Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość niacha
Dziewczyny,lece jutro po Postinor. Co jednak dzieje się,gdy biorę go drugi raz w tym samym miesiącu? Którąs z was mozę mi powiedziec? martwie się strasznie,ze będzie coś nie tak :( a nie mam wyjścia.. W prawdzie chłopak nie wszedł we mnie,jednak sperma znalazła się u wejścia pochwy,czyli miała kontakt ze śluzem.Jakie w takim wypadku są szanse na zajście w ciąże? Bardzo prosze o szybką odpowiedz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niacha
Dodam jeszcze,żę dziś jest mój 21 dzień cyklu,jednak cykle te mam nieregularne i sama nie wiem czy tym razem bedzie to 30 czy tez 35 lub 37.W dodatku tamten postinor pewnie nieźle namiesza,i będe czekać,czekać i czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azina
Mam maly problem. Tydzien temu wzielam postinor i wg tego co wiem powinnam miec jakies krwawienie. Ale ja czekam i nic!!!! Czy jest mozliwe zeby po zazyciu leku krawaweinie (i plamienie) nie nastapilo?? okropnie sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niacha ---> lekarze odradzaja branie postinoru dwa razy w jednym cyklu. Juz wziety raz niezle miesza w naszych organizmach. A co dopiero drugi. Po pierwszym wzieciu postinoru powinnas byc bardziej ostrozna, zabezpieczac sie jakos. Dlatego nie rozumiem dlaczego doszlo do drugiej niebezpiecznej sytuacji. Podejrzewam, ze skoro wezmiesz w tym miesiacu drugi raz postinor, to jeszcze nie do konca byla wyjasniona sprawa z pierwszym postionorem (dostalas okres po pierwszym postinorze?). Mysle, ze teraz mozesz naprawde czekac na okres, bo to jednak dwukrotna ingerencja w Twoje cialo. Ale pewnosci nie mam.Musisz sie niestety uzbroic w cierpliwosc, a nastepnym razem byc MADRZEJSZA!! Azina ---> Mowie to po raz 100 :) krwawienie moze nastapic ale nie musi. Nie jest wyznacznikiem tego czy postinor zadzialal, czy nie. Ja np. nie krwawilam po postionorze, a w ciazy nie jestem. Kazda z nas ma inne cialo, ktore inaczej reaguje na hormony. Badz dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli18
mam pytanko jesli wzielam tebletke w czwatrek a druga w piatek rano za bardzo to az sie tak zle nie czulam:/bolal mnie brzuszek troszke ale dalo sie zniesc i teraz ciagle czekam na okres???kiedy on bedzie czy jest jakies prwdopodobienstwo zajscia w ciaze???:(prosze napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_bessss
Cześć dziewczyny, mam pytanie: czy środki przeczyszczające zmniejszają wchłanianie postinoru? W czwartek ok. 1 w nocy wzięlam 5 tabletek Xenna Extra, seks był jakieś 7 godzin później (pękła prezerwatywa, byłam w 17. dniu cyklu:///), pierwszą tabletkę wzięłam ok. 16 (nie miałam już wtedy biegunki), następną po 12 godzinach (piłam wtedy alkohol - sporo). U ginekologa byłam tak zestresowana, że zapomniałam powiedzieć o Xennie:( Na ulotce informacyjnej Postinoru jest napisane, że działanie zminiejszają leki pobudzające enzymy watrobowe. Działanie Xenny polega tylko na pobudzeniu ruchów perystaltycznych jelit, ale myslicie, że mogła pobudzić "trawienie" Postinoru? Umieram ze strachu... Nie mam żadnych objawów oprócz lekkiego bólu piersi, ale najprawdopodobniej nie jest to związane z działaniem Postinoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza mała
mala _bessss - Teoretycznie wsztstko skończy się dobrze! Trochę sie jeszcze podenerwujesz, ale z reguły postinor jest niezawodny... Z gumkami, niestety tak bywa, dlatego warto poprosić gina o receptę i przechowywać w domu na "czarną godzinę" jedno opakowanie bądź, też mieć znajomą aptekarkę, która nawet w nocy Ci pomoże... - ja taką mam i jestem jej baaaaardzo wdzięczna. Ona twierdzi, że postinor zażyty do 3 godz, daje 100% gwarancji, a potem bywa różnie, ale w Twoim przypadku, będzie oki! Spokojnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_bessss
dzięki za odpowiedź!:) rzeczywiście strasznie się denerwuję, do tego problemu dochodzi parę innych rzeczy, no i nie mam właściwie żadnego wsparcia, a w każdym razie nie od tej osoby, od której najbardziej bym go chciała... jestem wściekła na siebie za lekkomyślność (i nie tylko), a w dodatku znam siebie i wiem, że rzadko zdarza mi się uczyć na błędach. do wszystkich dziewczyn z tego forum, które mogły pójść do lekarza po receptę z chłopakiem i mogły być z nim przez ten cały czas oczekiwania - strasznie wam zazdroszczę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura fuc
nie wiecie moze czy jak zazylam postinor moge brac antybiotyk? bedzie to mialo jakis wplyw na jego dzialanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
