Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość ANIKA2222
Zapraszam do mnie na zamówienia w Avon i Oriflame. Wysyłkę wysyłam na swój koszt :) gg-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate2008
cześć dziewczyny i chłopaki. Polecam kosmetyki firmy Oriflame. 100% naturalne szwedzkie kosmetyki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteś zainteresowana/y kupnem kosmetyków napisz do mnie ofertaoriflame@gmail.com Kasia - dolnyśląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby zainteresowane współpracą z firmą Oriflame jako konsultant/ka proszę o kontakt; gg 2653390 zapewniam katalogi, potrzebne materiały oraz wszelką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1980
Witam! Jestem konsultantką Oriflame z Wrocławia. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o kosmetykach lub współpracy z Oriflame napisz. Chcesz kupić kosmetyki zapraszam do współpracy. Działam ma terenie Wrocławia, Trzebnicy, Obornik Śląskich, Żmigrodu.Kontakt: oriflameoferta@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby zainteresowane współpracą z firmą Oriflame jako konsultant/ka proszę o kontakt; gg 2653390 zapewniam katalogi, potrzebne materiały oraz wszelką pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusia183
Witam drogie konsultantki :) ja jestem konsultantką z terenu chrzanów jaworzno. służe pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1981
hej, jestem konsultantką "oriflame" z Bytomia.Służę katalogiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galileo
Witam wszystkich:D Serdecznie zapraszam osoby nie tylko z Warszawy, ale również z całej Polski do odwiedzenia mojej strony:) www.my.oriflame.pl/schwarzgalileo Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.xpango.com?ref=91784285 http://www.xpango.com?ref=91784285 Witam, na tej stronce można wygrać supernagrody: telefony, iPody, konsole do gier. Wystarczy się zarejestrować wybrać jaki się chce prezent i zbierać punkty (czyli kredyty) Jeżeli się zalogujesz z tego linku, pomożesz mi na pewno i zaczniesz również zbierać punkty na swój wymarzony telefon, ja dostane punkt i ty też. Nagrody już od 17 punktów. Najpierw trzeba się zarejestrować tam i przyjdzie potwierdzenie na maila, potem robimy tak: - ja najpierw usunęłam ciasteczka z przegladarki Firefox (Narzędzia, wyczyść dane prywatne, ciasteczka i takie inne). - po zarejestrowaniu poprzez ten link na xpango wchodzimy na My AccountComplete Offers, z Xpango Offer Directory wybieramy Entertainment ,Usenext (more, complete offer). Nastapi przekierunkowanie na stronę UseNex - następnie wciskamy zielony napis Get your risk-free 14day trial. Rejestrujemy się. - Potrzebna nam do tego Karta do bankomatu, za zarejestrowanie się tam nic się nie płaci, karta służy do zweryfikowania, czy dana osoba jest wiarygodna. Pokazuję jak zdobyć punkt nic nie płacąc. - później przychodzi z tej strony na twój mail, który podałeś/aś Login i hasło, trzeba się zalogować i wszystko. Można ściągnąć tamten program, który oni polecają, ale nie trzeba. - żeby nic nie zapłacić, bo to darmowa wersja 14 dniowa, trzeba wykasować stamtąd konto najpóźniej 13 dnia od rejestracji, bo później możesz zapłacić. Takim sposobem dostaniesz punkt, przyznawany dopiero po 7 dniach od aktywacji tej usługi i ja również, dzięki tobie. http://www.xpango.com?ref=91784285 http://www.xpango.com?ref=91784285 Mam nadzieję, że nawzajem będziemy sobie pomagać i dostaniemy swoje upragnione telefoniki. W razie pytań gg: 2027210.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszia84
Witam, zapraszam do współpracy wszystkich z województwa pomorskiego i okolic. Zapisz się bo warto Kupujesz kosmetyki dla siebie bez 30% marży, a jako sprzedająca te 30% to Twój zysk. więcej informacji na spotkaniach lub pod e-mail. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
Jest ktoś z Cieszyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie po co ci ten hologram? jesli nie zrobiłaś 100pp to i tak nic z tego a jaeśli go zgubiłas lub był w brakach i nie dostałaś na karnecie wystarczy napisac zagubiony oni i tak to sprawdzają w systemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONSULTANTKA ELBLĄG
Cześć.Jestem konsultantką Oriflame z ELBLĄGA. Szukam klientek,które są zainteresowane kosmetykami. Oferuję darmowe próbki przy zakupie za 30 zł z katalogu, a przy zakupie za 200zł dowolny kosmetyk z katalogu za połowę ceny. sylwciaakt@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Wilk
Witam Kraków ale nie tylko! Zapraszam wszystkich na moja stronę,dowiecie się jak zamówić lub podjąć współprace z firma Oriflame:) Polecam i pozdrawiam http://my.oriflame.pl/dominikawilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam wszystkich :) u mnie kupisz kosmetyki lub zapiszesz się do oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesca-fetlen.pl
W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Chcesz zaoszczędzić..?-zapisz się..!!! Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuu.Ś
Ja byłam konsultantką Oriflame, miałam małe zamówienia, klientki często chciały zwracać produkty. Teraz jestem w Avonie i jest mi o wiele łatwiej i lepiej. Buduję swoją grupę - zapisuję nowe konsultantki, a w zamian oprócz % z obrotów grupy i wynagrodzeń za każdą z nich od czasu do czasu są wycieczki, dostałam już telefon komórkowy, a kilka konsultantek dostało od Avonu najnowsze BMW, płacą tylko za paliwo, za resztę płaci Avon. Jeśli chcesz dołączyć do grona konsultantek Avon - napisz na e-mail! avon-online@10g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuu jak ślicznie nie chce tu podawć przekrętów avonu :P no i to topik oriflame papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! sprzedaż kosmetyków oriflame radom i nie tylko dodatkowo jeśli chcesz kupować dla siebie i najbliższych kosmetyki bez marży, a także budować swoją własną grupę konsultantów dołącz do nas, pomogę Ci. super programy dla nowych konsultantów i dodatkowo ode mnie za zlozenie jakiegolwiek zamówienia zwrot wpisowego. mail: oriflameklub.joannastanik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! sprzedaż kosmetyków oriflame radom i nie tylko dodatkowo jeśli chcesz kupować dla siebie i najbliższych kosmetyki bez marży, a także budować swoją własną grupę konsultantów dołącz do nas, pomogę Ci. super programy dla nowych konsultantów i dodatkowo ode mnie za zlozenie jakiegolwiek zamówienia zwrot wpisowego. mail: oriflameklub.joannastanik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina-ostrów
ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ(EM) ORIFLAME-wpisowe 1zł! Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości:Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku .Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia.Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.Dla Nowych Konsultantów program "Witamy"a w nim kupony na zakupy o wartości 90zł oraz próbki za 1zł !Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 3-21% od sprzedaży w grupie !Chętnie udzielę szczegółowych informacji- gg 9142008; karolina.stachera@oriflame.biz .Praca dla osób od 16 lat.Zapisując się u mnie woda toaletowa w nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×