Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Spóźnione życzenia dla Oliwki!!! Faktycznie z niej komandosik:) Jasiek też zazwyczaj jest twardy, ale czasem ma okres, że przychodzi i każe się całować w miejsce, które Go boli. I to śmiesznie czasem wygląda jak mi stopę podstawia do buziaka. Mamofasolki trzymamy kciuki, obyś zafasolkowała. A jak nie, to kolejne próby chyba całkiem przyjmene są? Ja o mało nie zasłużyłam na platynkę, bo w piątek było 2razy a w sobotę raz, za to w niedzielę Jacula mi padł ze zmęczenia:) Wiecie Jasiek tez wszystko rozumie i wogóle, ale mówić to mu się coś nie cche. A wczoraj w kościele był chłopiec wzrostu Jaśka, ale pewnie starszy i jak on gadał!!! Powiedział sowjej mamie, że się nie spodziewał, że w kościele będą śpiewać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na kawę, bo straszne zawroty głowy mam od rana...pewnie ciśnienie niskie, czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Jas w tym kosciele się zachowuje????? Nadia jeszcze nie była:O boję się ze będzie na głos gadać po swojemu i w ogóle:O...łazic będzie pewnie chciała wszędzie...bo w ławce to na pewno siedzieć nie będzie....w życiu nigdy!!!!!!! ona nie usiedzi pięć minut......:O wasze dzieci tez takie szałaputy są?????? ja też sobie zrobie kawę ...czekam na @.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya nam wsiąkła:O widziała ja któraś?????????:D:D:D:D viola a którego na to wesele idziecie??? MAM SŁABĄ WOLĘ..OBIECAŁAM SOBIE ZE OD DZIŚ JUZ BĘDE MNIEJ JESC:o...ALE MI NIE WYCHODZI....może samo mi zleci ??tak jak zawsze???po ciążach samo mi spadło to niepodobno ze po zimie mi się nie uda???co????? a moze to już taki wiek ze wszystki tłuszcz będzie się odkładac juz na amen???????:O:O:O:O postaram sie przynajmniej nie żreć tych ciastek i cukierów czekoladowych:O:O:O:O to ide naprawdziwo już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem, tylko takie durnoty musiałam popisać w pracy ale już postanowiłam, ze więcej kreatywna nie będę, bo u mnie to akurat w firmie nie popłaca...wszystko wg schematów się robi;):p ale powkurzać to się chyba jeszcze mogę, z własnej woli Ja się trochę obawaim, amamen, ze teraz to już raczej pod górkę może być z tym, ze się samo straci:O:O Ale życzę Ci tego z całego serca i sobie zresztą też:D:D:D Musze kiedyś wziąć Julkę do kościoła w takim razie:) Może w przyszły weekend, bo chyba będę sama, zanczy Robert gdzieś służbowo wyjeżdża a rodzice zabiorą chyba Mateuszka w góry, więc jeśli będzie sprzyjająca pogoda, to się z nią wybiorę...chociaż przypomniało mi się, ze się zawsze wkurzam, jak mam wejść do naszego kościoła, bo tam nawet w niedziele nie otwierają głównego wejścia i trzeba się bocznym przeciskać, a z wózkiem, to poezja po prostu, najwyżej sie przespaceruję tylko koło kościoła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen Oliwia tez nie siedzi w ławce, nawet nie próbuje z nią siadać. Stoimy przeważnie na końcu kościoła, a ona łazi z tyłu a czasami wypuszcza się do przodu, więc muszę za nią łazić i przyjmować wzrok ludzi, którzy się dziwią chyba że dziecko tak sobie łazi... :O:O Ale ja to pierdolę :D A poza tym Mała w konfesjonale lubi przebywać, wchodzi i wychodzi, klęka na klęczniku albo nogami staje, zawsze ma jakieś zajęcie ;) A na wesele jedziemy 29 kwietnia do Wrocławia, bez Oliwii. Pierwszy raz będzie spała bez mamy i taty, chyba