Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

ja jestem z Wlkp dzieciaczki macie super!!!!! dzięki aya tobie się udało masz parkę.....ale ja ciesze się że mam dziewczyny zdrowe , bo to chyba najważniejsze a czy doszły fotki do reszty dziewczyn? bo dzis mój komp strajkuje .strony otwieraja się jak żółwie........ech.... mała Oliwia jest sliczna i Miłosz jest sliczny i Julka jest sliczna...po prostu nie ma brzydkich dzieci! mozecie się cieszyc że macie taaaaakie udane dzieciaki pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że zdjęcia jakoś cudem dotarły, bo i mnie dziś się strasznie pomału otwiera - stąd te niewypały, ja myślałam, że on już, a on ciągle myślał:) wszystkie dzieciaczki rzeczywiście piękne, ale chyba w tym roku więcej dziewczynek było, bo Ty, Elcik, jesteś wyjątkiem, a raczej Miłosz :D wśród tylu kobiet; wybór rzeczywiście będzie miał ogromny:D Trzymajcie się cieplutko; zmykam do dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya - a moja Oliwia właśnie zasnęła bez noszenia na rękach - zastosowałam się do tej metody, raz poskutkowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nikt nie napisał czy dostał foto.....może nie doszły szłu dostaje z tym netem dzis..........brrrr mój Lew śpi od godziny.......nie zajmuje głosu w sprawach usypiania , bo moje dziecko do spania jest kochane , aby kapiel i mleczko i bach do łóżeczka , ja wychodzę z pokoju idę umyć butelke jak wracam już śpi....... ale powodzenia w nauce samodzielnego zasypiania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz dobrze amamen z tym zasypianiem, ja niby tez nie powinnam narzekać, bo wystarczy 10 minut i śpi, no ale na rękach. A ona rośnie i przybiera a jak tak będzie do roku czy dłużej? Nie, muszę się za to wziąć. Ja dostałam zdjęcia od Elcik i Aya a od Ciebie chyba nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarły domnie zdjęcia od violkam i aya .Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie dotarły wszystkie zdjęcia Waszych cudnych dzieciaczków; Violkam. właśnie waga Julii i nadzieja, że będzie przesypiać nocki pchnęły mnie do nauki samodzielnego zasypiania :) , pewnie będzie raz lepiej, raz gorzej, ale w końcu jakoś się uda; moja właśnie się wierci w łóżeczku, ale mam nadzieję, że zaraz zaśnie:) o, chyba śpi, bo coś ucichło u niej :) amamen, Ty to masz raj z tym zasypianiem :D Miłego weekendu wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik nie żartuj, odemnie tez pewnie dostałaś moją Nadię......albo nie umiem wysyłać...... aya wiem wiem że mam raj ale mnie się to wydaje takie normalne że ona sam zasypia.........i spi całą noc..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen dostałam dostałam.Fajne są wasze dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny znowu poniedziałek :( Jak po weekendzie? Moja Julka zaczęła wczoraj wyciągać do mnie rączki (wcześniej nie robiła tego tak jednoznacznie) - rozczulające po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja się przygotowuje na jutro bo jedziemy do poradni matabolicznej. Ale zasypało, Miłosz wstał ok.5:00 i prubuje go uspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Necik tak mi dziś kiepsko chodzi, że 10 min. strony otwiera. Po weekendzie - my obchodziliśmy w sobotę Imieniny Oliwki. Dostała krzesełko do karmienia. Jest b.zadowolona jak w nim siedzi :) Po wersalce tak się turla, że nie można jej na sekundę zostawić, chyba ją będę kładła na podłodze... W sobotę chciałam żeby mi znowu zasnęła sama w łóżeczku, to tak zaczęła mi heistrycznie płakać, że nie mogłam jej uspokoić. I tak w ogóle zrezygnowała z popołudniowej drzemki.. Życzę wszystkim miłego dnia a pracującym - miłej pracy ;) U mnie zaczęło się słodko - nasz informatyk ma Imieniny (i znowu ciasto...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, czy to znaczy, ze Miłosz ma cukrzycę? A co to dla niego znaczy? Czy on jakoś cierpi z tego powodu? Czy też może tak zapobiegawczo do tej poradni z nim chodzisz? Na tym ostatnim zdjęciu, to całkiem duuuży chłopczy z niego :) Jak one szybko rosną :D Violkam, a ja dziś w nocy miałam za to konert :( i za nic nie chciała usnąć dokąd jej nie uspokoiłam w \"stary\" sposób, więc z nimi to chyba nigdy nic pewnego nie ma :) - za to w dzień zasypiała bez zgrzytów.... ale widocznie nie może byc sielanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu to ciemiączko za szybko zarosło i dlatego mamy poradnie metaboliczną, istnieje podejrzenie że ma za dużo wapnia w organiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik - Miłosz jest przesłodkim chłopczykiem. Ma za dużo wapnia w organizmie a moja Oliwka miała za mało - dlatego już w 4 miesiącu lekarka wykryła u niej początki krzywicy. Ale już jest ok - po zwiększonej dawce wit.D3 wszystko wróciło do normy. Może dla tego ząbki jej późno wyjdą. Życzę dużo zdrówka, oby nic nie było Miłoszkowi . I żadnemu innemu dziecku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, to dobrze :) i dobrze, że trafiłaś na lekarza, który sprawy nie