Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

cześć:) Jejku, ale jestem zawalona:O:O te zatoki amamen teraz na mnie przelazły:O:O znaczy przelazły już przedwczoraj chyba, ale to ciągle trwa!!!😭😭 a amamen sobie radośnie zniknęła:O:O:O co to ma znaczyć w ogóle??? Chyba, ze ją mąż porwał na jakiś romantyczny wypad z okazji wczorajszego święta;) Mcdzia, ja własnie w długich tez wygladam podobnie:O:O:O A do tej fryzury już się w końcu przyzwyczaiłam;) i wiem mniej więcej, jak ją ukłądać:D:D dobra, idę się kawką obudzić;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya obudziłaś się już tą kawką??? To jeszcze obudź gazetę :D:D:D Bo tak wolno chodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie bardzo się dobudziłam:O:O muszę zrobić powtórkę:D:D a gazeta mnie wkurza Dostałam zdjęcia i bardzo ładna ta Twoja nowa fryzurka i rzeczywiście widać różnicę w prostowaniu profesjonalnym i amatorskim:D:D:D:D Ale fajne masz włosy, przynajmniej nie masz takich oklapniętych, jak moje;) I Zuzia też super wygląda i robi świetną minę na widok komputera:D:D Rośnie Ci mały haker, jak nic:D:D:D Acha, Monika, zapomniałaś zdjęć tej obiecanej grubej baby przysłać:D:D:D:D:D A Julka to raczej dla zabawy w nocy chce jeść...chyba jej się podoba, ze mi powie, zebym jej mleko zrobiła i ja idę:O:O znaczy chodziłam, bo się zbuntowałam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya no coś Ty....:O:O:O Nie mów że nie widzisz tej baby :O z tą NALANĄ smalcem twarzą :O:O:O Ja jestem do niczego w układaniu włosów :O:O Musiałabym mieć albo trzecia rękę albo możliwość zdjęcia głowy do ułożenia włosów. Już chciałam sobie prostownicę kupić. Ale zaczęłam się zastanawiać czy ja rzeczywiście chcę i będę na siłę te włosy prostować ciągle :O A Julka się przyzwyczaji i nie będzie terroryzować :D:D:D:D:D W końcu mama już się zbuntowała :D:D:D Czyli Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoZuzki, mi też jednej ręki brakuje:D:D:D przy układaniu włosów:D:D Tym bardziej, ze teraz w jednej miewam suszarkę, a w drugiej lakier:O:O Bardzo to skomplikowane, ale efekty są coraz lepsze;) chociaż ciągle mam problemy z koordynacją:D:D:D:D:D Chyba najlepszym rozwiazaniem byłaby jednak peruka, bo przynajmniej poza głową się ją trzyma:D:D to się nie gnie w nocy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcz raz przeglądam te zdjęcia, i bardzo Cię przepraszam, ale nie widzę:O:O:O:O I już sie lepiej nie wygłupiaj:D:D:D:D Ale sobie wymyśliłaś:O:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo tak peruka to świetny pomysł :D:D Aya jak Ty sobie radzisz z suszarką i jeszcze lakierem???? Ja to już bym się zabiła wtedy....Motam się jak ułom jakiś :O:O Musiałybyście zobaczyć mnie wtedy...:O szopa na głowie, gromy z oczu i dyszę z wściekłości, że ja wywijam w jedną a włosy w drugą....:O:O Na szczęście kupiłam sobie nową szczotkę która się nie plącze i nie muszę już używać tej starej która się ciągle wplątywała we włosy. Przynajmniej zniknęła wizja że kiedyś do pracy z tą szczotką wplataną pójdę. :O:O:O Wyobrażacie sobie??? Taka szczota przyczepiona nad czołem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...ledwie sobie radzę:D:D:D ale się nie poddaję:D:D alew jak sobie wyobrażę minę babochłopa, jakbyś przyszła z taką ozdobą we włosach:O:D:D:D:D:D ale mi się też tak działo ilekroć chcicąłm sobie włosy wymodelować na okrągłej szczotce:O:O:O Ot...taki talent po prostu:D:D:D Dziewczyny sie chyba pozapadały pod ziemię:O:O:O Tylko my na posterunku zostałyśmy:O:O:O MamoZuzki, obiecaj, ze mnie nie opuścisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się zastanawiałam gdzie one są. :O:O Aya ja Cię NEVER nie opuszczę :D:D:D:D:D:D Zobacz jak szybko odpisałam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed studniówką sobie tak wkręciłam :O:O I