Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

widziałam zdjęcia mamo fasolki super!!!!!!!!!!RAny ale jestem senna ziewam i ziewam. A właśnie jak patrzę na Was to mi raźniej nie tylko ze mnie chudzina jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ciekawe po co Ci był te majty, Mamo fasolki, chciałaś się w nich schować?:D:D:D:D Ale fajne zdjecia;)Michał lubi z Tobą ćwiczyć, bo Julka, to przyznaję, ze nie bardzo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to chyba z tlenem cos dziś nie bardzo:o bo jak sobie zdjęcia przesłałam do pracy, to się otwierały jak burza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie....Elcik zapomniałam podziekować ci za zdjęcia Milo! fajny z niego chłopaczek i ma taki łobuzerski uśmiech.......śliczny jest......a od mamy fasolki mam pusty mail :( cieszę się że wreszcie doszły ale zmniejszyłam chyba za bardzo ....:0 ale jak nie chciał mi inaczej wysłać???????? to musiałam tak zrobić... u nas w nocy popadało a dziś pochmurno.....bleeeeeeeeeee...Nadia nie chce zasnąć, walczę z nia od godziny....... wyślę wam jeszcze jak chcecie fotki z wakacji......ale później ok? i co tam? jak stanęło na tych tortach? wiecie juz coś?no bo pierwszy kto obchodzi roczek? Michał tak? 22.07? potem Ola 25, Milo 26, Julka 28 i Oliwka 30 no i Nadia 31! i jeszcze 22.08 Emilka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi duszno, w nocy burzy nie było, oprócz tych ulicznych ekscesów :O ale trochę pokropiło, jak szłam do pracy to było cieplutko. Potem lało, a teraz widzę że słonko sie przebija :D Pewnie znowu tylko sobie parasol ponosiłam ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podsumowałaś Amamen, teraz mamy już jasną sprawę :D My mamy imprezę w snbotę 30.07 powinniśmy zacząć o 12.55 bo o tej się Oliwka urodziła, ale to za wcześnie :O :D Tort będzie w kształcie serca z napisem. Aya, taki własnie sobie plac zabaw wyobrażałam jak napisałaś że chcesz dla Julki - jest bardzo fajny, napewno mała będzie w nim miło czas spędzać. Ja jeszcze nie wiem, podoba mi się taki garnuszek na klocuszek, ale oryginalny kosztuje 109 zł, na allegro tańszy, ale to trochę za drogo, więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my pewnie wyprawimy urodziny dopiero w niedzielę 31;) jeśli dzieciaki będą wcześniej w górach:) Czyli razem z Nadią:) Torytu jeszcze nie jestem pewna:o Znalazłam ostatnio w dodatku kulinarnym do wyborczej tort truskawkowy, ale tam długo sie robi masę i jeszcze nie jestem pewna, czy zrobić, czy zamówić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki to już za 3 dni! Napisz jak będziecie obchodzić roczek, bo chyba coś pisałaś że w środę znowu wyjeżdżasz, a co z tortem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Aya, przynajmniej na spokojnie sobie posprzątasz i się przygotujesz i może ... odpoczniesz też (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczę na to posprzątanie właśnie:D:D Odpoczynek w sumie też-psychiczny głównie;) Tylko mam dylemat, czy jechać po nich w weekend, czy zostać i przygotować imprezkę:o Ja to mam problem zawsze:O Emocjonalny w dodatku:D:D:D:D:D Ale pewnie oleję imprezkę i pojadę, a torta ostatecznie gdzieś zamówimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A My roczek obchodzimy roczek 31 w niedzielę, tort zamawiamy jeszcze nie wiem jaki:) Mimo wszystko szybko ten roczek zleciał a moje dziecko coraz mądrzejsze, mówi troszkę w swoim języku ale za to wszystko pokazuje paluszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D to będzie zbiorowe świętowanie w niedzielę:D:D:D Ja