Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

dzien w sumie przeleciał byle jak:O i w dodatku juz wieczór:(...od jutra koniec wylegiwania bo koniec ferii:O:O...wcale sie do niego nie odzywam znaczy się do Piotra a i on jest bez foni olać to:O i wiecie co? ja juz niepamietam o co poszło...czyżby zaraził sie od niejakiego R.??????hmmmm mozliwe....ale ja będę jeszcze bardziej zła bo od jutra się mam odchudzać przecież:O mam...a co z tego wyjdzie to zobaczymy:O może ten post jakos mnie zmobilizuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odchudzajcuie się jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo mi jajek brakło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez pewnie że jeszcze nie:O aya:O dopiero w środe popielcową:O...dzis juz zjadłam od ramna trzy skiby chlebka z pomidorkiem i serkiem mniammmmmmmmmmmm......bo Niki na rano do szkoły szła...własnie siedze tu taka obżarta.......i jakos nie widze sie w tym odchudzaniu bo pierwsza mysl jaka jest po wstaniu z łózka to najeść się;O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam dwa razy i mnie nie ma:O:O:O na gazecie gupie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu od razu jestem:):):):):) ja będę starała się odchudzac nawet juz jutro i gupim pomysłem było nażarcie się wczoraj za dwóch musze juz dzis organizm troszke przyzwyczjać bo dostanie coś w stylu szoku termicznego:O:O:O:O tak od razu dieta?????nooooooo wczoraj jadłam placek ,obiad dwa razy ,kawe co chwilę słodziutką( czyt. ulepek):) na wieczór zrobiłam sobie stos kanapek....dzis musze se wody kupic........😭....bedę piła wodę i zagryzała jajkiem😭..niesamowite.....coś ty aya wymysliła😭pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłuste jajka :D:D:D ZASTRZELIŁAS MNIE MONIKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mogłam o tym zapomniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziś jest ROCZNICA jak gadamy na kafe....czyli roczek naszej znajomości!!!!!!!!!!!!!!!!!! i co żadna nie chce tego uczcić??????????????????????????????????... ej no baby przyłaźcie tu:D CZEKAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz od 7.52 siedze tu sama ...nie tak wyobrażałam sobie nasza rocznicę:(:(:(:(:(:(:( ja w razie co mam tu winko....i moge popic sobie...to narazie zamiast tego jaja i wody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już!!!! I zdrówko, tylko, ze ja mam tylko herbatę:(:( cholera, zapomniałam o tym winie:O:O:O:O Ale myśli i tak mam nieskładne,nawet pić procentów nie muszę:D:D Ja też zacznę dietę od środy, a do środy postaram się mniej jeść, zeby organizam szoku nie doznał, jak tak nagle, na te jaja przejdę:D:D:D Tylko, ze ja będę musiała sklepowe wsuwać, bo u nas chodzi po domach chłop z jajami w piatki,a w ten piątek, jak na złość nie doszedł:O:(:(:( Dostałam już termin wyjazdu do sanatorium z Matim:) Pojadę 12 kwietnia:) I z Julką, i przez pierwsze kilka dni będzie z nami Robert, no bo wtedy śiwęta wypadają;):D Super po prostu:) Acha, jedziemy w góry do Szcawnicy Zdrój;) Dobra, popracuję sobie troche teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane ...nieładnie tak zostawiać stara amamen samą:( wiecie ze nie wolno aby człowiek sam w samotności siedział😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestes aya!! w tobie cąła nadzieja!!! zdrówko!!!!!!!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gazeta mi się odświeża w takim żółwim tempie, ze nawet, jak na moje rozbiegane szare komórki, to przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka jak ja ci zazdroszcze!!! tego wyjazdu...czyli w moje 31 urodziny sobie jedziesz!!!!!..ano tak bo świeta są 16 i 17 kwiecień.....i Julka też?????? fajnie że ci się udało to tak załatwić.....a Robert jako trzecie dziecko?????:D jak go tam wcisnęłas?????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo a wpis pojawia się za pół godziny..i co napisze to niepamietam i potem czekam aż wreszcie się pojawi żebym mogła przeczytać co ja nabazgroliłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie wysilam się!! w takim bądź razie paaaaaaaaa pracujcie pracujcie!!!!!!na zdrowie!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, ja się jakoś pozbierać nie mogę między papierami i telefonami😭😭 i stąd mam długie przerwy w pisaniu😭😭 Robert jako Robert, a Julia jako Julia jedzie:D:D:D Znaczy z Julkę trzeba płacić 15 zł/dobę za samo spanie, bo bez wyżywienia:O:O a za Roberta i zamnie 55 zł/dobę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja jestem :):):) Chociaż nie od początku ale juz na zawsze :D:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wina nie mogę w pracy pić, ale jak przyjdę wypiję szampana - obiecuję! Chociaż ja pojawiłam się dopiero 28 lutego :D:D:D Amamen, ja tylko żartowałam z tymi wydatkami na twój ewentulany pogrzeb!!! :D:D:D Przecież zdrówka i tylko zdrówka Ci życzę, wiesz przecież! 