się zapłaczę za nią... Alboi nie będę miala siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam po Nikolę z Nianią:)...jejka chyba trzy godziny szłysmy :O a to cos tam a to podniesie...a na tym nibyb\\ boisku szkolnym to takie roztopy sie robią ze szok:O:O a jeszcze nie chce dać mi ręki tylko \'\'nie i nie \'\'wołała:O:O:O:O:O:):):): własnie też będę musiała przyjmowac ten pełen zgorszenia wzrok....tak to jest jak nie rozumieja co niektórzy ,ze dziecko nie wysiedzi w kościele ..ale co ja zreszta mówie.....!!!!!!!sa owszem dzieci w wieku naszych maluchów co siedza u mamusi na kolankach i tylko sie rozglądają grzecznie!!!!tak!!!s a takie dzieci na swiecie!!! wyobraźcie sobie!!!!!!:D:D:D:D:D...ja akurat wcale na siłę jej nie będę jej uszczęśliwiała i jak jej się znudzi to po prostu wyjde z koscioła i już!!! na spacer:) cos jeszcze chciałam napisac ale zapomniałam:O:O:O...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tego sie trzymaj Amamen, zobaczysz czy jej się spodoba w kościele czy nie. Jak sobie chce pochodzic to niech sobie chodzi. Też widze niektóre dzieci jak grzecznie siedzą w wózkach albo na rękach u mamusi... Ale to nie Oliwia ;) Tak się zastanawiam czy ona będzie miała taki okres zawstydzenia - że będzie sie chowała za mnie i kurczowo trzymała :D bo jakoś sobie tego nie wyobrażam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no miałam przecież ayi odpisać:O:O:O no ja tez myslę własnie, ze teraz to będzie sie tam sadowił ten tłuszcz i nie zleci sam z siebie:O:O:O hmmm bo to jednak dużo...przytyłam całe 5 kilów przez zime!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no szok!!!!!!!miałam 54 jak viola:O:O:O:O....ale to MIAŁAM...:D:D:D:D:D pisała któras do mamy oli???? czy jest w domku ????i czy ma zwolnienie ?? na jak długo????? eee nie ma was....mama zuzi zrobiła se fryzure i ma nas teraz w nosie teraz to jest dama:D z nowymi włosami :D więc z nami takimi niemodnie obcietymi gadać nie będzie przeciez:D:D:D:D:D:D popraw się mamo zuzi!!!:D:D:D w sumie aya też tak trochę nas dzis olewa:D ale nie ma co się dziwić;) ona tez ma nowa fryzurę !!a jakże!!!!:D:D:D i gadać z nami nie chce:O:Dno aya zdjątko dzis chcemy!!!!! aha no i viola fajne zdjecia ze spacerku a minki Oliwia robi śmieszne!!!a jaki zachwyt widze w oczkach!!!!:D ich troje mówisz?????:D fanka prawdziwa z niej!!!!!!!!!...a poza tym rzeczywiscia ta twoja siostra na tych zdjęciach taka gruba jest:p....no ja bym się na jej miejscu nie pokazywała tak ludziom:):):):) hihihihhihihi taa koniecznie kaz jej sie odchudzić:D:D:D:D:D OJ VIOLA TY TO POTRAFISZ CŻŁOWIEKA ZAŁAMAĆ ŻARTOWAŁAM SOBIE JAK ZWYKLE:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, ty mojego brzucha nie widziałaś! Mama Oli przysłała mi SMSka że jedyny plus z tego wypadku to TO, ŻE DO PRACY WRóCI WIOSNĄ I ŻE z Olą pobędzie. Ola jest z tego powodu bardzo zadowolona. I prosi nas żebyśmy pisały do niej SMSki bo ona nie będzie do nas mogła zaglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chociaż Ola skorzysta przynajmniej:) Poddałam się w kwestii nocnego jedzenia Julki:O:O Co bym jej nie dała na kolację, to ona i tak się budzi w nocy i już umie mówić mLeko z naciskiem na to \"L\" właśnie:D:D:D:D W końcu kiedyś przestanie;) No bo sobie nie wyobrażam, zeby w kilku lat życzyła sobie jakąś późna kolacyjkę, albo wczesne śniadanko w środku