Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

a własnie mamunia jets czy jej nie ma bo jak chciałam wysłac maila to mi wywalało:O niech ktoś do niej napisze bo jej się chyba o nas zapomniało ostatnio:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam....Niania dzis nie wypiła całego mleka i tym smoczkiem tak dotykała siebie i pościel i tak fajnie jej to wylatywało:( cała się kleiła i pościel do prania .....ja nie wiem co ona ma za pomysły????wasze dzieci tak nie robią ???cyz od razu zabieracie im butelke?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mam ten swój 2000 post teraz....bo o to mi chodziło:):):) :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D a już się zastanawiałam czemu takie krótkie te posty wysyłasz:D:D:D:D:D Ja Julce nie daję butelki do samoobsługi, bo ona ZAWSZE tak robi, jak Nadia:O:O:O:O Widać większą przyjemność sprawia jej rozlewanie, niż picie:D:D:D Znowu się zaszyłam przy kompie, zeby królewna sobie usnęła, ale ona właśnie szczeka, więc nie wiem, co będzie dalej:O:O:O Nawet wczoraj zmusiłam się do tego sprzątania, a wieczorem zamiast sobie odpocząć po ciężkim dniu jeszcze się dorwałam do deski od prasowania:O:O:O ale i tak tego prania mam ciągle góry,bo nawet, jak jedno wyprasuję, to kolejne się już suszy:O:O:O:O I po tym wszystkim zrobiłam sobie drinka, ale nawet mi się go wypić nie chciało:O:O:O no i wylałam po kilku łykach:O:O Robert by chyba zawału dostał, jakby się dowiedział, że z 5 ml JEGO finlandii poszło do zlewu:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas rano świeciło słoneczko, ale widać już mu się znudziło i sobie poszło:O:O:O:O a wiosny nie widać:( Julka dziś spała prawie do 8-mej!!!!! wprawdzie o 4-tej chciała znowu mleko, ale ją udobruchałam i jakoś wytrzymała do 5.30, a potem ją włożyłam do łóżeczka, zasunęłam roletę i zasnęła:) Tylko widać teraz ma za to problemy z zaśnięciem:O:O Już szczeka, jak mały piesek:O:O bo wcześniej szczekała, jak duży, znaczy grubym głosem, a teraz szczeka cieniutkim:D:D:D:D:D:D mam tylko nadzieję, ze uśnie, zanim Matik wróci, bo ma wrócić na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieładnie tak marnowac wódę aya:):):):) hihihihihhihi a czemu JULKA SZCZEKA???? UDAJE PIESKA???? CZY TO TAKIE MARUDZENIE PRZECHODZĄCE W SZCZEKANIE???/:D:D:D:D ja dziś pożarłam sobie znowu nawet zrobiłam wam zdjecie jaka jestem teraz upasiona:O jak piotr zgra to wam wyślę....zobaczycie jaki mam pasibrzuch:O:O:O:O:O aż sama się wystraszyłam ze na zdjęciu tak to widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udaje: pieska, kotka (małe i duże), krowę, straszy, śpiewa i w ogóle... a na końcu jeszcze nawaliła wielgachną kupę i dopiero porzed 13-tą ją uśpiłam, a miała zasnąc o 11-tej!!!!! Mam dośc weekednu:O:O:O Idę już sobie... upojnych nocy wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz podobnie z Julka jak ja z Nadią:O:Dhihihihihihih witam wszystkie panie w mroźny poniedziałkowy poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to? żadnej nie ma??????mama zuzi urzeduje a reszta to co????? viola też:):):):) hmmmmmm pytał ktoś co z mamunią??????...jejka chyba stęskniłam się za nią:O:O:O:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁASNIE NADIA WSTAŁA:) NIE WIEM CZEMU TAK DŁUGO SPAŁA:)_ i nalała sobie mleka do ucha:O:O:O:O:O a siedze przecież tu z nią:Oi całe włosy ma takie olepione teraz z prawej strony:O:O:O:O:O:O hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła aparatka jest z Nadii:D:D:D:D:D Może chciała sprawdzić, czy tamtędy też do brzuszka