Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

no cześć, piorun:) Miłe to co napisałeś:) Mam nadzieję, ze to jednak nie jest nieodwracalne pożegnanie, bo my ciągle nie jesteśmy zdecydowane:O:O:O Znaczy część chce tu być:D:D:D:D:D pozdrawiam cieplutko👄 pewnie inne dziewczyny tez się zaraz odezwą:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violkam, jedank szybkośc tego forum jest nieporównanie lepsza;) nie muszę czekać 5 minut, zeby przeczytac to co napisałam i jakoś tak...szybciej można pogadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ta zmian?? czy tam jest lepiej, bo nikt nie może czytać tego co piszecie?? przecież właśnie to ma swój urok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też, ale głównie problem polega na tym, że część dziewczyn ma monitorowanie odwiedzanych stron w pracy, czy coś;) Chociaż, jak dla mnie to nie wiem, czy jest jakaś różnica, skoro i tak, zamiast kafeteria forum, jest nazwa gazeta forum:O:O:O:O Ale może to jakoś inaczej widać;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież wszyscy w pracy mają monitorowanie, każdy serwer zapisuje wszystkie odwiedzane strony, a to czy to zostanie wykorzystane przeciwko wam zależy tylko od szefostwa bez względu czy to będzie gazeta, kaffe czy też inne strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam, ze to od szefa zależy;) czy patrzy na to, czy jest wykonana robota, czy się chce przyczepić po prostu;) bo co za różnica, czy korzystam z internetu w celu pogadania, czy gadam przez telefon, czytam gazetę, rozwiązuję krzyżówki, czy śpię po prostu, jak moja koleżanka z pokoju czasami:D:D:D Przeciez i tak muszę zrobić to, co do mnie należy;) No, ale to nie ja jestem szefem;) więc może dlatego tak mogę sobie myśleć:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że tu są a raczej były tylko kobiety... dobrze by było poznać również opinie mężczyzn na te same sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie mieć wielkie sekrety skoro nie chcecie pisać o tym na otwartym forum ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze kombinujesz:D:D:D:D:D Straszliwe są to tajemnice:D:D:D Ja ciągle jednak mam nadzieję, ze dziewczyny będą chciały tu wrócić;) Amamen chyba tez ma taką nadzieję:) to zawsze jest nas dwie;) No bo my się tak obnażać lubimy:D:D:D emocjonalnie oczywiście;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też to w sumie obojętne gdzie będę sie wpisywać, w sumie nie chodzi tylko o to że w pracy mogą to wykorzystać przeciwko nam, ale o inne osoby... A bardziej odpowiadało mi pisanie tu pod względem możliwości, podczas odpisywania na posty, podglądania poprzednich wypowiedzi, czego nie ma na Gazecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBERT MNIE ZAPROSIŁ NA OBIAD:) ufff...czyli będzie już normalnie!!! mam nadzieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, bo czasem, jak strasznie długo piszę i z przerwami, to zapominam co to miałam odpowiedzieć, znaczy na co:D:D:D Ciekawe gdzie Was znajdę, jak za tydzień wrócę z gór?:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wy tam piszecie wdług znanego nam motta \"niechcem ale muszem\" :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć to i ja tu wpadłam... Piorun w pewnym sensie tak piszemy...ale nie do końca jak myslę. Tamto forum dało nam możliwość szerszego otwarcia sie na siebie :D:D:D:D:D:D:D Ale tu są pewne elementy których tam nie mamy :D:D:D:D:D Dobrze mówię no nie? :P Aya obiadzik świetnie kobieto...świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a szczególnie pioruna:):):):):) mnie tez sie lepiej pisze tutaj, bo szybciej i te bużki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz brakuje sił i cierpliwości, aby te baby zebrać do kupy:O:O:O komisja zarzadziła wpisywanie sie ktojest za zostaniem tam a kto chce tu spowrotem:O ale mnie nie słuchają ja wiem że wy gorzej trybicie bo po pierwsze to klub seniora i z wiekiem to juz niestety tak jest;) no ale przestanę wam tu komisjowac i koniec......bo mnie tu juz nikt nie słucha a z racji wieku jestem tu najstarsza no nie???????? kto będzie miał jeszcze 31 lat w tym roku?????aby aya tak???? ale aya jest z.......yyyyy.....nie pamietam....ale w kazdym bądź razie jest młodsza i tez ma mnie słuchac i juz ....no ale aya jest raczej za zostaniem tutaj tak???????? bo tak sie domyslam........ale i tak.................. składam rezygnację oooo!!!!!!!!! to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na serio składam rezygnację!!!!!!!!!!! OSTRZEGAM!!!!!!!!! oj baby baby...:O:O:O:O:O:O:O koniecznie chcecie zebym poszła na tą emeryture tak? dobrze.....z ciężkim sercem ale się zgadzam.......