Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

no tak ostanio, zawalom, sesu........:D:D:D hiciory dnia!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy wyłazi i nie jeździ? Ciekawe, jak MIlo? Ale wydaje mi się, że chyba jeszcze trochę za wcześnie na wyciąganie dla niej rowerka;) AAAA! Zapomniałam, ze od kilku dni Julkia mówi nowy wyraż\"chodź\", znaczy \"oć\", ale zawsze coś;) Najczęściej tak do Mateusza woła, zeby przyszedł do niej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ CIEM PEWNIE ZAWALILI???????? że ciebie znowu nie ma...musze iść ale wpadnę za moment więc pisz aya pisz......!!!!!!!!!!! a tym mężem to zarzekał się że z czystej miłości:O a mnie sie mocno wydaje że nie!!!!!:O:O:O mam w opisie na gadu że uprzejmość męska jest najwytworniejszą formą fałszu....:(:(:( a twój mąż ,przepraszam wybacz mi ale nikt inny sie nie zgłosił :O więc go zahaczyłam:O:O:O, utwierdził mnie wprzekonaniu że wszyscy faceci są tacy sami :(:(:(:(:(:(:( więc juz sama nie wiem :D HIHIHIHIHHIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mowa o nowych nazwach Nadia mówi daj i woła Nikolę nawet nie Nika tylko samo \'\'KA\'\' :D:D:D:D no i na czym stanęło aya w czym idziesz na to weselicho?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mi się przypomniało (!), ze Robert ma w 99% fatalny humor po alkoholu (znaczy, po zbyt dużej ilości;) ) i wtedy o byle co się obraża, tylko, ze ja go nie budzę, jak zaśnie w gościnnym, zeby się poszedł myć, tylko go ewentualnie przykrywam i zostawiam, niech sobie spi i nie śmierdzi wóda w sypialni:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę chyba w tej co byłam na ślubie brata mojego:) albo w innej:) ale nie wiem jeszcze, nie jestem zdecydowana????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maż się nie odważy upić bo chyba zdaje sobie sprawę z tego że go nie uciagnę w razie co ;)hihihihihihi więc sam się zawsze przyrechla do sypialni..........i raczej nie dyskutuje ze mną chociaż ja go wyzywam.....;) raczej mnie się zdarzaja chwile słabości i on mnie wtedy nosi na rękach:D DOSŁOWNIE...BO JEST ZMUSZONY....HIHIHIHIHIHIHHIHI ja mam górę prasowania dziś :O komu ją wcisnąć??????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy nie pytam, czy jestem zdecydowana, tylko mi się przyciski pomyliły, bo gadałam przez telefon z Robertem i pisałam jednocześnie, jak już dostęp do kafe mi wrócił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A W INNEJ TO JAKIEJ????????przyślij foto:):):):):):)pewnie powiesz,że nie masz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A W INNEJ TO JAKIEJ????????przyślij foto:):):):):):)pewnie powiesz,że nie masz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszechstronna jesteś aya.......:D A CO Z TA WIT. D ???????? dajesz czy nie???????? już nie trzeba prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszechstronna jesteś aya.......:D A CO Z TA WIT. D ???????? dajesz czy nie???????? już nie trzeba prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mam, ale zawsze mogę zrobić;) Jak nie zapomnę;) to poproszę Roberta, albo Meteira, zeby mi zrobił w domu:) Tylko, ze ona taka jest długa, czarna ale ze srebrnym połyskiem:o Ja w ogóle nie mam jasnych sukienek:o Nie wiem, jak to się stało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję, ale jak pójdę jutro to może nie zapomne zapytać, czy jeszcze trzeba dawać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się ostatnio zastanawiałam jakie butki kupić Nadii, te ma już pomału za małe:( a bezsensu kupować pełne na teraz no nie????? ja już sama nie wiem......:(:O zaczyna chodzić więc jakieś takie z zapiętkiem muszą być.....ale czy sandały?????? chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...ja przecież wczoraj byłam :O:O:O i miałam zapytać.....:O ale ten przystojniak mnie zdezorientował:O:O:O i zapomniałam ...to wiesz co aya? idź bez niego , to na pewno nie zapomnisz się zapytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja julce kupiętakie jak miała, tylko inne trochę, znaczy firma ta sama, tylko już trochę inny materiał i kolor pewnie też;) no i może na rzepy, bo będzie miała do chodzenia po domu, jak się zrobi zimno;) Bo doszłam do wniosku, ze nie wiem, jak będzie jesień, czy zima, to nie jestem pewna, czy ona będzie dużo dreptać na dworze;) a w domu drepta bez przerwy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, postaram się go jakoś oszukac, zeby nie polazł za mną do przychodni;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może uda mi się ten zastrzyk kupić w końcu (bo do tej pory wszędzie, gdzie pytałam nie było:() to sobie go jutro zrobię, znaczy pozwolę sobie zrobic;o Brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj stronę do tych butków.....a może ich nie ma w necie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ich nie ma w necie:( Sątylko na żywo w sklepach w sieci SMYK, ale nie wiem, czy u Was takie są:o