Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Amamen co to znaczy długa grzywka?????????? ja teraz nie mam grzywki ale miałam, no i było tak sobie. trzeba czesto podcinac bo do oczu włazi. no i układać na szczotke (ja mam proste włosy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie podejrzewam dzieciaki w te upały są zmydlone....:o dosłownie, tym bardziej że zasypiaja w takich powykręcanych pozycjach...:) a co takiego robisz mysiu? że masz tyyyyyyyyyyle roboty?:) ja też mam ale ja jetsem uzależniona od kafe więc wpadam tu często ;) aya mniammmmmm mniammmmmmm mniammmmmm twój brat............mniammmmm dzięki!!!!!! będe mogła sie ponapalać w samotności i delektować......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie podejrzewam dzieciaki w te upały są zmydlone....:o dosłownie, tym bardziej że zasypiaja w takich powykręcanych pozycjach...:) a co takiego robisz mysiu? że masz tyyyyyyyyyyle roboty?:) ja też mam ale ja jetsem uzależniona od kafe więc wpadam tu często ;) aya mniammmmmm mniammmmmmm mniammmmmm twój brat............mniammmmm dzięki!!!!!! będe mogła sie ponapalać w samotności i delektować......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za klona :p mysiu to znaczy bez grzywki :D:D:D INACZEJ MÓWIĄC DŁUGA NO NIE? tak myślałam ze jest grzebanina z nia więc ja podziękuję.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Amamen. O jak mi sie nie chce prasować RATUNKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tak ciągle gadam tzn pisze Martyna tez spi i nie wiem kiedy wstanie a na pewno to zrobi bo inaczej byłby cud. Wczoraj po półgodzinnej drzemce ok. 18.00 na dobre zasnęła dopiero ok. północy ufaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak: - prasowanie -układanie ciuchów w szafkach -w szufladach też kupa klamotów do góry nogami - kot wylał mojej mamie kawe na kocyk małej i na moją torebke i mam to wyprać i takie tam nie mam czasu zadbać o siebie, ale dzisiaj rano doprowadziłam do porządku moje szpony bo jeszcze troche i same by sie połamały ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano witam mysiu~!!!!!!!!!!!!~~~~~~~!!!!!!!!!!!~~~~~~~~!!!!!!!!! co???? o pólnocy??????matko!!!!!! ale ona spała od 17 do teraz:o może uda mi się ja położyć ok.22:O ciekawe jaka pogodę maja nasze wczasowiczki...ponoć od jutra ma być nieciekawie :o i nas własnie zaczęło padać:o ja też mam prasowanie nie wiem kiedy ja to zrobie.ale muszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna ta Twoja sukienka Amamen. Taka elegancka. podoba mi sie. masz figurke to dobrze na tobie lezy. ja to mam tyłek jak szafa (ale nie powiem ilu drzwiowa):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pogoda mnie przytłacza.......a jakie masz szpony okazałe?????? znaczy się długie?????? ja jak mam za długie to nic nie umiem zrobic ....:O dosłownie:O podziwiam babki które maja małe dzieci i je kąpią i tymi szponami nie zrobią krzywdy dziecku:O.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u Ciebie pada to chociaż lepiej sie prasuje tu jest troche chłodniej niz ostatnio ale przy zelazku to jak w saunie sauna droga to maże skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee mysia ja mam większą dupę.......:o na serio.....założę się że mam 100 razy większą...znaczy się mam największą z was wszystkich:O:O:O tyko płakać...😭 no ale cóż zrobić:( 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie szpony miałam długie (za długie jak na mnie). teraz to takie po 2 mm co wystaje, ale za bardzo skróciłam, lubie troszeczkę dłuższe. szybko odrosną na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś na początku jak Martyśka myła maciupka to nie umiałam mieć długich pazurków bo po prostu ją drapałam. teraz już jakoś mi sie nie zdarza NA SZCZESCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TAKIE TO MOGĄ BYĆ......ja miałam na myśli takie długaśne nawet tak podwinięte...widziałam raz takie brrrrrrrrrrrrrrr aż mnie odrzuciło......a tipsy akrylowe czy jakkolwiek to sie nazywa to nosi prawie co druga dziewczyna:o no nie rozumiem tego.......:D JAK NP. W KIBELKU MOZNA SOBIE TYŁEK PODCIERAĆ TAKIMI KROGULCAMI???????????????????????????? nie rozumiem, jak Bozie kocham...