Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

witamy, Amamen, witamy i na dokumentacje fotograficzną z wyprawy liczymy;):D:D:D jak się już odrobisz troszeczkę, oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj dla ślicznotki Emilki 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ dużo zdrówka i uśmiechu ❤️ i samych radosnych dni 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 👄👄 :D:D:D:D:D:D a kiedy ta impreza ? bo nie jestem w temacie....:o czy już była sylwek????.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Amamen! Aya w biedronce jak zabraknie tych mocnych żółtych reklamówek to też są te badziwne. Kiedyś przez dłuższy czas one u nas były, myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok jak miałam w nie pakować 😠 Zapomniałam Wam napisać że kupiłam te pieluchy Dada w Biedronie, i już nie jestem aż tak bardzo zadowolona z nich. To znaczy Oliwia nie ma już czerwonej pupy po nich ale jakieś one wielkie mi się wydaję. W pasie dobre ale między nóżkami takie grube one są. Ale trudno musi zużyć drugie opakowanie, a potem zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki na wieczór bo ja tych\'\' cudacznych urządzeniów\'\' nie umiem obsługiwać....:o na pewno to proste, ale po co się męczyć jak mężuś może to zrobić, no nie? a co się będę przemęczać..:D no to kiedy Emilka ma ten roczek wyprawiany? dziś??? lecę babulki .....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa a zdjęcia są z roczku?????????/ myślę że są, to sobie obejrzę potem.......teraz ide coś zrobić, póki Nadia śpi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupuję pieluszki z biedronki;) - znaczy Robert kupuje;):D, jak dla mnie sa w porządku, faktycznie są większe w kroku od pampersów, ale co do chłonności i przewiewności wydaja mi się porównywalne:0 A w dzień staram się Julke puszczać w majtusiach, dopóki wszyskim ubranek nie zasika:o, no bo w taki gorąc żal mi jej pupy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęć jeszcze nie ma , Amamen, będą, jak Sylwek wywoła i zeskanuje chyba:o;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, są tak samo chłonne i mają gumkę na pleckach, co zawsze wychwalałam. Ja wczoraj Oliwii pozwoliłam pobyć bez pieluszki, bo zrobiła siusiu do nocnika. I tak jej się podobało, na łóżku sie turlała ale przełożyłam ją do jej łóżeczka i tak zrobila siku na prześcieradło :O :D Mama ma nauczkę ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen dokładnie roczek był w sobotę, a zdjecia bedą później:D ja tez uzywam tych z biedronki i uwazam ze są ok:) nie dam rady teraz pisać bo emilka wstała, mąż robi z klamka z łazienki witaj amamen ❤️🌼:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta cena przekreśla wszystko:o No i jak dla mnie też takie sobie:o My za dwie płaciliśmy mniej i mamy takie zwykłe złote i zupełnie niewypasione:D:D szerokie na 5 mm chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya to macie takie jak my ;) ja też nie robiłam udziwnień, np. pół z białego złota a pół z żółtego. Takie zwykłe mi się najbardziej podobają. Ale co człowiek to ma inny gust oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę już na szczęście, bo dziś mi głowa pęka:o Pa, odezwę się z domu zapewne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Hej!Jestem po długiej przerwie w dostawie internetu. Wróciłam wczoraj wieczorem do Wawy i próbuje wszystko ogarnąć. Jasiek ma 80cm i 10,800 wagi. Wszystkiego najlepszego dla przeslicznej Emilki!!!!!!!!!!🌻 My byliśmy w sobote na weselu i jeszcze mnie nogi bolą. Było tylko 50 osób, ale sala do tańca była i tak za mała i strasznie sie podeptlaiśmy na wzajem:) Tyle mam zaległości, kiedy ja to poczytam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mcdzia Ale Cię długo nie było, prześlij zdjęcia z wesela, jak masz;) Duże jest jasiek, jak nie wiem co:) Widać chłopaki rosną jak na drożdżach, bo Milo też taki duży:) Ciekawe, jak Michałek?:) Cos mi net szwankuje, więc wysyłam to bez wielkiego przekonania, ze się uda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Mieliśmy Go zabrać na sam ślub i na rosół do restauracji, ale był tak śpiący, że w końcu został z moimi rodzicami. Ślub był o 19, a On usnął o 19:30. Tyle, że