Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tris

Do pażdziernika minus 30kg!!!

Polecane posty

Gość poduszeczka
jednak jutro robie testa, moj ginekolog wraca za tydzien a ja nie wyrobie z czekaniem. Moj maz chyba by bardziej chcial niz ja bo ja po prostu boje sie kolejnych wynikow negatywnych... dzisiaj moja dieta wygladala tak na sniadanie serek sliwkowy z ziarnami zboz drugie sniadanie - parowka (jedyny sposob zeby i moja corka to zjadla a ze miala wypadek maly to musi same packowate i miekkie rzeczy jesc) obiad 2 kaszaneczki w szkole na radzie 2 kawalki takie 4na 4 szarlotki i kawa z lyzeczka cukru a no i 2 lyki piwa od meza po powrocie :) no i to by bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poduszeczka zycze ci pozytyewnego...jak bedziesz cos wiedziec daj znac, bede trzymac kciuki.Mam nadzieje ze jestes w ciązy. Co do twojego menu to malutko zjadłas naprawde.Ja dzisiaj zjadłam oprócz tego co napisałam jeszcze pół bułki zytnuej z serkiem i rzodkiewka i ta kawe wypiłam.ciekawe jak jutro bedzie z waga,mam nadzieje ze te 2 kg wiecej spadnie co mi podkoczyła, przez ten okres. dzisiaj drugi raz wziełam tabletke, narazie sie dobrze czuje....oby tak dalej.Troszke mnie przestraszyłyscie.Mam nadzieje ze jedak mi sie nic nie stanie, mam małe pytanko jakie znacie domowe sposoby na paznokcie, strasznie mi sie łamia, albo jakis dobry tani preparat na nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszeczka
niestety znowu negatywny, teraz tym bardziej musze isc do gina bo nie wiem co sie ze mna dzieje i boje sie czy aby to znowu cos niedobrego lece do pracy napisze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja gubie kolejne kilogramu:) prawie ne jem, ale sie nie glodze po prostu sie zakochalam i zyje miloscia:) polecam najlepsza dieta pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby misio
hej dziewczyny postanowilam sie do was przylaczyc aby moc sie dzielic swoimi problemami i spostrzezeniami podczas diety. juz wielokrotnie probowalam sie odchydzac...moja "silna wola" doprowadzila do tego ze z dziewczynki wazacej 52kg zrobila dziewczynke o wadze 69kg, to oczywiscie trwalo...studia dodaly mi 10kg. teraz jestem na diecie ktora sama sobie opracowalam, jestem po kopenchaskiej (ostatni dzien byl wtorkiem) i od wczoraj odchudzam sie tak do 8000=kcal. (boje sie ze moja waga podskoczy i dlatego jem tak malo). po 2 tygodniach przejde na 1000kcal. ogolnie to chce zrzucic jeszcze 10kg (jak na razie ubylo mi 4,5-5 na kopenchaskiej :) ) wiem ze to potrwa. a w grupie zawsze razniej buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby misio
sorki jestem na diecie 800kcal a nie 8000...wygladalabym jak balonik hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poduszeczka przykro mi:( miałam nadzieje, nie bój się to napewno nic groznego.ale lepiej idz jak najpredzej do gina, mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku, napewno jest. kingulka wiem ze ta dieta jest najlepsza :) stosuje juz ja ok 2 miesiecy :) ale zeby to ze mało jesz na zdrowie ci nie wyszło/szkoda ze tak mało napisałas :(, no ale jak sie człowiek zakocha to juz pozniej tak jest.moze napisz cos o swojej miłosni.Kto , gdzie jak?? witam nowa kolezanke, napisz cos wiecej o sobie, twoje wymiary, wzrost...pisz co jadłas jak ci idzie.Poprostu wszystko co ci lezy na sercu.witam ponownie :) masz racje w grupie razniej.Mi ona pomaga bardzo. dzisiaj waga nadal nie spadła po okresie wiec sie zastanawiam czy to naprawde przez okres czy ja