Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

płytki będą w całym przedpokoju i w kuchni:) tylko na razie nie da się tego zrobić przy dwóch szybkobiegaczach:D:D:D Z tymi obiadkami to tez miałam kiedyś zgryz niemały, bo właśnie było tak, jak piszesz:O:O Ale najlepiej było, jak przyjechała wtedy moja przyjaciółka z Francji ze swoim synkiem 3 miesięce młodszym od Julki i tam zalecają podawać na poczatek każdy produkt osobno: marchewkę, jabłko, ziemniaki, mięsko itp. no i u nas to tylko tym sposobem marchewkę i brokuły można:D:D:D ni i chyba jest jeszcze cielęcina z gerbera, ale nie jestem pewna:O Ale w końcu sie poddała i zaczęła mu dawać takie 1 zupki z bobovity, albo z gerbera własnie;) Taka walka z wiatrakami:O I każdy producent wie swoje w dodatku:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, co ja widzię- o poranku dziewczynki naskrobały już całą stronę postów!!!! :) no to znowu mam zaległości w czytaniu:) dzisiaj pomimo urlopu jade do pracy, ale dla odmiany w miłekj sprawie- sa do odboiru prezenty mikołajowe dla dzieci:) jak wróce to Wam napiszę co dostałyśmy, a prezenty zawsze są ładne:) a na dodatek jeszcze gdają reklamówkę słodyczy do każdego- ja się śmieję ze to dla rodziców, bo moje niunie to większości i tak nie mogą, w zeszłym roku dałam innym dzieciom w rodzinie:) no z tymi swiętami i tesciami to tez nie wiem co będzie, chociaz do tej pory miałam na tykle fajnie,że na Wigilię jechaliśmy zawsze i tu i tu (moi i Piotrka rodzice) a potem dwa dni u każdego po jednym, ale pomagałam na przykład robiłam sałatki i piekłam ciasto dla jednych i drugich, a mojej mamie dodatkowo wszystkie zupy wigilijne woziłam w słoikach, bo nie umie takich jak babcia mnie nauczyła :) na razie spadam, muszę dzwonic do przychodni co z tym szczepieniem papapa!!! acha NTNR się chyba teraz pisze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w grudniowy ranek:) Wczoraj był miły wieczór i Ola pierwszy raz sama zasypiała w łożeczku:))))) dotychczas ktoś musiał być przy Niej az zaśnie i głaskać po buzi. MAm nadzieję, ze małymi kroczkami uda się nauczyć Ją samodzielnego zasypiania.Za to około 1 w nocy Ola siezbudziła i turlała siepo nAs około 2 godzin:( ehhhhhhhhhhh ale co tam najważniejsze, ze kazdego dnia jest starsz i kiedyś się przecież wyśpię:D Sylwek z tym rachunkiem to faktycznie dziwna sprawa trzymam kciuki żeby się udało wszystko wyjaśnić. U aya remoncik a ja muszę siezabieraćza mycie okien wielgachnych i zmiany firan i zasłon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oliwia całą nockę przespała na brzuchu, nie miałam jak jej podać butelki z Panadolem, ale w końcu mi się udało... Nie miała gorączki w nocy, zobaczymy jeszcze dzisiaj. A ja Vigantolu podaję po 2 krople bo mała miała rok temu krzywicę i lekarka kazała tak jeszcze dawać. Ale we wtorek będziemy u niej to się spytam o to też. Mamunia, przykra sprawa z tymi teściami. Jesteś między młotem a kowadłem, bo z jednej strony zdecydowałabyś się na nianię żeby mieć spokój a z drugiej mężowi było by przykro, bo to jego rodzice. Ale sami są sobie winni, tak Ci powiedzieć o tym żłobku... A co na to mąż? Ja nie wiem jak to będzie u nas w tym roku z Wigilią, zawsze bylo tak że najpierw szliśmy do mojej mamy na 2 godzinki a potem do teściów, ale to jest męczące, jednak każdy by chciał żebyśmy u nich