Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

ja na twarzy dostałam maleńkie krostki-grudki,nie mogę za dużo jeść bo czuję się wtedy źle-może to od tabletek...tak poza tym to czuję się normalnie,obserwuję swój orgaznizm ale jak narazie nic rzucajągo się w oczy nie zauważyłam...pozostaje tylko czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek007
PROSZE O POMOC!!!!!!!!!! To znow ja . Wzielam tylko jedna tabletke bo jak pierwszy raz bylam z tym problemem u ginekologa to on kazal mi wziac jedną. A teraz z racji tego ze mialam tylko jedna to polknelam jedną.Strasznie sie martwie bo moj niebespieczny stosunek(nie biore tabletek antykoncepcyjnych) odbył sie w 14 dniu cyklu.Po godzinie od stosunku wielam tabletke. Czulam sie dobrze po niej pozniej zlapalo mnie przeziebienie 2 dniowe i obawiam sie ze to moglo zaburzyc dzialanie tabletki.i w 4 dniu od wiecia tabletki wystapilo krwawienie a raczej okres tyletylko ze okres powinnam dostac dopiero za 11 dni.Jak myslicie ta jedna tabletka zadzialała ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek007
PROSZE O POMOC!!!!!!!!!! To znow ja . Wzielam tylko jedna tabletke bo jak pierwszy raz bylam z tym problemem u ginekologa to on kazal mi wziac jedną. A teraz z racji tego ze mialam tylko jedna to polknelam jedną.Strasznie sie martwie bo moj niebespieczny stosunek(nie biore tabletek antykoncepcyjnych) odbył sie w 14 dniu cyklu.Po godzinie od stosunku wielam tabletke. Czulam sie dobrze po niej pozniej zlapalo mnie przeziebienie 2 dniowe i obawiam sie ze to moglo zaburzyc dzialanie tabletki.i w 4 dniu od wiecia tabletki wystapilo krwawienie a raczej okres tyletylko ze okres powinnam dostac dopiero za 11 dni.Jak myslicie ta jedna tabletka zadzialała ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczku
Odpowiedzialam ci przeciez. Jak wezniesz ta tablete okolo godziny po stosunku to ta jedna wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
HEJ DZIEWUSZKI DZIS POWINNAM DOSTAC OKRES I NIC ILE WAM SIE SPOZNILA MIESIACZKA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
TO PYTANKO ZADAJE DZIEWCZYNKOM KTORE SA ZE MNA OD POCZATKU NAPISZCIE ILE DNI WAM SIE SPOZNILA JUZ SIE STRESUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
no niestety Miska,ja sie nie wypowiem,bo u mnie bylo inaczej niz u Ciebie....ale jestem z Tobą !!! W piatek mam nadzieje,ze znajde w koncu czas i dojde do gina-te gulki wyprowadzaja mnie z rownowagi !!!mam tylko nadzieje,ze nie jest to efekt postinoru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
BONITA A TOBIE ILE CZASU SIE SPOZNIL OKRES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
Miska ! JA miałam inaczej,dlatego ze nie dostalam krwawienia zaraz po postinorze ,tylko dopiero po tygodniu ,co wychodzilo 4 dni przed teoretyczna data dostania okresu w normalnych warunkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
dzis jest juz 2 dzien jak spoznia mi sie okres strasznie mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie okres spoznil sie 5 dni (mniej wiecej bo az tak bardzo regularnych to nie mam), ale po Postinorze nie mialam krwawienia. A jajniki nadal mnie bola:( juz nie tak mocno ale wkurza mnie to Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
hej Dziewczynki !!! Dotaralam do lekarza w koncu.Powiedziala ,ze moje gulki to zapewne jakies tluszczaki- ale i tak sie martwie,bo dziwne,ze to akurat zbieglo sie z tym calym zdarzeniem i postinorem. A co do mojego krwawienia to powiedziala,ze najprawdopodobniej byla to miesiaczka,bo nie kazdy jak wiecie dostaje krwawienie postinorowe.A co do bolu jajnikow,to powiedziala,ze tak sie zdarza i nie ma w tym raczej nic dziwnego.Ale i tak 100% pewnosci co do tego czy nie jestem w ciazy to oczywiscie nie ma.Mimo wszytsko mam nadzieje,ze jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
...wiec nie martwcie sie ,ze bola was JAJNIKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita
...wiec nie martwcie sie ,ze bola was JAJNIKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia_nowakowa
Dostałam okres!!!! Po tygodniu opóźnienia, ale dostałam :) (wcześniej nie miałam żadnego krwawienia popostinorowego). Boli jak cholera!!! Prawie wszystko... Umieram:( Nie wiem czy moge zaczac brac nastepne opakowanie tabletek anty, czy moze dac odpoczac troche organizmowi od tych hormonow. Chyba na razie nie bede brac tak na własna reke, jak mi sie skonczy okres, to odwiedze moja ginekolożkę i moze dopiero pozniej... bonita dobrze, ze byłaś u lekarza:) Dobrze wiedziec, ze ból jajnikow jest zupełnie normalny w tej sytuacji. Nie rozumiem tylko dlaczego i tak nie ma 100% pewności, ze nie doszlo do ciąży. Dla mnie wzięcie Postioru i pozniejsze krwawienie jest wystarczającym powodem, by sie nie zamartwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
dziewczynki to krwawienie po posti norze to nie jest miesiaczka pytalam ginekologa. Ja mialam to krwawienie z 6 dni po normalnej miesiaczce a teraz juz mi sie 2 dni spoznia denerwuje sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
