Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Ja nie mówię ze to jest dla zwierząt. To jest dla ludzi a przy okazji mogą to brac zwierzaki. to tak samo jak antybiotyki. przeciez nie wymyslą jakis specjalnych dla czworonogów. Nie wiem jakie skutki wywołuje u ludzi. nie znam takich przypadków. właśnie w padłam na genialny pomysł załóż nowy TOPIK i zapytaj kto brał takie zastrzyki i jak długo, i czy były jakies skutki uboczne po długotrwałym leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Elcik. Gdzie byłaś jak Cię nie było, bo Amamen to chyba była niegrzeczna i znowujej prąd za karę odcieli. Jak tam Miłosz ie miewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mężólek ma urlop to jakoś niemam czasu na nic, zaraz ubieram Milo i pojeździ rowerkiem po okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, ze ładna pogoda:) Bo u nas leje i leje:(:(:( No, ale w końcu weekend się zbliża;) to jak może być pięknie?;) A to pierwsza przejażdżka Milo na nowym rowerku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie poczyatałam, bo były już podobne tematy o zastrzyku, no i opinie podzielone, tj. ze wszystkim: jednym szkodzi, innym nie;) Ja wolę się identyfikować z tą drugą grupą:) Zresztą mam wrażenie, ze niektóre wypowiedzi, to od tych wszystkowiedzących;) Np. o tym, ze się macica może skleić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia, dostałaś ten poradnik??? Ale tu smutny dzień jest:( Rodzice zabrali Mateuszka do Rzeszowa na weekend, Julia śpi, a i ja cccczuję, jakbym miala zaraz usnąć💤💤 Okropnie jest:( Jakby listopad, anie początek sierpnia:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę, bo Robert wróci:( Ale postaram się wpaść wieczorkiem:) A ile masz psów i kota? tak? Spory zwierzyniec:) A mieszkasz w domu, czy w bloku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś znowu wariactwo,mój tata sobie przypomniał że może nowy garnitur by mu się przydał na to wesele:o...bo jest chrzestnym.....no i mój Piotrus też stwierdził, że w starym nie pójdzie:o:o:o więc do sklepów od rana.....latanina, bo mało czasu , ale kupili garnitury, koszule ,krawaty I MĄZ STWIERDZIŁ ŻE JESZCZE MUSI KONIECZNIE MIEĆ NOWE BUTY:O:O:O:O:O......:o gorzej niż baby:D ...DOSŁOWNIE:O aha kupilismy Nadii spacerówkę wreszcie taką jaką chciałam:D ona jest z tej firmy Polak i ma większe kółka i się rozkłada do pozycji leżącej, a składa jak parasolka:D wreszcie trafiłam dałam 375 zł i jestem bardzo zadowolona, bo znajoma taką ma i polowałam na nią.....ale nie specjalnie dziś , tylko akurat tak trafiłam, :D w sumie za dużo tych wydatków od wczoraj :o:o:o jesli mówicie że mogę iśc to chyba pójdę......zobaczę jeszcze jaka pogoda , ale ma jutro tam padać:o więc raczej będzie chłodniej, no i ślub o 18 więc raczej upału nie będzie......:) mysiu tyle kotów? duuuuuużo???a ile to jest?????:) 2-3???????czy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
To niezłe szaleństwo zakupowe Amamen Was porwało:) ale cóż czasem tak bywa:)My właśnie wróciliśmy ze spaceru po starówce. Turystów mnóstwo...wogóle tłumy, bo dziś pielgrzymki z Wawy wyruszają... Jasio nadal nie chodzi. Czasem chodzi trzymając się kijka i jak się zapomni i nie zauważy, że ja kijek puszcza to przejdzie z tym kijkiem kilka kroków...na razie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny wózek;) A my sobie dzieś obejrzymy \"w pogoni za rozumem\", bo już dawno chciałam:) No i z piwkiem;) U nas pani w sklepie powiedziała, ze tylko gingers jest cynamonowy, a redsa nie widziała, ale tego gingersa też brakło:( Więc mi Robert kupił zwykły:) Mcdzia, jesteś pewna, ze to był reds? Właśnie, Mysiu Pysiu, ile tych kotków?? skoro dużo? Też mieszkam na czwartym, pod samym dachem i bez windy ze stromymi schodami:o Mam nadzieję,że Ty nie:) Nie wiem, czy jeszcze zajrzę, bo wiecie....;) Film, piwko...etc:D:D:D Lecę tylko jeszcze podłogi pomyć i już:) Miłego wieczorku Acha, Elcik napisz, jak Milo na rowerku jeźdxi? Spodobało mu się? I czy wysiedzi tak na siodełku? