Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

ZAUWAZYŁAM AMAMEN ZE CIEKAWSKA JESTES. TO DLATEGO ZABIERAJA CI PRĄD HI HI HI HI HI HI OCZYWISCIE JA TEZ MAM CZASEM OCHOTE POZARTOWAC POWIEM CI ZE DO SIERPNIA CZYLI DO MIESIĄCA W KTORYM KONCZE 25 LAT, NALEZY MI SIE RENTA RODZINNA PO TACIE. TO DLATEGO ZE SIE UCZE W 2-LETNIM STUDIUM POLICEALNYM. ZOSTAŁ MI ROK. RENTA TO NIE WIELE. MAMA TEZ MA RENTE ALE INWALIDZKA NIE WIEM JAK DAJEMY RADE TO B. TRUDNE PYTANIE. CHYBA PAN BOG NAM POMAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee oduczysz ją przecież później....narazie jak chce to jej dawaj.....ja Niki oduczyłam szybko....każde dziecko inaczej i w swoim czasie pysiu więc się nie matrw...... aha Niki wróciła wniebowzięta , bardzo jej się podobało i jeszcze chce jechać:O ale tym razem na tydzień :O zołza jej nie wyzywała a nawet przemówiła ludzkim głosem....znaczy odezwała się do niej......:) wypytywała o mnie i o tate i pytała jak było na wakacjach........hmmmm Niki o nas nic jej nie powiedziała, a o wakacjach opowiedziała...mądra z niej dziewczynka.....:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA IDE LULU BO JUTRO RANO WSTAJE. BABCIA ROBI URODZINY. KONCZY 70 LAT. TO JEST DOPIERO WIEK. 2 TYGODNIE TEMU MOJ WÓJEK KONCZYL 70. ON TO SIE NIEZLE TRZYMA A JAK SOBIE PODSPIEWUJE. DOBRANOC AMAMEN. CHYBA SOBIE POKLIKASZ SAMA ZE SOBĄ. A JUTRO MASZ ZAMIAR ZNOWU BEZ PRĄDU SIEDZIEC CZY JAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie ze ciekawska :p stare kobiety tak mają! zobaczysz jak będziesz w moim wieku>>>>>>>>>>>>>>>>>hihihihihhihihihihhihihihihihi>>>>> też taka okropna będziesz...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czy będe grzeczna to mi może włączą :D no myślę że jutro będzie ok.......ale na 100% to nie wiem :O dobranoc pysiu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK W OGÓLE TO CISZE SIE ZE NIKI WROCILA ZADOWOLONA I ZE TA ZOLZA NIE ZROBILA JEJ KRZYWDY. ILE MASZ LAT JESLI MOZNA SPYTAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dopiero idę jeść mąż jeszcze nie uszykował....coś guzdrze się z tym jedzeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo i zaczęło się :( znowu wiek mój ulubiony temacik.....:D EEEEEE ja to starajuż jestem,w podeszłym wiek..... ale aya też jest stara już :D:D:D noooo i mamunia też jest stara :D:D:D tak są stare jak ja :) a tak serio to jestem młoda i piękna i w ogóle....30 na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak ja jestem to was nie ma :( wszystkie robią wielkie przygotowania z okazji roczku:).......hm hm hm w sumie ja też ale mam chwilke więc wpadłam....a was nie ma....sylwek rozumiem bo w podróży albo już może jest na miejscu?????? u nas niemiłosierny upał.....Nadia upocona i klejąca....:( :O myję ją co chwilę......znowu ma padać dziś u nas:( ale może to i lepiej bo będzie wreszcie czym oddychać.......modle się zeby jutro było w miarę sucho....nienawidzę sprzątać błota z podłóg..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj naj dla Oliwii...... bo to przecież było dokładnie rok temu? prawda?????? dużo zdrowia, uśmiechu i radości!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ :D:D:D:D:D:D:D od Nikoli i Nadii też!!!!!!!!! a was nadal nie ma.................hmhmhmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najleprzego dla solenizantów 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Sorki że nie zaglądałam ale niebyło kiedy, Miłosz jest okropny, http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=58926756 Fajna sukieneczka, a Milo już dostał na urodziny jeździk, konia na biegunach który rży i rowerek jeszcze niewiem co od chrzesnego to dopiero w niedziele, http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=58703905 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=58412755 Wiecie jak niemiałam jak zajżeć dowas bo komp odmuwił posłuszństwa to tęskniłam za wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrego popołudnia dla wszyskich:) u mnie upały jak nie wiem amamen:) ej nie biegam po Bielsku, bo by sobie jeszcze kto pomyślał,że mnie mężulo bije, a w aucie to z tyłu jeźdże, bo tam szyby przyciemniane specjalnie dla dzidków ehehehehe:) :) :) no, ale postępy są, bo z fioletów już wpadam w zielenie:) a jutro teściowie zaprosili nas na obiad, a ja nie wiem czy pojadę, bo im wszystkim apetyt odbierze na mój wspaniały widok:( dzisiaj nawet nie wychodzę z domku, dzidki rano posłałam mężem do babci a sama robię porządki w szafach i szafkach, przekładam ubranka dziewczynkom, nawet sama nie wiedziałam,że tyyyyyyle tego mają:) odrabiam sobie zaległości bo normalnie, to nie ma kiedy rano do babci z dzieciorami, potem do pracy,jak wracam do domku, to jestem padnięta i nic mi się nie chce:( u rlopku to nawet nie marzę w tym roku, więc zazdroszczę Wam kochane, ale z całego serca życzę uuudanego cuuuudnego uropka wczasowiczkom!!!!! odpocznijcie również i za mnie oki, robię sobie kawkę i zabieram się za dalsze porządki, a idzie mi to dzisiaj jak krew z nosa (ojej, dosłownie i w przenośni:) pozdrawiam Was gorąco, i do zobaczyska, jak się nie roztopię w tym upale, ojjjjjj!