Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

cześć ostatnio elcik nas zaniedbuje, wczoraj wpadła powiedzieć cześć...no i cześć poszła sobie:(:(:O:O:O wczoraj po basenie nic mi sie nie chciało:( ani tu wchodzić do was:( ale jak widze ten cholerny kurz to mnie szlag trafia małgoniu własnie te schody mnie zmyliły.....:O myslałam że jak na górze mieszkacie to już nie powinno byc zadnych schodów:O:O:O:O mamo zuzuki już mieliście nigdzie nie wyjeżdzać:O:O:O a wy znowu na wojażach:):):):) aya tylko sie cieszyć że Julka tak je:) no i Ola :) Nadii jakby zmalał ostatnio apetyt:( ale miała tą srakę i zęby ją bolały więc może dlatego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam kochane że was zaniedbuje ale nie mam na nic czasu, życze powrotu do zdrowia wszystkim dzieciaczką. Miłosz ma gorączke prawdopodobnie wychodzą dolne 4 bo górne już wyszły. Co u mnie???? no nic się nie zmieniło nadal remonty i dziś lub jutro z kotem musze iść do weterynarza, odrobaczyć i może zaszczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam emilka dopiero usnęła ja wziełam się za prasowanie, mam fierankę taka 4 metrową kto mi ją wyprasuje nie nawidzę jej prasowac emilce zostały jeszcze dwa zastrzyki na szczęscie, ale widać poprawę u nas też straszna mgła, nic nie widac aya mnie sie strasznie podoba twoja fryzurka, sama bym sobie taką sprawiła, bo fajnie wyglada:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... Nooo my już jesteśmy w domu. Od wczoraj wieczora. Ale później nie mogłam się do Was dopchać bo Krzysiek chce kupić aparat cyfrowy i ciągle szuka jakiegoś ekstra super zarąbistego modelu w necie :O Ale teraz już będzie normalniej i wszystko wraca do normy. Violka gratulacje z okazji rocznicy! Szykujecie sobie jakieś niespodzianki? Aya...Ty się babą głupią nie przejmuj...ale to denerwujące strasznie....powiedz jej że jak budzisz w niej takie poruszenie to się możesz jeszcze bardziej wyszarpać....Dla niej... Ale swoją drogą niektórzy to mają fajny sposób bycia..... Ja jak obcięłam włosy...po skończeniu podstawówki to usłyszałam O BOZE!!!!!!!!! COS TY ZROBIŁA!!!!! TERAZ JUZ NIE MASZ NAJLADNIEJSZYCH WŁOSÓW!!!!!!!! od sąsiadki usłyszałam :O:O:O Lecę na śniadanko.....mąż woła :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie... śniadanko:o a ja już marzę o obiedzie:o:D:D:D:D Przypomniało mi się, ze jak miałam dłuższe, to też jej nie pasowało;) Ona taka czepialaska jest i zawsze jest coś nie tak;) poza nią, oczywiście:D:D:D A jeszcze się obetnę, a jakże i powiem rzeczywiście, ze to specjalnie dla niej;):D:D:D Ale to dopiero z przyszłej wypłaty, jak dobrze pójdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne mamo zuzi ze jestescie już w domicu:D a violkam to chyba znowu obładowana praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam oliwka przechodzi jej??? emilka to tez lubi raczej kazde jedzenie, tzn, wszystko chce spróbować, jak widzi ze ktos je, to otwiera buzzie i mlaska, ale tylko na próbowaniu się kończy, potem wkłada palce i wyciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byliśmy na imieninach w tamtą niedziele to Milo najadł się bigosu tak strasznie mu smakował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia na razie je wszystkie nowości które dostaje.... Tak śmiesznie to wygląda jak mnie ciągnie za rękę...