posiedzieli. I my też nie chcielibyśmy z drugiej strony kogoś zaniedbać. Sylwek, mam nadzieję że coś się wyjaśni w sprawie licznika, to naprawdę duża kwota. Wiecie co? Poszłam dziś z samego rana do szefowej, póki ma dobry humor, bo szłam z wnioskiem o urlop :) i dostalam, tzn. wzięłam sobie 2 dni opieki nad dzieckiem, bo przysługuje oraz 8 dni urlopu, czyli całe 2 tygodnie będę w domku :D A paczki to nie wiem kiedy będą dawać, chyba będę musiała po nie przyjechać. Mam na dziś i jutro dużo pracy więc już muszę kończyć. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam się w tej zakichanej przychgodni,że jest restrukturyzacja i pediatra teraz będzie tylko 3 dni w tygodniu, z czego wtorek i czwartek nie, a w piatek to od 15.00 dopiero ale tylko do 17.00 ????????????? no myślałam,że padbnę chyba to ja się pytam co by się stało jakby wczoraj dziecko zaczęło chorować: wieczorem nie przyjmuje, dziś wolne, a jutro dopiero po 15.00 ??? to mi powiedziała pani że od tego jest pogotowie.... no co za pinda!!!!! dobrze,że się wyprowadzam niebawem, bo z pewnością takiej przychodni to ja nie chcę mam prywatna pediatrzyce, kochana pani,ale do szczepień to muszę niestety do przychodni, no niezła kicha.... a myślałam,że to dzisiaj załatwie!!!! Violkam> doczekasz się, doczekasz:) ja o tej przespanej nocy to marzyłam prawie 15 miesięcy:) teraz Dzidki karmię jeszcze na spaniu ok 22.00 i budzą się dopiero rano gdzieś koło 5-6.00 :) ale też myśłałm,ze to nigdy nie nadejdzie!!!!!! co do prądu, to chyba da się takie rzeczy ustalić, ja to aż się boję, bo jak sobie pomyślę, jakie rachunki bedziemy dostawać za cały diom, to mi się odechciewa, ech szkoda gadać- ale jeszcze trochę tiu chyba u mamy pomieszkam, bo mielismy sie przeprowadzac na swięta, ale raczej kiepsko to widzę:( do wiosny się zasiedzimy, hehehe z Vigantolem to jest tak,że pomimo,że daję dziewsczynkom Multi sanostol, to mi jeszcze dodatkowo kazała (ta moja lekarka) dawać po jednej kropli dziennie, a w pochmurne dni kiedy nie wychodzą na dwór po dwie krople, bo teraz jest duży okres wzrostu podobno tego się trzymam ciekawe, czy nadmiar wit, D może zaszkodzić? muszę gdzieś poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w biurze ostra dyskusja na temat projektu LPR dotyczącego likwidacji żłobków ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o akurat o tym projekcie to nie słyszałam:D:D:D Ja tylko mam nadzieję, że te ich projekty umrą śmiercią naturalną, zanim ujrzą światło dzienne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby aya bo płakać siechce jak to czytam ehhhhhhhh, a póki co to mam okres i wszytsko mnie boli. Przepis fajny ale chyba strasznie pracochłonny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najgorszy w tym przepisie jest okres oczekiwania:D:D:D no i jeszcze to, ze trzeba te trzy części upiec, ale jak ktoś lubi takie rzeczy robić, to spoko;) Ja muszę mieć wielką ochotę i nastrój na takie skomplikowane wypieki, bo z reguły robię ciasto czekoladowe z przepisu Pascala, albo murzynka, ewentualnie, jakieś ciacho z owocami;) Ale już mi się marzy piernik na święta jakiś pyszny:) A co do wigilii, to u nas, jak zazwyczaj pewnie będzie: najpierw do jednych rodziców, a potem do drugich z wywieszonym jęzorem:O:O:O i święta tak samo, tylko, ze to już całe dni, a nie tylko kolacja na szczęście, albo na