Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość południe

Nocne marki.....idziemy spać!

Polecane posty

Dziwne rzeczy dzieją sie z moim komputerem...magia świąt czy jak... Uwaga sprawdzam łączność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko na chwilkę podpisać listę i co widzę? Cisza...czyżby wszyscy tak jak ja odbywali maraton nocny przy garach. Chwilka relaxu i spadam do kuchni sernik lukrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje naj...Nocne Marki... Najweselszych Świąt Wielkanocnych...z najsmaczniejszym jajkiem...i najbardziej mokrego dyngusa...(największy kubeł wody wirtualnej ode mnie)...spędzonych w najprzyjemniejszy sposób...z najukochańszymi ludźmi...w najpiękniejszym miejscu...jak najdłużej i...najtrzeźwiej. Życzę Wam ja - Nocjana )*** ... PS. ...by po Świętach odpoczywać na najfajniejszym forum...z najsympatyczniejszymi forumowiczami...na najbardziej pijanym topiku i najlepszych imprezach. To tyle. Wpadne po Świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już spadam naprawde...źle sie dzieje..na forum.. Onnna to że ty pieczesz ciasta to rozumiem, ale gdzie sie podziewa męska część tego topiku...nie ma co jutro rano pobudka.. Wesołych...Onnna, jestem pewna że ciasto super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już spadam naprawde...źle sie dzieje..na forum.. Onnna to że ty pieczesz ciasta to rozumiem, ale gdzie sie podziewa męska część tego topiku...nie ma co jutro rano pobudka.. Wesołych...Onnna, jestem pewna że ciasto super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapełniłam lodówkę przróżnymi potrawami... i już mam dość nawet nie chce patrzeć na wynik moich poczynań a co dopiero jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jako kafeterian ze sporym stażem (tak myślę) co o tym sądzisz? Czy to jest wołanie o pomoc, czy podpucha. Ja mogę się mylić,ale aż mnie nieprzyjemne dreszcze przeszły. Jeżeli to prawda, to ma dziewczyna pokopane życie, teraz nie pisze i może to być jednoznaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że to co napisała pomogło jej w jakimś stopniu i odwiodło od zamiaru targnięcia się na własne życie. Ale nie pisze i to jest niepokojące. No mogła źle odebrać odzew na jej wołanie i nie chcieć czytać tego dalej...ja też na jej miejscu nie poczułabym się lepiej po owych wpisach. Kirus ale co można zrobić do diabła? Nie jesteśmy w stanie sprawdzić tego i taka bezradność jest irytująca. Też chciałabym aby to była podpucha. Kilka razy to przeczytałam i za każdym razem coraz bardziej jest mi jej żal.Też czuję że to jest pokrzywdzona zagubiona dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo śpicie? Pewnie tak....hm... jednak nie lubię świąt :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa, anie spicie, znowu chlacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie juz nic,a byla czysta, ale teraz spac bo w glowce sie p[ierdoli i glupoty pisze, czesc, kiedys jeszcze pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że topik ostatnio jest zaniedbywany. A może jeszcze nic straconego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się non stop chleje to
tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to topik onnnej i kirusa
se tu flirtowali po kryjomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innna bajka
🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu
o kurwa podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc wszystkim gupkom
pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×