Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość xara4
W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Chcesz zaoszczędzić..?-zapisz się..!!! Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszia84
ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DNIA 21.09.2009 O GODZ. 17 na spotkanie z kosmetyczką N.O.T. UL.GARNCARSKA 4 SŁUPSK AKCJA KURACJA MAKIJAŻ NA SZKOLENIU PRZEKONAMY CIĘ, DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ KURACJE I ZABIEGI. DOWIESZ SIĘ JAKICH KURACJI POTRZEBUJE TWOJA SKÓRA. OPOWIEMY CI, JAK SAMODZIELNIE WYKONAĆ ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE KOSMETYKAMI ORIFLAME. ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziwczyny jestem konsultantka Oriflame juz od ponad roku i postanowiłam zacząc budowac swoja grupe wszystkie chętne prosze o kontakt na email kasiapk10@wp.pl bądz gg 582171. wtedy podam więcej informacji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również serdecznie zapraszam wszystkich chętnych z całej Polski, wysyłam potrzebne materiały, katalogi i informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87Olunia87
Cześć! Ja jestem z Bydgoszczy i służę wszystkim pomocą, zarówno dziewczynom, które chcą coś zamówić jak i tym, które chciałyby się zapisać do Oriflame. Piszcie śmiało do mnie na mój adres mailowy, odpowiem napewno:) Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87Olunia87
Do "panna znikąd". Możesz śmiało u mnie zamawiać, do niczego nie zmuszam:). Jeśli jesteś z Bydgoszczy bądź okolic, pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinka-flame
Jestem konsultantką Oriflame:) Szukam osób chętnych do zostania konsultantką i zarabiania w lekki i przyjemny sposób lub osob ktore chca tylko zamawiac kosmetyki a są z Puław i okolic lub z Warszawy:) pozdrawiam i zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Chcesz zaoszczędzić..?-zapisz się..!!! Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009 WPISOWE ZNÓW TYLKO 1zł !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia-K
Witam serdecznie! Jestem konsultantką z WROCŁAWia. Zapraszam do zakupów lub zostania konsultantką (teraz za 1zł). Zajrzyj na moją stronę by sprawdzić aktualny katalog i złożyć zamówienie: http://my.oriflame.pl/natalia-k Możemy się także umówić "na żywo":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
ZAPRASZAM NA tę STRONĘ.: http://www.oriflame.pl/flashUtil/FlashNoResi ze.jhtml?catId=1100001&appUsedName=OriflameRed&appId=1120000 2&wWidth=800&wHeight=988 W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Chcesz zaoszczędzić..?-zapisz się..!!! Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko teraz wpisowe 1zł, program lojalnościowy z super prezentami dla nowych konsultantów, program Witamy i super nagrody, piękny czerwony portfel może byc Twój!!! juz dziś zapisz się! Zapraszam pisz do mnie gg2653390 wszystko wyjaśnię, wyślę zestaw startowy i pomogę we wszystkim. Pozdrawiam Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.oriflamepolska.pl
Witam, Jesteśmy Zespołem z Pruszkowa, zapraszamy Klientki z Warszawy, Piastowa, Pruszkowa, Komorowa i okolic! Zapewniamy atrakcyjne zniżki i stały kontakt:) www.oriflamepolska.pl asiandox@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
Mam pytanie. Dostalam propozycje zostania konsultanka. Jednak moja praca nie zalezalaby tylko do sprzedawania niby. Od czego w takim razie zalezałaby moja pensja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój zarobek zależy od tego co sprzedaż a także od tego co robią konsultanci których zapiszesz do swojej grupy. jeśli jesteś zainteresowana pomogę Ci we wszystkim. gg; 8728834 mail: oriflameklub.joannastanik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.oriflamepolska.pl
