Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Mysia Pysia, nie uśmiechaj sie tak szeroko, bo emotikonki rozwalają stronę;) Wiem, bo sama kiedyś jedną stronę rozbrechtałam chichotem:D:D:D:D Znaczy usmiechaj się z enterem co jakiś czas:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddaje miejsce Robertowi i idę prasować, bo u mnie nigdy nie brakuje sporej górki upranych ciuchów:( Co ile wy pierzecie, bo ja codziennie prawie, no tak - razy w tygodniu, to mus, bo inaczej wysypuje mi się z kosza na pranie:o Nie wiem jak to się dzieje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!!! nie przesadzaj aya zwykłe suknisko i tyle :p :D wyślij mi wyślij skoro twój brat jest cool to go chcę.....zobaczyć oczywiście...... mcdzia przykra sprawa z tą sukienką i miałaś ją śliczną....a ta świadkowa też ładną tyle że bardziej strojną;) podobały mi sie obie.... a włosy bardzo lubie czesać....powiem wam że jak dzieci chodziły do sypania kwiatków to ja miałam sznur dzieci u siebie;) i wszystkie dziewczynki czesałam jak była oktawa z mojej ulicy :D ...MOGŁAM ZOSTAĆ FRYZJERKĄ....A MOJEGO TATE OBCINAM JAK YLKO MIAŁAM 16 LAT ;) ..no taką mam praktykę w fryzjerstwie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziemy zaraz na łajzy :p więc kończe wpadnę potem.... aha mcdzia koczki sie łatwo czesze:p zawijasz podpinasz i...już jest!:p:D A tym łatwiej że Niki ma włosy do pasa;););) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeee niska frekwencja:( śpicie już?????? dziwne...:O:D no ale skoro do pracy chodzicie, to się nie dziwię ;) aya gdzie ten brat?????? przecież obiecałaś....:p dziś byłam do odczytu blizny z Nadią i prawdopodobnie będzie szczepiona 6 września....pielęgniara zobaczyła jej bliznę na korytarzu , wpisała do książeczki i......to wszystko a szanowna pani doktor nie raczyła nawet mi jej zważyć, bo miała niby dużo pacjentów.....brrrrr gupie babsko!!!!!! to po ci ja właściwie tam poszłam??????:o:o:o:o mam jej dosyć , nie bardzo mam się do kogo przepisać, bo ci lekarze to sami idioci...... ostanio druga nie chciała wypisać aktu zgonu bo coś tam jej się nie chciało i nie udzieliła pomocy chłopcu , który miał atak padaczki:( same durnoty!!!!! oprócz naszej ukochanej mamy fasolki!!!!!!!! ona jest lekarzem na szóstkę no nie???????? do kiedy daje sie wit.D? do roku tak????? czyli już jej nie muszę dawać czy jak?????? napiszcie..... dobranoc dziewuchy!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ja jestem Amamen, dziś wyjątkowo!!:) Chłopaki dogorywają, wykopałam Jacka do kapania, w końcu jutro rano do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, obiecałaś foty na dziś wieczór ja chcę Miłoszka zobaczyć i już!!!!!!!!!!!:) dawno nie widziałam go....na zdjęciach .......:( i Michałka.....buuuuuuu....:(:(:( a Martynki to wcale nie widziałam! wyślij nam mysiu!!!!!!!!! i ciebie też sobie ogladniemy chętnie no nie???????? i bliźniaczek dawno nie widziałam, no własnie mamuniu a ty nam wcale zdjęć z podwójnego roczku nie wysłałaś!!!!!! i Emilki....też nie widziałam .....:( ale pewnie jak sylwek wróci z wczasów to nam wyśle parę zdjęć:) dobra już sobie idę.......wy chrapiecie a mnie nie chcecie wcale czytać:(:(:(:(papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niesamowite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nieprawdopodobne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pewnie a co...niech sie wykąpie coby ci pod nosem nie wonił.....:) żartuję i do roboty!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos jest na kafe o normalnej porze wreszcie :D!!!!!!!!!!!! mcdzia a co wy robiliście, że tak późno, a ty jeszcze nie śpisz????