przytyłam !!!! wazyłam 70.8 lepiej niz wczoraj ale to nadal nie moje 69.4 :( załamka.jeszcze pare dni na 1000 kal potem ide na 5 dni na owocowo -warzywnej.Soki tylko i owoce do gryzienia, ewemtuaslnie gotowana rybka .nic wiecej.musi mi sie udac. tylko 5 dni. kaczucha jak twoja kopenhadzka, trzymasz ja?? napisz jakis post wkoncu bo tesknie za toba :) jem własnie 2 sucharki z serkiem topionym i rzodkiewka :) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Sorki ze sie nie odzywalam, ale bylam strasznie zaganiana. Dzisiaj mam wolne i musze isc do ortodonty. Zeby zaczely mi sie przesuwac z prawej strony u gory. Po prostu wyglada to tak, ze zeby z tej strony chowaja mi sie do srodka. Niezle co:( Ide dzisiaj zrobic jakies dwa zdjecia szczeki potem do lekarza po opis, beda mi robic wycisk szczeki i bede musiala nosic aparat. Taki przyklejany. Cala podstawowke i kawalek liceum nosilam aparaty na zeby i mialam nadzieje ze to juz koniec a tu prosze niespodzianka. Moja kopenhaga calkiem calkiem. Dzisiaj dzien 7 waga 75,5 i od 3 dni ani drgnie. To jest jakas przekleta liczba ktorej nie moge przekroczyc. Felina nie przejmuj sie swoja waga podczas tych dni to normalka. Wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki zeby tabletki Ci sluzyly i zebys nie przytyla po nich. Nastaw sie ze bedziesz musiala zmienic rozmiar miseczki w staniku:) Ja mialam z b na duze c hehehe, moja siostra tak samo. Ona jest znacznie mizsza i mniejsza ode mnie a teraz ma wieksze niz ja.:( Tynka trzymam kciuki za fitnes cwiczonka. Za pierwszym razem napewno to bedzie dla Ciebie ciezkie ale jak sie rozkrecisz to bedzie Ci ich brakowac. A kopa to od nas tez mozesz dostac na zaped heheheh :)Powodzonka:) Poduszeczka bardzo mi przykro ze twoj test wyszedl negatywnie. Ale testy czasem sie myla i moze jak pojdziesz do ginekologa to powie co innego. Nie martw sie wszystko sie ulozy. Zawsze po Nocy wstaje dzien i swieci slonka, tak jak dzisiaj:) Gruby misio witam. Ja wlasnie jestem na kopenhadze i dzis mam 7 dzien. spadlo mi juz 3 kilo ale to na poczatku a teraz nic. waga stoi. Tez tak mialas? Brzuch mam wklesniety i czuje ze jest mnie mnie. spodnie mi wisza a waga strajkuje. Ja juz mam chyba jakas schizez ta waga. Powinnam ja schowac i nie wyciagac. Kingula szczesciaro milosc to jest najlepsza dieta. Feromony szaleja i jedzenie nie jest potrzebne heheheh Milego dzionka odezwe sie wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile powitanie :) mam163cm i waze 64,5kg. przed dieta kopenhaska wazylam 69.waga w pierwszym tygodniu spadla mi o 3,5kg a w drugim 1kg, jak ja kiedys stosowalam to waga spadala tylko w pierwszym tygodniu a w drugim nic. to chyba zalezy od organizmu. moja siostra schudla na niej 6kg. teraz rano pije koktajl redukta z mlekiem 0,5% pozniej na drugi sniadanie jakis owoc al;bo przegryzka (do 100kcal) ok. godz.15,30 jem obiadek (np kasza jeczmienna z warzywami) a na kolacje jogurcik z owocami lub warzywami (np. 0,5 melona i 150g jogurtu gruszkowego) odezwe sie pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugie przerwie :) Dluzszy post za kare dla mnie, jak widze na poprzedniej stronie? ;) Przed godzina przyjechalam do domciu. Jutro rano bede sie wazyc. To bedzie chwila prawdy. Przez ostatnie 2 tygodnie staralam sie jesc w miare rozsadnie, wychodzilo tak gdzies po 1500 kalorii. Ze dwa razy bylo wiecej. Oj zaczynam wymiekac. Prosze o jakies dopingujace i dodajace otuchy slowa :P Dzis mama wmusila we mnie spory obiad :o wiec wieczorkiem bedzie