nocy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam o poranku, pieknie dziś , slonko świeci aż się chce żyć;) byłam z NIKI u pobrania krwi.....zrobię jej morfologie i zelazo:) ale z żyłki leciało tyle co nic i jeszcze z paluszka musiała mieć pobraną....ale była dzielna...troszke zapłakała bardziej z nerwów😭 ale tak ogólnie to nie było histerii:):):):):):...... wczoraj dostałam @ więc ......ale i ulga...;).....dzis mam troche załatwiania więc mnie tu za dużo nie będzie....:O to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu mama zzuzi?????? i co sie z nia stało????????? mamo zuzi!!!! jestes tu?????? odezwij sie!!!!! :D\":D:D:D:D ŻEBY NIE BYŁO ŻE CIĘ NIE SZUKAŁAM I SIĘ O CIEBIE NIE UPOMNIAŁAM;););) NO JETSES CZY NIE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem vAla :D:D:D:D:D Tak się darłaś że normalnie aż mi monitor zafalował podczas robienia tych przelewów :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja Wam wyślę moje zdjęcie dzisiaj.....tylko załatwcie sobie większe monitory....bo się Wam nie zmieszczę :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę musiała mocno wciągnąć brzuch i spiąć sobie uda klamerkami....... I przerzucić cycki na plecy...to może w 21 calowym się zmieszczę....:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka nastepna.......ja się ledwo mieszczę też:O:O:O to my oba takie kabanki??????eeeeeee..nie spinaj sie niczym.....bo cię boleć będzie.....bo ja was też zacznę oszukiwac i będę owijac siew do zdjec bandażem:O:O:O:O:O:O zobaczycie......ja jestem big amamen..s.erio.... fajnie ze mnie usłyszałaś aż mnie gardło boli o dtego nadzierania się;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya mnie oszukała wcale nie jest gruba...😭......a ja mam tłusta dupe, brzuch falbaniasty i salcesonowate giyry i co tam jeszcze mam aaaa cycki tłuste😭....... z tą różnicą ze ja mówię prawdę......a aya ty jak szkieletorek wyglądasz...taka wychudzona biedna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, a ja mam tylko 17 cali:O:O:O MamoZuzki, to przysyłaj partiami:D:D:D:D:D:D Amamen, jakbym nie miała litości, to bym wam przysłała zdjęcie w bieliźnie, to wtedy wyglądam, jak szynka rasowa;) ale, ze litośc mam, to wam tego nie zrobię;) a w ogóle, to dobrze, ze tego na zdjęciach nie widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no tak...nie widać nie widać......nic nie widać....a skoro nie widac czyli ze nie ma tłuszczu tak???? no tak! ja juz idę bo mnie zdenerwowałyscie i jestem przez was teraz zła..... straszne być najstarszym i najgrubszym na topiku....😭 jestem załamana......to pa kochane ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluś i poszłaś sobie??? Ja się powoli odkopałam z roboty...ufff.... Ale pomyślcie ile jej miałam jak mnie takiego spaślaka przysypało... No ale nic....a teraż siedzę i ślinie klawiaturkę bo Aya na gazecie o zapiekance pisała :O:O:O Tylko że zjadła pisała.... a ja mam już ślinotok i widzę ją (tę zapiekanke znaczy się) oczyma duszy mojej :D:D:D:D:D:D Mama Fasolki to ma dobrze....bo jak szykuje się ma dzidzie to nie może sobie za wiele odmawiać...ale nawet gdyby to i tak pewnie by nie musiała bo waży pewnie ze 45 z cegłami w kieszeni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już czekam na godzinę 0.00:D:D i potem sprint po Mateusza i lecimy na tańce:D:D no to może choć część tej zapiekanki spalę:O:O bo była prawie