zapomniałam się pochwalić, ze Julka celuje nóżami do swoich bucików, jak je gdzieś znajdzie (bo jak jest upał to chodzi boso;) ) i zakłada sobie wszystkie napotkane czapki na głowę (zazwyczaj Mati pozostawia po sobie takie slady swej obecności:D) Taaaaka rozumna już jest:) Mam nadzieję, ze będzie bardziej samodzielna od Meteora, bo on jakoś nigdy nie przejawiał chęci, zeby coś zrobić samemu:o No ale w końcu i tak wiele rzeczy robi sam, tylko czasem mu się nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zgrałyśmy w czasie viola!..... współczuje ci tych hałasliwych nocek..ja nadl nie mam zdjęc od Karoliny viola przeslij mi ale tak spakowane żebym mogła otworzyc ok? ja sie pochlastam ,ten komp chodzi jak żółw!!!!!!!! wpadne potem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niesamowite jest to, o czym piszesz, Małgonia;) Jak one już dużo rozumieją:o I kiedy to się stało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda niesamowite, patrzeć jak z maleństwa rośnie mała dziewczynka, ma swoje zdanie i potrafi je wyrazić czasami bardzo głośno;) czasami patrzęna Olę i myślę sobie, ze szkoda, ze dzieci rosną tak szybko ale z drugiej strony każdy wiek ma swoje uroki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę umyć kubeczek i znikam;) Pa Jutro napiszę, co mi gin doradziła:) Ale jakos nie mam złudzeń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły zdjęcia!!!! dopiero teraz... a więc mamo fasolki jesteś szkielet obciągniety skórą a te galoty to chyba na głowę chciałaś sobie założyć :p:p:p :D :D :D Michał słodko wygląda, fajny ma basenik!!!! zupełnie sie zmienił od ostatnich fotek...znaczy wydoroślał tak jakoś! super zdjęcia!!!!!! a najbardziej podobało mi sie to jak jak bawisz się z Michałem i to gdzie idziesz taka polna dóżką przy lesie ;) bardzo ładne!!! wysyłam nastepne zdjęcia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie Amamen rzeczywiście cieżko komp dziś chodzi :( wysłałam wszystkim zdjęcia mamy fasolki, więc u Ciebie też powinny być, skoro Aya z Małgonią już widziały, więc nie ma sensu żebym jeszcze raz wysyłała bo to niczego nie przyspieszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dzieciaczków to macie rację, niedługo będziemy tęsknić do czasów kiedy to nie zabierały głosu :D:D:D A co już mówią Wasze pociechy, bo Oliwia nadal mama nie mówi, tylko baba, tata, dada, ew. data... aha i naśladuje pieska: au au :D Rozumie wszystko, jak chce na huśtawkę to pokazuje na haki w futrynie, już od dawna potrafi wszystko pokazać paluszkiem, kto i co gdzie jest, zwłaszcza zwierzątka w jej ulubionych książeczkach i jak pytam jak pachną kwiatki to tak fajnie marszczy nosek i pociąga nim. Wygląda przy tym przesłodko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia dotarły z działki i Międzyzdroje :D Byliśmy u neurologa według niej jeszcze mogło by być lepiej, nie rozumiem stwierdzenia a według pani Sylwi rehabilitantki jest świetnie i nie trzeba go rehabilitować. Co do urodzin my także wyprawiamy 31 ponieważ to niedziela, będzie tort, ciasta i dla dzieciaczków rużności oraz myślimy o grilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zamiast czytać to ja najpierw piszę i nie wiem o czym tu mowa......:0 a wiec wszystkie dzieci mają w niedziele święto 31????????? hm hm hm...