duzo cwiczenia. Felina, zeszlas ponizej 70 - wow... swietnie :D a tymi dniami sie nie przejmuj, u mnie przed miesiaczka zawsze jest prawie 1 kg wiecej. Daj znac, jak tam blotne oklady dzialaja ;) Gruby Misiu - ja tez Cie witam serdecznie. Jak nasze kolezanki z forum Cie zdopinguja, to wkrotce bedziesz musiala zmieniac nick. Perlos - lacze sie z Toba w bolu - mnie tez zaczyna sie kucie :( nawet nie tyle kucie, co pisanie tysiaca prac, projektow, symulacji - bleee... tyle sie czlowiek nameczy na tych studiach, zeby potem te frytki sprzedawac :P Tynka - jasne, ze sie czujemy gorzej jak mniej zjemy :( przynajmniej ja. Po czekoladce swiat od razu staje sie piekniejszy. Niestety jestem strasznym zmarzluchem i jak jem mniej, to jest mi ciagle zimno. Z drugiej strony, wysilek fizyczny tez bardzo poprawia mi humor. Dla mnie najtrudniej jest sie do tego zabrac, bo z natury jestem leniem - wygrzebac dvd i wlaczyc komputer, wyciagnac karimate spod lozka, przebrac sie w wygodne ubranie. A jak juz sie zabiore, idzie mi niezle. (Tak na marginesie - 4 kostki czekolady to nie koniec swiata. ;) ) Zastanawiam sie, gdzie sie podziala nasza autorka Tris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Dopiero teraz przeczytalam wszystko dokladniej. Felina, jesli chodzi o tabletki hormonalne - zalezy o jakie Ci chodzi, ale jesli o zwykle tabletki anty, to moge sie troche na ten temat wypowiedziec, bo biore takowe od 4 lat. Od tego czasu przytylam troche, ale ma to pewnie zwiazek z innym trybem zycia: skonczyly sie lekcje wf w liceum, no i wydaje mi sie ze z jedzeniem nastolatki moga sobie na wiecej pozwolic, niz dziewczyny powyzej 20 :( w sumie nie sadze, zeby to przytycie mialo zwiazek z hormonami. Bilans po tabletkach: cellulitis widoczny przy scisnieciu skory na pupie i udach. Pajaczki gdzieniegdzie na nogach. Plusy: o wiele lepsza cera, krotkie i bezbolesne miesiaczki. Teraz jestem na 3-mies. przerwie w braniu tabletek, na czas miesiaczki musze kupowac sobie srodki przeciwbolowe bo nie idzie wytrzymac :( a przez te 4 lata odzwyczailam sie od tego. Aha, biore tabletki o malej zawartosci hormonow: 20mg etinylestradiolu (estrogen) i drugi skladnik, nie pamietam jaki. Po mocniejszych pewnie mozna przytyc i inne skutki uboczne tez wystepuja. Kaczucha - teraz Cie pomecze :D bo tez zastanawiam sie nad zalozeniem aparatu orto. Spodziewaj sie lawiny pytan w najblizszych dniach :P Mam tez dla Ciebie dobry (?) news: ponoc wiele dziewczyn po zalozeniu aparatu bardzo malo je - na poczatku da sie jesc tylko papki jogurtopodobne. Slyszalam o takiej, ktora po zalozeniu aparatu schudla 10kg. I tym dietetycznym akcentem koncze moj malo dietetyczny post. Sciskam mocno, jeszcze tu wroce - a jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam anusia widasc ze sie zastosowałas do kary i napisałas dłuzszy post:p co to okładów musze przyznac ze nie są przyjemne , szczypie jak diabli, ale mysle wtedy ze to tłuszcz sie spala i wytrzymuje.ciało musze przyznac jest jakies inne, ale jeszcze nie wyglafda jak ma.Na dupie bardziej nadal widac rozstępy.ja tez mam nadzieje ze od tabletek nie przytyje. i jak z twoja waga?? miałas sie wazyc dzisiaj czekam na wiadomosc kaczucha przykro mi z powodu aparatu, ja równiez mam krzywe zęby ale nie zdecyduje sie na aparat ,chociaz jak anusia powiedziała ze na tym tez mozna schudnąc :p to sie zastanawiam. co do twojej wagi 75.5 to masz racje przesladuje cie.:( ale napewno wkoncu pokaze sie 4, potem 3 itd :)ale musze przyznac ze jestem