nieszczęście:O:O Najchętniej to wyjechałabym razem z dziećmi i Robertem w pierwszy dzień świąt w jakieś piękne i zaśnieżone miejsce, zeby nie musieć spędzać całych świąt przy stole, choć może w moim przypadku ze względu na dzieci, to \"przy stole\" to nie bardzo wchodzi w grę:O:O raczej wkoło stołu:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Witam Panie..nareszcie jest coś do czytania. Aya dzięki za przepis, na sobotę to raczej nie upiekę, bo dziś wyjeżdzam do cioci z Jaskiem. Jutro rano wymieniają nam okna i musze się ewakuować. Jacek wziął urlop to będzie nadzorował i nawet obiecał, że okna umyje, ale pewnie i tak będe musiała poprawić:) To LPR chce żłobki zlikwidować? To znaczy oni sobie życzą, żeby matki z dziećmi w domach siedziały przez 3 lata, a w tym czasie faceci zajmą ich miejsca pracy i będzie patriarchat? Oni to maja fantastyczne pomysły. Właściwie to becikowe, to tez bez sensu, mogliby się skupić na dopłatach do żłobków i przedszkoli właśnie, tworzeniu nowych miejsc pracy dla kobiet. Wkurza mnie ten rząd, a budżet to pewnie będzie najzabawniejszy z tego wszystkiego:) Jasiek wczoraj wogóle nie spał cały dzień! Usnął wieczorem koło 21, więc i norma wyrobiona i podłoga umyta... Aya a Robert taka szafę wnękową robi? Bo Jacek też ma zamiar i na razie obmierza wszystko, jak będziemy mieć kasę to kupimy materiały, chociaz mnie trochę przeraża to konstruowanie szafy samodzielne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.......NTNR....NIE WPADŁABYM NA TO:o:D:D:D:D małgonia aż mnie skręca jak pomyślę o myciu okien😭 tak mi się przeokropnie nie chce.....w przyszłym tygodniu sie zabiorę......od poniedziałku zacznę i do piątku może skończę;(.... aya z mężem już ok;) my tak zawsze.....szybko się kłócimy i jeszcze szybciej godzimy.....;) no chyba że zażyczę sobie długich przeprosin;)..... a z świetami to mam luzik.....znaczy sie na wigilię....bo w tym roku przypada u nich......w tamtym roku Nadia była jednak dużo mniejsza i można było cokolwiek przygotować ...no i nie przemieszczała się;)...a na święta i tak trzeba cjakieś jedzonko przygotować......;:)..i racja aya święta będą wielką bieganiną......:O bo prezenty i w ogóle zachwyt...i kłótnie.....typu: mama!!!!!! ona mi zabiera moją lalkę...np.....ach...... co dajecie swoim mężczyznom pod choinke?????? ja narazie nie mam pomysłu:O:O:O:O...przecież nie zaskoczę go ....papciami:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nich tzn. u siostry i szwagra....na sąsiedniej ulicy:):):) ta wigilia będzie:)...... uciekam bo znowu nic nie zrobie paaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
My na Wigilię będziemy mieli maraton. Najpierw u Jacka (gdzie naje się Jacek) a potem u mnie (gdzie najem się ja:) Amamen czy u Was też robi się zupę śledziową na wigilię? Ja co prawda wychowałam się w Wielkopolsce, ale moja mama jest Mazowszanką i tradycję są takie wymieszane. U Jacka robią taką śledzie w śmietanie z dodatkiem mlecza(mleczu? nie wiem jak to się pisze) i dla mnie to jest niezjadliwe osobiście. Tymbardziej, że to sie pije tylko ta śmietanę, bo śledzie zostają i nikt ich nie zjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to własnie wnękowa szafa ma być, znaczy się taki mielismy jakby podwójny przedpokój bez sensu i jeną część można zabudować, znaczy drzwi wstawić i tam chyba ze dwa