musiałam po jednym włosku wyciągać...:O I miałam część zakręconą, część prostą a szerszta była tak natapirowana jak nigdy w życiu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miałaś oryginalną fryzurę przynajmnie:D:D:D I dziękuję za tak szybką reakcję na mój apel;):D:D:D Od razu mi lepiej:) oglądałam sobie właśnie katalog bon prix i tak sie rozmarzyłam:)... fajnie byłoby mieć kasę:) i móc sobie kupować ciuchy dla odprężenia i poprawy humoru:) a tak to muszę jakoś inaczej sobie poprawiać humor:O:O:O Kupiłas już buciki dla Zuzi? czy ciągle szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle szukam aya. Mam namiar na te z internetu ale jeszcze chciałabym po sklepach popatrzyć bo większa przyjemność tak popatrzeć. Tyle że ja po pracy gnam na łeb i szyję do domu...:O Więc czasu mam w pip jak widać :O No i ostatnio się okazało, że moja opiekunka liczy minuty ile dłużej z Zuzią zostaje. Jak była moja mama to przychodziła później i wychodziła wcześniej....No i wczoraj mi mówi, że ma 16 godzin do odrobienia :O:O A mi po kalkulacji wyszło ze 30....No ale ja wcześniej o tym nie myślałam dopiero jak ona powiedziała..:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Jesu...jak ja dziś po polakiemu piszę chciałam popatrzeć a nie popatrzyć :D Ale babochłop mówi PATRZAŁAM :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Aya jak oglądam katalogi to z reguły mnie skręca.... Bo te modelki wszystko mają i we wszystkim ładnie wyglądają..... Idę po bułkę. Muszę coś zjeść. Szkoda, że nie ma u nas zapiekanek. Też bym zjadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wczoraj nie miałam internetu........ nadia popisała mi sciane w kuchni długopisem ....tapete mamy wiec nie wiem czy to pomalujemy czy oderwiemy .....:O:O:O:O:O a dziś rano przeszła samą siebie wynalazła jakis lakier i odkręciła i pomazała sobie całą bluzkę i rajstopki i włoski i toaletke i łóżko i połke nad łózkiem ..uwaga: BORDOWYM lakierem do paznokci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oszczędziła wykładzinę..nie wiem jakim cudem.......pościel tez do wyrzucenia....najgorzej było to zmyc jej to z buźki i rączek...śmierdzi do teraz zmywaczem w całej chaci ja z nia na serio oszaleje...tyle szkód co ona zrobi to chyba zadne z naszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle Amamen....Może ona artystką będzie? Malarką jakąś sławną....To Ci za parę lat z honorarium odda :D:D:D:D Za wszelkie koszty. Aya była i sobie poszła i tak w ogóle to tak pusto u nas dzisiaj. Aya zapomniałam zapytać...Ja Ciebie NEVER nie opuszczę a Ty mnie????????? Hallo!!!!! Słyszysz mnie Aya?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo ci mówić mamo zuzi....a dziś z tym lakierem to przegieła...jets taki szpuracz iwszystko robi to co niedozwolone dla niej aha we wtorek byłam z niki na basenie i dziś tez jadę....na 18 tym razem...wiec wcześniej niz ostatnio :) we wtorki i czwartki .....nawet lepiej a niki wyniki ma bardzo dobre.....żelazo i morfologia ok...więc widocznie to taki typ chuderlawy:O dobra uciekam ...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem:D MamoZuzki, ja też cię nigdy nie opuszczę:D:D tylko musiałam do bankomatu wyskoczyć, zeby mieć na wyborczą z filmem, a właściwie na sam film:O:O Ostatnie pieniądze😭😭 Jakaś rozlazła jestem i głowa mnie boli i ten katar czy coś:O:O I nie mogę sobie przecież tamponów powtykać, bo tu obcy są😭😭 Amamen, no to niezła artycha z Nadii:D:D:D Julak też ma takie zapędy, ale jak do tej pory za każdym razem udaje mi się ją przydybać, zanim się rozkręci na całego;):D:D Ale do czasu zapewne:O:O:O Dobrze, ze z Niki wszystko ok;) widać taka jej uroda:) a przynajmniej nie musisz jej karmić na siłę, skoro minimum jej wystarcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich i podnosze temacik zeby tematy tego \"Pana\" - bluzgatora spadły na ostatnia strone ..