Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

witam dopiero mała usnęła ale mi dała popalić chyba jej czwórka idzie tak sie darła, dałam jej w koncu czopka wszystkiego najnajnajlepszego dla Asi zdrówka, szczęscia i cierpliwosci do męża i dzieciaczków🌼❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruje ale to chyba nic nie daje, bo gryzie tylko łóżeczko i swoja raczkę:( ja mam prawie pełną skrzynke, co wy robicie, gdzie przenosicie te wiadomosci zeby było wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki🌻 w sumie nie czuję sie tak bardzo staro:D:D:D Sylwek, zrób sobie nowe foldery i tam kopiuj, np. na pulpit;) O to widzę, ze nie tylko Julka dała mi popalić:o Ja jej niczym nie smaruję dziąsełek, bo mi nie pozwala tak daleko grzebać w buzi:( mam nadzieję, ze to się kiedyś skończy:o Oby nie długo Hahahaha, violkam, bardzo dobry pomysł, zaraz go do raportu wezwę:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarły zdjęcia Oliwki i Jasia i z wesela:) Ależ te dzieciaki się zmieniają:O I Jasiek taki dorosły: pije już z kubeczka, własnoręcznie w dodatku:D czy ty też mu tam tylko łyczek nalewasz, bo ja tak robie Julce i ona jest zachwycona, ze może pić sama ze szklanki np., ale jak wleję ciut więcej, to jest cała mokra:O A Oliwka ślicznie wygląda w tej sukienusi:) czy ona się lubi huśtać i jeździć na karuzeli, bo stwierdzam ze zdziwieniem, ze Julka nie bardzo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wstałam i sie melduję:D przyślijcie mi mamunie też chcę widzieć jak wygląda ok? viola bylismy w tym samym miejscu, dla mnie Dziwnów jest najładniejszy! jechalismy tak sobie i bylismy w Międzyzdrojach, Ustroniech Morskich, Pobierowie, Kołobrzegu(już tam bylismy na wczasach kiedyś), Dźwirzynie, Gąskach,Sarbinowie....i juz nie pamietam gdzie jeszcze bylismy.....:o....dostałyście 5 maili???? no to przecież dużo zdjęć.....:D aha i Nadia to jest czysty tatuś.....:D cieszę się że mam takie ładne córy :p.....:D no i zdrowe.....ja jeszcze nie mamm żadnych fotek:( dlaczego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam że ta hustawka w domu Oliwii sie znudziła, ale w parku chyba lubi, nie wiem bo jeździ tam z teściami. Nad morzem nie mogliśmy przejechać obojętnie obok huśtawek, bo zaraz pokazywała paluszkiem, że chce, a jaka była szczęśliwa, zresztą widziałyście na zdjęciach, które przesyłałam. Ja też dziekuję za fotki Jasia, fajnie je i pije, moja mała też chce z dorosłego kubka, ale sama nie umie trzymać, jak jej daję to wylewa, albo wkłada rączki do kubka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze iść prasowac póki mała śpi bo potem nic nie zrobie:O zdjecia obejrzę później bo tak wolno te strony mi sie otwieraja ze poprostu nie mam cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to samo, jak widzi huśtawki pokazuje paluszkiem a jak próbuję odwrócić wózek, żeby nie widział lub jakoś uciec ;) To jest ryk i koniecznie na plac zabaw iść trzeba, nieważne zakupy czy inne sprawy. ALe ja niegramatycznie ostatnio piszę, poprawię się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wysłała mi któras mamunię ??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PApiery poczekają;) stęskniłam się za WAmi :) Aya wszystkiego naj z okazji urodzin, teraz zaczynasz najlepszy wiek dla kobiety(ja w kwietniu:) ) Dzisiaj jakoś leniwie czas płynie i nic mi się już nie chce, chociaż naprawdę powinnam. Moja Olka coraz bardziej zwinna wspina sie po schodach, wychodzi z krzesełka, chodzi po poręczach od foteli oczywiście na kolankach. Bradzo trzeba na Nią uważać. Chodzi przy meblach i za rączkę, sama jeszcze nie ma odwagi ale chyba jesteśmy na dobrej drodze;) Czytałam wyrywkowo ostatnie posty z facetami to niestety tak jest, że kiedy człowiek najbardziej przybity toOni tego nie widzą. Mnie ostatnio mą wkurzył bo powiedział, ze pranie to nic takiego pralka sama wszystko robi, po tym jak kończyłam 6 pranie w ciągu jednego dnia! SAma pierze, sama wiesza, potem składa i jeszcze samo sie prasuje ale co tu tłumaczyćjak On widzi tylko koszulki na wieszakach w szafie............ bez komentarzy Dobrze, ze mozna sie wyżalić jedna przed drugą bo faceci tego jakośnie poimują. RAny ale jestem gadatliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile dostałyście maili? bo cos mi tu przyszło ze jakis problem z dostarczeniem wiadomości.......hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie nie mam ani jednego zdjęcia mamuni ani jej dziewczynek nie wiem jak to się stało, może ktoś mi wyśle. A ja znowu mam sporo zdjęć ale nie mam gdzie zeskanować musimy kupić cyfrówkę koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłąłam Ci, Amamen, ale mnie dziś poczta na tlenie dobija, bo przed każdym wysłaniem każe mi wpisywać jakieś słowa dla sprawdzenia chyba, czy ja umię pisać Dzięki, Małgonia za życzenia:) No to wielkie postępy Ola zrobiła:) Koniecznie kup tę cyfrówkę! Piszę, tak jakby to było, jak z kuppieniem kilograma ziemniaków, np.:D:D:D:D Piszesz, ze najlepszy wiek:o Mam nadzieję. Ale wracając do tematu facetów, to ciekawe kiedy oni mają najlepszy wiek:o ja obstawiam, ze od urodzenia do okresu dojrzewania:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj małgoniu!!!!! wreszcie do nas przyszłaś........:D gdzie one wszystkie polazły?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, wysłałam Ci Magdę czyli Mamunię. A maili dostałam od Ciebie 6, ale 2 się powtarzały, czyli jakby 4 Małgonia gratulacje dla Oli, fajnie jest tak poobserwować postępy dziecziaczków, moja sie od roczku tak zmieniła, tzn. tak rozwinęła ruchowo, a przecież to dopiero 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie facetów to Oni poprostu cały czas są dziećmi dzisiejszy wniosek moich koleżanek z zespołu po porannej kawie;) MAm dodatkowe zlecenie na koniec września jak dobrze pójdzie to bedzie ta cyfrówka ale jeszcze muszę poczekać. U mnie w domu jakieś cudowne aparaty co robią piękne zbliżenia ale tam trzeba tyle rzeczy wiedzieć, zę j a sie poddaję:( JA chce taki co pstryk i zdjęcie i nie trzeba skanować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację aya! ale ty cos kąśliwa jesteś........a masz sie cieszyć!!!!!!!! że juz taka stara jestes jak ja!:D DZIEKI AYA.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ w kwiecie wieku, amamen, w kwiecie wieku:D:D:D Ale dziś to na prawdę, jakby cos we mnie wstapiło:D:D:D Znaczu już od paru dni miałam go dość, a on taki \"bogu ducha winny\":D:D:D Ależ już się jakoś rozładowałam i mi przchodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechodzi;) nie przychodzi, bo już gorzej być nie może:D:D:D Acha, jeszcze się nie wytłumaczył:O Dorwę go później;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj małgoniu gratulacje dla Olenki:D:D:D:D ja tez nie mam dalej zdjecia Magdy od blixniaczek, bo aya mi wysłała w takim programie ze nie da sie otworzyc, moze teraz macie w innym to mi wyslijcie, bo bardzo bym chciała ja zobaczyć;D u nas zaczeło lać i grzmi, ciemno wszedzie:O u mnie tez mąż twierdzi ze pralka sama pierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie jak mnie mąż ostatnio \"szantazuje\" jak bedzie seksik to spię w duzym pokoju, wiem ze to głupie, ale mnie to przynajmniej mobilizuje i mam wieksza ochote, i wreszcie chce mi się kochac:P aha wczoraj w nocy to on wstawał do małej, bo miał wolne i siedział długo w nocy, a ja sie tak super wyspałam nawet nie słyszałam jak płacze wogóle to mam ostatnio zaniki, zdarza mi sie ze jej nie słysze jak płacze tak mocno spie i podobno chrapie jeszcze, to chyba zmeczenie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie to mnie najbardziej denerwuje, jak Paweł ma pretensje do mnie, że ja taka drażliwa i czepialska jestem, a przecież nie powinnam bo on pracuje, sprząta w domu po mnie, no i w ogole taki dobry jest nie pali i nie pije, a nie rozumie, że ja w te dni nie panuję czasami nad emocjami i się wydrę z byle powodu 😡 Zamiast mnie pogłaskać i przytulić i przymknąc oko, to on się obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy dziś narzekacie........ale ja też mam takie dni!!!!....mój mi tak nie powie że pralka sama pierze......docenia mnie na szczęście, ale też taki niedokończony niekiedy bywa......dla mnie coś jest oczywiste np., a on musi myśleć czy oby na pewno....hihhihihihihhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek musisz ściągnąc sobie z Internetu program Adobe Acrobat, do oglądania zdjęć w formacie pdf, bo inaczej tej książki Język Dwulatka od Ayi nie otworzysz. Wejdź w Google, wbij Adobe, wyświetli Ci się strona gdzie będziesz mogła za darmo ściągnąć sobie ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o to przytulanie chodzi, zamiast obrażania, violkam:D:D takie wszystko byłoby prostsze:D:D:D A u niego przytulanie, to i owszem, ale tylko w jednym celu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×