Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Spóźnione życzenia dla Oliwki i Nadii ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nie iwme dlaczego ja zawsze albo za wcześnie, albo za późno z tymi życzeniami:( W piątek już nie zdążyłam, a dziś, jak przyjechaliśmy, to w dość szybkim tempie robiłąm sałatki i resztę żarełka, no i nie miałam jak:o Udanego wypoczynku życzę Sylwii i Wioli:) Żeby odpoczęły od miejskich upałów;) Zdjęcia wyślę, jak je Robert zgra z aparatu, bo ja niekumata jestem jeśli o to chodzi:( Więć musze poczekać:o Tort był pyszny, choć nie taki, jak zamawiałam, ale cóż począc, skoro nie robiłam go sama:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale mam dość:o Były u nas dziś burze, ale powietrze ciągle ciężkie:o:( U was też tak...jak w lecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia, a Martynka dobrze śpi w nocy? Bo tak w sumie długo siedzisz wieczorem, to chyba w nocy masz spokój, co? I pewnie nie wstaje, jak Julka o świcie bladym?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w nocy była burza ze az strach. dzisiaj goraco i duszno. tak jak w lecie. wiatrak ciagle włączony. oczywiscie z dala od małej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi się zacina:( Już dziś znowu dzwonił facet od internetu, ze coś im się popsuło, jak piorun walnął w jakieś urządzenie, więc pewnie znowu będę mogła tylko z pracy pisać, jak tak dalej pójdzie:( ale na razie chodzi;)...jeszcze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę tego wentylatora, ja to najwyżej sama mogę się podmuchać:D:D:D A jeszcze okno mam zamknięte, bo się światło świeci, bo Robert czyta, a tak to by robactwo naleciało:o Mysia Pysia, a może to zachowanie Martynki, takie agresywne, jak pisałaś, to może jednak z jakąś prawidłowością się pojawia? Nie zaobserwowałaś, ze to zawsze w związku z jakimś... bodźcem się dzieje? Np. jak Ty jesteś rozdrażniona, albo dzieje się coś, co jej się nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy spi dobrze. twu twu (nie chce zapeszac) ostatnio budzi sie ok 5.00 to robie jej herbatke i spi dalej do ok. 7.00 lub 8.00. ja siedze długo bo tylko wtedy tak naprawde odpoczywam psychicznie po calym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam już i życzę kolorowych snów:):):) I żeby w nocy spadł deszcz i \"oczyścił\" atmosferę;) Zmykając liczę, że Robert zajmie moje miejsce i zgra te fotki, to Wam wyślę jutro:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja odpoczywam w pracy:D Może to i głupio brzmi, bo tam przecież pracuję, ale to co innego i na prawde daje siłę na popołudnie z dzieciakami:) Teraz już na serio znikam Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymam kciuki, żeby tak juz zostało, Mysiu Pysiu:) Widziałam, ze pojawiła się jakiś temat o podobnym zachowaniu, tylko, że chłopca i tam była jedna mądra rada o książce Tracy Hogg (czy jakkolwiek się to pisze), kiedyś to miałam w wersji elektronicznej, jak chcesz, to poszperam i Ci wyślę, ale skoro jest spokój, to może lepiej nie wywoływać wilka z lasu:D:D;) Amamen, a gdzieś Ty była wieczorem, ze Cie nie było? Bo teraz to pewnie spisz;) Miłego dnia wszystkim życzę, oby było ciut chłodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry VIOLKAM!!! Nie bedziesz musiała mnie ukatrupiać.:D HE HE :D Pamiętałam, pamiętałam:D:D:D W tym wyjątkowym dniu jakim są Twoje urodziny, życzę Ci ❤️ aby Twe najwieksze marzenia sie spełniły, abyś była szczęśliwa.🌼 Wiele radości z każdej chwili spędzonej z Oliwią, aby rosła zdrowa.