doleci?:D:D:D:D:D Julka ma teraz nową pasję:O:O Już nie ogląda teletubisiów, bo te się nieszczęśliwie skończył w tv, tylko albo misia uszatka na kasecie, albo boba budowniczego:O:O Zawsze ogląda rano, jak ja się myję (zamiast leżeć na kafelkach i mnie podglądać;) ), no i dzis ledwie oczy otworzyła, to już nie wołała mleko, tylko bob:O:O:O:O:O:O Musiałam jej długo tłumaczyć, ze bob jeszcze śpi przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za leniwy ten Bob czemu nie wstaje razem z Julką????????:D:D:D:D:D:D aha a Nadia własnie dostała klapsa bo znowu rozlała sok na ławie i koc do prania i poduszki i dywan tym razemnie oszczędziła a ja gupia naiwna @#$%^&*&^%$#@#$%$#@@ dałam jej ten sok i poszłam do piwnicy dołozyc do pieca....no chwila dosłownie...co za dziecko.....widze teraz jaka róznica jest między Nikola a Nadia:O:O:O:O Nikola to była ANIOŁ!!!!!!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy 20 kaset z teletubami:D:):):) ale jest jeszcze taka kaseta \'\'Koki\'\' i tam cały czas \'\'kokają\'\'...nic po naszemu nie mówią tylko własnie tym językiem \'\'Koków\'\':D:D:D:D:D...I JAK TEN TATA KOGUT mówi coś do tej córki Koki to wygląda to mniej więcej tak: kokokokokokoko Koki...itp.:O:O:O:O:O:O:O od tego kokania już mnie uszy bola..a Nadia to bardzo lubi:O a w sumie to bezsensu ta bajka:O:O:O:O:O a wasze małe maluchy nie majsterkuja przy wideo ?????? u nas Nadia cąły czas jak tylko wyjde do kuchni to natychmiast klęczy przy stoiku i reperuje😠odwrotnie kasety wtyka.....i wkłada tam rączki.....:O a teraz mam nadzieję ze pójdzie spać:O.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka też ciągle coś majstruje przy sprzęcie: ustawia nagrywanie, wyciąga kasety z magnetowidu i wkłada płyty, albo opakowania, albo kredki, a najgorsze, jak Mati gra na kompie, a ona się zakrada i niepostrzeżenie odcina mu zasilanie:O:O:O Wtedy to jest krzyk i zgrzytanie zębów dopiero:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo:D zapomniałam ze Nadia tez lubi znienacka wyłączyć komputer:O:O:O:O albo jak jej się przyciski pomylą to zrestartowac go:O:O:O:O no a np. jak jedza cukierka to też wypluwaja i tak nim marza po ścianie np albo po stole albo po ławie????:O:O:O szczególnie czekoladowe???????? nie wspomne o drzwiach balkonowych wyglądaja jakby miały mleczna szybę i musze juz je chyba umyć bo nic nie widac co jest na dworze:O:O:O:O bo jest polizana i upaprana ta szyba :O:O:O..no tragedia po prostu najgorsz ejest to ż eona wszytsko to robi tak nagle...nawet specjalnie sie do tego nie przygotowuje:D tylko jak na moment znikne jej z oczu to ona juz ma gotowy plan:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze że potrafi wszystko odkręcić co się przekonałam na tym lakierze do panokci:O:O:O więc wszystkie środki czystości ...albo w łazience jak jakies płyny stoją to ona bardzo chętnie chce ich popróbowac:O:O:O:O nie wiem gdzie mam to tzrymać...bo z tym swoim krzesłem to dotrze teraz już wszędzie....aha i potrafi przekluczyc drzwi:O wiec jak ja ide np do piwnicy a ona zostaje to moge juz czasami nie wejśc spowrotem:O bo jest takie coś na stałe zamontowane ale na szczęście można z drugiej strony włożyć klucz:classic_cool: no i w pore to zauwazyłam że ona juz to potrafi:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D amamen, toż to sztan, nie kobieta...malutka w dodatku:D:D:D:D:D a co do tego mleka i soku, to zapomniałam Ci napisać, zebyś może z kubka-niekapka jej dawała. No w każdym razie Julka nie jest w stanie tego rozkręcić, to może i Nadia nie da