Witaj! Twój zysk zes przedaży kosmetyków to 30%. Taka jest różnica między ceną dla Ciebie a ceną dla Klientek. I to jest Twój zysk natychmiastowy. Natomiast im większe robisz zamówienia tym większe masz rabaty. Jeśli założysz własny zespół Twoje zyski również będą rosły. Jeśli chcesz, napisz do mnie, wszystko Ci wyjaśnię i jeśli będziesz chciała dołączysz do mojego Zespołu:) asiandox@o2.pl www.oriflamepolska.pl Pozdrawiam serdecznie, Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulusia
Praca bez ryzyka finansowego, bez uciążliwej umowy, bez szefa, łatwa i przyjemna, bez zobowiązań. Zapraszam do zapisu do Klubu Oriflame. Trzeba tylko prezentować katalogi znajomym, zbierać zamówienia i sprzedawać. Zarabia się 30% na każdym produkcie. Jeżeli ktoś nie chce sprzedawać, może kupować kosmetyki tylko na własne potrzeby dla siebie i rodziny. Każda osoba, która zapisze się u mnie otrzyma: aktualny katalog, cennik, ulotki, próbki i kosmetyk GRATIS! Na każdego nowego Konsultanta czekają prezenty od Oriflame: -kupony rabatowe wartości 90 zł, -kosmetyk do wyboru o wartości ok. 100 zł, -20 próbek wód toaletowych i kremów za jedyne 2 zł. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę www.ulusia.mojeori.pl – tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi256
Ewwwka jeśli nie zapisałaś się jeszcze do Oriflame, to zapisz się do mnie.Jestem z Rzeszowa więc mogłybyśmy się spotkać i wszystko bym Ci wyjaśniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONSULTANTKA_SOSNOWIEC
witam serdecznie a ja szukm KLIENTEK:)z SOSNOWCA i okolic. nie buduję grupy, lubię sprzedawać kosmetyki, jestem konsultantką. gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam na gg:) 9323425 pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do Oriflame już dziś wpisowe tylko 1 zł i wspaniałe nagrody!!! gg 2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszia84
Witam, czy chciałabyś dostać wspaniałą czerwoną portmonetkę? A może marzysz o czerwonej odlotowej czerownej torebce? A może coś z czego będziesz bardziej zadowolona? Np czerwony aparat cyfrowy? Zapraszam gorąco. Wpisowe tylko 1zł. A wiele nagród może być Twoje. Napisz a odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszia84
Już dziś zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie kosmetyczne w Słupsku dnia 21/09/09 na godzinę 17:00 ul. Garncarska - N.O.T. Na spotkaniu: pokaz makijażu jak używać istosować kremy w jaki sposób nakłądać maseczki aby efekt był murowany nowości katalogowe ZAPRASZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem Z Wrocławia. Zapraszam do Oriflame. Chcesz kupować kosmetyki, chcesz zostać konsultantką. Skontaktuj się ze mną. Teraz wpisowe 1 zł, Program Witam (do uzyskania rabat 90 zł), Program Lojalnościowy (do uzyskania kosmetyk wart 100 zł), Czerwona Magia (możesz otrzymać portfel, torebkę, aparat foto czy los na Fiata 500). Kosmetyki są SUPER. Zainteresowana. Skontaktuj się ze mną. Kasia: GG: 8614643 mail: ofertaoriflame@gmail.com www.my.oriflame.pl/kasiaoriflame tel. 796-096-452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuchnaw_
Jestem konsultantka oriflame, CHętnie pomoge i dobrze doradze:) Obsluguje jaworzno, Katowice i SOsnowiec. E-mail; Kasiuchnaw95@gmail.com numer telefonu: 790894919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorzów, Śląsk, cała Polska - zapraszam serdecznie, zostań konsultantką lub klientką gg 2653390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinakrk
Cześć :D Jestem konsultantką Oriflame z Krakowa więc wszystkich chętnych do zamówienia kosmetyków z katalogu serdecznie zapraszam do siebie :):) Piszcie na adres mailowy: kguspiel@gmail.com badz na numer gg: 6427427 :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania gg 7641039
jestem konsultantka z wroclawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×