poczytaj w ulotce co do antybiotykow poczytalabym ale gdzies zgubilam a jak jest nie ma przeciwskazan to mozna. a ja kolejny tydzien bez okresu ehhh juz nawet nie wiem kto0ry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_bessss
alissa20 - to leć do apteki po test!! boże, ile ja bym dała, żeby już móc go zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
ja zrobilam test tydzien po tym ze jak mi sie spoznial i wyszedl negatywny ale wkrecilam sobie ze moze za wczesnie i ze najlepiej rano robic wiec po 3 tyg zrobilam raniutko i tez negatywny ale wiesz.... to juz sa 4 tygodnie jak mi sie spoznia i napewno cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brookie
Dziewczyny...do miesiaczki mam jeszcze pare dni,ale wkrecam sobie rozne rzeczy.Czy temp. 37,2 swiadczy o ciazy?? czy moze byc ubocznym skutkiem postinoru??(2 tygodnie od wziecia)..Dodam ze ostatnio pracuje po 14 h ,jest goraco...chyba zrobie test,ale nie wiem czy nie jest za wczesnie..napiszcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
mi sie spoznia 4 tyg. grunt to sie nie denerwowac i poczekac spokojnie na test za wczesnie teoretycznie ale moze zrob dla uspokojenia sieu chociaz na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brookie
alissa20 a bylas u lekarza??idz i sie wszystko wyjasni..chcialam sie jeszcze zapytac czy jak bym zrobila teraz test to bylby wiarygodny??bobotest podobno mozna o kazdej porze robic..bo w sumie jakby sie pokazaly 2 kreski to juz wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
no mowie ze jak sie bardzo stresujesz to zrob dla wlasnego spokoju i tak nie patrz na temperature zadna bo temeperatura zeby wiedziec ze nie tak cos jest to trzeba mierzyc i obserwowac przez pare miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
a do lekarza to ja sie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
Brałam raz postinor i nie miałam po nim absolutnie żadnych komplikacji, skutków ubocznych ani nic podobnego. Niedługo zaczne brać tabletki, jak myślicie dobrze na nie zareaguje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
tzn mozna brac tabletki ale postinor to jest taka dawka chormonow ze ja bym osobiscie zaczela za miesiac ale spokoo nic sieu nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laAna
hej-mam pytanie--wzielam dzis postinor w 62godz(19.00), nastepna tabletke mam wziasc za 12h--mimo,ze to bedzie juz po tych dopuszczalnych 72h, czy wziasc na wszelki wypadek teraz? dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzi_zero
a ja się dalej stresuje... już 7 dni mam ten "okres" ani to okres ani żeby nie było go, dziwne plamienie, mam takie obolałe piersi że nie wiem co zrobić i dziwne to uczucie że nie wiem co się dzieje. Czy któras z Was też tak miała? pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam test chociaz nie w dniu spodziewanej miesiaczki tylko wczesniej bo sie stresowałam i wyszedł negatywny, mam tylko nadzieje ze po 7 dniach naprawde by coś wykryło bo tyle czsu minęło od.. :) Bedzie dobrze myśle pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm chyba jednak nie jest dobrze.. za szybko się cieszyłam.. test negatywny a okresu dalej nie ma a robiłam go w sobote:( a dziś środa..:( I nie mam zadnego plamienia śluzu nic..:( tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy mozna
czy mozna gdzies kupic postinor bez recepty czy jednak nie uda sie? i czy prywatni lekarze chetnie go przepisuja czy kreca nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissa20
nie mozna. prywatni pewnie chetniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaD18
Karla_1986 to dobry znak zobaczysz dostaniesz wkrotce okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minding
moja dziewczyna wzieła 2 godziny po i później 12 godzin stało sie to przez "wypadek" minął już tydzien i dalej nie ma 100% pewności czy jest szansa ze jest w ciązy jesli to był jej pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_bessss
->Minding: "szansa" jest zawsze, nieważne, czy to pierwszy, czy pięćsetny raz... Najlepiej niech zrobi za 3-4 dni test ciążowy, przynajmniej nie będziecie trwać w niepewności. Ja natomiast mam pytanie: czy na czas zapłodnienia wpływa znacząco miejsce, w którym znalazla się sperma w momencie wytrysku? Tj. jeśli chłopak był głęboko, to czy jest większe prawdopodobieństwo, że do zapłodnienia dojdzie, powiedzmy, kilkanaście godzin wcześniej niż w przypadku, gdy sperma była przy wejściu do pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiil
Mam pytanie. Czy mozna zakupić Postinor bez recepty? Jaka jest jego cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×