metry w głąb jest;) Kupił na razie rurki, ale jeszcze jakies półki mają być w przyszłości:) Na szczęście u nas w wigilię wszystko jest w miarę zjadliwe, no może poza kapustą dla mnie, niestety, bo chociaż lubię, to wolę nie jeść ze względu na późniejsze dolegliwości:O:O:O Mcdzia, te rogo leżą na razie na lodówce i czekają na dalszy rozwój wypadków:D:D Mam nadzieję, że Robert pokaże jeszcze teściowej i wszystkim innym członkom rodziny, którzy jeszcze nie widzieli i się może z nimi rozstanie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
O jeju..ble! Jacek co prawda widział tego swojego tłuszczaka, ale nie zabrał go do domu, zresztą pokroili to i wysłali na badania. Żeby tylko nie pomyliły Ci się w lodówce z czymś zjadliwym... Znikam bo obiad przypalę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto wam udzielił urlopu od kafeterii co???????????????? znalazłam nas na drugiej stronie mcdziu robimy zupę rybną z karpia......i śledziową też ....ale ostatnio zastąpiliśmy tą śledziową taką pyszną sałatką też ze śledzi więc jakby jest to samo;)...tylko w innym wydaniu;) i jest o niebo lepsza od zupy;)...... moje dzieciątka śpią.....ja mam stos prasowania ale obiecuję sobie to na rano:)....nie mogę się przemęczać przecież wieczorami no nie?......:) aaa dziś kupiłam Nikoli tego kucyka Pony na mikołajkowe imieniny....całe 178 zł:O:O:O:O no i lalkę za 120zł:O:O:O:O:O:O:O ale ją przeniesie jej Gwiazdor:).....jestem taaaaaaka biedna teraz:(😭 aya co szykujesz Mateuszowi??????? pod choinkę rzecz jasna:D aaaa a w szkole dostaną na mikołaja słodycze które sama musze popakować bo wielce trójka klasowa istnieje ale żadna się nie udziela...oprócz mnie:O:O:O:O a na gwiazdora w szkole zamówiłam dla wszystkich trójwymiarowe puzzle i dla chłopców takie fajne klocki a dla dziewczyn parasolki:D nie miałam dużego wyboru bo za 15 zł nie ma z czym poszaleć...ale i tak jestem z siebie dumna że potrafiłam dobre ceny utargowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mam sily nic pisać. Oliwia popoludniu mamie zwymiotowała, ale to tylko raz było, a teraz wieczorem znowu gorące czoło miała, więc dałam jej jeszcze Panadol. Zobaczymy w nocy i jutro, u lekarza nie bylyśmy, bo się nie zapowiadło na cos gorszego. Do jutra dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byliśmy na basenie, ale okropnie zimna woda była :O Violkam, nie załamuj się. Przejdzie jej. Tylko wiem, że to ciężko jak dziecko choruje. Łączę się z Tobą w bólu, bo Michał właśnie mi się rozchorował i od popołudnia ma katar, teraz już całkiem niedrożny nos, budzi się i kwęka i w ogóle beznadzieja :( Chyba go też gardło boli, bo nie ma apetytu od wczoraj. Eh... szkoda słów... Sylwek, mam nadzieję, że uda się to jakoś wyjaśnić i nie będziecie musieli zapłacić tej kasy. Aya, ale super z tym remontem :) Ja też próbuję męza namówić na łazienkę, bo to ostatni miesiąc gdy można odpisać materiały i remont od podatku, ale mówi, że nas nie stać 😭 Właśnie, to ciekawa sprawa, że oddali Robertowi te rogi zamiast je wziąć do badania histopatologicznego :O Może jakieś fragmenty tylko wzięli :O Czy któraś sie orientuje w sprawie tego urlopu na opiekę nad dzieckiem? Bo przysługują 2 dni w roku, więc jeśli pracuję od października to czy teraz do końa grudnia mam dwa i w nowym roku znowu dwa dni, czy chodzi o to, ze to są 2 dni na 12 