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zagłosowałam :)....proszę bardzo.....:):):) ide sobie bo jeszcze mam troszkę pracy :( o tej godzinie niestety....tak tak:O padam na pysk ...dosłownie ostatni raz robię imprezę.......jak już kiedys wspomniałam.....to jest chore żeby tyyyle szykować......chore!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się nie odezwę :( jestem padnięta :( ale mamy to za sobą :) Impreza się udała Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele szczescia dla Oliwii. Duzo serduszek i kwiatusiów, ale nie wiem jak sie je robi. za to prosze bardzo jeden słodki misiu: ()\'.\".\'() ( (T) ) (..)*(..) (\'\'\')_(\'\'\') TYLKO DLA CIEBIE OLIWIO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! rano byliśmy na mszy, powiedzcie czy wy też byłyście z waszymi maluchami? też jest u was taki zwyczaj? że idzie się do kościoła po błogosławieństwo dla dziecka? Nadia całą mszę przespała...:O i błogosławieństwo też......nic ją nie ruszało :) wszystko czeka.....znaczy się zaczynamy imprezkę o 15 ..... hm ... żadnych życzeń? ...no trudno..... cieszę się, że impreza się udała Wiola :):):).......czekam na zdjęcia...zresztą od wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......e c h o !!!!!!! .......p u s t o !!!!!!!!!!!! ........h m h m h m h m !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Amamen. najlepsze zyczenia dla Nadii Kwiatusie i serdusia tez całe mnóstwo i tylko dla niej słodki misio: ()\'.\".\'() ( (T) ) (..)*(..) (\'\'\')_(\'\'\')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wszystkiego najlepszego dla Nadii!! Dużo zdrówka i smaych radosnych dni 🌻❤️❤️❤️🌻 🌻🌻❤️❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️❤️🌻🌻 🌻❤️❤️❤️🌻 Roczek się udał, ale ta wczesna godzina mnie dobila, nie mogłam się z niektórymi rzeczami wyrobić. Tort był śliczny i pyszny, nawet Oliwii smakował. Ale ona coś mi strajkuje z jedzeniem, nie ma apetytu, już się martwię jak to będzie nad morzem. Może wróci jej apetyt. Ze świeczką był numer, najpierw Paweł wchodzi z tortem i podpalonym zimnym ogniem na torcie a o świeczce zapomniał :O Jak podpalił świeczkę to babcia tak chciała pomóc Oliwii że ona ją zdmuchnęła :D No i wreszcie zdmuchnęłam ją ja, ale za to z pewnym trudem :O no co... siły nie miałam. Oliwia z 4 rzeczy wybrała najpierw książkę, a potem różaniec. Na kasę i na kieliszek nawet nie patrzyła ;) Zdjęć jeszcze nie mam na kompie, może dziś Wam pześlę jak zdążę, bo czeka nas pakowanie a w nocy o 5.00 wyjeżdżamy. Sylwek- miłego urlopu w górach! Spóźnione ale szczere! Amamen, u nas nie ma takiego zwyczaju z tym kościołem. :( No to chyba tyle. Acha, Oliwia zgarnęła kasę, ale dostała no od nas ten muzyczny mloteczek, spacerówkę dla lalek, komplet naczyń dla maluszka ;) strój kąpielowy nad morze i body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia dzięki za słodkiego Misia :) Amamen, z moich kwaitków i serduszek wyszła literka N jak Nadia, widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co z wami? nikogo juz nie ma?😭 wszyscy pojechali odpoczywac, a mnie sie chce wyc z zalu ze nie mam gdzie.😭 Martynka sama wlazła dzisiaj na kanape. :) cwaniara. ciekawe tylko czy umiałaby zejść czy poleciałaby na głowe?:) zdjełam jej dzisiaj baldachim bo ostatnio zamiast byc ozdobą to niunia cały czas wciągała go do łóżeczka No gdzie wy jestescie??????????????????? jesli odpoczywacie, to przynajmniej zróbcie to podwojnie, za mnie też. 🌼🌼🌼🌼👄😍 🌻 🌻 🌼👄😍 😍 🌻🌻 👄😍 😍 😍 🌻 👄😍 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Najlepsze życzenia dla Nadii, Julki i Oliwki. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Zdjęcia przesliczne Violkam...po prostu Oliwka wyglądała w tej sukieneczce suuuuper!!!! Ja dopiero co wróciłam od rodziców. Jasio nadal nie chodzi, mimo usilnych starań obu babć. Po prostu nie chce się puścić i koniec! Amamen fajnie, że jesteś. U nas tez nie ma takiej tradycji z kościołem. Pewnie imprezy sie poudawały i teraz sprzątacie:) Kończę, bo się roztapiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×