Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość południe

Nocne marki.....idziemy spać!

Polecane posty

God ,Nocjana trzeba uczcić Twijego nicka, możemy piwkiem OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....no tak a później wszędzie mówią iż....pijana się wszędzie....zamiast spać.:o 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy czarny aniolek chce znowu wrocic w szeregi bialych? napewno nie wiec kileiszek na zdrowie:D nocjana i onnna gratuluje i pijemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Dark Angel pragne zauwazyc ze to taki topik...tzn dla nocnych markow..i niedlugo bedzie w polecanych, co nie Onnna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie my wkońcu pijemy ??? zbierzmy się do kupy i pijmy. Panowie trzeba zaprosić towarzystwo zamiast latać od topiku do topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz wypijmy za powodzenie tego topiku . Masz rację Nocjana.. uważam że powinien być w polecanych. Ale gdzie autor tego wątku? Jak się pojawi to się ździwi że tu zamiast wymiany myśli....URZĄDZAMY LIBACJE ALKOHOLOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkoholu na ogol nie jest za duzo, a dorosli ludzie musza czasem;) sobie poszalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dochodzi jeszcze mgla..ale nocka ok.. Onnna masz racje pijmy w jednym miejscu, bo juz wszystko mi sie miesza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he,he....czyżbyście już byli rzeczywiście po dużej dawce...iż nie macie problemów...hmmm....ze zrozumieniem...:p:) Okey na mnie juz powoli nadchodzi...jeszcze tylko kilka...i w💤,k...e jak mi się....drze.:( Przyjemnego spożywania...aby tylko jutro nie nastąpiło z wyraźnym...a może tylko przejściowym stanem nieważkości.;) P.S.Dla....to jestem tu i....czyli w sumie myślami...a może i "duszą"?) gdzieś...;)🖐️ Sayo...💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kirus. Wiesz co my tu pijemy ... najpierw \" wściekły pies\" potem bols (ja oczywiście z sokiem grejfrutowym) teraz piwko , God I Nocjana nie chcieli zaakceptować mojej propozycji Krupnika, no więc pijemy piwko jakieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kirus! Jak tylko sie pojawiasz ja musze konczyc... Spadam do wyrka i zycze wszystkim hmm..boskich snow, moje napewno takie beda. Nie schlejcie sie mocno..jutro jajka trzeba pokropic dla odmiany, no i WESOLYCH SWIAT I MOKREGO DYNGUSA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocjana cześć . Zdrowych , radosnych świąt zyczę. Ja też z chwilę zmykam, bo rano pies sie denerwuje na mnie jak sobie śpię dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srodek imprezy, a wszyscy uciekaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus jeszcze się trzymam . Trening czyni mistrza. Do łóżeczka dotrę o własnych nogach. Jak długo już popijamy? To znaczy od kiedy? Nie pamiętam dokładnie , ale wystarczająco długo aby posiąść umiejętność przyswajania dużych dawek alkoholu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus Ty to jesteś poprzestawiany facet. :D ... O tej godzinie pizzę?? Jednak jak tak się objadłeś to wręcz wskazane jest wypicie wódeczki na poprawę trawienia. A co trzymasz pod biurkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Kirus pijesz whisky. Ja chyba prestanę pić bo sadzę błędy równo jak kapustę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest pewne zjawisko że młodzież robi celowo błędy...i to jest wtedy \"fajowo\" czy jak tam mówią w swoim slangu. Kiedyś czytałam i ledwie mogłam rozszyfrować tekst. Normalnie artystycznie błąd na błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
użyłam najprostszego sposobu i wyszedł bezsensowny zbiór liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiem, chyba jestem niepełnosprytna. Proszę o wyjaśnienie i zrozumienie z uwagi na nieprzyzwoitą porę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie daje mi to spokoju. Wgapiam się w ten zbiór liter i nic. Chyba nie usnę jak nie ułoże tego w sensowną całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się :D wyszło.. całkowita przypadkowość bez klucza nie ma szans na rozszyfrowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty napisałeś rozwiązanie ale ja nie wiedziałam że zgadzam się to rozwiązanie. Odebrałam to tak: zgadzam się na rozszyfrowanie. No i taka kakafonia wyszła z naszego pisania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglaszam obecnosc! Mam nadzieje ze was nie pochłonęły bez reszty przygotowania do Świąt...klimacik boski...uwielbiam przedświąteczny zgielk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglaszam obecnosc! Mam nadzieje ze nie pochłonęły was bez reszty przygotowania do Świąt...klimacik boski...uwielbiam przedświąteczny zgielk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne rzeczy dzieją sie z moim komputerem...magia świąt czy jak... Uwaga sprawdzam łączność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×