Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miriaam

ORIFLAME konsultantki z Twojej okolicy

Polecane posty

Gość paulina230906
Witam, jestem konsultantką z Siedlce, Węgrowa i okolic (mazowieckie), ale również realizuje zamówienia pocztowo. Jeśli chcecie coś zamówić piszcie! kontakt: mail; paulina230906@wp.pl, gg: 9059146 Pozdrawiam Paulina Poszukuję również konsultantek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina230906
Jestem konsultantką Avon-zapomniałam dodać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z Krakowa. ale działam w różnych regionach. Zapraszam na moją stronę:http://www.my.oriflame.pl/agapos -znajdziesz tam aktualny katalog on-line, porady oraz inne wiadomości. Chcesz zamówić kosmetyki, napisz: agapos@poczta.onet.pl gg 4768114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapiszę się do Oriflame - zdec
Jaka jest obecnie opłata tzw. odnawialna - byłam jakies 4 lata temu konsultantka - chciałabym byc ja ponownie. Mieszkam w okolicach Zamościa. Mój numer GG 6889101 Jestem zdecydowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapisze sie do Oriflame
W porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Zapisze się do oriflame-ja mogę cię zapisac jeśli będziesz chciała napisalam na gg Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapisze sie do Oriflame
sprawa juz niealtualna! Juz sie zapisalam:) dziekuje za odzew wszystkim konsultankom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ(EM) ORIFLAME- zwrot wpisowego Jeśli chcesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, a także zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi,wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć,lubisz niezależność i nienormowany czas pracy,chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną, moja oferta jest specjalnie dla Ciebie. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków : Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej- 23%Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia.Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie "Witamy" a także nagrody w programie lojalnościowym.Zaproś znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję od 3% do 21% od ich sprzedaży. odpowiem na każde pytanie. Joanna Stanik mail: oriflameklub.joannastanik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ(EM) ORIFLAME- zwrot wpisowego Jeśli chcesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, a także zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi,wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć,lubisz niezależność i nienormowany czas pracy,chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną, moja oferta jest specjalnie dla Ciebie. Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków : Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej- 23%Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia.Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie "Witamy" a także nagrody w programie lojalnościowym.Zaproś znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję od 3% do 21% od ich sprzedaży. odpowiem na każde pytanie. Joanna Stanik mail: oriflameklub.joannastanik@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwka
Witam... Ja też chciałabym przyłączyć sie do Oriflame i mam pytanie... Czy musze znaleźć konsultantkę z mojej okolicy czy wystarczy aby była ona poprostu zapisana ? Jeśli ta pierwsza opcja, to mieszkam niedaleko Rzeszowa. Oprócz tego mam kilka innych pytań... 1. Gdzie zamawiam kosmetyki ? U konsultantki u której się zapisałam czy gdzieś w "centrali" ? 2. To samo pytanie co 1. dotyczące płacenia za kosmetyki 3. Ile dostanę katalogów ? 4. Czy aby się zapisać do Oriflame muszę się z kims spotkać czy wystarczy tylko spotkanie online ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
Ewwwka pomogę Ci jestem konsultantką,napisz do mnie na gg-8861243 Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewwwka jeżeli chodzi o Twoje konsultantki to możesz mieć zapisaną choćby z drugiego końca Polski, nie musi to być koniecznie osoba z Twojej okolicy 1. kosmetyki zamawiasz na stronie internetowej (po rejestracji otrzymujesz swój własny numer konsultanta i masz dostęp do formularza zamówień przez internet) 2. za kosmetyki płacisz w oddziale Oriflame w Twoim mieście, na poczcie, w banku i przez internet (przelewem z banku internetowego) 3. po rejestracji dostajesz ode mnie dwa katalogi a więcej możesz dokupić w biurze Oriflame, cena to 1zł/szt lub 6zł/10szt. 4. aby zapisać się do Oriflame wystarczy że klikniesz na link www.my.oriflame.pl/oriflameklub a potem na stronce klikniesz na "zapisy do Oriflame ON-LINE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwka
A jak sie odbywa podpisanie umowy? Musze się z kimś spotykać ? Czy wystarczy tylko internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ewwwka jeżeli nie chesz nie musisz sie z nikim spotykać, jeżeli masz ochotę napisz do mnie agapos@poczta.onet.pl lub na gg 4768114 to ci wszytko wyjaśnie co i jak możesz również zaglądnąć na strone www.my.oriflame.pl/agapos i sama sie zapisać pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zapisania wystarczy internet zapraszam na moja stronkę www.my.oriflame.pl/oriflameklub tam można się zarejestrować i zostać konsultantem od ręki w razie wątpliwości lub pytań proszę o kontakt email: oriflameklub.joannastanik@gmail.com zawsze służę pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Ori
Witaj :) Mozesz zapisać sie sama przed internet, ale dopeiro po odeslaniu podpisanego wniosku przez Ciebie i sponsora razem z kserem Twojego dowodu możesz zamawiać z terminem pąltności do 14 dni. Do tego czasu możesz zamawiać i płacić u kuriera lub skorzystać z przedpłaty :) Pozdrawiam Joanna Michulec www.oriflame.tu.kupisz.pl GG: 1566482