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszła sobie......znowu dowaliłam tekst....ale ja żartowałam przecież noooooooo mcdzia nie obrażaj się wracaj tu!!!!!!!!!!:D:D:D jak już poszłaś to ja też idę .......serio teraz idę .......tak na 100% nooo paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)🌻 Mcdzia, jak nic nie wskórasz w tej pralni, to jest jeszcze rzecznik konsumentów w każdym mieście, a w W-wie to nawet Federacja Konsumentów przy Pl. Powstańców Warszawy 1, tam możesz iść ich porady są bezpłatne, acha i jeszcze po porady prawnika można pisać pod sdr.: porady_prawne@federacja-konsumentow.org.pl mam nadzieję, ze pomogłam:) Nie jestem aż taka mądra, tylko akurat czytałam ostatnio art. w gazecie i poszperałam trochę:) Amamen, wysłałam te fotki o świcie, ale Ty sie pewnie prędko nie obudzisz:D:D:D Miłego dnia wszystkim jeszcze śpiącym i już nie:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie zaglądacie? 😭😭😭 nie mogę Was poczytać:( Umówiłam się na jutro na szczepionki z dzieciakami (bezpłatne ponoć;) ), więc biorę sobie urlop:o Mysia Pysia, Ty sie kiedyś martwiłaś, ze Martynka ciągle chce smoczek; Julka też polubiła smoczek, ale ponieważ używa go tylko przy zasypianiu,a lbo tak dla zabawy w ciągu dnia, a nie chodzi z nim przez cały dzień w buzi i jak tylko uśnie, tez jej zabieram, to myślę, ze nie ma powodów do obaw o ząbki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya nie ma zdjęcia :(.....pusto w skrzynce....:(:O no tak na to wychodzi , żr nikt nie ma czasu...:( elcik gdzie tre zdjęcia???????????? mcdzia pewnie śpi:) albo leczy kaca?????kto to wie??????? aya a ty wieczorkiem nie zaglądasz?????? nie masz netu znowu??????? właśnie a miałam pytać jak chodzenie u waszych dzieci??????? już chodzą pewniej , bo Nadia tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam tak parę tematów na ciąży i stwierdzam , że ludzie jednak mają .....wymyślone problemy:( gdzie takie pierdy pisać na forum??????? nie mam pojęcia czy ludziska są takie ograniczone czy piszą po prostu gówniary?????? a te porady niektórych to normalnie szok!!!! gdzie te ludzie sie takie ułomne uchowały??????? no wygadałam się.....ufffffffff ale można się zdenerwować........:):):) aya czekam na fotki..........:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co te szczepionki bezpłatne niby??????? przecież Julka będzie szczepiona niedługo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeee znowu jestem sama:( ja nie wiem gdzie wy się podziewacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego tak piszę żeby ta rozlazła strona się wreszcie skończyła!!!!! szerokie śmianie jest surowo zbronione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! noooooooooooooooooooooooooooooooo koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie?????? Asia gdzie jesteśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśś?????????????????????????????? 😭 😭 😭 😭 😭 idę na kawę jak przyjdę to ma byc wpis......ok????????? umowa stoi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysłałam wam pare fotek z urodzin i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak sie troche mnie boicie :D WPIS JEST!!!!!! KRÓTKI CO PRAWDA ALE RZECZOWY.....:D mąż mnie oszukał:( wykorzystał mnie....był barrrrdzo miły a wiecie dlaczego? bo cos ode mnie chciał......znaczy pozwolenia na ryby...:( a ja głupia myślałam że tak się stara ......z miłości :(...w końcu stanęło i tak na tym , że nie pojedzie ale mnie wykorzystał.......:(:(:( buuuuuuuuu>>>>>>> to taka mała dygresja..... zaraz będę oglądać Elcik!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