żeby ta łyżeczka trafiła do buzi... Zresztą ona ma teraz czas poznawania świata organoleptycznie. Wszystko pcha do buzi. Jak się ją przytuli to potrafi przyssać się nawet do policzka...mojego oczywiście...i ciumka strasznie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Violkam gratulacje z okazji rocznicy ślubu. Oliwka miała nosa z tym chodzeniem:)A kupa oczywiście Jasia zadedykowana dla Jacka. Przewijamy Go na zamianę i ta akurat była Jacka:) Aya ten babsztyl pewnie zazdrości, że w każdej fryzurze Ci dobrze i tyle. Ja też marzę o jakimś cięciu. Chociaż na zimę to może zostawię jak jest? Wczoraj umówiliśmy się w końcu z fachowcem i zaczyna remont za tydzień! Huraa! A właściwie to zacznę się cieszyć jak już będzie remont. Będzie miał dwa tygodnie na robotę. On jest od nas z Koła i teraz robi remont na Żoliborzu. W porównaniu do warszawskich cen to jest bez porównania. Więc jak nam zostanie kasa to może szafę wnękową zamontujemy? Ach na razie sie nie ekscytuję... Jasiek mi dziś wylał kako na pościel i mam pranie od rana. A najgorsze, że musi wyschnąć do wieczora bo mam tylko jedna pszwę na naszą kołdrę. Jasiek wczoraj opanował umiejętność włażenia na krzesło. Podsuwa sobie krzesło gdzie chce, włazi na nie i zciąga co się da...Nie można Go zpuścić z oka. A teraz z miną anioła bawi się narzędziami tatusia. Oglądałyście wczorajszą debatę? Tylko się zdenerwowałam. Czy politycy naprawe nie wiedzą co to debata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Wiecie od dwóch tygodni już nie karmię, a dopiero teraz zaczął mnie boleć cycek...Nie mam żadnych ,,stwardnień'' tylko po prostu jakby obrzęk i czuję ból przy dodykaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu!!!!!! czwartej tak?..........coś się szykuje na dzis wieczór???????:) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ ty możesz podarować siebie jako prezent...ja zawsze tak mówię mojemu mężowi jak pyta co mam dla niego:O:D:D:D MÓWIĘ MU ŻE JA JESTEM JEGO PREZENTEM NA CAŁE ŻYCIE:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się cieszę mcdzia że wreszcie ruszycie z remontem....wyobrażam sobie jak cie denerwuje to \'rumpello\' w chaci:(:(:( cos zaczętre a nie dokończone...ręce opadają normalnie:) więc ci wierzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya jak jeszcze raz ta babura sie do ciebie doczepi to powiedz jej tak poważnie, że specjalnie wyszarpałaś się dla klubu seniora bo takie były wymogi albo co....i ja zatkasz bo ona nie będzie wiedziała o co chodzi..i powiedz jej jeszcze że chyba sie nie zna bo taka jedna z tego klubu to sie w tobie zakochała....i masz ją z głowy:D:D:D:D:D:D GRATULACJE DLA OLIWII!!!!!!!! no bo jakby na to nie patrzeć zaczyna nam panna chodzić!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D Nadia wczoraj miała całą buźkę w plamach czerwonych...myślałam że to jakieś uczulenie:O:O:O i juz szykowałam się do lekarza dziś jakby nie zeszło......ale wczoraj wieczorem znalazłam w nas w pokoju takie dwa wypasione komary a właściwie komarzyce i je ukatrupiłam.....normalnie tak pogryźć buźkę dziecku!!! gupie ....aż bąble miała😭.......te komarzyce to kretynki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sama do siebie to gadać nie będę.......😭 tak źle ze mną aż nie jest:D:D:D :o:o:o:o NO I GDZIE POLAZŁY WSZYSTKIE CO??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, amamen, jak jej powiem, ze należę do Klubu Seniora, to ją chyba szlag trafi, bo ona w takim razie gdzie miałaby należeć?? Chyba do Klubu Zombii????:D:D:D:D Małgoniu, a mi sie Julka wczoraj do pleców przyssała:D:D Tak mi po prostu podniosła bluzkę, jak siedziałam i się przyssała:o a potem tak wypuściła powioetrze \"pirdząć\", no wiecie o co chodzi;) i była bardzo, bardzo zadowolona z siebie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 🖐️ oczywiście zawalona pracą No więc rocznica była wczoraj, miałam juz wam wcześniej napisać że pewnie dostanę margaretki, bo Paweł wie że je lubię, no i się sprawdziło. Nic szczególnego nie robiliśmy, zwykły dzień. Gdyby Oliwia była zdrowa poszlibyśmy do pizzerii, a tak siedzielismy z nią w domku i cieszyliśmy się z jej chodzenia. Wieczorem się wykąpałam bo myślałam że coś będzie no i było - debata w telewizji. nawet nie wiem kiedy zasnęłam :O:O:O Oliwii chyba lepiej, ale nie chcę zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya ta Twoja koleżanka jest napewno zazdrosna, fryzurka jest świetna i