potem się obudził i o 23 musiałam przyjść Go uspokoić, bo dziadkowie nie dawali sobie rady. Possał cyca i zaczął się bawić, usnął dopiero o 1 w nocy! Tak więc dostarczył dziakdom niezapomnianych atrakcji:) ciekawe kto się nim zajmnie jak będziemy szli na drugoe wesele:) Dobrze, że restauracja była blizutko domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ciągle mi wyskakują jakieś reklamy...alez to nasz foeum się komercyjne zrobiło:)Ciekawe czy na wszystkich topikach tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie reklamy dobijają, zanim wszystko pozamykam to już zapominam, co chciałam napisać:o Wysłałam Wam te paskudne dachy i Julkę z wczoraj Kurczę, jeszcze jutro będę miała gości:o:o Macie jakiś przepiś na szybkie tanie ciacho? Bo jakoś mi weny brak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya ale Julka chyba nie jest dużo mniejsza - na zdjęciach widać że duża niej dziewczynka. Ile ma wzrostu? bo ja nie wiem ile ma Oliwka, ale coś ok. 74, lekarka jej ostatnio nie mierzyła a ja nie jestem pewna swoich pomiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Dziękuję za życzenia dla Michałka małego zbója :D ZAraz wychodzę do lekarza specjalisty medycyny pracy po zaświadczenie potrzebne na staż, że moge pracować w tym zawodzie, takie tam pierdoły. Najgorsze, że prywatnie, ale może nie weźmie kasy bo to znajoma ojca, a raczej mój tata podpisuje z nią umowę jako dyrektor szkoły i wszyscy pracownicy do niej chodzą no i ona się mojemu tacie bardzo podlizuje w związku z tym ;) Muszę już zmykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam ogromnego posta i mój durny komputer nie zapami;ętał w skrócie: Mamo Fasolki:) Ty już na dobre wróciłaś? Julka ma 78 cm i myslałam, ze jest największa, ale chłopaki ją przegonili o całe 2 cm:D:D:D Zrobiłam ciasto z brzoskwiniami z jakiejś książki kucharskiej dla dzieci, bo było napisane, ze jest od 10 miesiąca:D Mam nadzieję, ze moim dziadkom nie zaszkodzi:D:D O ile dotrwa do jutrzejszego popołudnia, bo Mati ostatnio pochłania straszne ilośći:o Mama się śmieje, ze pewnie będzie mroźna zima i Mati gromadzi sadełko:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie na dobre Aya :) W środę jedziemy do znajomych, wrcamy w piątek, no i już raczej będziemy w Łodzi chociaż może wezmę Michała na wieś jak bedzie ładna pogoda, bo planujemy remont łazienki i kibla na wrzesień. Michał miał 13 lipca 78,5cm więc teraz myślę, że ma więcej o przynajmniej jeden cm. Zaczął się trochę puszczać i robi pojedyncze kroczki ale bardzo się boi. Lekarka nie wzięła forsy ;) Powiedziała z fałszywą miną, że to tak po koleżeńsku ;) Mój tata ją zna od lat i twierdzi, że to wredna ropucha :D A u nas trwa koszmar czyli doroczna przerwa w dostępie ciepłej wody 😭 Debile wyłączyli w piątek a wiadamo przecież, że w weekend nic nie robili. Dobrze, że wrócilismy wczoraj wieczorem dopiero, ale i tak taką \"miłą\" niespodziankę zastalismy, bo oczywiście nie pamiętalismy o tym Amamen, ja nie wiem co te dzieci mają z tymi kupami. Michałowi też do tej pory się nie unormowało i w dodatku od wczoraj (czyli od powrotu) jest gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co z tą Brodką? Bo ja nie widziałam, a jestem bardzo ciekawa jak ona była ubrana i jak wygladała. Violkam, gratuluję Oliwii stania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Madzie i Mame fasolki:D:D:D:D Julka slicznie wyglada w tej czerwonej sukieneczce:D:D:D emilka ma tylko jakies 71 cm, to jest najmniejsa z wszystkich dzieciaczków;) oprócz zuzi:Pbo wiadomo... brodka wygladała tak: bezowe kozaczki, biała koszulka na ramiaczkach taka przylegajaca, dzinsy, ale to nic takiego zamiast normalnych włosów takie rudawe, kręcone włosy w bardzo duzej ilości jedny słowem taka wielka szopa wg mnie wygladała nieciekawie, nienaturalnie aha i jeszcze soczyscie niebieski makijaż mam zdjecia przeskanowane ale mi nie nagrał jeszcze na płyte bo były jakies kłopoty z nagrywarka, ale na jutro juzobiecuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki z nieba mi spadłas - napisz mi proszę, jeśli jeszcze będziesz, czy dziecko może urodzić się z zapaleniem płuc i czy to groźne? Please!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×