ładne rzeczy.......ale to fajnie jak wszystkie będą świętowały w tym samym czasie....:D ja myślałam żeby zrobić właśnie w sobotę 30 jej ten roczek.....ale może też zrobię w niedzielę, tym bardziej że ona rzeczywiście w tą niedzielę będzie obchodzić roczek??????:0 muszę skonsultować z mężem...:) miłej wizyty u ginekolożki życzę aya! ;) chociaż jak będzie cię badać to raczej to nie będzie miłe...:0 ja nienawidzę się rozbierać u ginekologa!!!! a tym bardziej że chodzę do pana.......ale on jest miły......ale i tak się wstydzę?...i kwiczę jak .........mnie bada....ale on mnie zna i komentuje zawsze tak samo :\'\'o to ta pani , która zawsze tak pięknie mi tu wierzga i wydaje dziewicze odgłosy.......\'\' :0:0:0:0 no ale ja już tak mam i kropka i zawsze będę mu kwiczeć ooo!!!! jadę do urzędów sylwek ...obym nie musiała sie wkurzać tak jak ty liczę na miła obsługę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz spadniemy na drugą stronę 😠 jak było w urzędzie, spotkałaś się z miłą obsługą Amamen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola było nawet miło....tzn. spotkałam miłe panie..:) i szybko mnie załatwiły...:) doszły jakieś zdjęcia? , bo ja zwariuje przez ten komp:0......mój mąż pojechał na ryby....interesy....rozumiecie...;););)...wróci jutro albo dziś w nocy..... no ale pomału zaczyna do mnie docierać ,ze nie wybije mu tych rybek z głowy...:(:(:( no przynajmniej narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłosz pomaga przy ustawianiu mebli w pokoju i gania się zemną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie wolne:D emil pocizkich staraniach zasneła:) byłam u moich rodzicó, ale nie poszłyśmy na zakupy bo ciągle lało:( zdjecia wszystkie wreszcie obejrzałam i sa przesliczne:):):):) takie duze te nasze dzieciaczki, jest myślę sobie ze zal ze one tak szybko rosną, tak bym chciała żeby to trwało dłuzej, a z drugiej strony to sie cieszę, że takie robia sie dorosłe i tyle juz potrafia robić:D widzę, że przygotowania do roczku ruszyły;) my mamy jeszcze miesiac czasu;) zastanawiałam sie tez nad tym basenikiem co ma karolcia, ale nie wiem czy są one u nas w sklepach, bo sie jeszcze nie rozgladałam, a z allegro jeszcze nigdy nie kupowałam, a widziałam, że ich tam jest dosyć duzo i nawet niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sylwek! i Elcik! widzę że panele juz założone skoro ustawiacie juz meble :) ach rzeczywiście Miłosz wam na pewno pomaga:D:D:D:D ....przynajmniej cos ciekawego sie dzieje i ma radochę :) no to sylwek Emilka sobie wymysliła :) noszenie na rekach....hmm na pewno myśli sobie :\'\' mają królewne to niech noszą na rękach...a co????\'\' hihihihhihihihi to ci dopiero mała księżniczka z niej...:D:D:D:D:D ja szukam zawzięcie pewnego dokumentu........był od zawsze w jednym miejscu , a teraz znikł..:0 zawsze mam przeważnie wszystko na swoim miejscu i raczej nie perzekładam,,,,więc dziwne , że zniknęło moje świadectwo maturalne...........:0 a jak nie znajdę to co mam zrobić? wystawią mi duplikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ były jakieś problemy, bo zauważyłam że od wczoraj na żadnym temacie nikt się nie mógł wpisać. Amamen zdjęcia doszły, baaaardzo ładne są, Ty tą córcię swoją powinnaś do jakiejś agencji modelek posłać niech występuje w reklamach :D ;) Nadawała by się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, a po co Ci świadectwo maturalne? Wybierasz sie do pracy? A może działalność zakładasz? No zdradź nam!! :D:D Sylwek, a co Emilce się stało - marudna była? bo chyba już zasypiała w łóżeczku swoim, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki ja mam teraz luz rano, bo mąż daje małej butle i ją usypia:) z agencją modelek to violkam masz rację super by się nadawały:D a gdzie aya? chyba nie utkwiła wczoraj i gina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×