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosz uwielbia na tym rowerku jeździć, obchodze z nim okolice i do domu a jak mu się znudzi siedzenie to przecież może pchać rowerek do domu :D Chyba usnoł bo cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya a ty jutro też na wesele????? czy za tydzień????:O Boże ,chyba ten przystojniacha przyczepił się teraz do mnie....:o:o:o jak tak, to pójdziesz z kacorem....hihihihihihihihihi...... moja mama zaraz wypróbowała wóz i mówi że jedzie się super, bo w tamtym to hamulec się poluzował i był podciągniety taką gumą....:o bo tarł tam o coś....:o .. mówię wam, makabra była z tamtym wózkiem.....:)...... ja zaraz idę się myć.....ale napierw coś tu poczytam.....ale nie za bardzo jest co czytać...:o...własnie wróciłam od koleżanki -kosmetyczki ...wypiłyśmy piwo i mąż powiedział , że nie mogę iść się sama kąpać po piwie....dziwne....:D:D:D:D:D i zakazał mi pić jutro na weselu :( ja mam kierować spowrotem....bezsensu.......:(....a jest to 2 godziny jazdy.......hm hm hm...mieliśmy tam spać ale ja nie chcę ...bo po piersze nie umiem się wyspać,a po drugie Nadka będzie z teściową siostry i będę za nią tęsknić:p......żartuję przecież, skoro na wczasy ją zostawiłam to ten jeden dzień wytrzyma chyba bez mamusi no nie????? a co do chodzenia, to Nadia nie chodzi ale biega!!!!!!! w tym rowerku owszem lubi pojeździć, ale jak na dworze zobaczy kota albo psa to zaraz wyłazi:O:O:O w domu to pcha ten rowerek na zmianę z wózkiem( bo ma obniżaną rączkę ten wózek), a dziś doszło bieganie za Nikolą która jeździ na rolkach:O:O:O:O:O tak śmiesznie to wygląda bo biegnie za nią i woła \'\'ka\'\' \'\'ka\'\' \'\'ka\'\' co oznacza Nika....hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałaś aya czy Nikola dziecinnieje:D JASNE ŻE TAK!!!!!!!!! wydaje mi się to normalną rzeczą.....obserwuję podobne zachowania dzieci u znajomych więc to raczej normalne jest ;)..Nikola kazała kupić sobie kubeczek taki ze słomką jakby, bo Nadka taki dostała na roczek:O i dzisiaj \'\'tutała\'\' z niego jak dzidziuś....... nie wiem czy wam mówiłam, ale połowę jednej paczki pieluch mam bez tych rzepów:O bo niedawno znalazłam je w pawlaczu skrzętnie schowane:) okazało się że Nikola je sobie przymierzała....:o:o:o nie wiem nawet kiedy?????:o:o:o:O.....niektóre mają po jednym rzepie a niektóre są bez.......:o:o:o:o teraz będzie miała do lalek przynajmniej....:o:o:o:o:o ale i tak jak czytałam o Mateuszu to myślałam ,że pęknę ze śmiechu:D:D:D:D TAKI 27 KILOWY \'\'BYCZEK\'\' W PIELUSZCE...:D:D:D:D:D:D....fajnie to musiało wyglądać.......:D dzieciaki to jednak mają pomysły..:D ok idę bo jutro muszę jechać włosy prostować.......a jeszcze muszę różne zabiegi pięknościowe zrobić w postaci depilacji i nawilżającej maseczki .....a tak mi się nie chce......no to pa....jutro już pewnie się nie odezwę....chociaż może się uda?;)...zobaczymy...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ejj ja dziś pierwsza? Ależ mamy zastój, cholerna strona 164 nie chce się skończyć:). A ja nie wiem co będziemy dziś robić...odpoczywamy chyba. Jacek wczoraj nie był w pracy, bo dostał zwolnienie w stacji krwiodastwa. Oddał krew, bo dziecko znajomych mojej koleżanki pilnie potrzebuje transfuzjii:( Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. A my się obżeramy czekoladkami teraz... Jasiek ma teraz taka fazę, że jak tylko ja, albo Jacek wyjdziemy na chwilę to zaraz histerię urządza. Poszłam dziś rano do sklepu to podobno ryczał z 15 minut... Teraz śpi to ja lecę na kawkę! Amamen tylko żebyś piękniej od panny młodej nie wyglądała!