Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość południe

Nocne marki.....idziemy spać!

Polecane posty

Gość nocjana
Jestem pierwsza!!! Gdzie jestescie God, Onnna, Kirus?? Nie bede przecież sama...nie jestem jeszcze tak zdesperowana. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
To masz problem, wspolczuje! :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj;) sama nie bedziesz:D czy dzisiaj znowu zapodajemy jakas wodeczke bo jeszcze sie nie zdecydowalem, mialem dzisiaj nie pic;) ale skoro bede mial z kim to sprawa jest do rozpatrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo? Pijecie czy się bawicie. Ja padam ze zmęczenia. Ale chętnie dołączę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pijemy:D chyba bedzie trzeba przystopowac z alkoholem od nowego tygodnia... a moze z kafeteria bo tutaj mnie ciagna do picia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga to zastanawia mnie jedno, bo ja tak pije na roznych topikach z roznymi osobami, a ciekawy jestem kto faktycznie pije:D ale to jest top secret i sie nie dowiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uważaj God z kim sie zadajesz. Ja to jestem \"mocny zawodnik\" w piciu ale wirtualnie :D... chyba mam kompleksy z tego powodu że na biesiadzie piwnej wypijam CAŁE PIWO. A tutaj mogę pofantazjowac . To co dzisiaj serwujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe piwo
miałam na muśli butelkę piwa.....a wyszło jakbym cały zapas wypiła. Łoo matko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no ladnie to tak? ja tu w alkoholizm popadne z Toba;) zaopatrzenie na dzisiaj to niedokonczony bols czy moze byc? o nawet mam pomysl na wypicie \"mad dog\":D no a juz sie obawialem, ze wymiekne bo mi sie nie udalo wypic calego alkoholu na jakiejs imprezie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być wściekły pies. Ale przybliż mi skład tego specyfiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangrena-
picie z Bogiem. Jak to pięknie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
No juz mialam pic do lustra! Polewaj póki mój komp chodzi, ostatnio odmawia posluszenstwa - stary zlom! Dla mnie z poprzeczkowym jak zwykle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sa dwie szkoly na pieski, wodka+sok malinowy+ tobasco i druga wodka+ krople zoladkowe+ tobasco. W sumie i jeden i drugi jest ok, wazne, aby byla odpowiednia ilosc tobasco wtedy dopiero czuc wscieklosc:D najlepszy shoot jaki moze byc, no moze jeszcze krupnik moze sie rownac:] gangrena----> ;) nocjana drink tylko wirtualny zaserwowany bo brendy brak dzisiaj:( ale jest bolsik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc WŚCIEKŁY PIES pierwszą wersję poproszę. God proszę zadbaj aby proporcje były prawidłowe :-) ....A krupnik to co? wybacz moją ignorancję, no ale człowiek uczy się całe życie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
God

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
dlaczego nie pojawila sie pelna moja wypowiedz??? Arhiwum X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
śmierdzę owcą do której przyczepił się tłusty kleszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Dobra powtórze. dawaj God co tam masz niewazne co wazne by walilo w glowe. Slyszeliście tekst: Onanizmem znudzony 6-cioletni Franio ujrzal siostre w kapieli i rzucil sie na nia, mile zlego poczatki lecz koniec zalosny, lanie dostal od ojca a syfa od siostry. To oczywiscie nie moje, mam nadzieje ze nikt nie oskarzy mnie o plagiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj głupku bo God da ci w zęby....jest wypity więc pilnuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz przebaczone wszystko;) 1/3 kg miodu (szklanka) 1/4 l wody 1/2 l spirytusu (95%) 1/4 laski wanilii 1/4 gałki muszkatałowej 1 dag cynamonu 2 goździki kawałek skórki cytrynowej lub pomarańczowej Troche trwa przygotwanie tego, przepis sciagnalem z jakiejs strony bo nie chcialo mi sie pisac, ale rozgrzewa na maxa:D noncjana bols czysciutki badz wsciekle pieski ostre sa, wiec po kieliszku tego i tego serwuje:D God jak wypity to wyluzowany;) ale chamstwa niezniese;) w sumie nielubie tych gowniarzy, ktorzy bawia sie w kloce wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam że tyle wiedzy posiądę na kaffe. Już wiem co to krupnik!! God jak wypijemy wściekłego psa to zabieramy się za krupnik. Co ty na to nocjana? bo mam wrażenie że nie pozostaniesz wierna bolsowi z porzeczką. Mam pomysł jak pijemy to pijemy ..mieszamy trunki w jak najbardziej karygodny sposób. To co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Zgadzam sie God, proponuje wypic za tych wszystkich prymitywnych kupiarzy... a co... swieta sa, trzeba wybaczac, a wszystkie kupy i inne takie i tak zgina w klozetach...i jestesmy gora. Zgodzisz sie ze mna? Onnna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualnie wszystko mozna, ale nie chce mi sie przyrzadzac teraz krupniczku;) takze w sumie pijemy teraz wszystko po kolei, a faktycznie pozostaniemy przy bolsiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
no nie znowu urwalo moja wypowiedz...zaraz sie zdenerwuje God mam pytanie..jak zrobic by moj pseudonim byl czarny i co mi to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno niech już będzie...to ja z sokiem grejfrutowym poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Mam ochotke na piwko...mmm...zimne z sokiem...i ta goryczka...mniaam.God jak skonczymy butelke to dla odmiany stawiam po browarku. Onnna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocjana po browarku;):D juz glupi humor mnie navhodzi:D:D uwielbiam to:D jak zrobisz sie \"czarna\" to zaden maly chujek nie bedzie wypisywal glupot jako nocjana, bedziesz tez mogla sobie jakies podpisy i inne pierdolki poustawiac w profilu, a ustwaisz to na glownej stronie gdzie masz na gorze strony takie cos \"Internautko, zarezerwuj swój nick » (dla chętnych)\" onnna--> here you are:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocjana
Nie no nie mogie..znowu urwalo mi...Onnna proponuje browarek lub ubota - wali w dekiel jak malo co. No to siup w ten glupi dziób. Ej, dlaczego urywa mi caly czas, co zle robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
browarek, ale przyniesiony w wielkim kuflu przez urocza kobiete, wreszcie moje marzenie sie spelnilo;) uboty sa zdradliwe:D a z wypowiedziami to cholera wie, u mnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×