miesięcy, czyli od października do października? :O :O :O :O mam nadzieję, że mnie zrozumiałyscie :O I czy to jest urlop normalnie płatny? I czy wzięcie takiego urlopu nie skraca urlopu wypoczynkowego? Help! Wiecie, że ja teraz wracam do domu ok. 15? Niestety , skończyły się dnie lenistwa :( A od przyszłego tygodnia jeszcze później będę w domu :( Amamen, dobrze, że Ty jesteś w trójce, bo dzieciaki by żadnych prezentów nie zobaczyły przy takich operatywnych mamach jak te pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIało być dni lenistwa :D U nas nie robi się zupy śledziowej. Na szczęście ;) Na Wigilię jest grzybowa lub barszcz z uszkami. Przyłączam się do pytania Amamen, co dajecie swoim ukochanym mężykom na gwiazdkę? Bo ja nie mam pomysłu :O Idę spać, bo nie wiadomo jaka noc nas czeka w związku z chorobą Michała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤💤💤 ale miałam okropną noc💤 Julka prawie wcale nie spała, bo to było obce miejsce, za ciepło i w dodatku ze mną😭 Jak byłam za daleko, to mnie ciągnęła, żebym się do niej przysunęła, a jak już się przysunęłam, to mnie kopała, żebym sie odsunęła:O:O Usneła dopiero nad ranem tak mocniej:( Mam nadzieję, że dziś nie będzie nic skomplikowanego w pracy do zrobienia. Mamo fasolki, co do tych dwóch dni opieki, to wydaje mi się, że Ci one przysługują bez względu na ilość przepracowanych miesięcy, ale to jeszcze sprawdzę, natomiast są to dni przysługujące niezależnie od urlopu wypoczynkowego;) czyli są po prostu dodatkowe dwa dni:) Ale jeszcze Ci później napiszę, czy jakoś stosunkowo do ilości miesięcy przepracowanych przypadają;) W ogóle mu nic do badania nie wzięli, bo sprawa była ponoć oczywista;) Więc tylko wycięli i oddali:O:O I ciągle jest jeszcze na lodówce:O sprawdzałam wczoraj, znaczy widziałam tylko ten bandaż, w który są zawinięte;) Ja jeszcze nie wiem, co kupię Mateuszowi pod choinkę:O Może jutro, jak pójdę znaleźć Mikołaja;) to się zorientuję, co by można było:D:D A Robertowi też nie wiem co kupić:O:O Na jakieś wielkie szaleństwo nie mam kasy:( Pewnie mu coś do ubrania kupię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, a co do wigilii, to u mnie w domu jest zawsze zupa grzybowa z łazankami (mniam) i bard=szcz czerwony z uszkami(mniam, mniam:D ), karp smażony, pierogi z kapustą, kapusta z grochem no i jakieś inne ewentualnie coś, ale to co napisałam, jest zawsze;) a u teściów jest barszcz z farfoclami:O:O znaczy te warzywa wszystkie i starte buraki są w tej zupie:O:O i pierogi z kapustą i mięsem:O znaczy pycha są te pierogi, tylko jakoś nie teges w wigilię akurat:O No i u mojej mamy zawsze jakieś ekstar ciacho jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pgadajcie ze mną, proszę, najlepiej na jakies kontrowersyjne tematy, bo czuję, że zasypiam💤💤 i zaraz padnę twarzą na biurko i będzie jazda, jak ktoś mi tu wtargnie:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki, sprawdziłam i ani w kodeksie pracy ani w komentarzach nie znalazłam zapisu, jako by te dwa dni miały jakos proporcjonalnie przysługiwać do przepracowanych miesięcy w roku. Te dwa dni przypadają po prostu na każdy rok kalendarzowy, więc wykorzystaj;) Zresztą, gdyby było coś nie tak, to Ci na pewno w kadrach powiedzą;) Acha, no i pewnie trzeba wypisać takie zaświadczenie, ze mąż Twój nie będzie z tego uprawnienia