pełna podziwu za kopenhadzka - gratuluje tobie i gruby misio .jestesci4e swietne.ja nawet 1 dnia bym nie wytrzymala . gruby misio anusia ma racje nie długo bedziesz musiała zmienic nick :) na chudziutki misiaczek :) zycze ci tego bardzo zjadłam juz sniadanko, 2 sucharki z serem i ketchupem,do tego sok grejfrutowy.waga 70.2 wiec juz troszke spadła.Najbardziej mnie martwi to ze odkąd nie pije tego syropu na przemiane materii to znowu jest ona do dupy.I znowu bede musiała go kupic :( pozdrwawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam wszystkie Babeczki:) Jeśli chodzi o aparat to moja siostra tez nosi juz drugi i faktycznie schudla chociz nie musiala sie odchudzac. Jadla same papki a potem ogolnie jadla malo bo albo ja bolalo albo nie mogla czegosc zjesc bo jej wejdzie pod aparat i takie tam. Mi wczoraj wziela odcisk szczeki i zalozyla gumki separacyjne miedzy zeby. juz mnie bola a dopiero wszystko przede mne. A terazwiadomosc dnia moja waga zrobila mi dzisiaj niespodzianke i pokazala 73,5 :) jestem bardzo szczesliwa z tego powodu i jeszcze z jednego... Dzisiaj rano obudzil mnie telefon bardzo milego pana...policjanta...i mamy sie umowic na kawe:) Dzisiaj dzien zapowiada sie super. Mam nadzieje ze nic ani nikt nie popsuje mi dzisiaj humoru. Po pracy wybieram sie z kolezankami na pogaduchy...ja oczywiscie bede pic wode, ale co mi tam do srody jeszcze wytrzymam. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jestem w domu, to pisze :) Dzis rano 73,1 - przed miesiaczka. Czyli: po - powinno byc jakies 72,5. Byle nie zapeszyc. Alez powoli to idzie... :o Kaczucha - ciesze sie z Toba z 73,5 :D Mam pytanie, czy orto powiedzial(a) Ci ze bedziesz po wszystkim nosic aparat retencyjny? 3majcie sie, napisze wieczorkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki gratuluje zrzucenia kolejnych kg...ja waze sie jutro (czyli w 4 dzien po kopenhaskiej) a pozniej w nas sobote. na czas diety przywiozlam sobie wage z domku (udalo mi sie przeforsowac to z mama) mam tez wage spozywcza i musze przyznac ze baaardzo ulatwia mi zycie. coprawda za duzo nie gotuje bo w akademiku ciezko mi to idzie (za daleko do kuchni :) ) ale baardzo sie orzydaje. polecam. ja tez biore tabl anty i na poczatku (dawno temu gdy bralam harmonet) oprzytylam kilka kg w krotkim czasie i saadze ze to przez tabl pozniej jak je odstawilam to apetyt zniknal zupelnie nie chcialo mi sie jesc, teraz biore cilest i jest lepiej...musze sie bardzo pilnowac bo moja waga jest bardzo niustabilizowana i chwila niuwagi sprawia ze nie mieszcze sie w spodnie jak na razie dobrze sie trzymam, dzis jest coprawda 3 dzien (gdzy jem wg swojego jadlospisu) ale wiem ze wytrzymam...wszystkie wytrzymamy i juz latem bedziemy piekne i zgrabne hehe :) mam jeszcze jedna sprawe..mozecie mi napisac jaki jest wasz sposob na odchudzanie albo na posiki bo nie mam sily wymyslac (ja ie jem chleba , ziemniakow, makaronu, ryzu i wszystkiego co jest zazwyczaj zabronione :) ) i ciekawa jestem czy da sie tak funkconowac dluzej pozdrawiam buziaki papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim kaczucha g4ratuluje ...swietnie - oby tak dalej.ale mnie gonisz szubko :) co do policjanta poprosze o wiecej szczegółów kiedy kawa, no i oczywiscie pozniej musisz nam opowiedziec jak było. ogólnie to mam dzisiaj zrąbany humor wiec krótki bedzie ten post.nie spotykam sie dzisiaj z moi ..musi sie uczyc niedługo sesja- buuu .Cała chate wysprzatałam i juz mam dosc.Sił na nic dosłownie.Piątkowy wieczór a ja