Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość ANIKA2222
Nadalka xP ja jestem konsultantka i mogę wysłać Ci kosmetyki. Pozdrawiam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam klientki i przyszłe konsultantki...Kosmetyki są fajne i nie drogie. Zainteresowanych proszę pisać na gg 1022009 http://www.oriflame.pl/flashUtil/FlashNoResi ze.jhtml?catId=1100001&appUsedName=OriflameRed&appId=1120000 2&wWidth=800&wHeight=988 Zapraszam!!! Zobacz ile i jak możesz zyskać i co dostać... Jestem z Łodzi ale propozycja jest dla każdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Teraz Jeszcze tylko 1zł...... Zamówić można tu http://www.oriflame.pl/consultantServices/sh opping/index.jhtml?_DARGS=/consultantServices/shopping/myOrd er/extendedItemsForm.jhtml trochę informacji tu http://www.oriflame.pl/flashUtil/FlashNoResi ze.jhtml?catId=1100001&appUsedName=OriflameRed&appId=1120000 2&wWidth=800&wHeight=988 Zapraszam kosmetyki są fajne i niedrogie. gg 1022009 więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jestem konsultantką z Krakowa. Chetnie pomogę w wyborze kosmetyków. Napisz lub zadzwoń umówimy sie na spotkanie lub przeglądniesz kosmetyki w wirtualnym katalogu. Tel: 696 754 199 gg: 2442465 Pozdrawiam Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem z Trzebnicy i szukam osób chętnych do zapisania się do tej jakże cudownej firmy :) działam również we Wrocławiu , wiec jeśli znajdą się osoby chętne proszę pisać na nr gg 6615159 lub na e mail weronika00-00@o2.pl Zachęcam bo naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Witam zapraszam do zamówień z Oriflame...... gg 8861243 Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zapraszam wszystkie Panie do składania zamówienia u mnie. Jestem z Dąbrowy Górniczej więc zapraszam Panie zarówno z Dąbrowy jak i miast w okolicach Dąbrowy Górniczej - Sosnowiec, Będzin, Katowice, ale także Poręba czy Zawiercie! Chętnie pokaże katalog, doradzę kosmetyki, a także udzielę rabatu dla każdej Klientki w wysokości 5% od każdego złożonego u mnie zamówienia :) Zapraszam również osoby myślące o rozpoczęciu własnego biznesu do rozwoju właśnie z Oriflame - oferuję zapisanie jako Konsultantkę oraz wsparcie z rozpoczęciu kariery w Oriflame! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
od 16 listopada wpisowe w promocji-1zł i super kuferek!!!! W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Chcesz zaoszczędzić..?-zapisz się..!!! Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka E.
Tych, którzy mieszkają w mieście o zapachu czekolady, którym jest Szczecin i chcą mieć stały, niezobowiązujący i bezpłatny dostęp do aktualnych katalogów, informacji o wyprzedażach i promocjach, wszelkiego rodzaju próbek, a przede wszystkim, mieć możliwość zamówienia kosmetyków z dostawą do domu – zapraszam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazori
Poznaj całą prawdę o Oriflame! Bez żadnych inwestycji stwórz wyjątkowy biznes, który uczyni cię niezależną! Dołącz do grupy nowoczesnych konsultantek Oriflame, które pracują głównie przez Internet. Skorzystaj z rewolucyjnej metody OriNet, która sprawi, że Twoje zyski będą rosły dużo szybciej niż innych konsultantek. Pobierz bezpłatne Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego o Oriflame! www.aniazori.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsultantka Z oriflame !!!! Lubaczów, Jarosław, Rzeszów Tylko teraz Wejście do Oriflame za 1zł w katalogu 16 . Dla nowych konsultantów Program Witamy : w I etapie rabat- 40zł w II etapie - 50zł w III etapie rabat –kuferek kosmetyczny J I do tego Jeżeli wpiszesz się do mnie dostaniesz kosmetyk gratis :))) O szczegóły proszę pytać GG 5187882; asia892@poczta.onet.pl; lub też możesz dzwonić pod nr 724-932-241 Zapraszam na moją stronę internetową www.my.oriflame.pl/1141810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do świata Oriflame! Zostań konsultantką już dziś i zbierz nagrody: 40zł+50zł+super kuferek! moje gg 2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
Zapraszam. od 16 listopada wpisowe w promocji-1zł Prezenty:+40zł +50zł i super kuferek!!!! W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Chcesz zaoszczędzić..?-zapisz się..!!! Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda467
Zapraszam na moją stronę internetową www my.oriflame.pl/grace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka
Toska1254@.poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda467
Poprawiam błędy w wiadomości. www.my.oriflame.pl/grace zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojej stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem konsultantką oriflame z WROCŁAWIA, chętne do zapisania się na konsultantkę lub kupna kosmetyków zapraszam do pisania na gg:1617390 lub na meila: monika.h5@wp.pl Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapraszam na moją stronkę .Jestem konsultantem na terenie Krakowa ,Skawiny i okolic.Zapraszam my.oriflame.pl/wioletka GADU-9692585 TELEFON-501014213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Witam ja jestem konsultantką Oriflame teren Lidzbark Warmiński. Ale wysyłam na całą Polskę. gg 8861243 Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
od 16 listopada wpisowe w promocji-1zł i super kuferek!!!! W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Chcesz zaoszczędzić..?-zapisz się..!!! Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AzumiKielce
Witam wszystkich zainteresowanych kosmetykami z Oriflame & Avon z Kielc i okolic;)Atrakcyjne opusty. GG 9195127 ,karolinal91@interia.pl. Gorąco zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anizori
Poznaj całą prawdę o Oriflame! Bez żadnych inwestycji stwórz wyjątkowy biznes, który uczyni cię niezależną! Dołącz do grupy nowoczesnych konsultantek Oriflame, które pracują głównie przez Internet. Skorzystaj z rewolucyjnej metody OriNet, która sprawi, że Twoje zyski będą rosły dużo szybciej niż innych konsultantek. Pobierz bezpłatne Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego o Oriflame! www.aniazori.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka127
Jeśli chcesz zarabiać pieniądze lub stworzyć swój własny biznes którego powodzenie będzie zależało tylko od ciebie zostań konsultantką Oriflame! Już teraz super prezenty dla nowych osób wstępujących do Oriflame! Nic nie ryzykujesz! Poszukuje osób chętnych do współpracy z Poznanie i Jarocina mój numer gg 3258219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem konsultantką z Rudy Śląskiej.Jeśli chcesz to pomogę ci również nią zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem konsultantką z Rudy Śląskiej.Jeśli chcesz to pomogę ci również nią zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich zainteresowanych praca w Oriflame oraz kupnem kosmetyków na strone www.my.oriflame.pl/agapos gdzie znajduje się aktualny katalog i promocje Szukam osób które szukaja pracy, chcą sobie tylko dorobić, lub kupować kosmetyki tylko dla siebie taniej. Jeśli masz 16 lat lub mniej możesz również zostać konsultantką – w tej sprawie skontaktuj się ze mną powiem Ci jak to zrobić . Jeśli chcesz o coś zapytać napisz do mnie najlepiej na GG: 4768114 lub wyślij pytania na adres: agapos@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apple juice new
Białystok, Siedlce, ew. Minsk Maz, Warszawa apple.juice@tlen.pl 519085583

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataAbr
Jestem konsultantką z Rybnika, poszukuje osób ktore chcą sie przylaczyć do Klubu Oriflame lub chca kupować kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×