😭 😭 😭 wiecie co mnie ostatnio wali...i to porzadnie co zresztą widać i słychac.....:O:O:O:O mam obsesję na punkcie wieku????? bo tak sobie pomyslłam kto jest najstarszy a kto najmłodszy z naszego klubu???????? ja pewnie robie jako moherowy beret😭 już no ale tak w ogóle jestem po prostu ciekawa.......tam zrobię tabele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Aya, współczuję naprawdę :( Mnie się też już Robert nie podoba :( Ja mam super męża, nie doceniałam chyba tego, że on się bez sensu nie obraża :O O Matko, jak Was poczytałam to mój najlepszy jest! Muszę się uczyć 😭 Tak mało z Wami piszę, ale kurde kiedy? Oprócz pracy, \"kontaktów\" z Michałem , roboty w domu, muszę codziennie czytać, co najmniej godzinę. To już takie minimum absolutne jest. Tylu rzeczy nie wiem, nie umiem.... A dziś nakłuwałam pacjentowi brzuch, żeby spuścić płyn z jamy otrzewnej. Oczywiście pierwszy raz, ale chociaż doktor ze mną poszedł, nie jak ostatnio :) Amamen podam Ci dane do Twojej listy: mam 26 lat i urodziny w sierpniu :D Amamen, u Was w małżeństwie było raczej dobrze. Pomyśl o tym, od kiedy to się popsuło, może cos konkretnego sie wydarzyło? Chociaż z tego co piszesz, to wygląda, że to tak narastało i narastało, aż wybuchło :( Violkam, to normalne przecież , że dzieci biegają, śmieją się lub marudzą w kościele :D Nie wiem, czego się mama spodziewała :D Duuużo zdrówka chorym dzieciaczkom życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę tak: piszemy na kafe, a jak będzie coś waznego to bedziemy odsyłac do gazety, zeby sobie kazda przeczytała o co chodzi fajnie mamo fasolki ze sie pojawiłas:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za, ale już pędzę się ubierać na autobus:) jednak już się wszystko ułożyło i jest ok:) i znowu mogę kochać mojego m ężą:D:D:D papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO SIĘ CIESZĘ ZE JESTESMY JUZ CZTERY ZA......:D:D:D:D no dalej dziewczyny........co tak ta reszta się ociaga?????........wpisywac się tu!!!! pomyslałam mamo fasolki i zaczęło się od połowy grudnia.....co były te zwolnienia, egzaminy i w ogóle dodatkowa odpowiedzialnośc .....i cos tam cos tam.......stał sie nerwowy ...no a reszte juz znacie..... ale idzie ku lepszemu.....mam nadzieję że juz na dłużej......;) wczoraj mieliśmy rozmnatyczny wieczór i sobie duzo wyjasnilismy.....az mi lżej na sercu i stwierdzam ze mimo wszystko go jednak kocham❤️ aya widzisz Robert to jednak super gość:D:D:D POTRAFI SIE ZACHOWAĆ....:D wszystkie mamy najlepszych męzów przecież mamo fasolki.........:p:p:p :D:D;D;D ylko czasami zdarzaja im się odchyły od normy....no ale nikt nie jest ideałem prawda?????????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten rozmnatyczny wieczór to ...romantyczny wieczór.....:D:D:D:D:D ALE TO CHYBA DLATEGO ŻE MNIE BOLI GŁOWA I MARZĘ TYLKO ZEBY SIE POŁOZYĆ......to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez się mogę tu wpisywać, ale nie tak że częśc tu a część tu :( bo niestety nie mam czasu na czytanie dwóch forów 😭 Amamen, ja nie wiem dlaczego ty tak przeżyważ te swoje lata, nie ważne ile człowiek ma tylko na ile wygląda i się czuje. A Ty mi wyglądasz na 20 !!! ;););P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie już poszłaś bo to z godzinę temu tu byłas:O:O:O:O:O:O ja ja tam wolę być tu i jestem na was ze wolicie byc tam o!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mi szkodzi pogadac sama ze soba no nie????? ostatnio już pisałam ze źle ze mną bo gadam sama do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć amamen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×