Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Aya z nAs to pokrewne dusze w tym samym momencie piszemy:) MAmo fasolki faceci czasami mówią rzeczy , których nie myślą mój maż przez dwa dni tak mi nagadał a potem powiedział, z ewcale tak nie myśli........smutne ale niestety Oni są z MArsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Małgonia;) razem się wszczeliłyśmy w dodatku z mamą fasolki;) W takim razie, mam nadzieję, ze wszystko dsie jeszcze wyjaśni, bo przecież od niedawna jest nie tak, jak trzeba między Wami, prawda? wcześniej było w porządku? przynajmniej takie odnosiłam wrażenie:o Mamo fasolki, to przeciez mojego męża dziewczyny z zdradę podejrzewały:O:O:O:O No jak to mogło się stać??? Trzymam kciuki, zeby to było jakieś chwilowe, albo żeby dało się to jakoś racjonalnie wyjaśnić, i zeby było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna mama fasolki:( w takich chwilach uświadamiam sobie ,że czasami piszemy tutaj o bardzo osobistych sprawach, czasem płaczemy, częściej cieszymy się z życia -zupełnie jak prawdziwe przyjaciółki. JA mam oprócz Was tylko jedną ale Ona nie wie tyle szczególików z mojego życia o których wiecie tylko Wy. Nigdy się nie spotkałyśmy ale w takich trudnych chwilach żałuję, ze poprostu nie mogę przytulić mamy fasoli żeby sobie popłakała i powiedzieć, ze musi być dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to specjalnie dla mamy fasolki, żeby się wszystko wyjaśniło kochana, mam wielkanadzieję, ze tak właśnie będzie. A to taki jeden mój ulubiony wiersz......... Podróżą każda miłość jest Za dużo każda miłość chce Choć gubią nas bezdroża serc Nie zawahamy się Podróżą każda miłość jest Co różą wiatrów znaczy cel Poniesie nas, gdzie, - nie wie nikt W jakie noce i dni Czasu coraz mniej do odjazdu Coraz większy lęk przed złą gwiazdą Została nam ostatnia już Szansa, by z serca zetrzeć kurz Podróżą każda miłość jest Co różą wiatrów znaczy cel Poniesie nas, gdzie, - nie wie nikt W jakie noce i dni Bez miłości czas policzony Los nam bilet dał w jedną stronę A na drogę w nieznane - nadzieję... Że znajdziemy ją, jeśli istnieje... Podróżą każda miłość jest Co różą wiatrów znaczy cel Poniesie nas, gdzie, - nie wie nikt W jakie noce i dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia, teraz to chyab byśmy ją udusiły uściskami, albo schowały gdzieś, zeby to wszystko przeczekała:O:O Ja ciągle nie wierzę, ze to ot tak. To musi być jakaś mistyfikacja! No bo jak ktoś mógły coś takiego zrobić mamie fasolki:( no jak???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest mama fasolki.....to nie jej styl pisania......w ogóle co to za brednie co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze amamen ma rację ale jak to możliwe przecież to nick zahasłowany? I kto mógłby robić takie rzeczy?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisałam do mamy fasolki na gg, zobaczymy co NAm odpisze, bo jeśli ktoś złamał JEj hasło do nicka na kafe to nie znaczy, ze ma dostęp do gg, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE# JEST MAMA FASOLKI!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJCIE W NICK DEBIL JAKIŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya ma racjęmama fasolki pisała jeszcze o 12.54, potem kolejna wypowiedź z 13.05 to ktoś inny ciekawe kto ma takie durne pomysły ???????????? JAk mozna to chore!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nasza karolcia chciała dziecko prawda?????a że na wiosnę, to przynajmniej sie przyspieszyło prawda????????? o ile to jest NASZA MAMA FASOLKI.... jej mąż by jej nie zdradził......jakoś w to nie wierzę.....ktos sie podszył pod nią.....Jezu!!!! to niemożliwe!!!!! niby narzekała ostatnio że ma fatalny sex.....ale każdy z nas tak nieraz ma:( ...... ja w to po prostu nie wierze......w taki sposób mama fasolki nie powiadomiła by nas o ciąży!!!!!!! ona by się cieszyła....a zdrada? łeeeeeee ja nie wierzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nasza karolcia chciała dziecko prawda?????a że na wiosnę, to przynajmniej sie przyspieszyło prawda????????? o ile to jest NASZA MAMA FASOLKI.... jej mąż by jej nie zdradził......jakoś w to nie wierzę.....ktos sie podszył pod nią.....Jezu!!!! to niemożliwe!!!!! niby narzekała ostatnio że ma fatalny sex.....ale każdy z nas tak nieraz ma:( ...... ja w to po prostu nie wierze......w taki sposób mama fasolki nie powiadomiła by nas o ciąży!!!!!!! ona by się cieszyła....a zdrada? łeeeeeee ja nie wierzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odezwała sie do którejś na gg?? a raz chyba podawała komórke, ma któraś jej nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja jestem wkurzona na maksa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie mój maż skopiował jedna z moich wypowiedzi na kafe, wspominałam Mu kiedyś, ze pisze na jedny forum a On mnie wytropił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ludzie to świnie....ktos śledzi co mi tu wypisujemy i potem się podszywa.......