w domu siedze jak nie powiem co :( zaraz przyjdzie kolega na korki z fizy , ale niewiem czy mu dzisiaj pomoge bo nie mam głowy do nauki .waga jakos nie spada co mi przyszła przez ten okres.dzisiaj zjadłam 2 sucharki z serem i ketchupem, pozniej jogurt, loda -87kal, makaron z serem i cynamonem (srednia porcja) juz nic nie jem.Bede piła wode. Ewentualnie zrobie sobie jajko na twardo.Boze ja chce na impreze :( i to bardzo bardzo bardzo.nie mam jak , z kim i gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy sliczny poranek......taki słoneczny :) wiec wybieram sie na rower, troszke posprzatam po wieczorze i jade w swiat,wczoraj jednak piotrek przyszedł wiec było miło. Z tym ze zasnełam mu juz o 22giej ;( no ale tak to czasem bywa.bylismy na spacerku - uwielbiam je.Dzisiaj waga 69.8 - hurra spada jednak.Musze przyznac dziewczyny ze pupe mam jędrniejsza i nie widac tak tego cellulitu.Stałam 5 minut przed lustrem i nie umiałam sie nadziwic.Jeszcze 4 dni na 1000 kal potem na owocowo plynowej :) Musze sie nastawic psychicznie dłuzej do tego faktu zeby wytrzymac :) ide na sniadanko.2 sucharki z polędwocą z indyka:) mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze znowu sama z soba pisze :( no ale cóż, w sumie piękny dzien wiec pewnie wszystkie gdzies na rowerze, albo na spacerku jestescie .ja dzisiaj cały dzien jezdze na rowerze.własnie przyjechałam,czekam na mojego kochanego :) i idziemyt na spacer dłuzszy nad jeziorka.moze mnie jeszcze trosszke słoneczko złapie.dzisiaj zjadłam te dwa sucharki, pozniej talerz zurku z 2 ziemniakami, pozniej kawałek ciasta i 2 kawy z mlekiem i cukrem,moze wieczorem zjem 2 sucharki i to by było na tyle.kalori troszke spaliłam wiec jest ok :) pozatym kupiłam dzisiaj sobie odlotowe stringi :) tylko musze poczekac jeszcze z 2 dni by je móc załozyc :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to kolejny post samej ze soba ale wam napisze byłam na spacerku, pozniej zjadłam 3 sucharki z serem kiełbaska, sałatka, i rzodkiewka :) pozniej ogladałam jakis film a teraz ogladam boks na polsacie.te rozgrywki są u mnie w moim miasteczku :) takie słynne na cała polske :) a tak na marginesie czy to dziwne ze mam ochote na mega impreze ale bez mojego :) tylko impreze, zeby sie wytanczyc, wyszumiec i tyle :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.załamka 5 mój post pod rzad. ale wam napisze, juz wiem czemu przestałam chudnac,obliczyłam sobie skrupulatnie to co jem ostatnio.i nie schodze z 1200 kalori :( a czesto jest 13-1400 .wiec dlatego siedze ciagle na tej samej wadze.od jutra znowu skrupulatnie licze. jutro ide na podpisac liste dla bezrobotnych, we wtorek musze zadzownic do pewnej pracy czy ja dostałam,zaraz jade na zabawe taneczna, wiec sobie troszke poskacze.:) nawet niewiecie jak sie ciesze:) dzisiaj zjadłam - załamka 6 sucharkow z jajkiem, sałata, rzodkiewka, kiełbaska i serkiem :)(tak róznie) rosół z makaronem 2 skrzydełka z kurczka, kapusta młoda na gesto,pół alafiora kubek loda, 1 kawa ze smietanka i cukrem :) pozdrawiam ZACZNIJCIE PISAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zadna niechce pisac, wiec nie pozostaje mi nic innego jak tez nie pisac :( no cóż.jeszcze mnie ktos to poda za jakąs babe z obsesja na punkcie tego tematu :) waga dzisiaj 70.0 zjadłam 2 jajka i 2 suchjarki, na obiad kalafior i to tylw na dzis jak narazie. kupiłam 2 pary spodni jeansów za 35 zł bo nie mam co na dupe włozyc.i nawet numer mniejszy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.