naprawdę bardzo Ci pasuje. Dziekuję Wam za życzenia z okazji rocznicy, w sumie to już 9 lat jesteśmy razem a znamy się 14 lat ;) Fajnie że Wasze dzieci tak wszystko jedzą, Oliwia jednak wybrzydza, czasami nie chce chleba tylko samą wędlinę albo jajeczko jeść a na obiad to mięsko ale bez ziemniaczków. Ostatnio polubiła czekoladki z bobmonierki :O Życzę wszystkim udanych remontów i zdrowych dzieciaczków, ale może jeszcze się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze musi być jakaś \"miła\", która Cię uświadomi ehhhhhhhhh Aya obiektywnie My kafowe mamy uznałyśmy, ze wyglądasz super to tak jest! Co tu tak spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam dużo roboty, a komputer mi sie ślimaczył, jak na złość ale już idę i na pewno będę zaglądąć jeszcze. ale i tak życzę już udanego weekendu, bo pogopda chyba powinna byc ładna:) Pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dobiłam.... Byliśmy dziś na daaaleeekim spacerku. Wczoraj dzwoniła moja znajoma że jej znajoma wylądowała w moim mieście w szpitalu psychiatrycznym na oddziale depresji, skarżyła się że dają mało jeść...więć zostałam poproszona o dostarczenie tej znajomej znajomej wałówki do szpitala. To nakupowaliśmy jedzonka i poszliśmy całą rodzinką...a JA WYPISALI DZISIAJ DO DOMU!!!!!!!!!!!! No i mamy teraz konserwy, chleba, pasztety, zupki w proszku...na cały miesiąć>>> :O:O:O Kurcze zadzwonić to łaska żeby iść ale już zawiadomić że nie musimy z tym żarciem gnać to nie!!!!!! No i wiecie zaczęłam się czuć już zupełnie jak w domu. Wszędzie zaczynają się plątać jakieś porozkładane wiertła, śrubki i inne WAZNE rzeczy :O:O:O Amamen...no co Ty?? nigdy nie gadasz sama do siebie...i nigdy nie jesteś sama...o koledze Alzhaimerze zapomniałaś??? On jest z nami zawsze....w tym wieku to już jak anioł stróż :D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzki, to Was urządziła ta znajoma :O Tak się nie robi, mogli przeciez zadzwonić. Chyba że też nie wiedzieli że ją tak szybko wypiszą. Też bym się wkurzyła na Twoim miejscu :O A tak chociaż macie zapas jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mamy Violkam.... Jutro na obiadek mamy rosół pikantny z kuczaka lub grzybową.... Wszystko z paczki.... Krzysiek będzie przeszczęśliwy :O:O:O A miało być spagetti ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację mamo zuzki gdyby nie ten kolega to koniec z nami:D:D:D:D fajne baby jesteście trochę starawe co prawda ale jesteście ok:d:d:d żartuję...:D:D:D:D:D viola kiepsko świętowaliście😭 komisja wzywa na dywanik....nooooooo...i co ma na uspr.????????? co???????.....ostatni raz!!!!!!! :D AYA TAK JEJ WŁASNIE POWIEDZ!!!!!!! i wcale się nie szczyp......z taką baburą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer mamo zuzki:D:D:D ZAWSZE żarcie się przyda w końcu...nic się nie łam;););) wybrałam kolory do pokoju..............boje się że będa koszmarne:O:O:O nie potrafię sobie wyobrazić jak to będzie wyglądało na całej ścianie np>:O:O:O:O wy też tak macie??????....ale stara już jestem i nie ma co ode mnie wymagać:O w głowie się kićka , wzrok już nie ten:D:D:D viola mój dostał opierdziel ze ostatnio nie wie gdzie jets kwiaciarnia.... a ja tak lubie dostawać kwiaty już całe dwa tygodnie nie dostałam kwiatków 😭 ......aya zawsze była taka miła i składała życzenia obojętnie kiedy i obojętnie komu:O a teraz???????....no nie wiem nic dziewczyna się nie stara:O:O hmmm a moze dała urlop przystojniakowi Alzheimerowi???:O:O:O:O:O szkoda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen...ja też tak mam...z tymi kolorami... Pisałam kiedyś o tym zielonym do pokoju Zuzi..... Na początku jak zobaczyłam pokój pomalowany to prawie się przekręciłam na tamten świat z szoku. Ale teraz już sie przyzwyczaiłam i uważam, że jest super. Tak soczyście zielono. A Ty jakie kolory wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×