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Masz rację Aya z tym piwem, to nie Reds tylko Gingers. Ja już miałam nalane do szklaneczki i nie widzaiłam butelki a Jacek pomylił nazwy:) Tak więc polujcie na Gingersa cynamonowego..mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! A my znowu na dwa dni w domku :) Mam 41 zagległych stron do przeczytania :O a tu czasu brak bo trzeba i pranie i zakupy znowu zrobić na cały tydzień i umyć balkon, zeby Michał mógł wyjść i podlać kwiatki u rodziców i obiad zrobic i w ogóle to ciężkie jest życie kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosz gustuje w kaszkach przennych i przenno-mlecznych a tych na rynku niewiele te z ryżem są beeeeeeee. Zaliczony spacer w rowerku, u mnie Bogdan gotuje i nawet smacznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mi nie cghce zasnąć:( Zaraz wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie spi, ale już nie płącze;) Wyrzuciła z łóżeczka podusię swoją ulubioną do spania i smoczek i dlatego był lament:D Mam nadzieję, ze teraz uśnie:) Robert ma dziś urodziny i zaraz ma przyjechać z teściową, siostrą swoją i jej przyszłym na torta; teraz pojechali ustalić menu na wesele; To wesele jest za tydzień, amamen;) Nawet nie przypuszczałam, ze takie szkraby już będa jeżdzić na rowerkach! A te takie obręcze ochronne to są nieodzowne, czy moiżna się bez nich obyć? Bo ja mam taki zwykły rowerek i nie wiem, czy go wtargiwać na to czwarte piętro:o Kupiłam dziś Julce buty, bo jak już chyba wam pisałam, była w smykach dostawa; tym razem różowe i na rzepy; zrobię jej zdjęcie i przesle:D:D Amamen, mam nadzieję, ze jakieś fotki jednak przyślesz z tego wesela, no bo w końcu musiałaś się bardzo zmienić przez te włosy;) Mamo fasolki, a czemu Ty tak wracasz na dwa dni? Zeby pranie porobić? A przyjeżdżasz z Michałkiem czy sama? No i jak w ogóle wyjazd się udał? Mieliście ładną pogodę? No i czy Michałek też już biega, jak Nadia? Bo Julka częściej chodzi, niż biega:D:D:D Zresztą Mati jeździ na rowerze, więc raczej nie ma szans go dogonić:D:D:D Mcdzia, zdobyłam dziś gingersa cynamonowego i podelektuję się wieczorem;) ten film wczoprajszy strasznie słaby był:( Pierwsza część Bridget Jones zdecydowanie bardziej mi się podobała; mam nadzieję, ze nie nakręcą trzeciej:o Acha, amamen, super zabawy, mimo, ze bezalkoholowej dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasoli, na część pytania możesz nie odpowiadać;) Zrozumiałam, ze jesteś z Michałkiem:D:D:D Lepiej późno niż wcale;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, super masz z mężem, ze gotuje:) Mój to tylko zalewajkę, albo jajecznicę:( Ewentualnie\" sucha karma\", ale po DOKŁADNYM instruktarzu, co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechaliśmy bo Artur musi w weekendy do pracy chodzić :( Instalują coś tam na komputerach, bo na Politechnice są jakieś zmiany jesli chodzi o sprawy informatyczne. Sama nie wiem dokładnie co on tam robi :O A ja nie chcę sama siedzieć na wiosce z Michałem bo tam dom jest zupełnie nie przystosowany do małego dziecka. Trzeba cały czas uważać, więc nawet do kibla nie bardzo byłoby jak wyjść :O No chyba, że czekać aż uśnie ;) Poza tym pranie wolę zdecydowanie robić u siebie (tam nie ma pralki), no i zakupy też :) Wyślę Wam zdjęcie z \"tortem\" Michałka. Przykro mi trochę jak widzę jakie pyszne torty miały Wasze szkraby, bo mój synek niestety nie mógł jeść tego co wszyscy i miał swoje ciasto, po którym zresztą dostał strasznej wysypki, bo okazało się, że na pszenicę też jest uczulony :( Teraz je zamiast chleba pieczywo chrupkie żytnie :( Ale nie można się załamywać :) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków, którym nie miałam okazji złożyć życzeń urodzinowych 🌻 Aya, no i dla Roberta 🌻 Ucałuj go ode mnie :p Żartowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×