Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

ja jestem elcik:) to straszne, te zwolnienia, ale na niektóre rzeczy niestety nie mamy wpływu:( a będziesz chciała dalej gdzies pracowac czy nie bardzo masz gdzie???? bedziesz w domu z Miłoszem????? napisz nam troszkę coś.....przyjdź na gazetę, bo widzisz cały babiniec przeniósł sie tam.....:D dziś np. mama fasolki wymysliła że ma rozległą paszczę.......:D:D:D:D:D:D.....I TAKIE TAM RÓŻNE RZECZY WYPISUJA......aby ja taka porządna tam jestem:p:p:p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tym razem ja podniosę nas na chwilkę:) Jakaś taka rozbita jestem dzisiaj:O:O:O i kompletny brak koncentracji:O:O:O Wczoraj byłam sama wieczorem, bo Robert pojechał i ...jak mi się fajnie sprzątało:D:D i prasowało:D:D Do 24 sobie popracowałam i potem poszłam na zasłużony odpoczynek i mogłam się rozwalać po całym łóżku:classic_cool::classic_cool: Dziś mnie o 6-tej obudził Mateusz, już ubrany w dodatku:D:D A mógł wyjątkowo dłużej pospać, bo mama przyjeżdżała rano, żeby zabrać Julkę do siebie i Mateusza do przedszkola odprowadzić i mógłby iść tam na śniadanie dopiero:) No ale tak mu się wstało:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się to \"przyjeżdżała\" podoba:D:D:D:D:D:D jednak nawet kawa parzona mi nie pomogła:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dojechała ta mama?:D ile razy w końcu przyjeżdżała:D:D:D.......no nic nie rozumiem aya...ty bez kawy jestes jak ryba bez roweru:D:D:D:D:D:D :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool: i tu was nie ma nawet...wiec nic muszę przez was iść umyć to okno..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! tak mnie tu dawno nie było, że nie wiem czy dobrze hasło pamiętam ;) Nic nie napisze bo wiecie co u mnie, dozobaczenia na gazecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 21
Czesc, mam 2.5 miesiecznego synka i musze go niestety przestawic na butelke bo mam malo pokarmu i placze z glodu, ale jak chce go nakarmic butelka to nie chce pic bawi sie smoczkiem a potem zaczyna plakac, jak mam mu pomoc nauczyc sie pic z butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem:O zawsze myślałam ze to jest oczywiste ze dziecku podasz butelke i ono ssie.....:O....moze niedobry smoczek mu dajesz?????..naprawde nie wiem:O wpadłam troszke tu bo tam nic się nie dzieje......:p.....pracuja te nasze dziewczyny i mało pisza czy coś......:O:O:O ze już nie wspomne o wymowności wpisów:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(:( 😭 😭 😭 😭 moja biedna Nikolka....😭....... przyszłam se poryczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 21
Hej nadalal walcze z moim Piotrusiem ale i tak nie chce pic, a dzisiaj plakal chyba godzine i zupelnie nie wiem dlaczego :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia a wcale już nie masz pokarmu????? no ale cos pije prawda?????...czy moze po nakarmieniu go płacze/???? moz ema kolki???jejka tak mało piszesz wiec nie wiem.... podniose nas troszke.....:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) u nas ciągle problem z uszami julkowymi😭😭 ale optymistycznie: już prawie łikend:) Zdrówka dla NIki, Nadii, Michałka i Jasia...no i dla tych bardziej zdrowych też❤️ Ewcia, a spróbował w ogóle, ze leci mleko z tego smoka?? wyciskałaś mu do buźki, zeby smak poczuł? Spokojnie, na pewno się przyzwyczai:) Sukcesów życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 21
Moj Piotrulek pije z piersi bo mam jeszcze pokarmn, tylko zalezy mi na tym zeby nauczyl sie z butelki bo chce isc na studia, a jak mnie nie bedzie to musza go nakarmic z butelki, ale wiecie co????? dzisiaj pociagnal wreszcie smoka!!!!!! jeszcze nie tak jak powinien ale jakis kroczek przynajmniej do przodu:)))) Pitulek nie ma zadnych kolek po wypiciu on poprostu sie denerwuje jak wkladam mu smoczka od buteli do buzi ale dzisiaj dalam mu do wypicia glukoze to zaczal ciagnac nie wiem moze mu mleko nie smakuje ale ponoc dzieci takie male nie czuja jeszcze smaku.... a juz sama nie wiem ale bede probowac dalej Ciesze sie ze jest takie forum i moge z wami sobie pogadac , kazda moze zwierzyc sie ze swojego problemui wzajemnie sobie pomagamy :)))) papa Pitulek juz spi wiec mam troche czasu dla siebie teraz milych snow zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 21
DZiewczyny jak sie robi te ziewajace buzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia a jakie mleko mu dajesz? A smok w butelce sylikonowy czy kałczukowy? a krztałt? to wszystko ma znaczenie uwież ja miałam takie problemy ale metodą prób i błędów wkońcu mu dopasował smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 21
Hej Elcia , daje mu nutramigen bo ma skaze bialkowa, ale jak nawet dawalam mu swoje odciagniete mleko to tez nie chcial pic, mam smoczek silikonowy taki dopasowany do brodawki firmy nuby. Podobno rodzice sa zadowoleni z produktow tej firmy, poluje teraz na zwykly smoczek do ssania tej firmy bo innego tez nie chce ssac. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosz nudy miał smoczek do uspokajania , do mleka miał zwykły sylikonowy tak zwany ortodontyczny a do picia miał jeszcze inny sprubuj z krztałtem smoczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 21
co tak pusto tu ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniosę nas troszkę bo spadłyśmy do lamusa :( Jesuuuuuuu jak ja tęsknię za kafeterią. jakoś tu jaśniej mi się wydaje....chociaż wiecie o co mi chodzi?? Miałam iść wcześniej spać...ale co tam. Jutro wam się będę zwierzać na gazecie, że pysk mi o klawiaturę w pracy trze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie tak było.....Monika!!!!!!!!:D rzeczywiscie pustawo tu cosik:O:O:O:O:O dziś jest temat butów ,oczywiscie tam:D a tak w ogóle to czerwone szpile sa na topie:D:D:D:D:D i dziwię się ze Aya się nie skusiła na zakup takiego modnego obuwia:D..bardzo się dziwię:D nooooo :D:D:D:D:D:D MOŻA TU SIĘ USMIECHAC I W OGÓLE A U NAS TO NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To ja też nas podniosę i pouśmiecham się :) ;) albo pozłoszcze 😠 😴 💤 🌻 MOGLIBY COŚ NOWEGO WPROWADZIĆ NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś też się przywitam ;) i popłaczę sobie 😭 bo mnie brzuch boli i nic mi się nie chce :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się dziś strasznie chce spać💤 ale jakoś dotrwam do końca dnia;) czerwonych kozaków na szpilach nie kupiłam...ale jeszcze wszystko przede mną:D:D:D i ja też bardzo lubię kafeterię:)❤️ za te emotikonki chyba szczególnie i za przejrzystość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×