🌻🌻🌻 No to czego sobie zyczymy w tą ROCZNICĘ? Chyba następnej rocznicy razem, nie? Oczywiście w komplecie, bez taki wydziwnień jak nam Elcik pisze że nie będzie miała dostępu 😠 Jak ty dziewczyno bez nas wytrzymasz???? Miłoszka nam chociaż przysyłaj!!! i siebie też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie a czemu elcik nie będzies zmiała tego netu????????? jak chcesz nas opuścić ??????jak możesz???????😭...my takie fajne przeciez są.... no ja wiem że robert jako robert jedzie aya:) ale pytam czy trzebabyło jakies podstepu czy tak legalnie to wszystko mozna załatwić???????? o to mi chodzi .....no i na jak długo sobie jedziesz co???? ale zanim wyjedziesz chce zdjęcia!!! Julki i twoje i szafy i płytek noooo żebyś czasami nie zapomniała\\ viola no ja myśle ze zartowąłaś:D:D:D BO JAKBY NA TO NIE PATZREĆ BYŁBY WYDATEK...HIHIHIHIHIH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co wy takie smutne??? Pani na lekcji pyta Jasia: - Jasiu, kim są bracia Kaczyńscy? - To są ci co zagrali w filmie \"O dwóch takich co ukradli księżyc\", a jak dorośli to założyli PiS. - A co oznacza skrót PiS? - Podpierdolimy i Słońce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Aya że tak się udało to sanatorium załatwić. I pomyśleć że to za 1,5 miesiąca. I będzie już cieplej, bo szczerze mówiąc mam dośc tej zimy. Chcę lata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba było uciekać się do podstępu, bo to takie jakby wczasy;) trzeba zapłacić i można jechać:D:D:D no właśnie: dlaczego Elcik ma tego dostępu nie mieć, to nie rozumiem:O:O:O:O nic a nic a ja jak na zbawienie, czekam, aż mi kasa na konto wpłynie:O:O MamoZuzki, nie mogłabyś jakiegos przelewu na lewo do mnie wysłać:D:D:D:D:D bo coś pomału ta moja wypłata idzie:O:O A jak nie dojdzie, to jestem utopiona:( Czekam na rzeczy z allegro i zamówiłam za pobraniem, więc jak przyjda, a ja bez kasy...no przerąbane:(:(:( Mam nadzieję, ze jakoś ta kasa jednak dotrze:O:O Acha, a do sanatorium jedziemy na prawie trzy tygodnie;) Miało być na pełne trzy, ale nie było takiego pokoju w tym terminie, więc będziemy tam chyba dwa dni krócej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pisałam długiego posta na gazecie ale 3 razy mie wywaliło i wkurzyłam się. Aya fajnie,ze jedziecie nic nie wiem co pisałyście na gazecie bo nie mogłam się od rana dostać:(((( A ja pracowałam ciężko od środy jako trener i zdarłam sobie gardziołek ale juzjestem. Tęskniłyście za mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoniu, pewnie że się stęskniłyśmy, co u Ciebie? Czy wiesz że my dziś rocznicę obchodzimy? Wysłałam Wam zdjęcia Oliwii, dziś była na spacerze z dziadkami i porobili trochę fotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Małgoniu:) Mam nadzieję, ze wszystko było ok w tej drugiej pracy;) Na razie dziękuję za zdjęcia Sylwek, Emil słodki, jak zawsze:) A teraz sobie obejrzę Oliwkę;) A i Julkę z Matim szafą i połogą też się podtaram przesłać, choć to ciągle sprawy nidokończone:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam Oliwkę:) Wyglada jak mały krasnoludek na śniegu:) Fajne zdjęcia:) I ładna pogoda u Was... ale i tak bardzo tęsknię za wiosną:O:O Niech ten śnieg już się stopi i będzie zielono... Acha i super zdjęcia bliźniaczek:) Rozczulające te z przytulankami:D:D Mamuniu, one się przytulały, czy tez to takie zapasy bardziej były?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam natu nie będe miała bo na jakiś czas rezygnujemy ale będe się starała do was od kogoś zaglądać !!!!! szybko minoł ten rok!!!!! A wczoraj z mężem się posprzeczałam i spaliśmy w różnych pokojach ja w ciągu nocy spałam tylko 3h a i doradzicie mi coś????? Mamy bilety na sobote na KONCERT JUBILEUSZOWY Z OKAZJI 40 LECIA ZESPOŁU CZERWONE GITARY SALA KONGRESOWA 4 marca /sobota/ godz. 18.00 W programie koncertu najpopularniejsze przeboje oraz najnowsze piosenki Zespołu. Niezwykłą atrakcją będzie - po raz pierwszy w historii polskiej fonografii - wręczenie nagrody \"MARMUROWEJ PŁYTY\" - za największą liczbę sprzedanych płyt. i zastanawiam się czy pujść a jak tak to w co się ubrać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, fajnie:) Ja bym poszła:) I ubrałabym się w jakis garnitur ciemny, albo spódnica + marynarka, czy żakiet;) Ale nie jestem pewna, jak tam wypada:D:D:D Buciki fajne:) Musze coś wymyślić dla Julki, bo jeszcze się nie rozglądałam:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×