amamen sorki, że wczoraj tak nagle zniknęłam, ale musiałam posprzątac po imprezie:) No pokłóciłam się wczoraj ze ślubnym, bo on taki drażliwy jest po alkoholu. Co prawda wczoraj dużo nie pili, ale on po kilku kieliszkach ma nastrój filozoficzny i stwierdził, że się z niego śmieję, a wyganianie do kąpieli to atak na jego godność osobistą:) Dzięki Aya za porady. Złożyłam reklamację, teraz dostałam odmowną reklamację ze względu na to, że sukienka jest rzekomo źle uszyta, a to ja ponosiłam odpowiedzialnośc za pranie, gdyż sukienka nie miała metki z przepisem prania. Pogrzebałam na stronie federacji, mam kilka paragrafów i będę walczyć! Po pierwsze to na jakiej podstawie ona twierdzi, że sukienka jest źle uszyta? Jeśli ma opinię eksperta rzeczoznawcy, to chętnie ją poczytam! Nie ujdzie im tak łatwo!!!!! Kaca nie mam po winku to tylko lekki szumik wczoraj miałam. Wpadli znajomi na pogaduchy i sie zasiedzieli. Jasiek taki podekscytowany był, że usnął dopiero o 23!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, znaczy, zę nic nie doszło do Ciebie? teraz Ci nie wyslę, bo te zdjęcia mam na kompie w domu:( Postaram sie wieczorem;) Acha, przeciez napisałam, ze Robert przejmuje kompa wczoraj, a ja prasowałam;) Ale może zapomniałaś:D:D:D Pewnie, Mcdzia, nioe daruj im Jak mnie takie syt. wkurzają, już tylko bardziej chyba info w sklepach, że proszą o przemyslane zakupy i zwrotów nie przyjmują A na jakiej podstawie niby?? Przeciez w domu możesz zauwarzyć, ze Ci cos nie pasi i co? No po prostu szkoda słów Ależ ja upierdliwa jestem dzisiaj:D:D:D Elcik, sliczne zdjęcia Milo:) rzeczywiście rowerek ma jak Nadia:D:D:D No i tort super:) No i strasznie dużo dzieciaków:) Skąd ich nabrałaś, bo u mnie deficyt dzieciaków niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szczepionak to chyba odra-różyczka-świnka, o ile się nie mylę i dla Meteora to samo + doustna przeciw polio;) A Ty jaka Nikoli dawałaś ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya ty to się wściekłaś z tą robotą chyba!!!!!!!! mcdzia tak nieraz jest:);) ach ci faceci........no nieładnie jak się śmiałaś ;) z mężusia ;););):D obejrzałam fotki.....śliczny ten Milo się zrobił!!!!!! wydoroślał, zmężniał:) ładny torcik miał:) i ile dzieci na tej imprezie!!!!! rzeczywiście rowerek taki podobny jak Nadia ma:)tylko że ona wykapowała i z niego wychodzi :(:O staje na siedzeniu nóżkami i.....łapcie mnie:D NIEMOŻLIWA JEST!!!!! Miłosz chyba podobny do ciebie jest bardziej no nie? takie mam wrażenie......ale zmienił się bardzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe, czy mój będąc baaaardzo miłym wczoraj też mnie wykorzystał:o Amamen, zasiałaś ziarno podejrzliwości:D:D:D Pewnie dziś się dowiem, o co chodziło, czy to z czystej miłości, czy z miłości nieczystej;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak piszesz, amamen, to mi sie Mati mały przypomina:D:D:D Całe szczęście, ze Julka taka bardziej rozważna mimo wszystko;) A te rowerki wasze to już w użyciu, czy jeszcze na razie słabo? Bo zastanawiam się, czy wyciągać ten po Mateuszku z piwnicy, czy jeszcze się wstrzymać:o Julka też już coraz lepiej chodzi, nawet po zachwianiach na wirażach potrafi się spionować i pędzić dalej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, wracaj!!! Przecież pisze do Ciebie!!! A Ty sobie beztrosko odchodzisz gdzieś i mnie zostawiasz😭😭😭 No jak możesz???😭😭😭 Ja tu czekam cierpliwie zanim znowu mnie papierami zawalom, aTy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha zawalom hahaha no po prostu hiciur! Wiem, ze miałam nie zwracać uwagi, ale sama nie zrozumiałam sesu:o:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona ten rowerek dostała przed roczkiem, przed wczasami jeszcze:) a teraz z niego wyłazi.... tak aya nie moga byc równe dzieci...Niki była uważna a ta jest szałaput:( ale też nakręca piruetycznie:) idzie i szybki obrót i spowrotem :o ale na nic nie patrzy:O ja się wykończę z nią:Ono i ktoś ostanio mi wyłączał lampkę nocną a to oczywiście Nadka :) za łozeczkiem jest kontakt i wyciąga wtyczkę i grzebie tymi paluchami :O:O:O no na to samo szczepiłam Nikolę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×