Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

no jestem. Usneła nawet nie wiem kiedy, a robiła tyle rabanu. Wszystkiego najlepszego dla Emilki 😍😍😍😍😍 😍 😍 😍😍😍😍 😍 😍 😍😍😍😍😍 Niech rosnie zdrowa i daje wiele radości swoim rodzicom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko moze miec zachłystowe zapalenie płuc. znaczy to, ze podczas porodu, zachłysneło sie wodami płodowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSIU A SKAD u ciebie takie wiadomosci, czyżby twój zawód był zwiazany z medycyną?:D dziekujemy za życzenia i serduszka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Sylwek. Ja to nic z medycyna nie mam do czynienia, ale miałam zagrozoną ciąze i musiałam długo lezec. co ja biedna miałam robic??? czytałam czasopisma. nic nadzwyczajnego, tylko Mam Dziecko, Mamo To Ja , Twoje Dziecko, Rodzice i takie własnie gazetki o dzieciach, ciązy i porodzie (mają w sobie wiele informacji, ktore pozniej czesto okazują sie przydatne). na szczescie wczesniej poczytałam troche, bo jak sie MALA urodziła to sie skonczyło, mama dalej kupuje gazety a one leza i czekają na lepsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mame fasolki i mcdzie, bo ponoć was nie było :D a co to za szklane dachy aya? i co one reprezentuja? one maja byc niby takie ładne czy co? nie rozumiem ...:o...czy dopiero je zamontowali????:O:O:O eeeeeee...... Nadka też jest duża , ale chudsza od Julki......:) tak mi sie wydaje ...bo na zdjęciach JULKA jest większa tak jakby;) i oczywiście najlepsze życzenia dla Michałka! on juz skończył dzis 13 miesiączek ......🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi dachami to chodziło, ze my nie widziałayśmy takich i chciałysmy aby asia nam je pokazała, ale ona wcale z nich nie jset zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Fasolki piszesz ze wracasz w piątek. chciałabym sie jakos z Tobą umówić, bo ja od soboty nie bede miała internetu i nie wiem jak sie później zgadamy. Jutro ide pogadać w sprawie pracy. Martynka zjadła dzisiaj pół knedla ze śliwką i pół z truskawką. Mama robiła. ah i jeszcze jeden mały sukces, zjadła zupe warzywną. coprawda przetartą i to z butelki, ale zjadła. musiałam znowu inny smoczek pociąć, bo inne z wielkimi otworami juz wyzuciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak viola też w Gostyniu....a co? ta nagonka teraz na tych lekarzy ...pewnie o to ci chodzi tak? a ta twoja kuzynka rodziła w Gostyniu? a można wiedzieć (jesli tak) kto był przy porodzie? ja chodziłam do dr Karasia na , którego jest ta nagonka ....żal mi go ...ma facet doświadczenie 38 lat i uważam go za najlepszego lekarza na świecie....:) przeczytałam was wreszcie......:) już wiem o co chodzi.....mam nie kapować na Aśkę ;) ale to takie nieszkodliwe.....przecież.....:D .....wiesz ja bardziej żartuję sobie, niż rozmawiam z nim .....hihihihihi...znacie mnie...więc te moje pierdy nie są szkodliwe :D mama zuzki ma egaminy . mcdzia chyba wróciła skądś? tak????:O i była na weselichu, więc fotki chcemy!!!!!!!! mama fasolki znalazła nianię i nadal wędruje po Polsce;) ale kiedyś chyba przestanie co????:D zaraz wyślę wam fotki......chcecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyślijcie mi koniecznie mamunię ja też chce zobaczyc jak wygląda......obejrzałam fotki i miała gdzies na nich być w jakiejs białej kurtce.....ale nigdzie jej nie ma :( więc przyslijcie proszę!!!!! a bliźniaczki są przecudne!!!!! ja oczywiście zaraz dopatrzyłam się podobieństwa do Emilki:) znaczy , że Dominika i Kamilka i Emilka SĄ PODOBNE DO SIEBIE...... MAJĄ CUUUUUUUUUUDNE OCZĘTA!!!!!! normalnie jestem w szoku.....nie niebieskie tylko takie śliczne błękitne i pysiunie maja śliczne!!!! i włoski ładne....w ogóle udane masz córki mamuniu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam na jednym z topików ze mamy zrobiły sobie cos w rodzaju tabelki: NICK MAMY........IMIE DZIECKA.........DATA URODZ..........AKTUALNA WAGA I WZROST Co Wy na to