👄 🌼🌼🌼 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Życzą Mysia Pysia i Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego wydawało mi się, ze Violkam ma urodziny 2 sierpnia:o Ale biorąc wcześniejsze doświadczenia z zapamiętywaniem dat, wierzę Ci, że to dziś, więc dużo zdrówka, Violkam i niech Ci dziecina rosnie na potęgę;) ❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻 no i żebyś zawsze była dla męża IDEAŁEM:D👄👄👄 U mnie dziś nawet chłodniej sporo, mam tylko nadzieję, ze takie zmiany pogody przejdą bez wpływu na zdrowie moich maluchów:o Wysłałam wam fotki z roczku, dajcie znać, czy doszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły zdjęcia i violi i twoje aya!!!!! śliczne!!!!!!!! Oliwia jak zwykle dostojna i wystrojona!!!!!! :Da Julka taaaaaaaaaaaaaaka słodka,,,,,ach te wyściółki ssące....przecuddddddddne!!!!! :D fajne prezenty!!!! i torty super!!!!!!!:) aya dojrzałam na zdjęciach że masz grzywkę:)........hmmm ledwo cię poznałam :) i te okulary....z dziecka zrobiłaś siĘ teraz kobieta....:):D A WIECZOREM MNIE NIE BYŁO BO SPRZATANIA MUTLTUM A I GOŚCIE JESZCZE BYLI :( dziś powtórka z rozrywki sąsiedzi i siostra Piotra z chłopakiem.....nie wiem czy będą zdjęcia z dziś bo Piotr chce pożyczyć aparat szefowi zaraz wam wyślę fotki z Nadii imprezy:) jeśli to prawda to dla Wioli serdeczne życzenia ,dużo miłości , spełnienia marzeń i zadowolenia z męża i Oliwki!!!! i w ogóle wszystkiego naj!!!!! ❤️ 🌻❤️ 👄 aha i dzięki za piekne życzenia dla Nadii!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Nadia wybrała kasę a następnie wzięła różnaniec :).......a Julce co się spodobało???....na kieliszek nie spojrzała nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zupełnie zapomniałam powróżyć Julce:( Myslicie, że dziś już za późno? I trzeba w dzień urodzin? Zaraz obejrzę zdjęcia Nadii:) U mnie też dziś powtórka z rozrywki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż Julka pewnie wybierze kieliszek, bo dla niej zawsze \"MNIAM\" najważniejsze:D:D:D Chyba, ze jakąś książkę kucharską jej zaproponuję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nic się nie martw....nigdy nie jest za póżno , ja tez zapomniałabym gdyby nie siostra..:O:O:O ktos tu komuś w d...wchodzi....:O albo mam takie wrazenie....ja to ale jestem wredna...:Oniestety, taka juz jestem , pisze to co myślę......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się ta rozlazła strona wreszcie skończy:( własnie aya to kiedy wróciliście???? ten kolega od ciebie chyba przyszedł teraz do mnie:( i wcale mi sie to nie podoba jakas taka rozkojarzona jestem i nic nie pamiętam....:o:o:o:o:o:O a jakie prezenty Julka dostała? a może po prostu większość dała kasę???????? wybacz aya ale ty już wiesz że ja ciekawska jestem......nie zarzucaj mi>>:O znasz mnie przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha 3 maile powinny przyjść odemnie.....:O ja to ale umiem wybitnie wysyłać.....:( ale myślę że dojdą fotki ;) skoczę do sklepu zrobić zakupy, bo jakieś sałatki by się przydały :O z wczoraj mało co zostało...:O.......a Nadia od chrzestnego dostała wózek i miśka ,od nas rodziców ten rowerek , a reszta to dała kasę........może to i lepiej....??????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY WYCHODZI NA TO , ŻE GADAM ZNOWU SAMA ZE SOBA??????????? aya co się z toba dzieje?????????? dziwne....nie lubisz mnie 😭 😭 😭..... dobra lepiej pojadę po te zakupy ;;;;;;paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze, aby słówko......:D AYA NO NAPISZ KIEDY ZASZALAŁAŚ Z TĄ GRZYWKĄ!!!!!! BO JA TEŻ SIĘ PRZYMIERZAM, ALE JAKOŚ NIE WYOBRAŻAM SOBIE......mnie to przeszkadza , te kosmyki na czole....:O a tobie????? można wytrzymać czy nie? :O i czy ty masz proste włosy tak ,że ta grzywka ci się nie wywija we wszystkie strony??????? ja wyglądałabym chyba jak merynos.