zaglada ktos tu jeszcze? dziewczyny naprawde zaczelam sie martwic wogole nie czuje sie jakbym miala dostac okres poczekam jeszcze z 2 dni i zrobie znowu test ile moze mi sie spoznic okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa, że nie było innego wyjścia :) Raczej mnie nie \'pojebało\', zwłaszcza że decyzję o przepisaniu postinoru mimo antykoncepcji hormonalnej podjął mój lekarz ginekolog - świetny specjalista.. Sytuacja była taka, że stosując antykoncepcję hormonalną w postaci plastra nie przeczytałam w ulotce (nie wiem dlaczego mi to umknęło, bo ulotkę przestudiowałam kilka razy) że preparaty z wyciągiem z dziurawca znacznie osłabiają działanie antykoncepcyjne hormonów.. a ja brałam przez dłuższy czas taki preparat, więc było ryzyko.. Na moje szczęście zauważyłam tą informację na ulotce na tyle wcześnie, że można było jeszcze zażyć postinor.. Tak czasami bywa, że dziewczyny np zażywające tabletki stosują postinor bo na przykład mają uzasadnione obawy, że tabletka anty mogła się nie wchłonąć.. Owszem, była to spora dawka hormonu, ale póki co - żyję, okres dostałam w terminie, trwał tyle co zawsze, czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysska
Cześć Wam:* Ja mialam troszke glupi przypadek bo bralam tabletki przez 3 miesiace i postanowilam zrobic miesiac przerwy. podczas tej przerwy najpierw kochalismy sie krotko normalnie a poźniej sprobowalalismy sex analny i nie zdazyl wyciagnac przed wytryskiem... Sperma splynela prosto do pochwy. Bylam przerazona. Wykupilam w aptece postinor zazylam 24 kwietnia po 24 godzinach od tego niefortunnego wydarzenia:) Biorac opd uwage ze biorac tabletki ma sie okres co 21-24 dni wiec w tym dniu byl to moj ok 14 dzien cyklu. Nie mialam po postinorze krwawienia. Minal tydzien... Mam tylko rozne nastroje zmienne. mam sluzu duzo i bardzo dziwny.. czsami mysle ze to okres ide do wc a tu sie okazuje ze to sluź. Jest bialy.. klejacy czasami taki lsniacy jakby wodnsty. Teraz sie zrobil klejacy. Czy to normalne ze jest go tak duzo? Od 2 dni bola mnie jajniki.. najpier bolal mnie jeden... teraz czasami brzuch na dole.. i czsami sam jeden jajnik. Wiem ze istnieje ryzyko ciazy pozamacicznej ktora objawia sie bolem brzucha takim kluciem mam nadzieje ze jednak to nie to. Pozostalo mi czekac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNKI DALEJ NIE MAM OKRESU CO ZROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam cierpliwa
ale juz nie mogę tego wytrzymać... POSTINOR TO NIE JEST TAKA SOBIE ZWYKŁA ANTYKONCEPCJA!!!! Kupcie sobie do jasnej cholery normalne tabletki antykoncepcyjne! Albo przynajmniej czytajcie uważnie ulotkę ( polecam również fachową literaturę ).Kilka razy już tu coś pisałam...i już nie mam siły. Czy jeśli wam ktoś powie,że nie jesteście w ciąży to tak będzie? Proszę o minimalną dawkę rozsądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresulka
dziewczyny, czy ktoras z was tez miala cos takiego? - 6 dni po postinorze dostalam krawawienia, trwalo 3 dni, potem dzien przerwy i cos jakby miesiaczka(bardzo malutkie, prawie ze tylko plamienie) w terminie(ucieszylam sie jak cholera) tylko ze trwa juz 10dzien... do gina wybieram sie w przyszlym tyg, ale czuje sie fatalnie. mialyscie takie objawy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
STRESULKA TO KRWAWIENIE TO CHYBA NORMALNE JA TEZ TAK MIALAM TERAZ CZEKAM NA OKRES KTORY MI SIE OPOZNIA I STRASZNIE SIE STRESUJE Z TEGO POWODU POCZEKAM DO NIEDZIELI I ZROBIE JUZ TEST BO MNIE STRESY ZJEDZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie,ja slyszalam same dibre opinie-postinor dziala -tylko trzeba czekac:(cierpliwie czekac, ja po tabl.czuje sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresulka
miska, wiem, ze latwo sie mowi, ale postaraj sie choc troche mniej stresowac... pociesze cie, ze zadna z moich znajomych biorocych postinor sie nie zawiodla, bo ta bomba zwyczajnie w swiecie dziala, tak jak ma dzialac :) tylko, ze czasem sieje takie spustoszenia jak u mnie w postaci 2tyg krwawien :( ale co tam, za wlasna glupote place:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stresulka-lepiej mieć okres niż go nie mieć,jeśli masz za dużo to każda z nas go chętnie przyjmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresulka
sorki, nie chce was wkurzac gledzeniem, bo sama dopiero co przez to wszystko przechodzilam :) a postinor dobrze wziety ZAWSZE dziala wiec uszy do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa
Miska tylko sie nie stresuj... bo to ci okresu nie przyspieszy... mi sie spoznil 22 dni.... wiec pozostaje Ci czekac.I staraj sie nie denerwowac, wiem ze calkowicie jest to niemozliwe, wiec staraj sie chociaz denerwowac mniej :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kartoletka
Zwracam honor:D Sorki z tym tekstem ale juz myslalam ze jestes kolejna dziewczyna z tego forum co to bierze tabletki i jej gumka pekla wiec zazyla postinor. Wiesz, ze takich ludzi jest tu zatrzesienie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×