Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

aha i fajnie aya i mcdzia mieć takiego osruska w domu :) nie??????? pieluchy znikają jedna po drugiej :( inwestować dziewczyny ! inwestować w dzieci, przecież to przyszłość .........:):):) a Nadii się unormowało na szczęście....ale może to chwilowe? kto to wie?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze masz racje (tym razem ;);););)) ma ciemne włoski lekko krecone i brązowe oczy. nie podobna do mnie z niczego. no tylko ze to tez baba ale na razie taka malutka ja blondynka oczy jasne ide ja ubrac bo lata z gołą pupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez robi kupke czesciej niz zwykle, no coz. i naprawde pieluchy to majątek na szczescie znalazlam takie które mogą sie rownac \"PAMPERSOM\" a kosztują prawie połowe tego co one. powiem wam jak ładnie poprosicie ha ha ha ha ha ha ha ha ha 👄 i nie myslec ze jestem wredna no 👄 hi hi hi hi :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam mysiu.......:) no, ale kiedyś nam się ujawnisz co? znaczy się wyślesz fotki??????....hm hm hm pewnie cuuuuuudna z niej dziewczynka:):):) jak to tym razem??????:p ja zawsze amm rację :D:D:D:D HIHIHIHIHI AYA WIDZĘ CIĘ ...WIDZĘ :D......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie powiedz nam jakie to pieluszki?????? skoro są podobne do pampersów to powiedz.......plisssss:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia, napisz jakie to, proszę:D Mam nadzieję, ze u mnie takie będą;) Amamen, a masz już \"kreację\', jak to się szumnie u nas mówi:D:D:D na te wesela?? no i jaką, jak masz, bo ja się ciągle biję z myślami:O Kupić, nie kupić:o jak sknera:o jejku, jak czytam, to co do was piszę, to rzeczywiście na niezłą kutwę wychodzę;D:D:D No, ale ja na serio nie mam pola do popisu:( Nie wiem, gdzie ta forsa znika, bo ja jej na oczy nie widzę:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie usyoiam Julkę...przed kompem, tzn. ja przed kompem chwilami, a ona marudzi w łóżeczku, ale bez przekonania, więc nie idę do niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra powiem ale czy macie sklepy biedronki blisko was? to pieluszki DADA z Biedronki sa nawet bardzo ładne i kolorowe na pasku rozne zabeczki na skakance lub na hustawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten od violi? bo ona ma inaczej spakowane hm hm hm nie wiem jak ci pomóc....moze któraś ci pomoże bo ja nie...:O ekspert violi nie ma...ona się zna właśnie na tym najlepiej:) aha i odemnie dostaniesz dwa maile bo pisałas że dostałaś jeden.....powinny juz być.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze widzieć mysiu!!!!! o tych pieluchach ale nasze panie chyba że już testowały.......aya chyba ty co? kreacja mówisz????? hm ja mam sukienke w pastelowych kolorach.....może mam na zdjęciu to ci wyślę jak ja przymierzałam ;) bo jak ja kupuje to biorę do chaty i w domu przymierzam, w sklepie nie umiem się zdecydować , a jak mąż przytaknie że ładnie wyglądam , to wtedy biorę:):):) na przebranie mam taką fit-fit znaczy mało materiału tylko tam gdzie najbardziej potrzeba :D:D:D ale jheszcze nie wiem czy założe.....w razie co mam rzeczy awaryjne:) białe spodnie i bluzka na ramkach i.....w tany......ja tam się nie przejmuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
64 sztuki za 30zł. ja dopiero pierwszą paczke koncze ale juz nie kupie innych bo te sa super Wiecie co wyjełam dzisiaj 2 szczebelki z łóżeczka zeby zobaczyc czy mała umie z tego korzystac:) no i wtedy przy mnie wyszła ,a ja teraz patrze a ona w łóżeczku siedzi:classic_cool: normalnie szok a zaraz znowu wyszła:) zabawe sobie znalazła hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya wysłałam ci ta sukienkę...znalazłam.;) nie wiem czy ona ładna czy brzydka.......taka jakaś.....:D OCZYWIŚCIE INNY STANIK DO NIEJ NUSI BYĆ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia, wysłałam Ci te zdjęcia od Wioli, ale nie wiem, czy dobrze to zrobiłam:o Jakby co, to złóż reklamację;) Mam biedronkę koło mamy, więc spróbuję, bo cena zachęcająca:) No a przerób mamy duży ostatnio:D:D:D Zasnęła już oja śpiąca królewna:) Jak zwykle na głowie i kolanach i z powykręcanymi rękami:D:D:D sama sobie to robi, zeby nie było wątpliwości:D:D:D Ala, prześlij mi zdjęcie sukienki i tej \"skromnej \"też;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ten mail to chyba idzie piechotą:o:( Mysia Pysia, a nie boisz się, ze wypadnie w nocy? Bo Julka to takie numery przez sen wyprawia, że gdyby nie szczebelki, to nie wiem gdzie miałabym jej szukać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej skromnej nie mam uwiecznionej, a jak na złość nie mam aparatu, bo wskoczyłabym w nią i Niki zrobiłaby mi zdjęcie :( ja już wysłałam mysi zdjecia z roczku OLiwki:) ale może ty aya zrobiłaś to solidniej i da się otworzyć????? napisz mysia czy otwarłaś fotki........a tamta już wysłana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia doszły jaka ta mała słodziutka Amamen mówisz ze lubisz słodkości tylko nie zjedz któregoś dzieciaczka. a tort to sliczny po prostu. moja mama zachwyciła sie tym u Julki. Amamen nie masz tortu na zdjeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee sory pomyliłam wysłałam do kogo innego........:D:D:D:D:D:D JA TO JEDNAK JESTEM ROŹDZIW!!!!!!!....HIHIIHIHIHIzaraz to naprawię.... znaczy się nie ty aya wykręcasz jej te rece????????? :D Nadka też taka powyginana spi, a swoja drogą czy im jest wygodnie?, bo jak ją położe normalnie to spowrotem tak się wygnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie mam tortu??????? znowu nie doszły do ciebie zdjęcia????????