olał, bo z mojego doświadczenia wynika, że tego co należało, albo można było zrobić , dowiaduję się po fakcie :(, trzeba być wszystkowiedzącym z naszymi lekarzami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny wczoraj mała miała 38 temp. a dzis juz kicha i oczka ma takie szklące...no cóz...czego sie spodziewać skoro starsza miała anginę a ja zapalenie oskrzeli...ale temp. juz dzis nie ma.... jest marudna troszkę..... Gdzie ta wiosna?????????? na świeta wielkanocne bedziemy jeść zamarzniete jajka....hihihihihihi zyczę zdrowia Miłoszkowi i Julce a Oliwi składam spóznione życzenia imieninowe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziękujemy!! już miałam pytać gdzie się podziała amamen :) Życzę Wam zdrówka, nie dajcie się chorobie!!! Ja tez już nie moge doczekac się wiosny, żeby pojeździć sobie wózeczkiem i pokazać Małej trochę świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja trochę z innej beczki:o ; czy macie jakieś sprawdzone sposoby na, zaparcia :o swoich pociech, bo my od dwóch tygodni nieomal się z tym borykamy, a próbowałam już chyba wszystkiego: jabłuszka, dużo herbatki i wody, a nawet lewatywka i zero postępów, aż mi żal na nią patrzeć, jak się strasznie męczy a efekt opłakany:( ; może są jakieś środki w aptece, ale ja nie mam kiedy iść, a mojemu mężowi musiałabym podać od razu nazwę konkretnego specyfiku, żeby kupił co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen - masz mały szpital w domu:( ; Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia, szczególnie małej kruszynce 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy u lekarza - jednak grypa temp 38,5 i kaszel....ale najważniejsze to sie nie dać! zwalczymy to brzydkie grypsko! aya----przykro mi ale nie umiem ci pomóc w sprawie kupek ,moja mała robi ich na dobę 4-5 więc jakos problemów z wypróznianiem nie mamy dałam jej czopek i zasneła.... pozdrawiam was serdecznie i dziękuje za troskę, miejmy nadzieję że szybko wróci do zdrowia pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy u lekarza - jednak grypa temp 38,5 i kaszel....ale najważniejsze to sie nie dać! zwalczymy to brzydkie grypsko! aya----przykro mi ale nie umiem ci pomóc w sprawie kupek ,moja mała robi ich na dobę 4-5 więc jakos problemów z wypróznianiem nie mamy dałam jej czopek i zasneła.... pozdrawiam was serdecznie i dziękuje za troskę, miejmy nadzieję że szybko wróci do zdrowia pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya - są słoiczki Gerbera z samą marchewką, u nas to zawsze pomaga, Mała b. je lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki violkam, mam nadzieję, że na moją też zadziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Amamen - życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla malutkiej. Aya - a jakie herbatki podajesz? Bo moja to w zasadzie malutko pije, dajemy jej w nocy jak śpi. Zauważyłam, że jak chociaż jedną butelkę wypije to z tymi kupkami lepiej. A daję z Hippa ziołową, albo koperek z rumiankiem. A z ta marchewką, jak nie ze słoiczka to ugotuj takie marchewkowe puure. U nas to działa rewelacyjnie. Elcik, napisz co powiedzieli w przychodni. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki! właśnie napisz co u Miłosza Elcik bo wczoraj pani doktor stwierdziła ze mam nie dawać kaszek ani nie słodzic herbatek....ha ha ha moja mała przecież nie je kaszek i nigdy jeszcze jej niczego nie posłodziłam....ma predyspozycje do bycia klopsikiem i juz..... ma całe 10 kilów muszę na nia uważać ,żeby nie przedobrzyć violkam może rzeczywiście ta marchewka będzie zbawienna ,bo teraz mi sie przypomniało że koleżanka tak robi i działa życzę wszystkim miłego dnia ( w koncu dzień kobiet no nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 - dla wszystkich :D podaję jej rumiankową Hipp - jak mi się uda to nawt ze 160-180 ml dziennie; a w nocy trochę wody, jak się obudzi na am :) poprosiłam mamę, żeby jejto puree z marchewki zrobiła - może ją ruszy :) amamen, a jak Nadia? lepiej troszkę??? kurcze, a ja mojej klusce daję kaszki, ale bezmleczne, ale z drugiej strony to nie wiem, co jej mogę dać w zamian; swoją drogą ciekawe ile waży :) to czekamy na wieści o Miłoszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc byliśmy w CZD w tej poradni zmieżyli go 75cmi 8500g i pobrali krew i mocz do analizy (był dzielny nie płakał prawie wcale )wyniki będą za 8-9 tygodni przyjdzie zawiadomienie pocztą co dalej. Lekarka stwierdziła że ciemie zamknięte i m twarde kości.Jak przyjdą wyniki to powiadomie co i jak. Jutro szczepienie i ważenie i mieżenie zobaczymy czy się będą rużniłyi dam znać ile ważył i mieżył u pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma? co słychać u was dziewczyny? moja pociecha robi się barrrrdzo mądra nie chce juz sama siedzieć i się bawić, tylko domaga się noszenia i pokazywania świata, a jest co dźwigać przecież...... już jej lepiej ,duzo śpi....myslałam ze może w nocy będzie fiksować a tu nic, śpi jak kamień pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×