Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość Vodka
Witam Szanowne Panie! Jestem Konsutlantką z Katowic,ale jeśli któraś z Pań byłaby z okolic to nie stanowi problemu :) Dodatkowo jeśli któraś z Pań byłaby chętna rozpocząć przygodę z Avonem to chętnie pomogę zrealizować to marzenie.Prezenty,szybka dostawa do klienta.100% zadowolenia!Pozdrawiam Vodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesiuniaa
Gdańsk, szukam pilnie klientów!! gg : 3999484 e-mail : agul.m12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga_S
Witam :) Jeśli chcesz awansować w szybkim tempie, zostać Dyrektorem Klubu Oriflame i zarabiać ponad 3.000 zł / miesięcznie, skontaktuj się ze mną. www.my.oriflame.pl/image Pozdrawiam, Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaaaaaaa
Dzień dobry! Jestem konsultantką oriflame z Radomia. Jeżeli chcesz obejrzeć katalog, dostać próbki perfum kremów żeli podkładek pomadek lub chcesz porady co warto kupic napisz do mnie 5623295:) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jestem konsultantka z Radomia chętnie doradzę odbiorę zamówienie piszcie na gg 5623295:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliiia
Witam, Jestem konsultantką Oriflame w Warszawie. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z katalogiem na stronie www.oriflame.pl lub skontaktowanie się ze mną, z przyjemnością doradzę :) e-mail:szymanska_natalia@wp.pl gadu-gadu:3601773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ori-fanka
jestem z sosnowca i chętnie wprowadze Cie w świat ORIFLAME jeśli jesteś zainteresowna kosmetykami lub chcesz kupować kosmetyki taniej o 30% marźy a moze skorzystac z porad kosmetycznych,nauczyc się wizazu. MOZLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY ZADZWOŃ PO WIĘCEJ INFORMACJI I UMÓW SIE NA MAKIJAZ :):) lodowka88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ori-fanka
jestem z sosnowca i chętnie wprowadze Cie w świat ORIFLAME jeśli jesteś zainteresowna kosmetykami lub chcesz kupować kosmetyki taniej o 30% marźy a moze skorzystac z porad kosmetycznych,nauczyc się wizazu. MOZLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY ZADZWOŃ PO WIĘCEJ INFORMACJI I UMÓW SIE NA MAKIJAZ :):) lodowka88@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXPA
Oriflame Będąc w Wielkiej Brytanii możesz spełnić swoje marzenie o posiadaniu własnego dochodowego biznesu, nie inwestujac w to żadnych pieniędzy. Chcesz wiedzieć jak? Doradztwo biznesowe pochodzące od osób zaangażowanych we własny biznes to klucz do sukcesu!!! Pomogę Ci stać się niezależnym finanasowo! Dorota 0044(0)7511274187 gg 13861990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1evi
zapraszam do Oriflame - Warszawa i okolice - lubisz kosmetyki Oriflame lub chcesz je kupować 30% taniej - i nie tylko - napisz 1evi@gazeta.pl gg 572711. Opowiem Ci o wszystkich możliwościach, jakie teraz oferuje Oriflame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquana
Warszawa Białołęka, szczególnie Tarchomin. nowakowska2607@wp.pl GG: 8556039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmilucha
Bydgoszcz Kamila, oriflame, zapraszam sprzedaje kosmetyki bez marzy w cenach hurtowych, zawsze szybko realizowane zamowienie:) polecam, kosmetyki sa swietnej jakosci a te w promocjach i po cenie hurtowej to nawet 70% taniej niz w stalej cenie katalogowej moje gg 5702970 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila kamila
serdecznzie zapraszam Panie z Bydgoszczy. oferuje kosmetyki oriflame bez marzy w cenach hurtowych. Szybko realizuje zamowienie. Dodam ze kosmetyki tej marki sa swietnej jakosci. moje gg 5702970 e-mail niu-nia-19877@o2.pl pozdrawiam i zapraszam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka Oriflame Koszalin
Jestem konsultantka Oriflame, Koszalin, Kołobrzeg, Ustronie Morskie i okolice;) Zapraszam :) Tel: 784206121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka Oriflame Koszalin
Jestem konsultantka Oriflame, Koszalin, Kołobrzeg, Ustronie Morskie i okolice;) Zapraszam :) Tel: 784206121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka Oriflame Koszalin
Witam!;) Jestem Konsultantka Oriflame z Koszalina i okolic;) Nie bede sie rozpisywac, po prostu jak jestes zainteresowana to napisz... kate_0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame Koszalin
Witam! Jestem konsultantka oriflame z Koszalina jesli któras pan chcialaby obejzec katalog lub przyłaczyc sie do nas to ZAPRASZAM! Panow oczywiscie tez! ;D Wiecej informacji: GG: 7306391 e-mail: kate_0@wp.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame Koszalin Kołobrzeg
Witam! Jestem konsultantka oriflame z Koszalina, Kołobrzegu i okolic jesli któras z pan chcialaby obejzec katalog lub przyłaczyc sie do nas to ZAPRASZAM! Panow oczywiscie tez! ;D Wiecej informacji: GG: 7306391 e-mail: kate_0@wp.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia770
Jestem konsultantką z Sopotu :) chętnie spotkam się i pomogę w wyborze kosmetyków :) A jeżeli chcesz rozwijać się i robić karierę w bardzo dobrej firmie kosmetycznej jaką jest Oriflame, to ... zgłoś się do mnie :) na pewno pomogę ;) nr gg: 9504503 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orikon
Jestem konsultantką z Pionek. Osoby zainteresowane dostarczaniem katalogów w promieniu 50 km od tego miasteczka piszcie chetnie przyjadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orikon
orikon@op.pl gg 9100130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinne
Jestem konsultantką z Warszawy, ale mieszkam również w Kozienicach. Jeśli znajdzie się ktoś chętny do współpracy z Oriflame lub zamówieniem kosmetyków proszę o kontakt: agata997@wp.pl lub http://my.oriflame.pl/karinne Zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezinka
oferuje kosmetyki Oriflame. teren Dąbrowy Górniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezinka
kosmetyki oriflame, tern Dąbrowa Górnicza, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRAKÓW,SKAWINA I OKOLICE Zapraszam wszystkich do mnie do kupna kosmetyków a jesli masz ochote to zapisz sie do Oriflame i korzystaj do woli ,jesli lubisz dobre kosmetyki.Jesli chcesz przyjade do Ciebie lub umówimy sie na mieście .Jesli chcesz ,to możey to zrobić za pomoca mojej strony.TWÓJ WYBÓR ALE NA PEWNO BEDZIE TO DOBRY WYBÓR. MOZESZ POLEGAC NA MNIE ,ZAWSZE CI POMOGĘ !!! MOJE GADU-9692585 TELEFON- 501014213 http://my.oriflame.pl/wioletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek79
Witam, Zapraszam na zakupy Oriflame w Lublinie! Chętnie doradzę, Jestem konsultantką od ponad 10 lat. Zajmuje się również wizażem! Proponuje makijaż okolicznościowy gratis dla każdej nowej "zasponsorowanej" konsultantki (teraz wpisowe 1 zł) szczegóły na stronie www.oriflame.pl Magda moje gg 5913397 email mszefek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×