łeeeeeeeeeee aya prześlij jej proszę odemnie zdjęcia z roczku bo ja juz sama nie wiem....:(:O:O:o co tu jest grane.......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna też czasem dziwnie zasypia, ale nie dziwmy sie dzieciom. moja siostra ma 22 lata i juz nie pamietam ile to lat minęło od kiedy zeby zasnąć musi sie położyć w jakiejś dziwnej pozycji i juz sie nie rusza czasem nawet do rana.:):):):) Martyna nie wyleci w nocy, bo szczebelki włoze z powrotem na noc. ona w nocy robi czasami piruety jak baletnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya mam pyatnie co to za facetna tym zdjęciu co siedzi na kanapie obok pani , gdy ty podajesz tort na stół?????????? hę???????:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam, ale z tlenu, a tam nie mogę otworzyć, i nie wiem, czy jest ten tort Nadii, czy go nie ma:o Ciągle nie mam sukienki:9 Amamen, to co Ty maile tak w cztery strony świata wysyłasz?:p:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze o pokrewieństwo chodzi?:D:D:D Żadne! To przyszły mąż siostry Roberta, a pani, to nie przebierająć w słowach TEŚCIOWA:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszły zdjecia . tort jest, powiedziałabym..........bardzo elegancki. Mała naprawde śliczna i sukienusia na niej pięknie wygląda.:D:D:D:D:D Nikola to która bo jesli to ta w okularkach to tez jak aniołek słodziutka:D:D:D:D:D I już nie mowic ze sie podlizuje. Ja po prostu uwielbiam dzieciaczki i juz :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta w okularach to córka mojej siostry Patrycja....i ma 9 lat!!!! a Nikola ma 6 lat:) to ta dziewczynka w białej bluzeczce i niebieskich spodniach, po lwej jak sie patrzy na zdjęcia przy stole:):):):):) aya nie nabijaj sie:( już wysłałam , mam nadzieje że tym razem do ciebie :D AHA ŻADNE POKREWIEŃSTWO!!!!!! tylko czysssssssssta ciekawość:p:p:p:p:p:p :D WYŚLĘ CI JAKIEŚ FOTKI MYSIU TO POZNASZ MOJĄ CÓRKE NIKOLĘ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślałam że to twój brat aya.....jak już tak pytasz na serio.....już nawet nie pamiętam czy masz brata czy siostrę...:o to tak na marginesie.....aya napisz czy doszedł ten mail z sukienka :O cos mi sie tu kićka w tym kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja tez chcę zdjęcia kiecki, a co! co to za sparawiedliwość:)? Ja kiedyś kupiłam te pieluszki z Biedronki, ale taka średnio zadowolona byłam. wolę jednak Happy, bo tamte przemakały w nocy i rano był zlany. ale to pewnie zależy ile Wasze dzieciaki sikaja w nocy. bo ja Jaśka nie przewijam w nocy już... a wiecie ta dziewczyna w niebieskiej spódnicy i gorsecie na moim weselu, to była moja świadkowa. Ona wogóle ciężko ma z zakupami na jej figurę (kościotrup). I tak gorset miała zwężany, mimo iż to 34 rozmiar! Ale fakt, że kiecka była bardzo dekoracyjna, nawet bardziej od mojej. A wiecie, że w pralni chemicznej zniszczyli moją kieckę. Dziś dostałam odmowę reklamacji, że niby na moją odpowiedzialnośc była prana. kochane prawniczki co ja mam teraz robić??? Może wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twojej siostrzenicy wszedzie pelno dlatego sie pomylilam. Nikola tez jest na zdjeciach. Śliczna dziewusia. a jaki super wózek dostał Nadia u la la......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Amamen a czy Ty układałas Nikoli włosy? Bardzo fajna fryzurka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, a czy podpisywałaś jakiś papier przed oddaniem jej do czyszczenia, albo czy Cie poinformowali, ze to na Twoją odpowiedzialność? Bo jak nie, to na jakiej podstawie niby tak twierdzą? Ja kiedyś oddawałam chyba jakiś korzuch czy coś, to najpierw musiałam tę rzecz wycenić, zeby ewentualnie, jak coś pókdzie nie tak, wiedzieli ile mają zwrócić i nic nie było, ze to na moją odpowiedzialność! W końcu to oni się na tym czyszczeniu znają i jeśli materiał im podpada w jakikolwiek sposób, to powinni nie przyjmować, albo właśnie taką umowę przed podpisać, zeby było jasne Pogadaj z kierownictwem i się po raz kolejny odwołaj; co to za pralnia, ze nie ponoszą odpowiedzialności za to co robią?! To sama mogłabyś w takim razie sobie wyczyścić bez ich łaski:p ryzyko takie samo, jak się okazuje Amamen, przyślę Ci zdjęcie mojego brata, wg mnie jest o niebo lepszy;) ale może stronnicza jestem;0 Przesliczna ta sukienka:) Suuuper, na prawdę ( i nie właże, wiesz gdzie;) tylko szczery zachwyt wyrażam:) Jakbym chciała wejś ć w wiadome miejsce, to uprzedzę;) ) No, amamen ma talent do fryzur, a Niki ma włosy jak marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×