Co powiecie na188cm, niecałe 18lat i 116 kg ? Głodzę się jakieś 2 tyg. Teraz ważę 103 kilo. Moje marzenie to poniżej 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,wszytkie stare bywalczynie i nowe :) Po twojej apelacji Felina napisałam, chociaż mi sie już oczka zamykają.A gdzie reszta odchudzaczek ? Moja waga pokazuje już 79, wkońcu !! ale za niedługo dostne okres to pewnie podkoczy. Felinka wysłamci też jeszcze starą fotke jak byłam wilka heh jakies 3 lata temu zrobiona,więc przejżyj sobie poczte:) Wkońcu słońce sie pokazało,więc troszke się poopalałm,ale wciąż mało nogi mi niechce chwytać :(. Zbliża się zaś długi czas wolnego i mój facet już planuje wielkiego grila ,zaś dlamnie wilkie wyzwanie heh, normalnie i jak ta waga ma spadać..... A co tam u innych dziewczyn. ??? Dobra ja spadam,dobranoc pap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze juz nikomu sie niechce pisac dzieki ancura ze chociaz ty napisałas, mimo poznej pory co to g.... zapraszamy do nas , bedzie nam razniej, wkrótce kazda z nas bedzie miała tyle ile sobie wymarzy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.
Droga Felino. Tak na marginesie ( na szczęście) jam jest facet z krwi i kości, oraz (na szczęście) aż na tyle to nie wyglądaam ;) - to by tak było słowem wstępu. No... Ale lepiej późno niż później oczka otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes dziewczyny !!!! pewnie mi sie dostanie ze sie nie odzywałam ale musicie mi wybaczyc od miesiaca nie mniałam kompa popsuł sie i tak latał od znajomego do znajmego az wkoncu musiałam zapłacic 100 w serwerze ale juz jestem, jak bede mniał siłe to poczytam o waszych wychynacg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wiem wiem zadko tu ostatnio jestem ale jak napislam wyzej jestem zakochana Pozatym nie mam na nic czasu, zajecia na uczelni, praca spoleczna , znajomi ........... nawet o jedzeniu nie pamietam ale obieclam sobie od jutra ze sie biore znow za liczenie kalorii, nawet kupilam ksiazke:):D felina chcesz cos wiedziec to pogadamy na gg mam nadzieje ze znajde troche czasu... przepraszam jesli ostatnio go nie mialam z wagi 86 zeszlam juz na 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ja się zgłaszam:D Felina pewnie ma ochote powyrywac mi włosy z głowy ale przepraszam:( zostało mi kilka dni do egzaminów i staram sie uczyc co łatwe nie jest jak jest taka sliczna pogoda i az mnie rzuca zeby wyjsc a to na spacer a to na miasto a to nad wode i grilla i tak ciagle,odkładalam nauke a teraz kuje na szybkiego. Narazie nie mysle o diecie bo jak jestem na diecie to własnie zebrac mysli nie moge,ale trzymam tez wage 69 i nie jest źle!! Pozdrawiam ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamy rodzyneczka :D witam meskiego osbnika na portalu:P i zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! dzisiaj wolne mamay, fajnie miomo ze ja juz i tak zadnych obowiązków nie mam ale sie ciesze fajnie ze wypadłao w dzien matki nie? oo a własnie co dajecie swoim mamusiom czy juz nie dajnecie nic?? ja pewnie dzisj na działeczke popołudniu pojade popracowac w pocie czoła i pospalac tłuszczyk papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×