Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

taaa ja też zrozumiałam;):):):):)..pewnie Emilka garneła się do pisania:) byłam na basenie wróciłam i miał byc fajny wieczór a mnie łeb boli......:O:O:O:O widze ze tez nie zaglądacie wieczorkiem:) ale syf sie tutaj zrobił:O jakies durne tematy pozakładali....ani nie chce mi się komentowac :Ociekawe tylko czemu tego nie usuwaja:( no to nieźle viola się zaprawiłas:):):) juz cie widze jaka dzis chodziłaś hihihihihhihihi biedna:D ale dzień kobiet jest tylko raz w roku więc mogłas w końcu ...ten raz:):):):) Niania ma się ok , nie ma uczulenia;)ciekawe co nastepne wymysli zeby matkę zdenerwować:O:O:O ja się jej chyba juz pomału zaczynam bać:O:D:D:D:D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu się najadłam😭..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie jaka ta moja emila komunikatywna:):):):):) no i na zdrowie Aluś, po to się żyje;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie Ala po to się żyje. Sylwek znakomicie wszystko podsumowała. Ja wczoraj też sobie pojadłam i zapomniałam wypić mojej figury 😭 Jak to się dzieje, że zjeść to nie zapomnę ale wypić herbatkę na trawienie to tak??? Krzysiek za to wypił wczoraj figurę :O:O Chciał posmakować. A tak w ogóle to jestem rozgoryczona i rozczarowana moim mężem :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamozuzki to może go tak po tej figurze sen zmorzył? Widze, że nie tylko u nas listonosze są do bani. Ja co prawda mieszkam na 7 piętrze, ale mamy dwie windy!! A poza tym to kiedyś listonosz przyszedł o 18:30!!Nocna zmiana widocznie, a najśmieszniejsze, że przyniósł paczkę wysłaną priorytetem, która szła dwa tygodnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, to może ta paczka SZŁA sama:D:D:D dosłownie:D:D:D:D Własnie się objadałam pączkiem:O:O z budyniem, ale tak mnie coś ssało, ze nie wiem... no ale tylko pół zjadłam i zostawiłam sobie drugą połowę na później:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mam ...chyba przyjde do was z ta flaszką......ale nawet napić mi się nie chce.....:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to możesz nie pić, ale flaszkę przynieś:D:D:D:D a jak już się impreza rozkręci, to zobaczysz...wszystko będzie dobrze... no chyba, ze jakiś NIEZADOWOLONY sie trafi:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D NA PEWNO SIĘ TRAFI...KAŻDY JAK JEDEN BEZ WYJĄTKU.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie ze tam tak dłuuuuuuuuugo się nie pokazuje to co napisałam chyba się napije jednak........:O:O:O:O a co mam wziąść ????ordynarną wódę czy coś z likierków???????:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę wino;) bo nie znoszę smrodu wódy:O:O:O no a likierek też wódą czuć, niestety:O:O chcociaż ten z przepisu z mlekiem skondensowanym to chyba kiedyś zrobię, a co;) ale to tylko tak na spróbowanie:D amamen, ja już dawno zapomnę, co to chciałam powiedzieć, a potem się dziwię sama:O:O na tej durnej gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mój B pracował w nocy i myślałam że będą problemy z małym bo to on do niego wstaje w nocy, ale nie tak kochanego dziecka nie widziałam dawno , położyłam go po 20 i do siebie go wziełam po północy i nie pił nie jadł nie marudził i nawet jedna pielucha wystarczyła a obciełam włosy jak będe miała sposobność to wam wyśle jak wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, koniecznie przeslij zdjęcia:) no to super się Milo spisał:) Julka dziś też przespała w jednej pieluszce i już nie wołałą o mleko:) Choć może za dużo byłoby powiedzieć, że przespała całą noc;) no ale oprócz przeniesieniem jej do naszego łóżka nic jej nie musiałam robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcik koniecznie nam wyslij koniecznie....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a Milo tez w nocy zyczy sobie coś z menu????no proszę......to zaskoczył cie pozytywnie.....:) aya no ja tak samo i czekam jak kapcan kiedy siwe pokaże co napisałam..... bo przeciez nie moge tego pamiętać no nie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no toż własnie amamen, ale za to z niecirpliwością mogę czekać, co też ja napisałam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to mamy tą samą przypadłosc aya:D:D:D:D I WTEDY WŁAŻE TU Z NUDÓW...BO TAK SIEDZE I WLEPIAM SIĘ W MONITOR:o:o:o JAK PRZYGŁUP JAKIS:o:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja różnież takich szybkich przeżyć życzę i wzniosłych:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziś sobota .....aya myje kota???? jak to było????/Mati czy to sobota dzien kota??????eeee zapomniałam.......:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota-urodziny kota!!!:D:D:D:D:D ale Mati pojechał w góry z moimi rodzicami i jestem sama z Julką, bo Robert pojechał rano na jakieś szkolenie i wróci chyba jutro wieczorem dopiero:O:O a ja sobie siedzę cichutko przed kompem i czekam, aż Julka w końcu zaśnie:O:O no i mam zamiar jak najwięcej posprzątać, żebym mogła sobie jutro na prawdę odpocząc:) ale mi się oczywiście nie chce sprzątać:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz fajnie z jednej strony .....dzieki aya teraz juz będę pamiętać ze to urodziny kota są w sobotę:D:D:D:D.... BYŁAM NA IMIENINACH U SZWAGRA:)...wróciłam...dzieci padły.....a ja musze isc się kąpać....a tak mi się nei chce zaniesie mnie ktoś do wanny??????:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowlokłam sie jakoś do tej wanny.......:) i wykąpałam....;) chyba jednak powiem dość!!! obżarstwu!!!!!:O....normalnie bęben mi pęka:O:O:O😭...na co, po co ja sie tak obżeram ?????????? no po jaką cholerę???? musze jednak przestać......nie dosyć, że przez to żarcie mam 5 kilo więcej, to jeszcze źle sie z tym czuje😭.....od dziś przestaje...serio:):):):) trzymajcie za mnie kciuki:):):):) paaaa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i nas znowu sypie śnieg, niech juz przyjdzie ta wiosna!!!!!!!!!.... a tak poza tym jest niedziela......;) aya nie masz chwili żeby tu przyjść...mam nadzieje że fajnie spędziłas ten weekend tylko ty i Julak:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcik nie ma juz netu???? bo chyba nie napisała czy jeszcze ma czy już nie ma:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×