Jak byś gdzieś znalazła, to pytaj o buciki nemo, one są po jakies 75 zł sznurowane i 79 na rzepy;) I do rozmiaru 30, niestety, Mati ma już większą stopę:( I muszę z nim kombinować, a te nemo mi się na serio spodobały i wygląd i wykonanie no i cena też w miarę jeszcze da się przeżyć;) Zmykam do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wam też, jak tylko wejdziecie na gg to od razu propozycje znajomości wskakują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już rozumiem, czemu amamen siedzi na gg i ma takie interesujące opisy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pogadałam na gg, potem Robert interweniował i już gadałam tylko z nim:D:D Spryciula:D Nawet nie wiedziałam, ze tak można:o A was nie ma:( Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie propozycje znajomości aya????? :o co ci wskakuje i kiedy?:o po co interweniował?????? eeeeeee wytłumacz mi dużymi literami, jeśli możesz oczywiście.............:D ja nie siedzę na GG tylko ,mam włączone...znaczy jestem dostępna i widzę kto jest;) a jak ktoś zagada..., to prosze bardzo..pogadam a co;) a jak nie zagada ,to ja zagadam;););) i potem wychodza rózne takie...śmieszne rzeczy......:D:D:D no bo ja wstydliwa jestem wiecie przecież no nie???????;) :D i nie bardzo nieraz wiem co gadać...a najgorsze jak ktoś jest z innej planety i myśli że ja gadam np. cos na serio.........:o no ale to zależy z kim albo na kogo trafisz...........:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysi nie ma, mcdzi też...:O w sumie to elcik ostatnio zabiegana jest:O.....hmmmmmm...co za czsy......:D:D:D JUTRO MASZ TEN URLOP AYA?????? i idziesz z dziećmi do szczepienia tak??????? czy dzisiaj byłaś?????? no i co z tą witaminą?????? jutro jadę do fryzjera.....bo mam kilometrowe odrosty:O chciałam zrobić sobie grzywkę ale skoro ona się wywija to nie na moje nerwy..........a mnie by się pewnie wywijała i wyglądałabym jak pokręcony merynos.....albo obciąć bym sobie jakoś chciała, ale nic mi się nie podoba , żadna fryzura.......i nie chciałabym mieć krótkich tylko taką długość żebym mogła związać te włosy:O aty Aśka nie żałujesz?????? że zrobiłaś sobie grzywkę? czy będziesz nosiła z grzywką teraz? a nie jest wygodniej z długą grzywką? ok dosyć pytań:O:O:O:O:O ale proszę odpowiedzieć:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Amamen ja teraz nie daję witaminy. Oediatra mi poradziła, żeby odstawic na lato, jesli jest słonecznie. Ale potem chyba znowu mam dawać... Ja mam grzywkę i dobrze sie w niej czuję, bo mam wysokie czoło, ale niestety sa i minusy. Teraz w te upały to mi się ,,czoło paprze'' i ciągle mam jakieś krostolce cholerne i potem musze je likwidować siedząc po godzinach przed lustrem...a w tym czasie mąż zasypia:) no zalatane te baby ostatnio, że hej!! Milo to taki wielki chlopak, wygląda jak dwa Jaśki:) Taki dorosły i faktycznie się zmienił, facecisko z Niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. jestem ale mam tyle roboty ze nie wiem gdzie rece włożyć.:) no i musze nadrobić czytanie.:D Elcik dostałam zdjecia. Masz fajnego dzieciaczka. a czy on zdmuchną świeczkę bo jak na razie to nie słyszałam, żeby któreś nasze to zrobiło ( powinnam raczej napisać, że jeszcze nie przeczytałam nic takiego ha ha ;) ) Mcdzia walcz o swoje. oddałaś dobrą sukienkę do prania to powinnaś odebrać w takim samym stanie ale czystą i tyle. Amamen ja też chce zobaczyć tą Twoją sukienke, a co ja po macosze jestem czy co????????? Co do wit. D to raz daje a raz nie. jesli jest słonecznie to nie daje ja daje az 4 krople bo małej okropnie sie pociła główka i dostawała najpierw 2 potem 3 a teraz 4 od kilku miesięcy. sama nie wiem czy nie zacząć jej zmniejszac dawki. chyba powinnam. po prostu jak zobacze ze sie jej poci główka bez powodu tzn ze za mało dostaje. a jak wasze szkraby zasypiają to tez sa zlane potem czy to tylko moja taka potliwa ????????? hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm??? No tak tyle mam roboty a tu sie tak rozpisuje ( o robocie po prostu mi sie zapomniało ha ha- dobre co?) a ha. no i nie bede sie tak szeroko usmiechac juz. to znaczy bede ale z enterami :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) TYLKO WY TEŻ UZYWAJCIE ENTERA BO TO NIE TYLKO JA SIE ROZWLEKAM> I NIE OBRAZAC SIE BEZ POWODU> NIE MAM NIKOGO KONKRETNEGO NA MYSLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadka usnęła o 17 i dopiero teraz się budzi :( to o której ona pójdzie spać???!!!!?????? też tak myślałam że czoło może sie paprać mcdziu...:) przynajmniej mnie by się paprało na 100%!!!!!!! a poza tym musiałabym częściej myć głowę żeby jakoś te włosy ułożyć:O a jak ja siedze tak długo po nocach to komu by się chciało????? ja jestem leń żeby sobie wysmyczyć jakąś fryzurę...:( po prostu mi się nie chce.... no babeczki wpisywać sie tu..........;) podnosić temacik, bo nas wykopią na szary koniec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×