Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

no jasne, ze można, ale nie trzeba;) ja też już kupiłąm Jlce to mleko, bo mi się ten nieszczęsny hipp kończy, więc moze jutro na noc też jej zrobie taką kaszkę;) Violkam, a spotkałaś się moze z błyskawiczną kaszką manną? bo chyba coś o takiej czytałam, ale jeszcze nie spotkałam:O:O:O chyba nie trzeba jej gotować, czy coś:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie oglądałam wczoraj buciki. W moim mieście jest beznadzieja :O:O:O Same szmaciaki...a ze skóry to w jednym sklepie jedną parę mi znaleźli...ale zimowe i za duże. BNeznadzieja :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, ja tylko błyskawiczną kupuję, ale tam pisze żeby gotować 1-2 minuty. Bo taka zwykłą to o wiele dlużej. Mam nadzieję Mamo Zuzi że coś znajdziesz. Dla takich małych dzieci to naprwdę nie ma za dużego wyboru, przynajmniej w naszych sklepach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej masz rację viola że dwa lata temu byłam jednak w ciąży:D...nie będę się upierać:D:D:D:D....ale to świadczy o tym że czas napierdziela szybciutko i można się pogubić w tym wszystkim przynajmniej mi...takiej starej babie:D wczoraj wytrzymałam wypiłam wieczorem sok pomidorowy......i wiecie co??? wcale nie jest tak źle:):):) myslałam ze będzie gorzej;) zaraz sobie jajca ugotuję......aha a ja kawę posłodze tylko łyżeczkę...no musze:O....bo tego się przecież pić inaczej nie da:O:O:O:O:O jak ja takie ulepki piłam wiec chyba aż\'\' wielkie mi co\'\' się nie stanie co???????????:):):) a wczoraj zamiast mięcha jednak rybe zjadłam.....może być prawda????? no i jednak można zyć bez słodyczy przynajmniej jeden dzień:D:D:D:D WCZORAJ POJECHALISMY DO BANKU I SIEDZIAŁAM tam i burczało mi w brzuchu tak głośno....hihihiihihihihihino i waże jednak więcej o całe kilo więcej😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i jasne ze mama olinki ma platyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....nalezy się jak nic:D ja jeszcze nie ogladałam zdjęc ...musze zajrzeć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen wiesz że Ty masz lepiej? Bo dodatkowo rezygnujesz z cukru jeszcze. A ja nie mogę bo nie słodzę :O:O I mam lenia na dodatek....wiecie jak mi sie nie chce????? No nic normalnie mi się nie chce :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się nic nie chce, mamoZuzki:( to sobie razem poniechcijmy;):D:D:D:D:D I to wcale nie przez dietę nic mi się nie chce, bo to już mnie wcześniej dopadło:O:O:O MamoZuzki, a Ty sie nad bucikami po domu zastanawiasz dla Zuzi, czy na dwór? Bo na allegro jest nieżły wybór, tak mi sie przynajmniej wydaje. Oczywiście piszę o nowych bucikach, a nie używanych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do grona osób, ktorym się nic nie chce :O :D Podziwiam Małgonię za ten upór w normach, ja od soboty nie wiem co to sex, ciągle myślę czy dostanę ten @ czy nie. Pewnie im bliżej będzie tym bardziej będę się niecierpliwić :O ;) Muszę zrobić sobie kawkę. Napije sie któraś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pewnie wypiłaś? a ja dopiero teraz dołączę, co? mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam ostatnią kanapkę, teraz cos słodkiego by się przydało... Jakos lepiej mi się pisze na Kafeterii, od razu odpowiedź jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie trzeba czekać w napięciu, co też się napisało:D ja teraz wsuwam ser żółty właśnie;) ale nie padam z głodu wcale. jutro jadę z Matim do kontroli do laryngologa, więc mnie nie będzie do południa...to tak, jakbyście się m,artwiły, czy nie osłabłam czasem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam nowych bucików. Takich do domu. Chciałabym żeby miały odkryte paluszki i były ze skóry. Zerknę zaraz na allegro może będzie coś ciekawego. A i żeby były raczej wiązane :D To mamy dzisiaj w większości seksualny dzień??? Pierdolimy wszystko? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo weekend dziewczyny...chyba zacznę składać papiery i zamykać segregatory :D:D:D:D:D:D:D Nawet na angielski mi się iść nie chce ::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzki, a nie chcesz takich jakie miała Oliwia - kupiłam przez Internet, zaraz Ci podam link. http://www.e-ciuszki.pl/index.php?main_page=index&cPath=12&zenid=08996c7627a5c93c5bec65d67e6912e6 Polecam je, Oliwii dobrze się w nich chodziło. Mieliśmy czerwone, rozmiar 17. Ale one trochę zawyżone są. Nie miałam przez chwilę netu, ani dostępu do programu. Więc poukładałam pasjansa :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tutaj się ukrywacie spryciule.Ja teżmam seksualne podejście do życia:))) A wy nie dajecie Bebika 3 takiego w proszku? Bo czytam o gotowym a My ciągle z kartonika 3 i kaszki z Bobowity te ryżowe z owocami. MAm zawsze wodęw termosie i szybciutko to mleczko robimy bez gotowania a 3 jest właśnie dla maluszków nieco wyrośniętych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu ja do tej pory dawałam Oliwii Nestle Junior (też powyżej 1 roku) i nie zrezygnuję z niego. Kupiłam Bebiko w płynie tylko ze względu na to żeby kaszke manna przygotowywać Oliwii. Bo ona ją ładnie pije. I kaszki ryżowe z Bobovity jak najbardziej kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala coś NAs zaniedbuje, dziewczyny ja pomału sprzątam biurko bo lenia mam wielkiego i sporo dzisiaj zrobiłam:) Miłego wieczoru kochane i normy ognistej życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola są idealne!!!!!Te buciki właśnie o takie mi chodziło!!! Siedziałam na tym angielskim i mi strasznie w brzuchu burczało :O:O Kobita się tak dziwnie patrzyła...Pewnie zastanawiała się co ja za smoka mam w brzuchu :D:D:D:D No jeszcze troszkę i lecę do domu. Zrobię po drodze zakupy a wieczorkiem idę do koleżanki. Acha nie wiem czy Wam pisałam ale ostatnio babochłop mnie wkur....na maksa 😡 Ale postanowiłamże nie będę sobie krwi psuła i po prostu ją olewam. Do tego stopnia że nawet nie udają że jej słucham. Spogląda na mnie od czasu do czasu taka zaskoczona, że w ogóle nie reaguję na jej beblotanie :D:D:D:D:D Niestety kłócić się z tym oklętym jęzorem nie mam zamiaru.....szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak trzymać, mamoZuzki:D:D nie daj się, bo szkoda nerwów;) Ja już mam dośc robienia mleka w proszku i dlatego kupuję to w płynie, Małgoniu;):D też się już zbieram, a włąsciwie sie pozbierałam i czekam na godzinę zero:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka wcale nie mogę wejść tutaj ani na gazetę...siedze juz tu chyba trzy godziny mcdzia kuchnia ładna...Jaś ma sliczny usmiech:) a jak chcę wysłać to mi wszystko kasuje a łazi wolno jak zółw to pudło gupie ale jestem zła raz ze głodna a dwa ze inernet mi chodzi za wolno....buuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj Paweł był z szefem we Wrocku, wrócił o ... 3.00 w nocy. Wcześniej Oliwka marudziła , więc do niej wstawałam a to przykryć a to smoczek. Jak Paweł przyjechał to się wybudziłam i zasnąc nie mogłam. No i wyspalam się jak żadnego lata. Obudziłam się o 6.30 i na wariackich papierach szykowałam sie do pracy... Mamo Zuzi takie buciki chcesz? Naprawdę są fajoskie. Oliwia wczoraj pojadła twarożku z koperkiem, potem miała wypieki na policzkach i ramionka w chrostkach :(:(:( 😭 I co ja mam jej dawać jeść? Danonki i takie inne rzeczy też muszę ograniczyć. I jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się nagadałyście:D:D:D nie ma co:O:O pewnie takie strasznie zapracowane przy piątku jesteście:P:D:D:D Z Matim już na szczęście w porządku i następna kontrola dopiero za dwa miesiące:) Po lekarzu chciał KONIECZNIE iść do przedszkola:D:D No i na szczęście okazało się, ze mogę go zostawić, bo bałam się, ze rano panie liczą dzieciaki i może już np. obiadu dla niego nie być:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana miala dużo liczenia, musiałam zrobić raport dla prezesa. Zrobiłam, teraz czekam aż mnie zawezwie ;) A wczoraj jak juz tak w samotności położyłam się do łóżka to jeszcze na dobranoc włączyłam sobie.. horror. Piła 2. Wciągnął mnie ale oglądnełam do połowy i wyłączyłam bo się bałam. Aya, dobrze że z Matim wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miałas świetny pomysł z tym horrorem:O:O:O w życiu bym go nie oglądała w samotności:D:D:D:D Jak potem zasnęłaś???:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dzisiaj rano jak wychodziłam do pracy to Zuzia jeszcze spała. ... tzn ja myślałam że śpi. Weszłam do pokoju a ona okrągłe oczka, smok w buzi, usmiech na całego i stoji zadowolona w łóżeczku :D:D:D:D:D Pierwszy raz mnie tak witała rano :D:D:D:D Też miałam robotę do tej pory. Teraz się już obrobiłam i patrzę jakby tu myknąć o 14.00... Wiola obejrzałaś SAMA POŁOWĘ horroru? Zuch dziewczyna jesteś. Ja bym napisów początkowych nie obejrzała sama. I wiecie co? Mam dziś cholernie niewygodne rajstopy. Są jakieś dziwne. Niby z lacry a sa jakieś takie sztywne i mało rozciągliwe :O:O:O I ciągle mi spadają :O mam wrażenie, że krok mi się opuszcze do kolan 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 Wiecie jakie to kiedyś były pończochy???te co się tak skręcały???? To ja mam takie rajstopy 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 pomijam już fakt, że kosztowały 7 zł i myslałam że będą lepsze 😭 😭 Gdybym wiedziała to bym sobie kupiła te co zawsze kupowałam i to po 5 zł 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, zasnęłam jak tylko głowę do poduszki przyłożyłam, chyba z tego stresu to było :O:O:O Mamo Zuzi, to Cie muszą fest wkurzać :O:O Ja dziś wzięłam pończochy samonośne. Bo podarły mi się wszystkie podkolanówki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoZuzki, to dałas czadu z tymi rajstopami:O:O I jak jestes w dodatku w spódnicy, to współczuję:( Ja ostatnio zainwetsowałam 6,50 w rajtuzy i w dodatku bordowe i 40, znaczy grubość czy gęstość:O:O Wcale nie chce mi sie jeść:O:O chyba już na mnie podziałało we własciwy sposób:D:D bo serek to musiałam wmuszać i miałam go serdecznie dość:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jajek mam trochę dość już:O:O mimo mojego dla nich uwielbienia:O:O:O Zbieram sie już i miłego weekendu🌻🌻🌻 ale mam nadzieję, ze będzie mi dane zajrzeć do Was przez te dwa dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego weekendu wam życzę dziewczyny! Amamen chyba nie ma netu, bo długo się nie odzywa. Ciekawe jak jej dietka ;) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×