abysmy i my miały naszą tabelke? Jesli sie zgadzacie to ja zaczne Mysia Pysia.........Martynka.......27.07.................kg..............cm ale moze sie ustawimy w kolejności dat. co wy na to??? ja nie mam jeszcze pomiarów małej dołoze w czwartek. no to jak zgadzacie sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ale wyślij mi mamunię...:p .....szantaż.........prosze cię!!! mysiu!!!!! myslałam że już wszystkie chrapia......ale na szczęście ktoś musi trzymać wartę no nie mysiu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia Pysia.........Martynka.......27.07.................kg..............cm Amamen.............Nadia...........31.07.............10.8 kg..........78cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam zdjecia Mamuni w białej kurtce, wiec nie tylko Ty Amamen. lepiej opowiadaj jak tam na wakacjach. a ta sralucha Nadii to na prawde dziwna sprawa. nad morzem było dobrze??? a na jakiej wodzie robisz jej jesc, moze tu tkwi problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wodzie z filtra.....Rosmosis ......więc myśle że zębuchy albo wirus nadal w niej siedzi.........uśpił sie na moment wyjazdu i teraz znowu obudził......daje smekte...zobaczymy co dalej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chrapie. dobrze ze wróciłaś bo one wszystkie po nocach nie siedzą tylko ja biedna samotna, a teraz to chociaz we dwie jestesmy. ostatnie wieczory to mi sie strasznie nudziłlo tak samej. tylko czytałam, odpisywałam i lu lu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..................:D..................MY TAKIE DWIE BIEDNE.....nocami siedzimy a te aby leżeć by chciały...:D:D:D...HIHIHIHIHIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten fitr \'\'przerabia \'\'wode na czystą...taką jak z butelek mineralne....:D ale ja jednak stawiam na zęby, unormowało się dlatego że miała dietę...a jak zaczęłam dawać normalne żarcie to zaraz sraka..:(...zobaczę jeszcze jutro.......jak będzie z tymi kupami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu juz 198 strona sie konczy. ja doszłam na 135. dokładnie 24.07. na 90 stronie był 01.07 nie sadzisz, ze przez wakacje mimo to ze kazdy po trochu wyjechał to statystycznie ruch na tym topiku sie niesamowicie zwiekszył . ja nie czytałam od początku ale moze to dlatego ze sie za bardzo nie znałyscie, chociaz kto wie. co o tym myslisz Amamen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee na poczatku jak tak sie czyta to takie drętwe to było.......teraz jest fajniej.....aya i jej zaniki pamięci, :D normalnie mam zwałę:D z niej:D.....każda chętniej opowiada bo wie, że nikt jej nie wyśmieje.......:) a temat seksu juz czytałaś????? no tam to lody całkiem się przełamały...wiadomo temat d.... wciąż na topie.....a one ,znaczy my, to stare zbereźnice szczególnie zboczek viola i mama fasolki.....ach fajnie tu u nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka ma juz duuuuuuuuuuuuuuużo ząbków a nastepny w drodze, dzisiaj zobaczyłam. :D _ _ _2112__5............to górne 5_ _21123_5......... a te to dolne dolne jedynki wyszły jak miała pół roku a na nastepne czekałysmy kilka miesiecy. teraz rosną jak grzyby po deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie, fajnie zauwazyłam, a ja musze sie z wami zegnać. mam nadzieje ze prace szybko znajde, to wtedy załoze neta. na razie to nie wiem jak bedzie ale juz tesknie za wami jak pomysle. w połowie października idę na drugi rok do policealnej szkoły. kier. administracja. tam miałam neta to tylko w ten sposób, moze 1 raz na tydzien zajrze do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to wasze numery GG to dostałam od Mamy Zuzki. mam nadzieje, ze nie macie nic przeciwko. MOJ NUMER PODAJE 6517969

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJĆ.....szkoda szkoda wielka.........ale wpadaj często...a od kiedy cię nie będzie?????:(:(:( to z kim ja będę gadać wieczorami....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×