Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

zmykam już zaraz do domu:) papa wieczorem chyba będziemy film jakis gfajny ogladać, więc pewnie nie zajrzę;) a ostatnio oglądaliśmy niezły film pt. \"WYSPA\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie telewizja będzie a najgorsze że ja takich ciuchów niemam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądałam WYSPE i AVIATORA i NIEUSTRASZONYCH BRACI GRIMM no i OPOWIEŚCI Z NARNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam fajnie ze juz rok wujek mi zmarł:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek...wiem że ci smutno:(:(:(:(:(:(:(:( fajne butki elcik:) czas pomału już myśleć o takich bucikach:O:O:O ale póki co jeszcze jest zima:) małgoniu jasne ze tęskniłyśmy:) aya a wy teraz macie romantyczne wieczory z filmem:D:D:D:D to fajnie ze ktoś zrozumiał o co chodzi......pewnie była romantyczna rozmowa ze taka sielanka zawitała u was......dzis odezwałam się do Roberta na gg i ani dzień dobry nie odpowiedział:D:D:D znaczy nabzdyczył się na mnie...pewnie mu powiedziałas.... co aya??????:D:D:D:D macie pozdrowionka od mamuni 🌻ma huk pracy, maz na delegacji , no i sesja w toku a wiec w pracy nie ma czasu do nas napisac, wieczorami ogarnie dom i dzieci, a nocami się uczy...biedna:( współczuję jej:( a swoja drogą ile ta mała kobietka ma w sobie sił...no podziwiam:):):):):) viola śliczna Oliwka....rzeczywiście wygląda jak krasnoludek:):):):) Nadia na śniegu tak grzecznie nie stoi i nie jest taka czysta jak Oliwia:O:O:O ona zaraz w snieg i wszysko\'\'maca\":):):):) to ja juz uciekam....Niania łazi po domu w czapce Nikoli i idzie juz trzecią godzinę dada:O:O:O:O:O:O:O:O upocona jak nie wiem co ale nie da sobie jej sciągnąć az głowy:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ta gazeta każe cały czas się logowac no ile mam wpisywac ze ja to ja????? i wywala mnie nawet nie moge sobie poczytać co tam napisałyscie...no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje...ja to mniej z Wami niż rok gadam, ale rocznica gigant! Żeby jeszcze przed nami było wiele lat wspólengo plotkowania:D No nie wiem co bym bez Was zrobiła!!! A wiecie ja się nie odchudzam, ale za to będe chodzić na basen regularnie, tak sobie obiecałam i ciekawe czy dotrzymam:) Bo bym się brzucha chętnie pozbyła:0 Wczoraj wróciliśmy do Warszawy o 24!! Jacek pojechał z bratek do mechanika samochodowego i wrócił o 21!!! Jasiek tak się rozstroił, że usnąl koło 2 biedactwo. Za to dzisiaj spał do 10. Lecę bo jedziemy na zakupy. Lodówa zionie pustką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOOOOOO Żeby nie było,że Mamunia się w rocznicę nie zalogowała!!!!! :) posyłam Wam buziaki i znikam, bo dalej w pracy siedzę:( a jutro egzamin!!! więc z domku też nie poklikam bo mi zostało parę godzin na wykucie całego prawa finansowego, buuuuu.... może któraś chętna iść za mnie???? zglaszac si e na ochotnika proszę!!!! no posłałam Wam dzidki nowe mam nadzieję,że doszły! buziaki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Mamunia!!! tak do późna w pracy siedzieć :( współczuję Ci naprawdę! I Tobie Sylwek z powodu śmierci dziadka :( Idę szykować małą do kąpieli. No to jeszcze wielu takich rocznic życzę i Wam i sobie ;) 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Buziaczki dla każdej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola sylwek zmarł wujek :( fajnie ze jednak