że śledzi i czyta sobie to ok, ale po cholerę sie podszywa?????:O:O:O:O Nadiś wstała więc koniec leniuchowania:O małgonia...a dlaczego nie miałby wiedzieć? co tu piszesz? ten twój świetny mąż????:D mój akurat nie wie co piszę...tzn. wie , że gdzies tu piszę...ogląda wasze fotki, ale nosa tu nie wścibia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz amamen troszkę poczułam się odarta z prywatnośc jednak mój mąż całkiem przypadkiem tutaj trafił więc już się nie złoszczę, zresztą planujemy super wieczór;) A w sprawie mamy fasolki to podły , złośliwiec jakiś się podszywał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze że ten kretyn może nawypisywac bzdur na innych forach....:(:(:( i na innych tematach.......albo kretynka......nie wiadomo co to za \'\'ono\'\':O:O:O uciekam już......brzuch przestał boleć teraz ciąży mi aby łepek:(....ogromnie się cieszę........z tego @ ....jak idiotka:D aaa i przez to zamieszanie z fałszywą mamą fasolki zapomniałam powiedzieć że ja jestem jak najbardziej za takim spotkaniem!!!!!!! juz kiedys o tym myślałam ....fajnie byłoby ......włąsnie latem wynająć gdzies zarezerwować i imprezować i w ogóle pobyć.....byłoby super!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniałe Mamy
czytajcie uważnie: w nicku podszywacza w słowie "fasolki" jest wielkie "I" (i) zamiast "l" (fonetycznie el) szkoda że ktoś wlazł wam w ten superancki topik, ale niestety prędzej czy później każdy może robić takie świństwa. "każdy" to jakieś sfrustrowane coś, które nie ma swojego życia i musi się wpieprzać (sorry za wyrażenie) w czyjeś życie. poproście moderatora, to wykasuje z topiku wszsystkie wypowiedzi tego fałszywka pozdrawiam i nie przejmujcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbaraniałam dosłownie..... Ale komuś może się nudzić..... Dzięki Wspaniałe Mamy.... Ja bym z tego szoku nieprędko się spostrzegła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA MNIE TO CZYSTE WPIE............SIE, JAK MOŻNA TAK DRWIC Z KOGOS, A PO DRUGIE U NAS I TAK ZAWSZE BĘDZIE FAJNIE CHOĆBY NIE WIADOMO KTO SIĘ MIAŁ TUTAJ WPIEP......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż jak zaczęłam czytać to od razu wiedziałam że w wypowiedziach mamy fasolki cos nie gra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniałe Mamy
eeeee.... mamoZuzki..... Wspaniałe Mamy to dotyczy wszystkich użytkowniczek tego topika, miedzy innymi także Ciebie :) 3majcie się i nie dajcie podszywaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... To tak na szybko. Troche już ochłonęłam i zjadłam obiadek bo byłam nieludzko głodna. Dzisiaj w pracy żegnaliśmy moja koleżankę....poszła sobie na emeryturę ta moja opiekunka....Od poniedziałku walczę sama!!!! Ryczeć mi się chce wiecie???? Wszyscy się przez pół dnia tortowali i kawowali....tylko ja zapieprzałam bo musiałam zrobić płatności. Nie mogłabym przeciez tłumaczyć się klientom że nie wysłałam przelewów bo jadłam torcik :O:O:O Niestety taką mam pracę że nic nie odłożę w czasie tylko wszystko na godzine robię...bo potem bank zamyka sesje i cześć.... ...i smutno mi że jedyna osoba z która mogłam pogadać odeszła... Jedna dobra wiadomość dnia to dostaniemy zwrot za ogrzewanie!!! 620 zł udało nam się jakimś cudem zaoszczędzić!!!! I jeszcze... Ja też się spotykam!! Z Wami!!!! Zapisuję się na listę!!!! Sylwek jajeczka dobre WYSZŁY?????? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANO DOBRE MAMOZUZKI:):):) zobaczysz ze bedzie dobrze w pracy, przyzwyczaisz sie, a poczatki zawsze sa trudne:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠😡😠😡😠😡 jestem oburzona!!!!!! zaczęłam was czytać i zdębiałam :O jestem ciekawa co powie na to mama fasolki? Ale komuś się nudzi 😠 !!! Dzięki za statuetkę, zastanawiam się której ją przekażę, bo promocja jeszcze trwa, więc dziewczyny! - na start dziś wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×