długości mojego przedramienia:O:O:O:O A mama fasolki kiedy test miała roboić? w pierwszy dzień wiosny?? ja już się nie mogę doczekać:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na godzinę zero i spadam stąd. Chociaż babochłop wprawia się i robi przelewy na jutro. guzdra się jak guzdrała..... I myśli może że jak ona przyszła na 8,30 to ja posiedzę z nią aż skończy..... Ale się myli :D:D:D:D:D:D Aya a u Ciebie w pracy takie zapiekanki mają??? Czy to z baru jakiegoś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamy taki sklepik na dole i tam za wygórowane ceny można sobie jakąś szamkę kupic:D Ale, ze skąpa jestem, to sporadycznie się na to decyduję:p:D:D:D To się babochłop zdziwi, jak zaczb=niesz wychodzić:D:D Jejklu, jak chciałabym to widzieć:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, jakbym to mówiła, to chociaż mogłabym się tłumaczyć, ze mi sie z pośpiechu język placze, a tak:O:O:O przeciez palce mi sie nie placzą, skoro i tak dwóch do pisania używam. I WBREW POZOROM PISZĘ RĘCZNYMI, A NIE NOŻNYMI!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio....:D:D:D Ale ja ją pierdolę :D:D:D:D:D:D Już jakiś czas temu obrałam pewną taktykę względem niej pisałam Wam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć no i gdzie jesteście? przygotowania do dnia kobiet, czy jak?:O:O:O Byłam dziś w nocy okropna i nie zrobiłam Julce mleka:O:O Jakoś normalnie nie mogłam się zmusić do wylezienia z łóżka, jak już jej nadludzkim niemal wysiłkiem pieluchę zmieniłam:O:O No i jak chciała mleko, to powiedziałam jej, ze nie ma i w nocy się śpi, a nie je:O:O Myślałam, ze może Robert wstanie, jak ona zacznie ryczeć... no ale sobie tylko tak pomyślałam niemądrze;) W każdym razie, po jakimś czasie (krótszym zresztą niż ceremonia przygotowanie mleka) pogodziła się z losem i zasnęła:O:O:O I na znak prostestu rano nie chciała pić mleka z butli, tylko chciała kulki z mlekiem (znaczy płatki;) ), ale jak jej zrobiłam, to też praktycznie olała po trzech łyżeczkach... tym sposobem chyba całkiem ją od jedzenia odzwyczaiłam😭😭😭 I jestem wyrodną matką😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nie mialam intenetu niestety :O Ale się Aya z Ciebie naśmiałam :D:D Dobry tekst, że w nocy się śpi a nie je :D Wiesz że ja też tak czasami mówię ;) Ale potem mięknie mi serce... Dobrze że Julka zasnęła ;) Ja miałam wczoraj taką chandrę że ryczałam cały wieczór, tak mnie \"M jak Miłość\" nastroił, napiszę na Gazecie dlaczego... Ale jeszcze mam przez to oczy spuchnięte i mnie bolą :O Aya widziałam zdjęcia, rzeczywiście radykalna zmiana, całkiem króciutkie włoski teraz masz, do twarzy ci w nowej fryzurce bo masz szczupłą buźkę i Ci tak pasuje. Dzieciaczki słodkie w tym stroju kota:) i Julka akrobatka też niezła ;) Ale jak zobaczyłam Ciebie siedzącą i jak zobaczyłam Twoje nogi to rzeczywiście byłam w szoku ... no tak jak pisałaś... że każdy jest w szoku jak Twoją druga połowę zza biurka zobaczy :O:O:O Tylko że ja tam grubych nóg nie widziałam!! Dlatego jestem w szoku że dlugie swetry nosisz, przeciez Ty nie masz co przykrywać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie Aya fryzura świetna i bardzo twarzowa. Ja też się muszę wybrać do golibrody, bo mnie już włosiska wkurzają. A ja w długich włosach wyglądam jak topielica, więc tylko strzyżenie pozostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×