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to też podniosę, a co;):D:D:D amamen, dobrze, ze się znalazłaś:) i widziałam, ze Mcdzia też się znalazła:D Ciekawe gdzie jest violkam w takim razie:O:O:O Nic nie pisała o urlopie przecież:O:O:O No bo sylwek to w pracy pewnie;) ale mam ciężką głowę:( najchętniej wzięłabym urlop jutro, ale mi szkoda tego urlopu:O:O:O bo to dni na wagę złota nieomal;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam się, już nie nadążam gdzie jesteśmy:)Wczoraj się wkurzyłam, bo chciałam sobie kupić taki żakieto-kurteczkę w sklepie Tchiba, ale już nie było oczywiście i sprzedawczyni powiedziała, że rannym świtem trzeba było przyjechać, bo się rozeszły w pół godziny..o żesz! http://www.systemtchibo.pl/?nodeid=1&aph_zawartosc_cmt_id=46 ta beżowa, oferta tygodnia...taka sliczna była!:(( A tam co tydzień mają dostawę czegoś innego i już się nie powtórzy taki towar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie wkurzyłam się, bo wracając z basenu otwietram skrzynkę a tam avizo, a czekam na paczkę z allegro...wchodzę do windy, patrzę wyłazi z niej listonosz-no to uradowana macham mu kwitkiem przed nosem i krzyczę, że wróciłam i odbiorę paczkę, a on czyta, patrzy i stwierdza..,,a ta paczka to za duża była i ją zostawiłem na poczcie to sobie pani odbierze, bo mi się do torby nie zmieściła! \'\'@#$#$%$&%&*^* Dodam tylko, że na naszym osiedlu dla 200tys. mieszkańców jest j e d n a poczta i jak chcesz głupi znaczek kupić to czekasz 45 minut w kolejce!a na paczkę to się czeka dwa razy tyle!!!Jestem zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, to masz jakiś pechowy dzień dzisiaj:( juz lepiej nie wychodź z domu;) Ja też nie znoszę chodzić na pocztę:O Mam wrażenie, ze te kobiety z poczty jakieś testy psychologiczne przechodzą, bo przecież normalni ludzie nie maja takich powolnych ruchów i wszystkich klientów w d.... Przynajmniej u nas, łaskę robią, ze w ogóle wstaja od okienka, zeby sie udać po paczkę na zaplecze:O:O Ech...że już o czasie stania nie wspomnę:O:O Ja też czekam na paczkę z zallegro i to już drugi tydzień a sprzedawca na maile nie reaguje:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia przypierdolić mu mogłaś!!!! Ja ostatnio na listonosza też patrzeć nie mogę. Bo wiecie jaki bezczelny?? Zadzwoni domofonem i mówi że poczta. No to go wpuszczam a potem jak schodzę na dół to mam w skrzynce AWIZO że jest list polecony i mam go sobie odebrać na poczcie bo on nikogo w domu nie zastał 😡 Wyobrażacie sobie taki szczyt??? Nie chce mu się na 3 piętro wchodzić 😡😡😡😡😡😡😡😡😡 Krzysiek poszedł na skargę do kierownika poczty a ten tylko jak zauważył że to trzecie piętro to podsumował.... Aaaa to trzecie piętro.....nosz i qurwa mosz i se radź sam człowieku 😡😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoZuzki, a może to inwalida, ten listonosz i jeździ na wózku:O:O no bo inaczej, to nie rozumiem:O:O:O No chociaż to poczta polska, więc wszystko mozliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę już zaraz...jak ja doniose tę moją wielgachną, nabrzmiałą i osmarkaną głowę do domu w tę śnieżycę za oknem, to nie wiem:O:O:O No i co gorsza, jeszcze na CZWARTE piętro wychodzić muszę:O:O No skandal!!!! Szkoda, ze nie jestem listonoszem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale tu tematów powstało nowych...hohohoh:D mam nadzieje ze doszłas jakos do domu aya:) z tą wielgasną osmarkaną głową:D:D:D a mi już nic się nie chce przez tą nadię:O:O:O nie mam sił powtarzać do znudzenia i tłumaczyć jej...coś w nią wstapiło, ale jeszcze nie wiem co:O ale dojde do tego co to jest przeciez tak nie moze dalej być a no i wyjatkowo leniwych listonoszy macie u siebie:O:):):):):):) hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×