wpadłas mamuniu do nas:)🌻 ja was bardzo lubie i tez sobie nie wyobrażam jakbym mogła was nie mieć:):):):).... mcdzia to rzeczywiście pora na spanie była;) dla Jasia;)...hmmm mcdzia o jakim ty mówisz brzuchu???? a ty viola???? czy ty widziałas kiedys w życiu w ogóle brzuch???????????????????????? ani mnie nie denerwujcie....chudzielce jedne.....szczapy ,szczypiory.....uhhhhhhhh.... no to musiałam was opierdzielić nawet w rocznice:D..wybaczcie:) mamuniu i wcale ci nie zazdroszczę nauki:( ale aya i małgonia mogłyby za ciebie pójść na ten egzamin, prawda dziewczyny?????????:):):) ja uciekam Nadia jeszcze nie śpi ....co za dziecko.....nie wiem ale ona jest taka że zaczynam mysleć że ma to ADHD czy coś:(:(:(:( ona nie usiedzi chwili na bajce ani nie zainteresuje się na dłuzej jakąś zabawkę i cały czas łazi i woła mamamamamam nawet do kibla se spokojnie nie moge pójśc:(:(:( bo zaraz mnie woła jestem jakas taka umęczona już nią:(:(:( może przejdzie jej zobaczymy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Obiecuję, że jutro napiszę długaśnego posta :) Ja teraz w ogóle nie korzystam z komputera :( W ogóle. Wyobrażacie sobie? Kurna, skąd brać ten czas? To wszystko przez to, że wieczorami się uczę, a im więcej czytam tym bardziej widzę, czego jeszcze nie wiem :O A potem to w pracy wychodzi... Jedyna moja rozrywka, to oglądany co dzień wieczorem w łóżku serial \"Zagubieni\" sciągniety z netu. No i seks ;) W tym miesiącu mam nadzieję na zafasolkowanie :) Boże, co ja robię? :D :D :D Test zrobię 21.03 w pierwszy dzień wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka mamo fasolki ale fajnie:) ja tez będę trzymać kciuki....:D no i żeby ten test wyszedł pozytywnie:) ale czy ja dobrze licze ?urodziłabyś wtedy w grudniu tak?...oby się udało:):):):):) wróciłam z plotów:O wcale nie miałam zamiaru nigdzie łazić ale jednak poszłam:)....mąż przyjechał i wykazywał dobre zainteresowanie:);)...no juz mi lepiej:) jak przemówił ludzkim głosem:) ide pojeść jeszcze...hm hm hm :O no co??? diet w koncu od srody no nie????? aha o samo odchudzanie w moim przypadku nie przyniesie żadnych efektów , musze ćwiczyć koniecznie bo ten flak z brzucha i tak zostanie:O wiec konieczne ćwiczenia są:) no takie mam wiadomości i się z wami nimi dziele;):)(:):):):)...ale wy pewnie nie macie flak co????:D:D:D:D:D I TAKIE BUŁKI ZACZYNAJA MI ROSNĄĆ PO BOKACH w kazdym razie dochodzi u mnie jeszcze ćwiczenie:) pa dobrej nocki paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Przepraszam Sylwek za pomyłkę ! :( Wczoraj byłam zakręcona i zła. Poszłam spać z fochem... Bo Paweł musiał uczestniczyć w usypianiu Oliwii, a potem gdy ona zasnęła ja poszłam się myć, a on sobie dalej kimał, zamiast zjeść kolację i szykować się ze mną do spania 😠 Więc jak przyszłam i się położyłam to on dopiero poszedł robić to wszystko i mnie wkurzył, bo ja bez niego nie mogę zasnąć 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek, przykro mi:(:(:(:( Ja mam wszystko amamen, WSZYSTKO, rozumiesz, co można mieć😭😭 Znaczy, czego mieć nie powinnam, brzuch, dupsko i wielgachne giry😭😭 Piersi tylko nie mam 😭😭 A ćwiczyć to bym chyba w nocy musiała:( Julka też beze mnie nie moze sie obejść, bo jak wchodzę do łazienki, to ona się kłądzie pod drzwiami i mnie woła i podgląda przez kratkę w drzwiach:O:O:O Poszłam wczoraj zdesperowana do fryzjera i nie mogłam się obciąć, bo wszędzie trzeba się