszę juz uciekać. Ja bym się nie odważyła gadać z Robertem, po co podsycać niespełnione pragnienia :D :D :D :D :D :D ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie mów nigdy, Karolina;):D:D:D Milego pobytu na wsi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyszło, ze zachęcam do flirtów z moim mężem:o Nie za bardzo o to mi chodziło, tylko, ze trzeba mieć zawsze nadzieję, ale to może nie najlepszy przykład był:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co tak ucichłyście?:) jadę do mamy jak emilka wstanie, tak gorąco to nie bede siedziec w domu:;) ale się denerwuje jużtym wyjazdem, jutro pakowanie, caly czas myślę co mam zabrac ze sobą, zebym czegos nie zapomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam :D:D:D no dopóki znowu cos na mnie nie spadnie :O całe szczęście bo już mnie brzuch zaczął boleć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak Wy wyjeżdżacie, to znaczy, ze ja tu sama zostanę???!!!😭😭😭Ja tak nie chcę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, rzeczywiście dużo osób odpadnie w sierpniu, ale nie martw się, Amamen dotrzyma Ci towarzystwa ;) tylko musisz jej oddać prąd ;) no i Mcdzia od czasu do czasu zagląda. A gdzie Elcik? wyjechała bez pożegnania? bo sie coś ostatnio nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem Ci Aya, że jak Ty byłaś na urlopie to dopóki dziewczyny nie powstawały i nie zaglądneły na Kafe to smutno było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś to muszę przeżyć:o:( Ech, trudo:( To Amamen od jutra już będzie miała ten prąd...:D:D:D A Elcik może remontuje dom:o bo prawie nie zagląda:o Przynajmniej nie będziecie miały dużo do czytania po powrocie;) Chyba, ze zaszaleję z amamen, znaczy ja będę pisać sama z sobą rano a ona w nocy;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mam nadzieję, że Mcdzia nie wybierze sie nagle np. w podróż poślubną:o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy:) Najlepsze życzenia dla Julki i Martynki, 100 całusków maleńke. DZień koszmarnie upalny, spotkanie dłuuuuuuuugie:( i jeszcze pracy na tony bo jutro ostatni dzień przed urlopem W niedziele imprez, tort zamówiłam , przepisy na sałatki ma w głowie, oby się wszystko udało. A tymczasem muszę popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Małgonia:) Mam nadzieję, ze się te urodzinki super udadzą;) A o której zaczynacie, bo my koło 17-tej:) Może to będzie przypadkiem nasza wspólna godzina zero;):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Małgonia ;) ja idę dzis po pracy zamówić, mój będzie śmietankowo-truskawkowy chyba, ale jeszcze dokładnie Wam napiszę jak zamówię. No i mam nadzieję że zdjęcia uda mi się jeszcze przesłać przed urlopem, ciekawe czy od Was dostanę czy dopiero za tydzień oglądnę :( To tylko ja robię roczek w sobotę? a reszta w niedzielę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, ja też chcę śmietanowo - truskawkowy:D:D:D Jadę dziś zamówić;) ja mam częściowo w poniedziałek:o No i w niedzielę, ale żałuję, bo mogłam zrobić na dwa dni ( w poniedziałek przyjdzie tylko chrzestny Julki z żoną i dzieciakami - jedno to to dwutygodniowe;) ) czyli z rodzicami, bratem i bratową w Zawoji, a rodzina męża w niedzielę, ale nie wpadłam na to wystarczająco wcześnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. wszystkiego naj naj naj dla Julci. zeby wyrosła na mądrą dziewczynkę. witam tez mame fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
No ja będę wpadac co jakiś czas...co prawda na weekend jadę do rodziców, ale Wy zabiegane przez urządzanie roczku, więc pewnie pustki będą. Ja raczej w podróz poślubną sie nie wybieram. Co prawda mamy zamiar odwiedzić mojego brata w Irlandii, ale wszystko zależy od funduszy i od tego czy braciszek nas zaprosi:D Byłam na spacerze i z ulga wróciłam do domu. Duszno tu ale nie tak jak na zewnątrz. Można wyparować!!!!Poczekam z następnym spacerem do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka mnie dzisiaj zaskoczyła. Bawiła sie na dywanie i spiewała po swojemu. nagle przydreptała do kanapy obok mnie, położyła na niej główke i w jedną chwile prawie zasnęła na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm... na pewno był pyszny:) A ja myślałam, ze tylko na filmach w \"Smiechu warte\" dzieciaki tak zasypiają:o:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya to masz tak jak ja - 2 dni, bo chrzestny Oliwii jutro przychodzi. tylko nie wiem co z tortem, bo zamówię na sobotę. Niech żałuje że nie będzie go na zdmuchnięciu świeczki :( za to jutro tylko zwykłym ciastem go uraczę:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, przeciueż trudno dwa torty byłoby kupować:o Jeszcze, zeby ci goście jakoś na pół sie podzielili, to jakoś możnaby pokombinować, ale trudno dla jedej czy dwóch tort zamawiac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JESLI CHODZI O ZDMUCHIWANIE ŚWIECZKI TO OCZYWIŚCIE MOZNA BYŁO TYLKO POMARZYĆ ZE ONA TO ZROBI, NO I JA MUSIAŁAM. CHCIAŁA WEJSC NOGAMI NA STÓŁ. KOPLA HERBATE. NA SZCZESCIE NIE WYLAŁA. UFFFFFFFAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A U MNIE TEZ URODZINY NA RATY BO CHYBA DOPIERO W SOBOTE BEDZIE BABCIA. MYSLE ZE NIE OBRAZI SIE JESLI NIE DOSTANIE TORTU. NAJLEPIEJ WYZNACZYC ZE URODZINKI ROBICIE 1 KONKRETNEGO DNIA NO A JAK KOMUS NIE PASUJE TO BEDZIE MUSIAŁ WAM WYBACZYC. NO BO PRZECIEZ TRUDNO ROBIC 2 TORTY NO ALBO KUPOWAC. ZRZEDZE TROCHE NO ALE TO PRZECIEZ WSZYSTKO KOSZYUJE. NO NIE.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze jak komuś termin nie odpowiada, to trudno;) Ale z tym dmuchaniem, to mmoże być problem... Muszę Mateusza poprosić, zebyu ją nauczył, to może się uda, bo ona go we wszytkim nasladuje:D:D a jak się nie uda, to on za nią zdmuchnie:D:D Julka pewnie będzie próbowała dotknąć łapkami tortu, jak ją znam;):D:D:D Albo od razu buzią:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie mysia pysia, masz rację, ja też tak do tego podchodzę ;) Zresztą nawet nie mogę za dużo jedzenia zrobić, bo u nas to takie niejadki a jak mi zostanie to co ja z tym zrobię, przecież wyjeżdżam w poniedziałek... Wiem - obdzielę wszystkich gości tym co zostanie, a co ! ma się popsuć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×