Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

tego, ze JUlka rośnie wolniej, to jestem akurat pewna:D:D:D Więć wiesz już o co chodzi;):D:D:D:D:D A Ty zaraz jedziesz pewnie, co? Szczęśliwej podróży zatem, zeby Wam upał nie doskwierał:) Długo będziecie jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój numer 6585953 Sylwek Emilka jest tej samej postury co Oliwia :D Cieszę się! A pisałaś że wstała kiedyś na nóżki przy łóżeczku - radzi sobie już z tym lepiej czy to było takie jednorazowe? Oliwia jeszcze nie wstała sama, ale namiętnie to ćwiczy przy ławie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci rosną wolniej, ale ja widzę, że on bardzo urósł, a powiedzieli, że tylko 1,5 cm. Michał rozpłakał się tylko, jak doktor zakręcił tak gwałtownie obrotowym stołkiem i wydobył z niego taki dźwięk, że ja się też przestraszyłam. A jesli chodzi o szczepienie, to kopał nóżkami :( ale płakał tylko chwilkę, tak 3 razy zachlipał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było chyba jednorazowe, ale czasami unosi się na nózkacha sama, jak ją ktoś trzyma pod paszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jakie wy tajemnicze!!! a ja, pomimo mojego zmysłu detektywa nie wiem o co chodzi... 😠 😭😭 :D:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka podniesie się ale do klęku, a pupy juz wyżej nie da rady;) my tez zaraz jedziemy do moich rodziców, ale tylko tak na popołudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nic nie rozumiem, mam nadzieję, że to później wyjaśnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki pewnie jak przyjedziesz po \"wakacjach\" to zarzucisz nas nowinkami o postępach Michałka, może wrócicie tuptając? :D Bo Twoja fasolka jeszcze nie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o dyskusję o moich niby lesbijskich skłonnościach:D:D:D:D:D Ze niby nie byłam pewna;):p Ale, ze wtedy głownie mama fasolki ze mną gadała, to dlatego do niej \"piję\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to jestem zdecydowana, ale w pisowni wychodzi mi trochę:D inaczej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek czytałam, co pisałaś o córci moja Olka też dxwiga sie z kolanek ale dalej nie bardzo, kilka razy tylko wstała trzymając sie łóżka.A ta tajemnicza wymiana zdań .........hmm moje panie wśród samych bab, przecież My jesteśmy ciekawskie z natury teraz Wam nie damy spokoju:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej nic nie rozumiem. o co tu chodzi??????????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łykałyście może kiedyś wyciąg ze skrzypu polnego? Bo zainwestowałam w ten specyfik, ze względu na wygląd mojej cery:o (mam tyle krostek, ze już prawie się pogodziłam, ze jako 90 - letnia staruszka (o ile dożyję;) też będę miała trądzik) No i ciągle mam andzieję, ze zadziała:o A moze znacie coś skuteczniejszego? Nie jestem wariatką na punkcie wyglądu, o czym można pomyśleć, czytając o moich problemach z cellulitem i teraz... To tak, żeby wyjaśnić;) Tylko mnie to wkurza po prostu Codziennie rano, jak się maluję do pracy, to dostrzegam nowych przybyszy na buzi Odlot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya zauważyłam że podałaś numer gadu mamy fasolki jako swój :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra to łykała i wlosy przestały jej wypadac i paznokcie szybko rosły i takie twarde były, a z cerą to nie wiem, bo nic mi nie mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmao fasolki, jeśli pytasz, czy Robert wie, ze jestem zdecydowana, to wie...aż za bardzo czasami:o A jeśli pytrasz, czy wie o moich skłonnościach jakoby do płci pięknej, to OCZYWIŚCIE, że wie:D:D:D Ale o dziwo nie jest zazdrosny:D:D:D Ale chodzi tu o to, że czasem zafascynuję się urodą, jakiejś kobiety;) Tak jak dzieciek, samochodem, czy pięknym widokiem:o Niestety faceci na ulicach nie wzbudzają we mnie zazwyczaj entuzjazmu:o Uważam, ze zdecydowanie więcej jest pieknych i zadbanych kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, czyli nie masz w końcu takicgh skłonności ;) ? Bo ja tez juz się pogubiłam :D A co do gg :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D Violkam, ale się podszyłam:D:D:D Ja nie chcący, p[o pros6tu skopiowałam bezmyślnie z jakiejś poprzedniej strony:o Ale też mi coś się nie zgadzało:D:D:D:D:D:D:D Wybacz, mamo fasolki:) Dobrze, ze Wiola czuwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, już nie kopię w poprzednich stronach;) Sprawdzę mój nr w domu:) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zażywałam tego nigdy. Mi cera, włosy i paznokcie poprawiły się jak zaszłam w ciążę, nawet wzrok mi się poprawił, miałam -0,5 może mam teraz -0,25... Tylko jak oglądamy film z napisami to Paweł musi je robić na prawie pół ekarnu bo mi się zamazują jak są mniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy myślicie, ze to przez te moje głupawe usmiechy się ta strona rozlazła:o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×