było umawiać Kto to słyszał a skąd ja mam wiedzieć, kiedy mnie najdzie ochota na obcięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak długo muszę czekać, aż mi się tam otworzy, ze protestuję w ogóle nie chce mi się tam wchodzić ja chyba dziśmma świetny nastrój:O:O:O:O Podejrzewam, że to mleko hippa ma jakis dziwny skłąd:O:O Julka wczoraj wypiła jedną flaszkę o 19-tej, drugą o 20-tej i obudziła się z nowu o 3-ciej na mleko, a rano o 5.30 zgadnijcie co chciała? No keko właśnie:O:O:O Dobrze, ze to już ostatnie opakowanie i mam nadzieję, że jak wrócimy do bebiko, to się wszystko unormuje:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam każą się logowac co pięc minut co otworzę strone to znowu każą się logować ....zaraz pęknęze złości skoro tak aya mówisz to ci wierzę.....:O ja tez mam to wszystko :O..niestety ta skóra na brzuchu taka zwiotczała czy coś a teraz tam se tłuszcz wlazł pod ta skórę😭....musze ćwiczyć trochę....bo nie będę niedługo mogła ludziom się pokazywac w takim stanie:D jeszcze raz spróbuje jak mnie wywali to juz więcej nie będę tam włazić nigdy!!!! do konca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya a na gazetę przyjść się przywitać to nie łaska???? no chyba nie mam omamów. Ja też mam wszystko wielkie 😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭 dupski i brzuch i cycki jeszcze 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 girki to jeszcze w granicach normy się mieszczą.....:O:O:O Ale w granicach dosłownie :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mamo fasolki zastanawiałam się ostatnio co u Ciebie i czy zaczęliście starania. Widzę, że wszystko zgodnie z planem :D:D:D:D:D Trzymam kciuki.... :):):) I to taki piekny dzień 21 marca :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja tez te cycki takie mam:O:O😭...wielgasne😭.....i dupsko okrągłe i bułki po bokach....i flaczasty brzuch😭:D..... wiec od jutra tak dzieczyny??? mamo zuzi aya?????od jutra??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie, zapomniałam potrzymac kciuków za mamę fasolki:O:O Ale trzymam teraz, MOCNO:) To w poniedziałek obie będziemy odmienione, mamoZuzki, bo ja też nie mam koncepcji i chcę się zdać na fachowca w kwestii fryzury:D:D:D A jakby mi tak jeszcze liposukcję zrobił od razu, to byłabym w niebo wzięta:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra, amamen, nieodwołalnie:D:D Choć wino zaczęłam pić już wczoraj:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Amamen. Zaczynamy. Bez odwrotu. Wczoraj nawet twaróg kupiłam. CHDY. Krzyśkowi oczy wyszły na wierzch ze ździwienia bo on jak ostatnio kupił chydy to go opierdoliłam...... JA chyba jeszcze dzisiaj na pizzę skoczę :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycki możesz mi dać, amamen, albo chociaż połowę;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczęłam wczoraj....ale ten balsam pomorski. Muszę go dzisiaj koniecznie dokończyć bo jest słodki i na diecie nie moge go pić :D:D:D:D:D:D:D:D No to fajnie Aya że idziemy razem do fryzjera :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NA CO TEN TWARÓG???? TAM JST JESZCZE SER DO JEDZENIA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcę, mamoZuzki, bo jeszcze nigdy nie miałam:D:D:D:D właśnie, to tam jest twaróg??? myślałam, ze ser topiony albo żółty:O:O:O ale może to jakaś inna dieta:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×