korzystał;) i tyle, bo przysługuje to tylko jednemu z rodziców;) Violkam, no i jak mineła nocka? Lepiej już Oliwce po panadolu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w kadrach powiedzieli,że po jednym dniu na każde półrocze,ale u mnie to jest wyjątkowy zakład pracy- Fiat podpisuje układ zboirowy zze związkami zakładowymi i to optem obowiązuje dla wszystkich spółek, czyli wg tego co mi panie powiedziały miałabyś tylko 1 dzien,ale najlepiej sprawdz u siebie:) prezenty dziewczyny dostały cudne, po pierwsze reklamowka cuksów (dla mamy hehehehe) jest obecna, a do tego (każdy rocznik dziecka co innego dostawał) taka wielką kostkę magiczną z klockami (mega puzzle czy coś takiego) z każdej strony jest coś innego, coś trzeszczy, gra i buczy, klocki w różnych kolorach itp a ponieważ dostałam dwie identyczne:) to się z kolezanką zamieniłam na jedną za rowerek ze sterowaniem (o rok starsze dziecko dostało) i jeszcze udało mi się dokupić drugi taki sam, bo oboje rodziców pracuje w tej samej firmie i też wobec tego mieli dwa:) czyli mają teraz każda po rowerku i hjeszcze coś do zabawy,a ta kostka jest taka ogromna,że im sięga po pachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) u mnie nocka z obrażeniami twarzy tzn. Ola uderzyła mnie głowką i mam rozbitą wargę wygląda nieciekawie. JAk zwykle spała w łozeczku ale ok. 3 w nocy chciała do Nas wiec JA zabrałam i same wiecie jak spi siez maluchem turlała się skakała po NAs i ups..........ehhhhhhhh. Wczoraj miły wieczór piekliśmy pizzę na kolacyjkę wyszła super i nawet udało się oglądać TV suuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super prezenty, mamuni:) a ja dzis odebrałam dwie reklamówki słodyczy:O:O:O:O Będzie miał Robert wyżerkę:D:D A Mateuszowi też włożę do prezentów i pod choinkę i od Mikołaja;) I jeszcze bym kilkoro dzieciaków mogła obdzielić;) albo męża:D:D:D:D Małgoniu, to niewesoło:O:O dobrze, ze dziś piątek, to do poniedziałku nie będzie juz sladu, no chyba, ze Ci coś nowego zrobi:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ta moja dziewuszka to niczym Gołota;) ale takie obrazenia mam pierwszy raz i mam nadzieję ostatni;) A ja pomału gromadze prezenty a dla męża to chyba jakaś elegancka koszula , no nie mam innego pomysłu i na pewno będzie zadowolony:) A dla Oli to na pewno lalka, znikpis, nowe ksiazeczki i jeszcze nie wiem co ale pomysłów mam tysiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A amamen gdzie się podziewa? Ależ senna jestem, dobrze, zę piątek dzisiaj. Jest tu ktoś czy tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...idę myć okno w kuchni bo już nic nie widać przez nie....... Nadia jeszcze sie kręci ...nie chce spać.....:O.....zrobiła dziś taki sajgon...wzystkie zabawki porozwalała:O.....ja mam chyba za mało rąk......:O:) aaaa właśnie u nas dziś w nocy dwa razy;)....no i jak jutro jeszcze albo pojutrze ,to sylwek oddajesz mi statuetke;):D:D:D.......a i miałam rano prasować ale jak niby???????? ciągnie mi za kabel i zwala żelazko z deski:O:O:O teraz musze się wziąść.....okno prasowanie i obiad.....no to trzymcie za mnie kciuki, może się wyrobię....ide pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do domku już:) Miłego weekendu wszystkim życzę🌻 ale mam nadzieję, ze będzie mi dane do Was zajrzeć;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×