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez można wszystko....przez nieuwagę wynieść za paznokciami no nie???? :D:D:D:D:D:D:D:D NIE WSPOMINAJĄC O ZADRAPANIACH ....WŁASNIE TAM :D:D:D:D:D ja tak tu wypisuje a może któraś z nas takie pazurki właśnie ma????????:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było dobre pytanie. no jak one sobie radzą z takimi pazurami w ogóle. nawet gotując czy sprzątając. no nie wiem . chyba ze maą służbe w domu. a takie pozawijane to okropieństwo fuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nosze długie paznokcie , dopóki mi sie któryś nie złamie:p i zmuszona jestem je przyciąć:O ok idę teraz poprasować........o ile Nadia mi na to pozwoli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty mysiu już poprasowałaś??????? aha teraz mnie opuścił ten przystojniak:o..... bo mnie męczyło (tak jak nieraz ayę:p) że miałam się coś ciebie zapytać.....jak masz na imię??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde mnie to nie obchodzi:o jak nie chcesz to nie pisz......ja to zawsze z czymś wyjadę.........ale wszystkie imiona dziewczyn są jawne, więc myślałam że nie ma problemu ale skoro nie chcesz mówić to nie:):):):) teraz to się biorę za prasowanie:) paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam po raz pierwszy to sie podpisałam imieniem ale moze nie zauważyłaś nic nie szkodzi nie prasowałam jeszcze ale tez juz sie zabieram za to no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę zejść na dół.....żeby włączyć tv.....:D A TU MAM NADIE I NIE MOGĘ JEJ ZOSTAWIĆ ;) bo żelazko gorrrrrące;) teraz sobie ide naprawdziwo....hihihiihihihhihi ładne masz imię Moniko!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zobaczcie sobie zdjecia jedno to to co nic nie widac a dwa kolejne to z ciąży na jednym jest też moja siostra i syn mojego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście nic a nic nie widać bo zmniejszone są......a wyślij nam na maila ;) to będzie coś może widać co???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Amamen jak klikniesz na zdjecie to sie powiekszy ale nie to malutkie po lewo tylko to troche wieksze i tak po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
No to w końcu wiemy jak wyglądacie Mysiu Pysiu! Ja też sobie musze jakiegos blogaska założyć czy cóś... bo Jasiu do przedszkola pójdzie i się okaże, że wszystkie dzieci miały a on nie:) Jasiek też śpi i to teraz! Więc chyba położy się spać ok24!Leży sobie w wóżku przed blokiem, a pilnuje go Tatuś z Wujaszkiem. A mamunia sobie odpoczywa przy komputerze:)Mi też się należy wypoczynek a co! Napisałam do tej właścicelki pralni pismo naszpikowane artykułami z kodeksu cywilnego i będe walczyć do utraty tchu!!!Gówniana pralnia!Ups sorki ...poniosło mnie a co do szponów, to ja tez nie potrafię nic zrobić jak mam za długie.Najdłuższe to udało mi sie zapuścić na ślub, ale ile mnie to kosztowało...A takie pozawijane szpony to mało, że niehigieniczne to wyglądają jak u jakiegos starego chińskiego mędrca. a jakie czasem babki mają dziwy poprzyklejane na tych tipsiorach to szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że Ci się należy wypoczynek.Tak jak ja odpoczywam,bo mała jeszcze śpi i nie wiem co dalej. zamiast prasowac to na kompie. mama prasuje swoje i jak ja bym tez to by korki wywaliło. a co do kiecki to walcz wytrwale i nie poddawaj sie gety na pazurkach ładnie wyglądaja ale na zadbanych no i nie takich długich (to moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ale mi chodzi o takie kwiaty co to wystają z pazura, albo jakies wypukłe ozdóbki. Gety pewnie, że ładnie nawet na dosyć krótkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się przyzwyczaiłam do grzywki, tylko czasem mnie wkurza, bo się na okularach podwija, ale jak sobie o tym zapomnę, to luzik:D:D:D Mateuszowi się strasznie pociła główka i stópki, a Julka jakoś się nie poci;) To pewnie od dziecka zależy;) Ja mam krótkie paznokcie przeważnie, bo jak już są dłuższe, to albo mi się złamią, albo postrzępią:o Łykam na razie skrzyp polny:) Zamówiłąm sobie w aptece ten zastrzyk depo provera na jutro i pójdę go zrobić:o A z dzieciakami jutro idę , amamen na szczepienie:o czy Ty cos piłaś?:D:D:D Ze tak zapomniałaś?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×