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapisze się do Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaiszę się do Oriflame
ale tylko u zdecydowanej i SŁOWNEJ konsultantki - pomimo obietnic wysyłki zarówno umowy jak też aktualnego katalogu nie odtrzymałam nic od jedej z forumowiszek. Bardzo proszę o kontak tą osobę, która jeśli wyślę swoje dane osobowe wraz z adresem zamieszkania wyslę mi potrzebne dokumenty.\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaiszę się do Oriflame
ale tylko u zdecydowanej i SŁOWNEJ konsultantki - pomimo obietnic wysyłki zarówno umowy jak też aktualnego katalogu nie odtrzymałam nic od jedej z forumowiszek. Bardzo proszę o kontak tą osobę, która jeśli wyślę swoje dane osobowe wraz z adresem zamieszkania wyslę mi potrzebne dokumenty.\ Mój numer GG 6889101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna znikad
Ja bardzo lubie kosmetyki Oriflame, ale wszystkie konsultantki,jakie spotkalam chcialy koniecznie,zebym tez byla konsultantka i w ogole ciezko obrazone jak chcialam tylko kosmetyki zamawiac. Ostatnio tez jakies stanowisko bylo w markecie, kosmetyki wystawione, ja cala happy chcialam powachac jakis krem i od razu napadly,ze nie mam nic dotykac, zadnych probek nie mialy, katalogu zadna mi nie chciala dac, jednej mowilam, ze nie chce byc konsultantka tylko KLIENTKA i ze chcialabym tylko kosmetyki kupowac, to patrzyla na mnie jak na wariatke. Kiedys bylam krotko w Oriflame, bo tylko tak moglam kupowac kosmetyki, bez sensu to wszystko, tylko chodzi o to budowanie waszych sieci,czy raczej piramidek a nie o kosmetyki. Ci maluczcy walcza zeby te swoje iles punktow nabic czesto kupujac dla siebie i swoich rodzin, a ci wyzej w herarchii na nich zbijaja kase i tak sie interesik kreci. Ori jest tylko oplacalne dla tych najwyzej, reszta sie daje wyzyskiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Panna znikad A ja chętnie zostanę Twoja konsultantka i nie będę Cie do niczego namawiać jeżeli chcesz zapraszam do kontaktu GG; 4768114, lub agapos@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klientki i Konsultantki Ori
Zapraszam Klientki i przyszłe Konsultantki:) Jeśli chcesz tylko kupować kosmetki lub wiążesz swoją przyszłość z Oriflame,koniecznie sprawdź naszą aktualną ofertę! Dla stałych klientów duże zniżki! www.oriflamepolska.pl Pozdrawiam i zapraszam:) Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych, spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie. Pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej? Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, aby zostać Konsultantem Oriflame. Szansa dla każdego-wiek od 16lat- Nasza misja – stwarzać „możliwości dla wszystkich”. Jesteśmy po to, by ułatwić ludziom dostęp do naturalnych kosmetyków i dać im szansę poprawy życia dzięki współpracy w dynamicznym biznesie. Tu mozna się zapisać i zamówić kosmetyki.: my.oriflame.pl/kosmetyczkapani Chcesz zaoszczędzić..?-zapisz się..!!! Zapraszam wszystkich z Łodzi i okolić jak i również z całej Polski. gg1022009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata105
Jestem z okolic Krakowa. Podaję maila, gdyby ktoś był zainteresowany kosmetykami lub dołączeniem do współpracy z Oriflame: agaty33@interia.pl Zapraszam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość royo
Witam szerdecznie, poszukuje stałych klientek, zainteresowanych tylko!! kupnem kosmetykow, a jeżeli jakaś zechce sama sie do mnie przylaczyc nie odmowie:) Rybnik i okolice!! nr gg: 6667426 mail: slawomir.kies@oriflame.biz dla stałych klientek atrakcyjne rabaty i oczywisce bezplatne pokazy i badania!!:) zapraszam serdecznie. Sławek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
Witam Jestem konsultantką Oriflame z Łodzi!! Jeśli chcesz skorzystać z moich usług..ZAPRASZAM Umówimy się, pokaże Ci katalog, doradzę jakie kosmetyki powinnaś kupić. Może cień, tusz lub żel pod prysznic, a może prezent dla ukochanej osoby? napisz gapciogirl@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×