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ja na serio mam tego Alzheimera...:O:O:o elcik przyslij nam fotki z roczku Milo!!!!! wczoraj było masowe świetownie :D BO JA WIESZ......raz że ciekawska a dwa ,że lubię oglądać zdjęcia :D viola pewnie już nad morzem się smaży na plaży..........a sylwek wypoczywa w chłodzie w cieniu drzew........ach.........mama fasolki to taki golbtramp........wiecznie w podróży....:D:D:D ...FAJNIE MAJĄ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, ja cię bardzo przepraszam, ale zmienił nam się od dziś dyrektor i mam sporo pracy w związku z tym, więc tylko w wkrócie ci odpiszę, ale jak skończę z tym waraictwem, to na pewno wpadnę;) Julka dostała od nas piramidke taka drewnianą, jak kiedys pokazywałam, co się na drążek kółka zakłada i nawet załapała o co chodzi:) Od moich rodziców i teściowej dostała kasę;) , no i jeszcze króliczka z marchewką i lalkę (wcale jej się nie spodobała, za to Mati się do niej przywiązał i nawet z nią spał:D:D:D), no i taką słodka pościel w jeżyki:) czyli zadne szaleństwo na szczęscie:), acha i sukienusię w grochy czerwoną:) Do grzywki się przyzwyczaiłam tak po tygodniu, obcinałam się po powrocie znad morza:) Ale jak ci się włosy kręcą, to nie wiem, czy to dobry pomysł, bo ja co rano wpadałabym w szał:D:D I tak codziennie rano włosy przez nia myję, bo zawsze inaczej się układa, a nigdy tak, jak bym chciała O włażeniu do d... nie kumama, ale moze jeszcze poczytam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORY MIAŁO BYĆ GLOBTRAMP......lepiej już pójdę..... aya rozumiem.......masz dużo pracy???????? eeee pisałas ze odpoczywasz w tej pracy :D A TERAZ NIE MASZ DLA MNIE CZASU :(:(:(:(:(:(:(:( SMUTNO MI PAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORY MIAŁO BYĆ GLOBTRAMP......lepiej już pójdę..... aya rozumiem.......masz dużo pracy???????? eeee pisałas ze odpoczywasz w tej pracy :D A TERAZ NIE MASZ DLA MNIE CZASU :(:(:(:(:(:(:(:( SMUTNO MI PAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to sorki....a już szykowałam się do obrażenia...:D:D:D o włażeniu w d....może źle brzmi ale takie mam wrażenie.......nie wiem dlaczego........eeee eja to serio wredna jestem......że niby mysia do violi...:D NOOOO ale one mają podobne sprawy życiowe znaczy się związane z ojcostwem.......i takie tam więc je po części rozumiem....ale przepraszam nie chciałam nikogo urazić ...wybacz mi mysiu!!!! :D teraz ide...ale wpadnijcie tu baby!!!!!!bo rozsypie nam się ten klub!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mam trudności z netem w domu nie chodzi mi w windowsie,a w linuksie nie mogę zdjęć od Ali otworzyć:( Właśnie, Elcik, przysyłaj fotki z urodzin:) Gdzie Ty jesteś w ogóle? Też masz poprawiny dzisiaj? amamen, z tym włażeniem gdzieś tam, to lekko przesadziłaś;) Naapisz mi może, czy ma znaczenie, jaką książeczkę się położy do wyboru, bo tak sobie myślę, ze jak jakąś super kolorową, to nie będzie całkiem uczciwe:o No i co to znaczy w ogóle jak coś wybierze? Żze różaniec, to rozumiem, ze coś z wiarą, kieliszek, to że nie będzie za kołnierz wylewać? a książka, to co? pilny uczeń? czy naukowiec? a kasa, to co? kasiarz, czy wręcz przeciwnie - bankier np.? No nie mam pojęcia:o U nas właściwie nie ma takiego zwyczaju:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mi się jednak udało zdjęcia otworzyć:) Ale ślicznie Nadia wyglada! Kurczę, wy takie śliczniutkie sukienusie im założyłyscie, na to swięto, a ja Julce taką ... zwykłą założyłam, a myślałam, ze jest ładna wcześniej:o ale te wasze, znaczy Nadii i Oliwki, to prawdziwe cudeńka:) Ja to chyba jednak skąpiec jestem:o:p:p Bo jak jej coś kupuję, to przeliczam, czy założy to więcej niż raz, zanim wyrośnie i jak mi wychodzi, ze tylko raz, to kupuję coś innego:o a w dodatku Julka była na bosaka przez te upały i wyszło, ze nawet bucików nie ma:o Ale plama!:D:D:D ale ma:0 Wierzycie mi??? naprawdę ma:D:D:D I jakie fajowe zabawki Nadia dostała:) a co jej się najbardziej spodobało? Bo Julce to zdecydowanie najwięcej przyjemności tort sprawił:o:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×