Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Gość zaproszenie
ZAPROSZENIE Wszystkie Panie obecne na stałe na tym topiku(bez pomarańczowych) zostały nominowane do odebrania nagrody.Prosimy sie zgłosić po odbiór nagród.Jednoosobowe apartamenty w ekskluzywnym hotelu,do dyspozycji wykwalifikowana obsługa ,wysmienita kuchnia i wyrafinowane rozrywki.Każda znajdzie tu cos dla siebie. Adres: szpital dla chorych psychicznie Leczcie sie to wyjdziecie z głupoty i chamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryzykuje
jak mi skasujecie znowu moje wpisy to sie obrażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryzykuje
ale co mi szkodzi ? to tylko topik a nie prywatny folwark Pani K I Pani M :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaryzykuje
KTO NIE RYZYKUJE TEN NIE SIEDZI W WYKWINTNYM TOWARSZYSTWIE ..................................................................................... [[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ ....................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie z topiku SZUKAM BRATNIEJ DUSZY W WIEKU OK 40 LAT...zachowajcie chociaż pozory przyzwoitości. Nie wypada. Macie swoje wybitne osiągnięcia na tym forum, dorobek w postach, Topik w polecanych. To nie przystoi aby założycielka tematu, jakby nie patrzeć, podobno założonego w szczytnym celu, wpadała do innego pokoju z uszczypliwościami pod adresem gospodarzy. Uprasza się nieproszonych gości o zachowanie minimum kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...patrz.......szyszunia a mnie w życiu tyle rzeczy \"wyszło\".....A przede wszystkim moje dzieciaki.... W sumie nie wiem co mnie skłania do dyskusji (?),rozmowy (?), wymiany zdań z wami (?) Kurcze..............szyszunia to,że łysa jesteś to naprawdę nie oznacza każdego. Ja mam bujne włoski, reszta na owłosienie też nie narzeka............... Ale fryzjer na pewno ci pomoże. Lubicie się kłócić babolce, co???????????????? :D :D :D :D Macie farta - mam taki dzień, aby na głupoty odpowiadać................... Bo tego mojego męża nie ma................ :D :D :D Ale co wy tu robicie???? Szczęśliwe mężatki....Hmmmm..... A jak tam lumpy??? Hmmm???? Mężulek powinien trochę się postarać.............. Was to naprawdę bawi????? To włażenie na ten topik?????????? Matko...ale wy głupkowate jesteście :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy się ma do czynienia z wściekłym psem, to nawet wyciągnięcie ręki by go pogłaskać, będzie dla niego prowokacją do agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echanton
Oj dawno tu nie zagladałem, i co sie dzieje??Agataa ma racje : to nie wypada. odpuście sobie.Dorosłym kobietom to nie wypada.Dziwne z was kobiety.A szczególnie ze to panie powinny dawać przykład kultury osobistej.Rozejdźcie sie po swoich topikach.Nie piszcie sobie zlosliwości(bo i tak to nic nie da) i problem zniknie.NIESMAK rownież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echanton
To byłem ja przed chwilą tylko litery mi sie poprzestawiały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byłem ja przed chwilą tylko litery mi sie poprzestawiały....Widać jak dawno nie pisałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Mam prosbe - zostawilam podobny post na tamtym topiku.... Uwazam, ze zdrowiej i przyjemniej bedzie , kiedy obie grupy sie rozejda, wiec prosze - niech uzytkownicytego topiku nie wchodza na topik Emik i prosze, by dziewczyny z tamtego topiku nie wpisywaly sie tu... To tylko prosba, bo ja rozumiem, ze mamy demokracje i kazdemu wolno pisac i czytac gdzie chce i co chce....Ale zasady kultury obowiazuja kazdego.... Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jagódko...odezwij się proszę. Mam pytanie do ciebie. Chodzi mi o chorobę nerek. Czy jest ktoś, kto wie jak pomóc choremu na anoreksję dziecku?(wiek około 11 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziękuję bardzo za odzew🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ! sory , ale chyba nie mam szans aby powrócic do naszej rozmowy na tlenie . On siedzi i siedzi a mi się coraz bardziej oczy kleją ze zmęczenia ( miało byc 20 min. q..cze ! ) Odpaliłam laptopa w sypialni , ale jeszcze nie mam tu założonych komunikatorów ... Do zobaczenia jutro na ekranie ... Wszystkich serdecznie pozdrawiam Kinga z Poznania P.S. jak to dobrze ,że jutro już piątek ... jestem okropnie zmęczona tym \" dyrektorowaniem w firmie\" . Nie sądziłam , że będąc odpowiedzialna za oddział firmy - praktycznie będę nadzorować nawet najprostrze decyzje i działania moich pracowników . Momentami czuję się jakbym miała do czynienia z przedszkolakami - nawet totalnie banalne rzeczy muszę sprawdzać . I wiecie co ? potwierdziły się moje wszystkie najgorsze obawy dotyczące Wyższych Uczelni Prywatnych - ostatnia bufetowa może skończyć , legitymując się dyplomem taką prywatną szkołę ! Mam nadzieję ,że nie doczekam czasów gdy będzie mnie leczył lekarz po Wyższej Prywatnej Szkole Medycznej w Polsce .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Kinga -jeżeli bufetowa nie miała forsy za młodu na nauke to czemu nie ... zresztą sama wiesz ,ze praktyka czyni mistrza a i perełek nie brakuje wśród tych co nie pokonczyli studiów - prosta gospodyni domowa lepiej umie budżetem zażądzać ,niż cała plejada ekonomistów [zobacz w jaki dług nasz kraj wpedzono] a lekarz:):) akurat oni krótko żyją -więc na nic mi ich naukowe wywody o zdrowym jedzeniu -wolałabym iśc do wiejskiego 100 letniego prostaka i zapytać sie czym sie żywił i co robił przez całe życie ,ze jest w tak doskonałej formie . Wiem ,ze wiele lat poświeciłas nauce ,ze masz odpowiedzialną prace ,ale ciekawi mnie czy ty potrafiłabyś byc bufetową sprzątaczką. ,czy tak ostatnio niedocenioną pielegniarką od gównianej roboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
pozdrawiam dziewczyny z tego topiku czy ta cisza to zamierzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quatro
Czyżby udało się innym zamknąć usta dziewczynom, które tworzyły tu fajną atmosferę???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło was wszystkie i miłego przesyłąm . JARYNKO witam miło , mam nadzieje ze sprawe o która pisałąs tutaj juz cos znalazłąs i napewno dziecko jest pod dobra opieka . Chyba masz moje gg lub tlen prosze napisz do mnie , abo masz dane z tlenu kingi agi moni kasi one maja moje dane moga tobie przekazac na tlen . .MAŁO CO ZAGLADAM NA FORUM WIEC DOPIERO TERAZ PRZECZYTAŁĄM TWOJE JARYNKA PISANIE . WSZYSTKIM MIŁEGO PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę serca..........
To już naprawdę koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam MIŁO i przesyłam dla wszyskich ZDROWYCH I SPOKOJNYCH SWIAT DZIELE SIE OPŁATKIM I ABY TEN NOWY ROK 2006BYŁ LEPSZE NIZ TEN CO BYŁ I ZEBY DOŁY NAS OMIJAŁY A SLONECZKO SWIECIŁO I DAWAŁO NAM SIŁE JAGODA pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jesteście dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to gdzie są
ze wstydu zapadły się pod ziemię :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle się czuje
kto jeszcze ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat nie powinien zatonąć
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka to samotność w sieci
kiedy sie ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×