rady:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, no i dobrnęłaś jakoś szczęśliwie do wieczora??? u mnie już chwilowy spokój, bo Julka w sypialni (ciekawe, czy długo pośpi, bo nie raczyła wypić nawet pół butli mleka:O:O, ale ma srakę do dwóch dni znowu, więc może dlatego nie ma apetytu), a Mati na wersalce ogląda filemona:) Robert poszedł do dentysty i na zakupy... ale to taka cisza przed burzą, bo za chwilę targi z Matim o dlugość kąpieli i dokładność mycia ząbków, a potem mycie podłóg (przez ten cholerny piach na ulicach muszę to robić codziennie😭😭) no i UKOCHANE prasowanie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy w sklepie:O nie dosyc ze byłam upocona jak mysz, bo Nadia z każdym dzieckiem jak widziała to się witała i kwiczała na cały głos:Oi mówiła cze.......:D a jak wychodził ktos jak staliśmy przy kasie to wszystkim robiła papapa:O:O:O:O jak dzikie niecywilizowane dziecko:O:O:O poza tym jak ruszyła miedzy pólkami to ja musiałam nieźle się nabiegac za nią zanim ją złapałam;) ja jestem chyba za stara na małe ruchliwe dzieci:O...byłam zsapana jak nie wiem co.....:O:O:O koszmar.....jak ja woła to ucieka i kwiczy i za nic nie chce przyjść:O:O:O wasze też tak sę zachowuja????????o siedzeniu w wózku nie ma mowy...owszem na początku troszke ale potem juz ryczała ze chce wychodzić i jak Piotr sie do niej nachylił i przyblizył twarz w celu wytłumaczenia ze ma tak ni krzyczeć:O to dała mu w liścia:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to coś w rodzaju emila z tym lisciem:) okłada wszystkich równo:O a w sklepie jak bylismy to tez latała, ale potem jaak widziała rzeczy w koszylku to chciała w nim siedziec i wszystko oglądała i trzymała w raczkach, wolała to od chodzenia, a raczej biegania po sklepie:O ja mam wszystko smarowane lentinkami, a ostatnio ubzdurała sobie noszenie płatków kukurydzianych z szafki na plastykowy talerzyk który leży na ławeczce i robi taka płatkową scieżkę po całej kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide chyba spać....:O:O:O:O:O:O bo w nocy się śpi:):):) tak to było aya???:D:D:D:D dobra bo już mało myślę wiec pójde ...ale ja nie chcę mleka:D:D:D:D a ci ci nie chcą mleka to musza też iść spać???:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D amamen, zdecydowanie tak, bo w nocy się spi, a nie je (nie tylko mleko):D:D:D:D:D:D:D Julka dziś w nocy coś wspomniała o mleku, najpierw do mnie, ale powiedziałam nie, a potem do Roberta, i on chyba też powiedział nie, no to sobie zasnęła:O na szczęście leży teraz w nocy na Robercie, więc w miarę mogę się wyspać, tylko mnie wkurza, ze on jej wcale nie przykrywa, a ciepło to u nas nie jest za to pewnie w lecie będzie ją przykrywał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo przyszłam a już musze isć bo majstruje cos znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...ja ide po Nikolę a oszołomek mój kochany spi dzis z ta śliną przeszła sama siebie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduję raniutko:) no i dziś środa, więc już jakby z górki:D:D:D u nas znowu coś pada, niby śnieg, bo zostawia białe ślady:D:D:D no to robię sobie kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się melduje:) kupiłam sobie wreszcie strój:) całościowy zeby zakryc boczki:);)hihihihi ide tam pocztac w takim razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się zalogować na forum:( mam nadzieję, ze to przejściowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka ale jestesmy tu ostatnio rozmowne...no nie mogę:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×